>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Latino i inne cuda

czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
West Brom - Manchester Utd over 2,5 @2,08 SBOBET
1j --&gt; 1,08j ✅ 0-3

Zaraz latino
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Penarol - Wanderers X2 @1,90 marathonbet
2j --&gt; 1,8j ⛔ 2-1

Długoterminówka:
Chelsea wygra PL @1,90 bet365
4j --&gt; 3,6j

River Plate - Arsenal Sarandi under 2 @1,84 Pinnacle
1j --&gt; 0,84j ✅ 1-0


Nacional Potosi - Real Potosi
over 2,5 @1,80 bet365
1j --&gt; 0,8j ✅ 2:2

Wilstermann - San Jose over 1,5 San Jose @2,20 bet365
1j --&gt; 1,2j ⛔ 0-0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Zaledon - Saprissa gol w obu połowach @2,25 bet365
1j --&gt; 1,25j ⛔ 0-1 (0-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Herediano - CS Uruguay BTS @1,90 bet365 1j --&gt; 0,9j ✅ 2:1
over 10 rożnych @1,83 1j --&gt; 0,83j ✅ 12
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Australia W - Scotland W over 2,5 @1,75 marathon
2j --&gt; 1,5j
od levy42.
Pobawimy się w meczu RSSS
Real Sociedad - Rayo
RSSS gol w obydwu połowach @1,98 unibet 1j --&gt; 0,98j
Griezmann gol @2,05 bet365 1j --&gt; 1,05j
Vela gol @2,05 bet365 1j --&gt; 1,05j
Rayo over 4,5 rożnych @1,90 bet365 1j --&gt; 0,9j
i Turniej kobiecy
USA W - Denmark W BTS - NIE @2,00 Paddy Power 1j --&gt; 1j
Norway W - Germany W over 3,5 @1,79 marathonbet 1j --&gt; 0,79j
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Płasko
1#
Peru U20 - Kolumbia U20
@1,57 bet365
2j -&gt; 3,14j
✅ 1-3
Oglądałem obie ekipy na tyle by stwierdzić, że Peru najprawdopodobniej skończy faze finałową bez zwycięstwa. Kolumbia dobrze ofensywnie nastawiona drużyna i zbalansowana, z Argentyną sprawdziło się porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, tutaj widzę wygraną Los Cafeteros
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
4# + 5#
Alajuelense - Zeledon ov 2,5 @1,8 bwin
Cartagines - Herediano ov 2,5 @2,1 bet365
oba 2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Stawki, wygrane i inne duperele zostawiam. Gram przeważnie płasko, chyba, że czuję, że typ jest pewny jak łamaniec Bolivaru z Blooming. Wtedy napiszę, czy warto przyłożyć. Kiedy najdzie mnie ochota to będę robił podsumowania, ale głównie chodzi mi o wyłapywanie jak najciekawszych typów z jak największym prawdopodobieństwem zwycięstwa.

1# Paragwaj - Division Intermedia
http://www.bmbets.com/football/paraguay/division-2/river-plate(par)-v-sport-colombia-1151382/
Club River Plate - Sport Colombia
Po 30 latach River Plate chciałoby zawitać znowu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po bardzo średnich wynikach w ostatnich latach w drugiej lidze, obecnie są w bardzo dobrej formie. Po dwunastu kolejkach lider z 29 oczkami na koncie, bilans 18-7. Przewaga nad drugim Liberacion to 6 punktów. Goście w pierwszej lidze zawitali ostatnio w 1992 roku, wytrzymując sezon. Nie jest to jakaś wielka firma, szerzej znana komuś kto nawet się od czasu do czasu zainteresuje latino. Ten sezon to klapa, po dwunastu kolejkach tylko 5 punktów, wszystkie uzyskując poprzez remisy, a poprzedni sezon to miejsce w środku tabeli (8), wyżej niż River Plate! Wtedy ograli ich na wyjeździe 1-0 i u siebie ubili 3-1. W tym sezonie role się odwracają, z wielkim plusem dla gospodarzy tego spotkania. Idąc jeszcze bardziej w historię, bo lubię takie rzeczy, będę sobie pisał, a co! Los Fernandinos zabrakło czterech punktów do awansu, a River Plate ratowała średnia punktowa od spadku. Wtedy mecze między tymi zespołami to 0-2 na wyjeździe Colombii i 0-0 u siebie. Ogólnie w historii spotkań podopieczni Gabino Romana wygrali tylko raz, w 2012 roku. SC spotkania nie wygrała od października, ta w miarę dobra era już przeszła, odeszło trochę zawodników do wyższych lig, lub porozdzielali się po innych klubach z ligi. River Plate w sezon weszło z przytupem i jeśli utrzymają formę no to przywitam ich w Primera Division. Jak dla mnie jutro El Kelito zgarniają trzy punkty, nie widzę przesłanek, by goście tutaj zagrozili, przy pięciu strzelonych bramkach w 12 spotkaniach ciężko coś powiedzieć o grze w przodzie u nich. Jak już to po błędzie defensywy River Plate, czy SFG, z gry przypuszczam, że wątpię.
Mecz będzie na live w całorocznym, także też będę obserwował i pisał. Szkoda, że dziady boją się handicapy wystawić, ale z drugiej strony na pogrom nie liczę.
River Plate @1,33 ⛔ 0-0
ov4,5 rożnych w 1 połowie @1,9 ⛔ brakło jednego
w tych niższych ligach zauważyłem, że chętniej robią linie rożnych. Sądzę, że River Plate mecz będzie prowadziło, co dla mnie jest równoznaczne z nabijaniem tej statystyki, przede wszystkim przez nich.

Żebym nie zapomniał, to na jutro do obserwacji live:
Banfield - Arsenal de Sarandi (rezerwy) 20:30
Tecnico - Macara 19:00
Azogues - Quevedo 18:30
Guarani SP - Francana 15:00 Kobietki
Sp Luqueno - Olimpia U20 15:00
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Boca Juniors u20 - Malaga u20
Boca @1,66 ✅ 3-1
W meczu grupowym Argentyńczycy wygrali pewnie 2-0. Przewaga była duża, kontrola spotkania zdecydowaną część meczu. Wczoraj Boca poległa 1-3 z Nacionalem i zostaje im mecz na otarcie łez - o trzecie miejsce. Sam myślałem, że zagrają w finale, lecz Paragwajska ekipa była skuteczniejsza. Malaga nic wielkiego nie gra, awansowała ze słabej grupy i mimo, że Cruzeiro się z nimi męczyło to nadal nic mnie nie przekonuje do nich. Boca imo powinna wyjść zmotywowana, by zdobyć chociaż to drugie miejsce, tam jeden chłopak o króla strzelców jeszcze walczy, już nie pamiętam kto dokładnie, ale to też może być czynnik sprzyjający. Gram nieco mocniej niż normalnie.
Spotkanie w 365 -&gt; Turniej juniorów
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mecz Banfield z Arsenalem przełożony, szkoda.
Sao Paulo z Santosem kobiet trochę się boję pre po analizie, zostawię to na live.
Brazylia - Wenezuela Brazylia under2 @1,46 marathon zwrot 2-1
Jak dla mnie bardzo przyjemny bet. Nie wierzę, że Brazylia będzie w stanie tutaj strzelić więcej niż dwie bramki. Wenezuelska defensywa jest na tyle zorganizowana, że nie powinna tutaj dać aż takiego pola do popisu Canarinhos. Pamiętamy oczywiście, że z ich składu wypada motor napędowy, czyli Neymar. Imo więcej gry będzie teraz na Williana, gracz światowej klasy, ale nie ma on tego geniuszu co Ney i naprawdę będą mieli tu ciężko o zwycięstwo. Wenezueli remis daje awans z grupy, przy braku remisu w spotkaniu Kolumbia - Peru. Martwi trochę ta czerwona kartka dla Amorebiety, ale jest on do zastąpienia. Widzę tutaj męczenie buły z obu stron, chyba że padnie szybko bramka. Przy innym układzie widzę nawet brak BTS&#39;a.
Kolumbia - Peru ov9,5 rożnych @1,8 betcity ✅ 10
ov2,5 @2,38 marathon ⛔ 0-0
Dobre kursy. Na over bramek na pewno za duży. Peru nie lubi się bronić i może być podobny mecz do tego z Brazylią. Kolumbia jest w najgorszej sytuacji, więc oni powinni prowadzić grę. Myślę, że gol wpadnie już w 1 połowie i Peru będzie musiało się odegrać, co może skutkować kontrami Kolumbów. Liczę na szybki mecz z wieloma sytuacjami, może w końcu Falcao się przebudzi ze snu. W zależności od wyniku tego spotkania, dogram sobie coś na mecz Brazylii.
i coś na zaraz
Tecnico - Macara ov4,5 rożnych w 1 połowie @2,075 ⛔ 3 rożne
Dwa zespoły grające w szybkim tempie z dobrymi skrzydłami, liczę tutaj może nie na multum bramek, lecz rożne powinni nabijać. Spróbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Sao Paulo U20 - Ponte Preta U20 Ponte Preta X2 @1,66 bet365 ✅ 1-1
Bez analizy, mecz w nocy z wtorku na środę 00:30.

Coritiba U20 - Gremio U20 - czekam na BTS
Sport Recife U20 - Atletico MG U20 - tu over E: ov2,5 @1,7
Flamengo U20 - Corinhians U20 - tu też over ov2,5 @1,85
Coritiba środa o 20, Recife to samo, Flamengo o północy.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Paysandu - Vitoria Paysandu @2,00 marathon ✅ 1-0
Obiło mi się o uszy, że w ekipie gości szpital, mimo spadków sporych jednak dalej warto imo.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Coritiba U20 - Gremio U20 - czekam na BTS - nie było mnie na chawirze, ale 2-0 więc ⛔
Sport Recife U20 - Atletico MG U20 - tu over E: ov2,5 @1,7 ✅ 2-3
Flamengo U20 - Corinhians U20 - tu też over ov2,5 @1,85 ✅ 2-1 do 72&#39;
Dogrywam tak:
Atletico MG X2 + Criciuma X2 @1,77 bet365 ✅
Flamengo o północy ogarnę na live. BTS w meczu Coritiby też na live dopiero.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Chile - Urugwaj
Więcej rożnych - Urugwaj @2,75 bet365 ⛔ 6-2
Value, Chile malutko robi tych SFG i na dobrą sprawę nie są im potrzebne, bo w drużynie same mikrusy. Grę powinni prowadzić, ale z rożnymi nie byłbym taki pewien, a za duży kurs na Urusów, którzy będą musieli szukać tych rożnych ze względu na rosłość obrońców i kłopoty Chile w defensywie właśnie z tym aspektem gry.
Kartki - over 5 @1,925 bet365 ✅ 8
Linia nie taka zła, uwagę trzeba zwrócić też na sędziego, który kartoniki pokazywać lubi bardzo. Poza tym w obu zespołach mamy przecinaków i gorące głowy. Myslę, że Chile nawet jest w stanie zrobić więcej kartek o ile nie będzie im szło i Urusi skutecznie będą ich zniechęcać, a potrafią robić to znakomicie.
Chile ov2,5 kartki @2,27 Betcity ✅ 3
Nie no kurs bardzo fajny, gram bez zastanowienia. Tak jak napisałem, Urusi bardzo dobrze w defensywie grają i twardo, równocześnie prowokując i pyskując. Dla mnie konsekwentna gra Urusów = coraz większa irytacja Chile z powodu niekorzystnego wyniku co powinno się ukazać w postaci kartek.
Fucile kartka @3,2 Óni ✅ nawet dwie
Jorge już coraz starszy, nie te lata co w Porto za najlepszych czasów. Chile skrzydła ma przebojowe, szybkościowo imo może tutaj nie nadążać. Warto rzucić groszem na ten typ. W ofensywę zapędzać się nie powinien, Tabarez nie jest samobójcą chyba, co troche ten typ odrzuca, bo znika możliwość złapania kartki po stracie i przerwaniu kontry i tym podobne, lecz nawet w defensywie na luzie powinien kilka fauli zaliczyć, mam nadzieję że jeden na kartkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Cruzeiro U20 - Botafogo U20 over 2,5 @1,91 b win - value ⛔ 2-0 do przerwy a potem dupa
Ceara U20 - Palmeiras U20 over 2,5 @1,62 b win ⛔ tu też po 1 polowie 0-2 a potem nic
Atletico PR U20 - Fluminense U20 - tutaj czekam na BTS jak dadzą ofertę, pewnie 10 minut przed meczem.
E: słaby kurs na BTS&#39;a. Zagrane ov4,5 rożnych do przerwy @1,8 ⛔ 3

I dubelek:
Cruzeiro DNB ✅ + Palmeiras DNB ✅ @2,00 bet365
Na jutro Paragwaj:
Sol de America U20 - Guarani U20 @1,72 bet365
Libertad U20 - Dep. Capiata U20 ov 2,5 @1,5 bet365
San Lorenzo U20 - Rubio Nu U20 ov2,5 @1,4 bet365
Tripel
Guarani X2 + Libertad 1X + Rubio Nu X2 @1,92 bet365
Brazylia dzisiaj o 20 prócz meczu Palmeiras, który jest po północy. Paragwaj o 21:15 jutro, meczu Guarani o 15 też jutro.
 
Do góry Bottom