>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiatas typuje uuuuuuje

misha12 72

misha12

Użytkownik
Witam zakładam taki oto temat.
Będę się dzielil z wami moimi typami, przemyśleniami odnośnie sportu.
Jestem Kwiatas.

Stawkę przyjmuję załóżmy 1-10 (1 - 100pln,10-1000pln)
Preferuje kombo ale i single się znajdą.
Jak komuś pomogę to spoko, jak nie to nie- e.
Kursy będą z betsafe, gdyż właśnie w tym buku obecnie gram.

Zaczniemy tak:
Groenefeld/Peschke -Begu/Govortsova 1 1.26✅
Doświadczenie jak i umiejętności po stronie niemek. Przetarcie po trawce na hardzie już miały ( 2r w Carlsbad). Świetna para grająca od lat razem.
Po drugiej stronie siatki singlistki, które po raz pierwszy tworzą wspólnie parę deblową. W 1 rundzie nie bez problemu uporały się z Espinosa/Zakopalova i to chyba będzie tyle na tę chwilę.
Niemki dziś ogarną młodsze koleżanki.

Janowicz - Dancevic 1 1.25✅
Hmm, co do Jurka to zbyt wiele pisać nie muszę, gdyż w chwili obecnej prawie każdy polak wie kim on jest i co potrafi... Wczoraj ciężki bój z Benneteau ostatecznie wygrany, dziś powinno być zdecydowanie łatwiej bo po drugiej stronie zawodnik gospodarzy Dancevic.
Kanadyjczyk pokonał wczoraj Nieminena. Jarko skreczował w 3 secie, trzeba oczywiście dodać, że Nieminen miał przeciwnika jak na widelcu no ale brakło wigoru. Jeśli Juras będzie dobrze pracował na returnie to powinno być ok.

Sara Errani - Klara Zakopalova 1 1.37✅
Włoszka wraca po dłuższej przerwie spowodowanej.... brakiem jakiejkolwiek formy. Filigranowa Sara ostatniego okresu nie może na pewno zaliczyć do udanych. Razem z Vinci (koleżanki z debla) obniżyły loty w podobnym okresie, przełożyło się to zarówno na singla jak i debla.
Myślę, że wystarczy tego przegrywania i błaźnienia się.
Dziś walka z Zakopalova, która wczoraj po ciężkich bojach pokonała Lucke Safarówną w meczu błędów.
Bezpośrednie pojedynki 4-2 dla Errani przy czym, 4 ostatnie spotkania to zwycięstwa włoszki, w tym 2 właśnie na nawierzchni twardej.
Typ na przełamanie, a i zawodniczka w moim odczuciu zdecydowanie lepsza.

Makarova/Vesnina - Kudryavtseva/Rodionova 1 1.25✅
Makarova/Vesnina jedna z lepszych par w kobiecym deblu. W chwili obecnej spokojnie top3. Mimo, że dziewczyny z zawodu singlistki ???? potrafią świetnie odnaleźć się w grze podwójnej. Vesnina już odpadła z singla, dziś być może to samo spotka Makarova czyli będą mogły skupić się głównie na deblu.
Przeciwniczki wczoraj wymęczyły mecz z duetem Husarova/Martic, które nigdy ze sobą nie grają. Multum przełamań i błędów.
Makarova/Vesnina powinny to dziś wykorzystać i wygrać.

Woźniacki - Cirstea 1 1.5⛔⛔⛔miała 2 meczowe w 2 sececie i się powaliła 7-5 6-7 4-6 - szmata
Cirstełka zagrała już kilka meczów w Ameryce Pólnocnej na hardzie, najpierw 1/4 w Citi Open, teraz gładko 2-0 w 1r z Savchuk. Nie mniej jednak dziś jako faworytkę spotkania podobnie jak buki widzę dunkę Woźniaki. Karolajna nie grała od Wimbledonu gdzie gładko uległa Zakopalovej. Zresztą forma jaką ostatnio prezentowała nam była numer 1 rankingu WTA to jakaś kpina.
Typ nie tylko na odbudowanie, podpieram go dobrymi wynikami jakie osiągała Woźniaki na owej imprezie. Należy przypomnieć choćby zwycięstwo z 2010 roku.
Liczę na to, że dunka wróci do swojej normalnej dyspozycji już tu w Toronto.
Bezpośrednie pojedynki 3-2 w tym 2 ostatnie to zwycięstwa Woźniaki właśnie na hardzie.

Na początek biore to w combo i ciśne przy stawce 2/10.
Pozdrawiam
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Weekendowo ciężko z czasem więc na dziś z tenisa proponuje coś takiego :

Raonic - Sock 1 ✅
Raonic w ubiegłym tygodniu finał w Monteralu, pocisnął tam kilku naprawdę dobrych zawodników Youzhny,Del Piotrek, Gulbis... hard mu leży serwis gra, jeśli nie odpuści przed US Open powinien gładko uporać się z Jackiem Sockiem, który grać na nawierzchni twardej jak najbardziej potrafi, mało tego gra u siebie ale Sock to dla mnie dalej poziom challengerowców i właśnie w tych rozgrywkach sobie radzi dobrze. Z zawodnikami z touru nie idzie mu już tak kolorowo, porażka z Gilardo, ostatnio z Matoseviciem. Gram na Kanadyjczyka, który wydaje się być w świetnej formie.

Woźniacki - Peng 1 ✅
Wiem wiem, ostatnio poległem właśnie na niej. No ale kiedy jak nie dziś ma się przełamać i z kim jak nie z Peng, która jest co najwyżej przyzwoitą tenisistką.
Powraca po Wimbledonie w którym odpadła w 2 rundzie. Jak widzimy od czerwca nie grała; Woźniaki co prawda wróciła dopiero w ostatnim tygodniu w Kanadzie liczyłem na nią już wtedy ale trafiła na rewelację turnieju Cirsteę, który doszła tam do finału.
Umiejętności po stronie Karolajny,ogarnie powiedzmy też, bezpośrednie3-2(3ostatnie Karola) liczę, że tym razem się przełamie i wygra.

Rybarikova- Goerges 1 2-0 ⛔⛔ ehhh 2-1

Magda ostatnio w świetnej formie po serii 8 zwycięstw z rzędu uznała w końcu wyższość Sereny. Jej gra na hardzie może się podobać, inteligentna gra i dobrze bity slajs.
Po drugiej stronie kortu niemka, Julka Goerges. Piękna to tenisistka... i na tym można by zakończyć bo w obecnym sezonie spisuje się fatalnie 5 porażek z rzędu przy czym zawodniczki nie zawsze były z najwyższej półki.
Niesamowita liczba niewymuszonych błędów, gra z przestojami.
W 1 secie z Vinci pokazała kilka fajnych zagrań ale były to raczej pojedyncze epizody połączone z fatalną grą włoszki. W następnych setach wszystko wróciło do normy.
Forma idzie lekko w górę ale myślę, że na chwilę obecną Magdalena Rybarikova to za wysokie progi dla Julki. Obstawiam tu na 2-0 dla Magdy.

Cirstea - Wickmayer 1 - zwrot, Cirstea wycofała się z turnieju, a Janka pokazała jaka jest dobra na hardzie....
Dla rumunki propsy za ostatni turniej, muciła przeciwniczki aż miło. Widać, że ta nawierzchnia jak najbardziej jej leży. Pogonienie Kvitovej, Li czy nawet Jankovic może robić wrażenie.
Wickmayer na twardzielu dostaje baty aż nie miło patrzeć. Błędy i jeszcze raz błędy, nawierzchnia jej średnio pasuje. Nie dużo brakowało Mattek-Sand, która zresztą prezentowała się w tym meczu bardzo kiepsko aby ją pokonać. Nie widzę większych szans dla belgijki.

Makarova - Beck 1 ✅✅ sztywno
Ruska ostatnio cieniuje, nie gra na swoim poziomie co prawda odpada z zawodniczkami z wyższej półki ale stać ją na dużo lepszą grę.
Beck przeszła kwalifikacje jest młoda ostatnio grała głównie na clayu. Na hardzie bilans 6/6. Ruska powinna spiąć dupala.

Groenefeld/Peschke - Husarova/Niculescu 1✅
Niemki ostatnio finał w Toronto. Para to doświadczona i jedna z najlepszych na świecie.
Po drugiej stronie kortu Husarova, która deblistką jest niezłą i Niculescu głównie singlistka. Dziewczyny jeszcze ze sobą nie grały i wątpie, że zgrają się na ten mecz ????

Pozdro
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Na noc proponuję mecz ligi argentyńskiej :
Boca Juniors - Newells Old Boys 1/1
Tutaj kieruje swój typ w stronę Boca Juniors z prostego powodu. 11 sierpnia Newells grał ciężki mecz na wyjeździe z Atletico Mineiro. Atletico odrobiło straty z pierwszego meczu strzelając bramkę na 2 - 0 w 95 minucie. Mecz zakończył się w karnych.
Dziś Newells w obronie bez Gabriela Heinze i Marcosa Caceresa.
Myśle, że Riquelme i spółka wykorzystają zmęczenie przeciwnika i przypieczętują zwycięstwo już w 1 połowie.
Pozdro
Do połowy było dobrze... druga połowa żenada dać sobie wbić 2 frajerskie bramki na początku połowy ? Żenada.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dodam również, że to co odstawiła dziś Ana Ivanovic no cóż.... piękna tenisistka ale w tym przypadku nachodzi mi jedynie na myśl &quot;ładna ale tępa&quot;
6-2 5-2 własny serwis i kończy się 6-7 4-6
Brawo Aneczka ????
Co do samych kobiet z własnego doświadczenia wiem, że lepiej ich nie grać za duże pieniądze.
Zaskoczenie ✅
Youzhny - dobry mecz z Gulbisem, wykorzystał co miał wykorzystać tj błędy łotysza.
Pospisil - nadal równa forma, krecz francuza 2 secie, no no Vasek może być groźny na US Open...
Vania King - fajny 2 set z Azarenką, ładnie bite piłki pod końcową linie mocno utrudniły poczynania Azy i naprawdę niewiele brakowało aby Vańka ugrała seta.
Cornet - za walkę, nie ma to tamto wycisnąć z tak ciężkiej sytuacje potrafią tylko mistrzynie... zresztą przegrać taki mecz też potrafią tylko &quot;mistrzynie&quot;
Woźniacki - w końcu !!
Zaskoczenie ⛔
Nishikori - grał na pół gwizdka, nie cierpie takich graczy. Można było lekko grać na live w strone Feliego gdy się oglądało mecz.
Pavlyuchenkova - dziewczyna ma papiery na grę, jej trenerką jest Martina Hingis a mimo to kolejna klapa. 3 set : 1-0 40-0 traci serwis, Hampton wychodzi na 1-5 i jest po meczu.

 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Jak do tej pory z 3 podanych przeze mnie kombinacji nie weszło nic...
Pechowo co prawda ale to nie usprawiedliwia.
Dziś coś z tenisa ale to później.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Wkraczamy w 1/4f Mastersa. Turniej masters Cininnati obfituje dziś ciekawymi spotkaniami.
Tursunov - Del Piotrek
Djoko - Isner
Berdyś - Marej
Rafa - Fedex
Singla raczej nie ruszę bo pary jak dla mnie mocne, nawet bardzo mocne.
Jeśli miałbym grać to tak jak wczoraj - lekko w stronę Tursunova (handi gemowe,setowe), ruski podoba mi się na hardzie, bardzo doświadczony i inteligentny tenisita, ciężki do złamania - dla przykładu Ferrer, który teoretycznie jest groźny na każdej nawierzchni nie złamał ruskiego ani razu.
Del Piotrek to co prawda inna pułka tenisowa ale jakieś handi może tutaj wejść z racji przeciętnej formy argentyńczyka.

Isnera można lekko pobrać(podobnie jak Tursunova- jakieś handi gemowe), gra dobry turniej. Wczoraj pokazał się z dobrej strony z Raoniciem, widać forma na US Open u Isnera powinna być bardzo wysoka, to jego ulubiona nawierzchnia, gra u siebie, return też całkiem niezły, o serwisie nawet nie ma co mówić. Jeśli serwis mu chodzi to wg mnie może pokonać każdego z touru - przynajmniej na hardzie.

Rafa nadal nad Fedexem. Fedex wypalony, tyle lat na najwyższym poziomie jednak ekspolatuje organizm do granic możliwości. Wygrać ponad 70 turniejów ? Respekt.
To już nie ten sam gość, teraz jest wolniejszy, mniej dokładny i przede wszystkim dużo UE. Nadal na hardzie spisuje się w tym sezonie wyśmienicie. Mecz może być na styku ale wg mnie z lekkim wskazaniem na hiszpana.

Mareja nie opisuje bo mi się nie chce.

Frytka/Matka - Granollers/Lopez 1
Polaczki w bardzo dobrej formie, widać amerykańskie tournee im służy. Odbudowali formę i trzeba przyznać, że ich ostatnie wyniki są budujące. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z parą hiszpańską. Granollers ze swoim waflem są uznawani za jeden z lepszych debli na świecie - w tym momencie są bodajże na 2 miejscu za bliźniakami.
Jednakże u mnie żadne rankingi nie grają. Forma na pewno po stronie naszych, ostatnie dwa bezpośrednie pojedynki skończyły się zwycięstwami Frytki&amp;Matki - dziś liczę na podobny scenariusz.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
W weekend odbywać będzie się Puchar Polski w piłce nożnej.
Z tej oto okazji podklepuje typ wg mnie iście ciekawy, kurs bardzo zachęcający ale po kolei.
Zagłębie Sosnowiec - drużyna, która na początku XXI wieku grała w ekstraklasie w chwili obecnej tuła się po 2 lidze.
Dziś przyjdzie im się zmierzyć z gwardyjskim towarzystwem sportowym wisła kraków.
W Sosnowcu piłkarskie święto, klub z tradycjami już kilka dni temu ogłosił, że na trybunach zasiądzie komplet 7.5 tysiąca widzów. Niesieni dopingiem i własnymi ambicjami powinni sobie poradzić z drużyną nieudaczników, garstką ludzi sklejonych przez najlepszego trenera w historii polskiego futbolu Franza Smudę.
Kurs niesamowicie przesadzony bodajże bwin daje 6.5, kurs mniej więcej oscyluje w granicach 5-6. Jeśli ktoś się boi to spokojnie można to podeprzeć. Niby to różnica dwóch klas rozgrywkowych, niby na papierze górą goście,a jednak dla przykładu ich ostatni sparing, który odbywał się 16.02.2013r zakończył się zwycięstwem Zagłębia Sosnowiec 2-1.

Przewidywane składy:
Zagłębie Sosnowiec: Mateusz Wieczorek - Marcin Sierczyński, Sławomir Jarczyk, Adrian Marek, Jovan Ninković, Hubert Tylec, Łukasz Matusiak, Łukasz Grube, Rafał Sadowski, Michał Cyganek, Rafał Jankowski.
Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Michał Chrapek, Ostoja Stjepanović, Łukasz Garguła, Rafał Boguski, Patryk Małecki, Paweł Brożek.


Klub leżący po niewłaściwej stronie Błoń dziś odpada.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Witam,
dzś z gruby rury bo ostatnio każde ako się pierdoli na jednym spotkaniu.
Na tapetę biorę turniej tenisowy rozgrywany w paryskiej hali.

⛔
Denis Istomin - Robin Haase 1
Od sezonu na mączce minęło już sporo czasu i właśnie ten okres był w tym roku najlepszy dla holendra. Na szybkich nawierzchniach nie radzi on sobie już tak znakomicie choć dysponuje dobrym serwisem i sporą mocą w ręku.
Po drugiej stronie mamy Uzbeka, który w Bazylei sprawił nielada problemy samemu Rogerowi Federerowi - zawodnikowi gospodarzy.
Bardzo dobry serwis, zresztą Istomin to zawodnik preferujący hard.
Spotkania rozegrane na hali w tym sezonie zarówno jeden jak i drugi mają na bilansie plusowym.
Wydaje mi się, że dziś Robin nie wygra.
Ma trudności w grze z mocno bijącymi zawodnikami.
Ostatnie porażki z Melzerem, Gulbisem, Sijslingiem czy Vackiem Pospisilem
podpowiadają, że typ ma prawo bytu.
⛔
Lukas Rosol - Jeremy Chardy - 2
Rosół nie jest normalnym człowiekiem bo jeśliby takim był to w tym momencie znajdowałby się w top 20 ATP TOUR. Niestety rzeczywistość bywa brutalna i czasami umiejętności przegrywają z głową. Tak właśnie jest w tym przypadku - niestety.
Bilans 1-0 dla Chardego.
Rosół w tym roku w hali pokonał Berankisa i Kubota... przegrał z Lu, Przysiężnym czyZeballosem.
Chardy sezon halowy zaczął od
Marton Fucsovics HUN (q) -J. Chardy (7) 6-3 7-6 17 Sep 13Moselle Open - Metz

następnie przyszły dobre zawody z Gulbisem - mecz przegrany po wyrównanej walce w 3 setach.
W Valencii pokonał odpowiednio F.Mayera oraz Isnera, w następnej rundzie musiał uznać wyższość Tursunova. Nie mniej jednak powraca on do swojej normalnej dyspozycji i powinien sobie dziś poradzić z nieregularnym zawodnikiem z Czech. Jeśli serwis nie będzie zawodził widzę tu
2-0 dla Chardego
⛔
Sijsling - Cilic 1
Co do samego spotkania i kursów to poleciały one grubo w dół. Przed meczem lekkim faworytem Cilic. Obecnie znajdziecie kursy niższe na Sijslinga.
Co do samego holendra to bardzo podoba mi się jego styl odbijania. Gra przyjemnie dla oka. Z serwisem na naprawdę wysokim poziomie co pozwala mu ustawiać swoje akcję.
Return też nie odstaje jednakże brakuje regularności co odróżnia czołowych zawodników od tych średnich. Hala to dobry klimat dla Igora.
Po drugiej stronie kortu Marin Cilić. Gość wraca po koksie wg. mnie kara nie powinna być w żadnym wypadku skrócona - no ale ja tutaj nie jestem od przyznawania kar. Troicki jakoś takiego bonusu nie dostał, a jak większość wie sprawa jest co najmniej śmierdząca.
Wracając do Marina to ciężko powiedzieć co pokaże po tak długiej przerwie. Nie grał od trawników. Myślę, że to dziś zaprocentuje i wyjdzie brak ogrania u chorwata dlatego w tym spotkaniu pokuszę się o pogranie na Sijslinga.
niezła wtopa

 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Na jutro proponuje taki dublet:
Hoffenheim - Bayern 2 1.25
Cracovia - Korona 1 1.85
Bayern jak każdy wie jest drużyną, która w chwili obecnej może przegrać jedynie przez własną słabość i Pepka... Jednak wieśniaki to drużyna co nawyżej średnia i powątpiewam aby jutro nawiązali jakąkolwiek walkę z Bayernem kropka
Cracovia natomiast po niemrawym początku pucuje wszystkich jak leci.
4 zwycięstwa z rzędu - Jagiellonia 2-1, Podbeskidzie 4-2, Widzew 3-1, Górnik 1-0 robią wrażenie. Duet Saidi - Nowak na chwilę obecną wygląda wyśmienicie.
Bolączką krakowian jest obrona ale jak się strzela więcej niż traci to się wszystko zgadza.
Korona to w chwili obecnej dno. Zmiana trenera miała podziałać mobilizująco ale jak się wymienia ulubieńca piłkarzy jak i kibiców - Ojrzyńskiego na Pachete(ogórka z hiszpanii) to gdzieś tu brakuje logiki. No ale nic trener nie kopie piły.
Za to jego kopacze są obijani z każdej strony. W zeszłej kolejce Ruch przejechał się po nich jak walec i to na wyjeździe - 4:1. Trzeba również dodać, że kontuzji w tym meczu nabawił się Przemek Trytko, który ostatnio w miare regularnie strzelał(zszedł w 14 minucie, wcześniej jednak zdążył wyprowadzić Koronę na prowadzenie).
&quot;Zastępuje&quot; go podstawowy napastnik świrów czyli Maciej Korzym. Jak wiemy Maciek niedawno wrócił po kontuzji, jak na razie wchodził jedynie z ławki ale nie wykluczone, że jutro będzie musiał zacząć od początku chyba, że Stano tym razem zagra na szpicy, a nie na obronie.
Podsumowując: w Krakowie sielanka i klepa niczym z PESa, w Kielcach syf kiła i mogiła. Jutro Cracovia powinna sobie spokojnie poradzić z byłym zgodowiczem.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dziś kilka typów do (e)fortunki. Zaznaczam, że typy będą analizowane na podstawie ruchu na rynku.... Fortunka trochę dziś przysnęła więc zamiast łapać typy w necie wolałem sobie dziś pograć u ziemniaka i tak : Nordsjælland - Bjerringbro/Silkeborg over 52.5 1.85 Na rynku już linia 54, bezpośrednie pojedynki jak najbardziej overowe można śmiało pograć to przewyższenie. Skjern - Holstebro under 55.5 Na rynku już 53.5 i spada także przewyższenie dość spore. Ogólnie warto analizować linię buków naziemnych z internetowymi. Często można złapać dużo lepszą linię.
✅✅ jak w masło
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Propozycja na dziś taka - STS:
1.Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat under 156.5
2.Naestved - Kopenhaga over 152.5
3.Budivelnik Kijów - Donieck over 158.5

Witam, jeśli by ktoś miał ochotę zagrać moje typy to polecam zrobić to jak najszybciej. Wszystko grane pod spadki na rynku i tak opowiednio :
1. w chwili obecnej poprawna linia 153.5
2 tutaj największe promo bo w rynku faworytem over ale .... przy lini 159.5
3 na rynku linia 161.5, w stsie 158.5 także też dobre pod overka.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Na nocke do stsa
Magic - Bucks over 191.5 1.7
Mavericks - Kings over 212.5 1.7
Lakers - Bobcats over 202.5 1.6
w necie linie wyższe odpowiednio 3,4,3 pkt w meczu więc próbujemy.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Bubka S / Molchanov D-Hanescu V / Tecau H 2 1.65totoszajs
Synalek bupki gra ze swoim partnerem po raz pierwszy,a przynajmniej po raz pierwszy w konkretnej imprezie, przeciwnik to również nie jest stała para deblowa ale kiedyś tam ze sobą już grali nie najgorzej zresztą,a Tecau to wyśmienity deblista, po takim kursie gram 2
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
na dziś taki syngel do totoszajsu, stafka 100PLN
Tottenham - Sunderland 1 1.58
Ruch - Korona LB1.5 2 1.38
Levante - Athetic Bilbao x2 1.22
kurs 2.66
 
Do góry Bottom