>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kwiecień z WilliamHill - wygraj m.in iPhone 5, tablet, darmowe zakładu i...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do 30 kwietnia należy założyć konto z promocyjnego linku i wpłacić depozyt.
Zakłady można postawić do 3 maja (może nawet do 5 mają zakłady +zgłoszenie)
Teraz jest długi weekend majowy, m.in ja jadę na zlot, więc lista zgłoszeń zostanie przekazana dopiero koło 8 maja, a wyniki otrzymam koło 15 maja.
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Czy zapisując się poprzez Twój link korzystam ze standardowego bonusu:
-Darmowy zaklad o wartosci pierwszego depozytu w postaci 25E/25Ł?
 
B 0

baca1992

Użytkownik
1 kwietnia zarejestrowałem się (gdy były te promocje kto 1 odpowie na Twój post) na wh. Nie wpłacałem kasy. Na 95% zarejestrowałem się z waszego linku ale no właśnie 5 % i zastanawiam się czy na pewno... Jest ajakś szans sprawdzić czy nick bacareal będzie mógł brać udział w promocji?
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Jeżeli się zarejerstruję i dostanę ten freebet powitalny 25E a w regulaminie tego konkursu forumowego jest napisane:
&quot; 2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu &quot;
To będę musiał dać np. ten freebet za 25E i jakiś kupon za 1E i będę brał udział w promocji, co nie ???? ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, ale jak chcesz ubiegać się o freebet 25e, to musisz postawić najpierw zakład za 25E i wówczas otrzymasz darmowy zakład. Wykorzystasz go to masz dwa kupony z łącznej wartości 50e i na lajcie się kwalifikujesz do promocji ;)
Oczywiście może też być opcja kupon 25e + 1e.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, doszło Twoje zgłoszenie. Nie zdarzyło się, aby od kogoś zgłoszenie nie doszło.

Dzisiaj ostatni dzień promocji. Freebety gwarantowane dla wszystkich nowych graczy!
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Ile osób zakwalifikowało się do promocji? I czy moje zgłoszenie zostało przyjęte ?login tanki1982 pzdr
 
M 86

masarro1

Użytkownik
@up nie sadze zeby zostalo przyjete..
żadne z powyższych słów gościu malinowy nie zostało skierowane do Ciebie, także daj sobie na mszę...
To co wolisz jest nie ważne, to że jesteś malinką nie oznacza że jesteś myślący
 
A 1

australiano

Użytkownik
Do Marcina,
pyt.1: nagrody przyznaje bukmacher?
pyt.2: nagrody losuje bukmacher ?
pyt.3 kiedy sie pojawi lista?
pyt.4: czy jest szansa na edycje majową?
Sorry za upierdliwe pytania,z ciekawosci.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Bukmacher, ale wysyłka odbywa się z Polski
2. Tak, bukmacher
3. W ciągu 3 dni
4. Czekam na odpowiedź, było mało zgłoszeń w kwietniu, więc raczej nowej edycji nie będzie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Wystarczy przeczytać powyższe posty, że nagrody losuje bukmacher, Marcin pewnie nie dostał wyników to i nie ma co zamieścić na forum, ot cała historyja.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki:
1. Zachu12** - iPhone 5 w wersji 16GB (kolor czarny)
2. RafałWin** - Tablet: Overmax OVTablet OV-TB-09
3. Tanki19** - nagroda &quot;życzenie&quot; do kwoty 200PLN (perfum Cacharel amor amor 100 ml)
4. Sobiesl** - darmowy zakład - 50$
5. Pozostali gracze - darmowe zakłady, każdy o wartości 10E
Dane do wysyłki wysłać na e-mail.
Gratulacje dla szczęśliwców.
 
Do góry Bottom