>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Laptop

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zamówiłem trochę inny model a konkretnie Asusa X52JE. Porównywalny do K52F, z tą różnicą że w cenie niewiele większej (150zł) mam kartę graficzną (Radeon HD5470) i oprogramowanie(Win 7 wersja 64 bitowa). Moim zdaniem było warto. Jutro najprawdopodobniej dojdzie przesyłka to napiszę kilka słów jak się laptop sprawuje w warunkach domowych ;)
i jak tam się sprawuję?

Natomiast ja szukam laptopa głównie do internetu, obsługi gg i filmów, żeby pracował cicho, miał wifi i wbudowany mikrofon, bateria nie musi być mocna

znajomy powiedział bym w Asusach właśnie szukał, bo są oparte na Intelu i pracują szybko
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mam tego Asusa, kupiłem go w Media Markt za 1980 zł. Sprawuje się świetnie, jak na razie nie miałem na nim żadnej ścinki. Używam tego laptopa do wszystkiego tylko nie do gier. Ma HDMI co jest dużym plusem, ma także wbudowany mikrofon, a WIFI to teraz standard. Bateria mnie zadawala, podczas normalnego użytkowania starcza na około 2,5h ale jest masa opcji dzięki której można przedłużyć ten czas np poprzez zmniejszenie jasności ekranu. Laptopa podczas pracy nie słyszę, jest bardzo cichy. Z czystym sumieniem mogę polecić.
 
Do góry Bottom