>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

latający holender

lars19 272

lars19

Użytkownik
Kilka zasady oraz opis gry.
Jak widać wcześniej próbowałem prowadzić temat, ale prędzej czy później kończyło się to, jak wszyscy widzimy na poprzednich stronach - minusem albo zaprzestaniem jego prowadzenia z lenistwa.
Celem będzie oczywiście plus na koniec miesiąca. Najistotniejszy będzie pozytywny wynik po jakimś okresie czasu, np za kilka miesięcy. Mam nadzieję jednak, że najbliższy czas będzie udany - kilkadziesiąt dni będzie udane.
Typy - korzystam z typów co niektórych typerów z forum, biorę pod uwagę ich zdania ale również sam staram się wyszukiwać dobre typy i kursy. Głównie z mojej strony będzie to piłka nożna i tenis - to drugie nieco słabiej ale będziemy to oceniać poźniej.

Najważniejsze: stawki
Będą jednostki od 1 do 10. Dziesięć oznacza maksymalną stawkę ale nie jest to all in. To stawka wydzielona z budżetu, którą jestem w stanie przeznaczyć na typ, gdy jest on pewny bardzo pewny.
Zasady stawkowania są kluczowe w grze. Wiem po sobie, że jeśli chcemy w krótkim czasie się dorobić, wychodzi to różnie - w moim przypadku najczęściej wtopą ???? Jeśli angażujemy stawki na jeden typ nieproporcjonalne do naszego budżetu, gdy nie ma ciągłości. Sami sobie szkodzimy. Oczywiście przy dużym szczęściu jesteśmy w stanie wygrać.

Zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieję, że dobrze. Komentarze mile widziane.
Pozdrawiam
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Tylko 6 podanych typów w ubiegłym miesiącu, powinny znaleźć się jeszcze co najmniej 3 typy i bilans byłby bardziej okazały, na poziomie 8-8,5j.

Typy podane: 6
Typy wygrane: 6
Typy przegrane: 0
Jednostki postawione: 6 j
Jednostki wygrane: 11,63j
Zysk/Strata: 5,63j

Yield: 93,83%

1j = 100 PLN = 563 PLN
1j = 200 PLN = 1126 PLN
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Puściłem kilka januszbetów na weekendzie i wtopki.
Bonus w otobecie, przegrany na 1 zakładzie na Villarreal w Pucharze Króla. Oczywiśćie poszedł all in na jakiś typ 60/40 a stawianie all inów na takie mecze to droga do nikąd, chyba że mamy jakieś nieprawdopodobne przeczucie podchodzące pod 99 % pewność.

Zaczynamy nowy miesiąc rozsądnej gry, z &quot;trzeźwym umysłem&quot;
#1 bet365

Akhisar Beledyie 0.0 @ 1,650 inaczej dnb
Pogoń Szczecin +1 @ 1,230
@ 2,02

1/10
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
#1 bet365

Akhisar Beledyie 0.0 @ 1,650 inaczej dnb
Pogoń Szczecin +1 @ 1,230
@ 2,02

1/10
✅ 1,02
zamknąłem bez kilku groszy
dobry kuponik.
Akhisar w prawdzie strzelił na 1:0 w 90+2 jak widać nie/słuszne było dnb ???? .
A Pogoń - małe zaskoczenie 3 bramki na wyjeździe, po raz pierwszy na wyjeździe. Rynek grał handicapy na Łęczną, a tu bum 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom