>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ladbrokes

Status
Zamknięty.
fracek 11

fracek

Użytkownik
Panowie jak zmienic walute w tym buku?? Bo chce wpłacic przez ukash ale nie moge bo mam mozliwosc wyboru tylko euro...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Panowie jak zmienic walute w tym buku?? Bo chce wpłacic przez ukash ale nie moge bo mam mozliwosc wyboru tylko euro...
Nie można u nich zmienić waluty. Będziesz musiał otworzyć nowe konto. Tylko wcześniej skontaktuj się z supportem.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
wie ktos czy przy pierwszej wyplacie trzeba im skany wyslac?
po 2 . robilem wplaty przez przelewy 24, jezeli dzis zlece wyplate na bank to moge sie ich spodziewac do piatku .. ?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
szybkością rozliczania kuponów to zbytnio nie grzeszą .....
Lige mistrzów piłki ręcznej już godzinę rozliczają.
edit // już dwie ....
edit 2 // po 3 godzinach jest kasa ????
 
M 0

monkeysstreet

Użytkownik
Gdzie w Ladbrokes mogę przeglądać moje postawione kupony? Szukam i szukam i nigdzie nie ma... Po zaakceptowaniu kupon jest po prawej stronie, ale jak postawię kolejny to tamten znika... Gdzie mogę sprawdzić ten poprzedni?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja mam konto założone sprzed kilku lat jak jeszcze nie było polskiej wersji językowej i waluty PLN. Żeby to zmienić trzeba zamknąć i otworzyć nowe konto. Jakoś mi to niepotrzebne...
W polskiej wersji językowej chyba jest podobnie.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
witam. mam taki problem... wplacalem zawsze przez P24 i teraz chciałbym zmienić opcję wpłaty na MB... ale niestety nie mogę zmienić opcji... cały czas mam jakby zapamiętane, że wpłącam przez P24. licze na szybka odp
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Bardzo fajny Bukmacher ;)Nie wpłacałem Tam,ale z racji tego że zająłem 5 miejsce w konkursie ME Handball i wygrałem 30pln mogłem się troszkę pobawić, Zleciłem dwie wypłaty na konto bankowe i obydwie doszły na drugi dzień ,co mnie mile rozczarowało,tak właściwie to nie zauważyłem zadnego większego minusa, Strona przejrzysta,Support uprzejmy ,kursy nawet konkurencyjne,oferta live również powoli się rozwija,więc nawet fajnie i przyjemnie. Poza tym niedawno dodali możliwość wpłaty poprzez Przelewy 24 i za to też Plus.Jeśli ktoś się wacha i ma jakieś opory to moim zdaniem nie ma do tego powodu,Firma na Polskim rynku jeszcze furory nie zrobiła,ale poza Polską jest to uznany Bukmacher,na naszym rynku jeszcze potrzeba czasu żeby gracze się utwierdzili w przekonaniu,że Ladbrokes jest godny zaufania.Podobna sytuacja była z Tobet,na początku niektórych nie przekonywał nawet chwyt marketingowy,jaki zastosowali dając możliwość do obstawania bardzo niskich klas rozgrywkowych w Polsce,jednak w pózniejszym czasie bardzo dużo osób się przekonało,że Firma jest solidna i wypłacalna.To chyba tyle.Pozdrawiam;)
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
witam. mam taki problem... wplacalem zawsze przez P24 i teraz chciałbym zmienić opcję wpłaty na MB... ale niestety nie mogę zmienić opcji... cały czas mam jakby zapamiętane, że wpłącam przez P24. licze na szybka odp
Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z regulaminem gier i zakładów Ladbrokes, użytkownik może mieć zarejestrowaną jedna metodę płatności. Na Pańskim koncie zarejestrowaną metodą są Przelewy 24.

Jesli chce Pan deponować środki przy pomocy Moneybookers, będziemy musieli usunąć Przelewy24 i wtedy będzie Pan mógł sam zarejestrować Moneybookers na swoim koncie.

Proszę potwierdzić, że chce Pan usunąć Przelewy24 przed odpowiedź na niniejszego maila.

Z wyrazami szacunku,

Jacek

kontakt- [email protected]
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Wiosenne losowanie nagród Ladbrokes!
Postaw zakłady za łączną wartość 500 PLN lub więcej
i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród.

Wystarczy, że między 12 a 25 kwietnia 2010 postawisz zakłady na jakiekolwiek wydarzenia z naszej oferty za 500 PLN, a weźmiesz udział w naszym losowaniu takich nagród jak laptop Sony Vaio czy koszulka z autografem Lionela Messi!
Do wygrania aż 50 wspaniałych nagród!​



Lista nagród:

* Laptop Sony Vaio F11
* Koszulka FC Barcelona z autografem Leo Messiego
* Xbox 360 + 2 gry
* Sony PSP3000
* Ipod Nano 16 G-B
* 10 podkoszulek piłkarskich reprezentacji narodowych (do wyboru)
* 15 podkoszulek piłkarskich europejskich klubów (do wyboru)
* 10 piłek z serii FIFA 2010
* 10 darmowych zakładów o wartości 100 PLN

Regulamin promocji dostępny na stronie ladbrokes
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
W związku z tragicznymi wydarzeniami i żałobą nardową start loterii przesuwamy na 19 kwietnia i tym samym loteria potrwa od 19 kwietnia do 2 maja.
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Mam pytanie. W ofercie &quot;Bonus powitalny&quot; na końcu możemy przeczytać ,że oferta nie jest ważna w dniu 10.04.2010. Rozumiem, że oferta jest cały czas ważna prócz tego feralnego dnia?
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
mam pytanie Zlecilem dzisaj pierwszy raz wyplate od tegu buka na moneyokers , ile taka wyplata trwa i czy konieczne jest wyslanie skanu dowodu jak tak to na jaki adres?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom