>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwietniowa promocja z ComeOn - wygraj TV LG 42" 3D, bonusy, gadżety itd. Tylko u nas!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Prosze napisac, czy jak zrobie przelew dzisiaj np. o 13 przez konto bankowe, to bede miał je przynajmniej do godziny na koncie? To samo pytam odnosnie WilliamHill - nie mam tutaj kont, a chce skorzystac z promocji. Dziekuje
Zrób wpłatę przez przelewy24 i kasę będziesz miał w ciągu 2 minut na koncie. (w obu przypadkach)
Ostatni dzień na zgarnięcie dodatkowych nagród i bonusów!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na szybciutko. Czy paysafecard mozna wplacic aby brac udzialw promocji? Dzieki
W tej konkretnej promocji tak, zostaniesz zaliczony do losowania + otrzymasz w &quot;najgorszym&quot; wypadku 10 spinów na gonzo.
W promocji bonus na start 300PLN wpłata przez PSC nie zalicza się i takowego bonusu nie otrzymasz.
 
M 0

merveile

Użytkownik
piszę tutaj, bo temat o marcowej promocji zamknięty.
Czy spiny miały jakiś termin ważności? bo dzisiaj chciałam je wykorzystać, a ich nie było (oczywiście najpierw zagrałam za własne pieniądze)
 
A 1

australiano

Użytkownik
Jestem cierpliwy,ale hmm pół żartem pół serio :z bukmacherem jak z bankiem:
czyt. Chcesz coś to CZEKAJ, jeśli zaś oni chcą to trzeba na już ,bo inaczej zapomnij o grze bądź wypłacie hehe ????
Oczywiście luzik pierwotnie do 15 miało być więc muzyka gra ???? więcej wyświetleń w temacie chociaż :p
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
ja z marcowej promocji miałem dostac pendriva , do tej pory nic nie dostałem , pm do marcin odra z prosbą o wyjaśnienie został bez odpowiedzi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To nie wina poczty. Pendrive oraz zestawy pokerowe nie zostały jeszcze wysłane. Na pewno zostaną wysłane, najpóźniej pod koniec maja. Cierpliwości, podobnie jak z nową listą za miesiąc kwiecień.
Jutro jest 15-stego, wiec powinno wszystko się wyjaśnić ... cierpliwości ;)
 
A 1

australiano

Użytkownik
To nie wina poczty. Pendrive oraz zestawy pokerowe nie zostały jeszcze wysłane. Na pewno zostaną wysłane, najpóźniej pod koniec maja. Cierpliwości, podobnie jak z nową listą za miesiąc kwiecień.
Jutro jest 15-stego, wiec powinno wszystko się wyjaśnić ... cierpliwości ;)
]
cierpliwość popłaca,takze kazdy powinien wygrać conajmniej telewizor :p
 
B 0

baca1992

Użytkownik
Poczekaj do 20 jak nie będzie 20 to poczekaj do 25 i wtedy powinno już być. Spokojnie-wszystko będzie jak bukmacher wylosuje i poda wyniki. Tydzień nikogo nie zbawi.
 
D 0

dorcel

Użytkownik
witam
temat marcowy zamknięty więc pytam tutaj
jestem laureatem nagrody rzeczowej
do dziś kuriera nie doczekałem
gdzie i z kim korespondować w sprawie?
 
Do góry Bottom