>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay na over 0,5 do 10 minuty

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cześć,
pamiętam, że kiedyś grałem na to, że do 10 minuty nie padnie gol w meczu. Kursy były w granicach 1,20 - 1,30. Postanowiłem wrócić do tej gry (ot tak dla zabawy, chociaż nie zaprzeczam, że jest to zyskowny sposób gry) jednak jak wiadomo, nie w każdym meczu jest dostępny taki zakład. W związku z tym nasunął mi się pomysł aby minutę przed meczem zagrać na LAY over 0,5 gola, a w 10 minucie zrobić backa z zyskiem. Czy ktoś z Was już tego próbował ? Jeżeli tak to ile ticków można ubić w ciągu tych 10 minut ? Oczywiście zaraz sam postaram się to sprawdzić (czekam na najbliższy mecz) jednak jeżeli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tego typu grą to zapraszam do dyskusji ???? Pozdrawiam
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Ja tego próbowałem ale na LAY over 1.5 gola i przez pierwsze 15 min., udawało się ugrać ok. 20 ticków. Jeżeli padał gol to wchodziłem na LAY over 2.5 gola i czekałem aż wyjde na zero albo z lekkim zyskiem.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Przyjrzałem się temu spotkaniu :
CUCUTA DEPORTIVO DEPORTIVO CALI
Minutę przed meczem back over 0,5 wynosił 1,09 a lay 1,10.
Po 10 minutach back na over 0,5 wynosił 1,10 a lay 1,15.
Chyba nie ma sensu grać w ten sposób. Ciekawe czy jest jakiś sposób aby zastąpić brak zakładu na brak gola w danym okresie czasu...
 
A 22

asza

Użytkownik
Dopiero zaczynam grać na giełdzie zakładów. Jak to ładnie brzmi;P Ale do rzeczy..
Twój zakład inaczej to:
Back 0:0 i lay po 10 minutach 0:0
Np. Wczoraj Pescara - Palermo początek meczu 17:30 gra na dokładny wynik.
Typ Kurs Stawka Zakład Wystawiony
0-0 13,00 10,00 Wygra 26-wrz-12 17:26
0-0 10,00 13,00 Nie Wygra 26-wrz-12 17:40
Kupiony na 4 minuty przed rozpoczęciem po kursie 13
i sprzedany w 10 minucie po kursie 10
Nie wiem ile to Ticków ale chyba 3.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Bardzo ważną sprawą jest dobór płynnego rynku gry,im więcej pieniędzy na rynku,tym łatwiej o zysk,oczywiście jeśli zostaną spełnione wstępne warunki,w tym wypadku brak gola i kontra po 10 minutach.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Dopiero zaczynam grać na giełdzie zakładów. Jak to ładnie brzmi;P Ale do rzeczy..
Twój zakład inaczej to:
Back 0:0 i lay po 10 minutach 0:0

Np. Wczoraj Pescara - Palermo początek meczu 17:30 gra na dokładny wynik.
Typ Kurs Stawka Zakład Wystawiony
0-0 13,00 10,00 Wygra 26-wrz-12 17:26
0-0 10,00 13,00 Nie Wygra 26-wrz-12 17:40

Kupiony na 4 minuty przed rozpoczęciem po kursie 13
i sprzedany w 10 minucie po kursie 10
Nie wiem ile to Ticków ale chyba 3.
Bardzo dobry przykład, przeliczając na &quot;kurs&quot; wychodzi, że trafiłeś 1,30 w związku z tym wynik jest bardzo dobry. Muszę przeprowadzić więcej testów, problem w tym, że są dość czasochłonne.
 
A 22

asza

Użytkownik
Prawie 1,30 minus 5% z zysku co daje 1,285 w rzeczywistości. W williamhillu są zakłady na brak gola kursy ok. 1,30 z tym że przedział 1-15min.
Edit:
Zapamiętam ;)
Spróbuje pograć tym sposobem.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
Cześć,
pamiętam, że kiedyś grałem na to, że do 10 minuty nie padnie gol w meczu. Kursy były w granicach 1,20 - 1,30. Postanowiłem wrócić do tej gry (ot tak dla zabawy, chociaż nie zaprzeczam, że jest to zyskowny sposób gry) jednak jak wiadomo, nie w każdym meczu jest dostępny taki zakład. W związku z tym nasunął mi się pomysł aby minutę przed meczem zagrać na LAY over 0,5 gola, a w 10 minucie zrobić backa z zyskiem. Czy ktoś z Was już tego próbował ? Jeżeli tak to ile ticków można ubić w ciągu tych 10 minut ? Oczywiście zaraz sam postaram się to sprawdzić (czekam na najbliższy mecz) jednak jeżeli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tego typu grą to zapraszam do dyskusji ???? Pozdrawiam
Piszesz,że grałeś kiedyś, że nie padnie gol w meczu do 10 minuty i że jest to zyskowny sposób. Potem pytasz czy ktoś już grał tym sposobem i ile ticków można zyskać.
Nasuwa się więc pytanie: skoro grałeś tym sposobem , to nie wiesz tego ile można zyskać? I po co chcesz to sprawdzać skoro grałeś tym sposobem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

kacperek126

Użytkownik
Piszesz,że grałeś kiedyś, że nie padnie gol w meczu do 10 minuty i że jest to zyskowny sposób. Potem pytasz czy ktoś już grał tym sposobem i ile ticków można zyskać.
Nasuwa się więc pytanie: skoro grałeś tym sposobem , to nie wiesz tego ile można zyskać? I po co chcesz to sprawdzać skoro grałeś tym sposobem?
Yavor chyba nie zrozumiałeś... Gościu (DanCooper) pisze, że stawiał bety na brak gola w pierwszych 10 minutach. Ale, że nie zawsze takie zakłady/rynki są w ofercie, więc wpadł na genialny pomysł żeby grać LAY under 0.5 gola i po kilku, kilkunastu minutach odsprzedawać. :razz:
Co do samego sposobu - jeśli DanCooper ma mocne nerwy, bardzo duży budżet a przy tym zastosuję jakąś progresję i będzie się zakładał po dobrych kursach (value) to może coś z tego by wyszło. Aczkolwiek w ciągu 10 minut kurs za wiele nie urośnie...
 
B 0

bastiannovicky

Użytkownik
Mam pytanie. Jeżeli zrobię beck za 100€ na over 0.5 za 1.05 i daje swoją stawkę na 1.10. Po 11 minutach gry osoba ode mnie kupi ten zakład oraz po 18 minutach padnie bramka. To czy automatycznie wygrałem 110€. Może proste pytanie. Lecz chciałbym wiedzieć...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Skoro liczymy na to, ze do tej 10 min bramka nie padnie to czy większego zysku nie osiągniemy grając 0:0 do przerwy? (nie sprawdzałem tego - o tej godzinie nie ma żadnych meczy :/ )
Grałem under 1.5 HT (do 15-20 min) i fajnie to wyglądało ale:
- brakowało mi dyscypliny by po tych 15-20 min wychodzić z rynku)
- za łakomy bylem i grałem za dużo spotkań
Gdyby to wyeliminować.....
 
Do góry Bottom