>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lassur Team League 2008!

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Słuchajcie Point Poker dla tych co rejestrowali się tam z Lassur.pl, organizuje ligę drużynową. Dowiedziałem się o nim dopiero teraz jak do mnie napisał taki gościu z lassur, czy z nimi nie zagram. Jedyny problem to to, że trzeba do jutra się zapisać! Oto zasady:
  • jeden sezon bedzie trwał 4 miesiące
  • w ciągu roku zostaną rozegrane tylko 2 sezony - rozgrywki ligowe zostaną zawieszone na okres wakacyjno-urlopowy (maj, czerwiec, lipiec) oraz świateczny (grudzień)
  • sezon bedzie składał się z dwóch części: Regular Season (przez pierwsze 3 miesiące) oraz End Game, do której zakfalifikuje się 9 najlepszych zespołów sezonu zasadniczego (ostani miesiąc).
  • Pula nagród w kazdym sezonie wyniesie 7.000 euro dla najlepszych druzyn, oraz dla trzech najlepiej punktujących graczy.
  • wpisowe na cały sezon wynosi 40 euro na druzynę (2.5 euro na gracza miesięcznie)
  • poszczególne rundy bedą rozgrywane w formie freerolli i z tego powodu nie będzie indywidualnych nagród turniejowych (zdobywamy jedynie punkty)
  • hasła do rozgrywek zostaną przesłane kapitanom druzyn po wpłaceniu opłaty wpisowej.
PODZIAŁ PULI NAGRÓD
ENDGAME 1. 3.000 euro
ENDGAME 2. 2.000 euro
ENDGAME 3. 1.000 euro
Po zakończeniu Regular Season, 9 najlepszych druzyn przystąpi do End Game z zerowym stanem punktów.
Ponadto nagroda w wysokości 400 euro przypadnie zwycięzcy Regular Season.
Natomiast w klasyfikacji TOPSCORER nagrody wyglądają następująco:
1. 300 euro
2. 200 euro
3. 100 euro
Punkty z Regular Season i EndGame będą sie sumowały.
Ponizszy podział puli nagród ma jeszcze status nieoficjalny.
Zasady zgłaszania teamów pozostaja bez zmian: druzyna musi składać się z czterech graczy (3 podstawowych + rezerwowy) i musi wyznaczyć kapitana. Nie zmieni się takze termin rozgrywania ligi: w kazdą niedzielę o godz. 20.00
Jakby ktoś chciał wziąć z nimi udział do jego nick to: grzegorz86
Ja w drużynie jestem ze Spirolem i złożyłem propozycje: Matizowi i nowemu. Jakby ktoś z nich nie chciał brać udziału, będziemy potrzebowali graczy. Ktoś chętny?
Rezerwowy by się zmieniał co turniej.
Koszt: jednorazowo 10E, później już was nic nie obchodzi. :p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Robson, Rokita, Fragos albo Frantic - Zaloguj się któryś na lassur.pl i napisz do grzegorz86, wiadomość na chacie, że zagracie z nim w teamie ????
albo zróbcie swój team
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
To idealnie macie 5 osób, jeden niech zagra z z grzegorzem86 w drużynie (ciekawy team mają) a 4 niech sobie zrobią drugi skład. :p
Ps
Działa wam polska strona lassur?
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
panowie moze zalozymy druzyne ile trzeba osob?
bo mysle ze mozna zalozyc druzynke
Ja
Lysy
Legolas
rafalec
i ktos tam jeszcze,napisalem juz do legolasa jak bedzie to odpowie jezeli sie zgodzi to zbieramy ekipe ????
w sumie mozna by wziasc lukasza do druzyny ale to trzeba by dodatkowe miejsce wywalczyc dla druzynowego ,,idioty,rozbawiciela&quot;
rafalec napisz czy bys byl zainteresowany
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jutro jest ostatni dzień aby się zgłosić i przelać 40E na konto. ????
Z tego co widzę, to jak dobrze pójdzie mogą być nawet 3 drużyny z forum. ????
Organizujcie się szybko. :p
Stronka pewnie jutro już będzie działać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom