>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje IO 2021

Status
Zamknięty.
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
30/06/2021 01:00 CET
Kanada - Chiny under 173.5
1.85 (STS)
5/10

Kanada po wygranej z Grecją ma praktycznie pewny awans. Na ten mecz jest kurs 1.01. Linia jest bardzo wysoka, a Kanada powinna to spokojnie wygrać i dać tym razem więcej czasu odpoczynku Wigginsowi czy Barrettowi. Rezerwa już nie jest tak utalentowana i spodziewam się ogrywania słabszych graczy czy ogrywania Bennetta, który sezon nigdzie nie grał. Dodatkowo Kanada ma dwóch świetnych obrońców na warunki NBA - Dorta i Josepha, którzy powinni mocno ograniczać Chiny.

Chiny w ostatnich latach to mocno underowa ekipa i powinno tam brakować jak zwykle siły rażenia, a nie ma z nimi też Yi, który był ich najlepszym graczem ofensywnym na międzynarodowych turniejach.

30/06/2021 04:30 CET
Turcja - Czechy over 156.5
1.85 (STS)
5/10

W ogóle nie patrzyłbym tutaj na sparingi. Czechy grały w nich bez Satoranskiego, a on robi im całą grę i wrzuca na totalnie inny poziom. Te spotkanie będzie miało wysoki poziom. Będzie trochę graczy NBA na parkiecie - Osman, Korkmaz, Ilyasova i właśnie Satoransky. Czechy na MŚ 2019 grały ofensywną koszykówkę i myślę, że dalej będzie podobnie.

Turcja już grała z Urugwajem pierwszy mecz i było 95:86 dla Turków. Na MŚ 2019 obie ekipy się spotkały i było 91:76 dla Czechów. Spodziewam się ofensywnego meczu i myślę, że zrobią tę linię.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/07/2021 15:30 CET
Polska - Słowenia (-7.5)
1.90 (STS)

Widać już w momencie meczu Słowenia - Angola, że Słowenia jest na totalnie innym poziomie od Polski prowadząc luźno i kreując sobie masę łatwych rzutów. Dodatkowo Doncić, który powinien z nami robić przeogromną różnicę. U innych buków już mocno kursy poleciały, a po meczu lecieć będą dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
02/07/2021 01:00 CET
Chiny - Grecja over 158.5
1.85 (STS)
5/10

Wczoraj popełniłem ogromny błąd z underem w meczu Chiny - Kanada, gdzie kupon był do śmietnika po 2 kwartach - Chiny poszły w totalną bieganinę cały mecz. Spodziewałem się dzisiaj linii w tym meczu +160, a mamy na dosyć niskim poziomie przy tym na jakim tempie Chiny zagrały z Kanadą. Trener Grecji - Pitino również w wywiadach gada bardzo wiele o "push i tempo". Widzieliśmy to również z Kanadą. Jeśli Chiny dalej będą grać takim tempem to nawet przy słabej skuteczności powinni zrobić linię w meczu - kwestią będzie utrzymanie tempa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Litwa - Słowenia
Litwa @2.30

Trochę przesadzone faworyzowanie Słowenii, aura Doncica się rozciąga i kursy na Litwinów tylko rosną, jednak mimo wszystko uważam, że Litwa ma tutaj lepszy skład i powinni wygrać mecz. Duet Sabonis & Valenciunas robi tutaj oro pod koszem Słowaków, ogólnie jeśli chodzi o fizyczność to Litwini ich przewyższają, do tego grają twardo i potrafią bardzo dobrze bronić, Słowenia nie ma takiej jakości w D, oczywiście Luka pewnie będzie najlepszy na parkiecie ale w drugą stronę idzie pełna dominacja w pomalowanym, cały turniej jest w Kownie więc dochodzi też atut własnego parkietu i wsparcie kibiców.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Oglądałem mecze Polaków z jednymi i drugimi i uważam że większą jakość mają Słoweńcy. Przede wszystkim dużo łatwiej przychodzi im zdobywanie punktów. Tobey na tablicy nie wygląda gorzej od Valanciunasa, a Doncić to jednak półka wyżej niż Sabonis.
 
A 335,1K

adams235

Znawca - Żużel
Jak dla mnie Słowenia to bierze...jeśli sedziowie nie wydrukują to sam Doncic jest w pojedynke w stanie rostrzygnac ten mecz, kurs na Slowenie nie jest taki zly...
Tak samo jak na Brazylie w meczu z Niemcami mysle ze jeszcze fajny kurs na Brazylie a moim zdaniem maja zdecydowanie wiecej mozliwosci zwlaszcza w ataku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Jeszcze w Kanadzie, gdzie jest dość ciekawy pojedynek Czechów z Grekami. Kursy na Greków mocno spadły. Czechy sensacyjnie pokonały Kanadę, ale czy będą w stanie pokonać Greków w finale?
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Ja bym nie grał w stronę Greków. To co zrobili Czesi to czapki z głów. Pokonali Kanadę w składzie z Wigginsem, Barrettem i kilkoma innymi zawodnikami NBA. To największa sensacja tych całych kwalifikacji olimpijskich. Fajnie by było by ta wygrana nie poszła na marne.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
A co jeśli napompują się zwycięstwem. Media czeskie ich zniszczą tym głaskaniem a Grecy zrobią swoje? Psychologicznie może tak być. Równie dobrze Greków mogą tam lizać w kraju teraz za Turcję. Ja jestem za Grekami jednak.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ja bym nie grał w stronę Greków. To co zrobili Czesi to czapki z głów. Pokonali Kanadę w składzie z Wigginsem, Barrettem i kilkoma innymi zawodnikami NBA. To największa sensacja tych całych kwalifikacji olimpijskich. Fajnie by było by ta wygrana nie poszła na marne.
To co zrobili Kanadyjczycy to kryminał. Po pierwsze to nie mają kompletnie drużyny - to jest zlepek indywidualności z NBA. Po drugie jak już Czesi mieli +10 na 57 sekund przed końcem meczu to i tak była dogrywka. Kanadyjczycy nie zagrali wtedy jakoś olśniewająco. Czesi popełniali błędy. Po trzecie nie sądze żeby taki dobry mecz powtórzył wiekowy już Schild, który wygrał im mecz. Moim zdaniem ta wygrana kosztowała ich (za) dużo sił żeby byli w stanie powtórzyć drugi taki mecz.

I po tym meczu odnosze wrażenie, że wartość Wigginsa to obecnie drugorundowy pick. Forsował głupie rzuty, w ogóle nie bronił.

Edit: żeby nikt mi nie zarzucał frustracji po nieudanym typie to powiem, że nie stawiałem i oglądałem drugą połowe ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/07/2021 01:00 CET
Czechy - Grecja under 162.5
1.85 (STS)
5/10

Warto próbować wg mnie w tym meczu underu. Grecja jest podkręcona statystycznie, bo miała maksymalnie overowe ekipy - Chiny i Kanadę. Czechy w spotkaniach grupowych nie przekroczyły tej linii i dopiero Kanada im w tym pomogła i również podkręciła linię na dziś.

We wczorajszym spotkaniu Grecy zagrali błoto i mecz zakończył się wynikiem 81:63. Czechy grały dogrywkę z Kanadą. Mecz jest dzień po dniu. Czechy mają zaawansowanych wiekowo zawodników i zapewne mecz kosztował ich dużo sił, a rotację mają krótką. Myślę, że będą grali wolniej i oszczędniej. Nie spodziewam się tutaj fajerwerków, a potu, krwi i łez na końcu jednej z ekip.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom