>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy (mężczyzn i kobiet)

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie do podawania i analizowania swoich typów dotyczących kwalifikacji do Mistrzostw Europy kobiet jak i mężczyzn..
Mistrzostwa Europy mężczyzn organizowane będą od 1 do 19 Września w POLSCE, Czechach, Finlandii oraz Estonii.

Na Mistrzostwach Europy zagra 24 drużyn.
Awans na mistrzostwa zagwarantowało już sobie szesnaście drużyn: Polska, Czechy, Finlandia i Estonia (gospodarze czempionatu), Serbia, Słowenia, Francja, Rosja, Włochy, Ukraina, Niemcy, Belgia (osiem najlepszych zespołów ME 2019), Łotwa - zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego grupy D, Turcja – wygrani grupy C, Bułgaria – zwycięzcy grupy B oraz Macedonia Północna – jedna z pięciu najlepszych drużyn z drugich miejsc.

Pozostałe osiem wakatów wyłonią kwalifikacje grup A, E, F i G, które odbędą się w dniach 7-16 maja.

Grupa A
- Chorwacja
- Holandia
- Szwecja

Grupa E
- Słowacja
- Rumunia
- Albania
- Szwajcaria

Grupa F
- Grecja
- Gruzja
- Azerbejdżan
- Czarnogóra

Grupa G
- Białoruś
- Portugalia
- Węgry
- Norwegia

U kobiet pozostało 12 wolnych miejsc a o awans zagra 23 drużyn podzielone na 5 grup po 4 drużyny i 1 grupa na 3 drużyny - awansują 2 najlepsze drużyny ze swoich grup.

Grupa A
- Białoruś
- Szwajcaria
- Estonia

Grupa B
- Szwecja
- Gruzja
- Ukraina
- Portugalia

Grupa C
- Grecja
- Hiszpania
- Austria
- Norwegia

Grupa D
- Słowacja
- Czarnogóra
- Finlandia
- Kosowo

Grupa E
- Francja
- Dania
- Węgry
- Izrael

Grupa F
- Czechy
- Bośnia i Hercegowina
- Słowenia
- Łotwa

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kwalifikacje Mistrzostw Europy - kobiet
Łotwa - Czechy 0:3

1 kolejka na takich kwalifikacjach przeważnie jest okazją aby znaleźć fajne typy na linie bądź na handicap potem już bukmacherzy wystawiają nieco bezpieczniej.
W tym meczu nie widzę innej opcji niż szybkie zwycięstwo Czeszek, które należą może nie do ścisłej czołówki w Europie jednak zaliczam je do "II ligi" w Europie tuż za tymi najmocniejszymi.
Czeszki potrafią zagrać bardzo dobre i dość wyrównane spotkanie z mocnymi ekipami. Ostatnie 2 sparingi Czeszki wygrały z Polkami.
O zawodniczkach Łotewskich co prawda nie wiele mogę napisać bo po prostu ich nie znam ale patrząc na wyniki Czeszki nie mają się czego bać.
Osobiście uważam, że Łotwa będzie mieć problemy z dotarciem do 16-17 punktów w poszczególnych setach dlatego linia jest moim zdaniem bardzo atrakcyjna.

poniżej 125,5 1,84

Kwalifikacje Mistrzostw Europy - mężczyzn
Rumunia - Albania 3:0

Tutaj króciutko. Na ryzyko stawiam dość wysoki kurs - nie jest to pewniak jednak ja osobiście uważam, że może to wejść...
Obie drużyny nie należą do gigantów w Europie baa... nie należą nawet do drużyn, który prezentują solidny bądź poprawny poziom, są to ekipy po prostu słabe.
Oczywiście Rumunii prezentują nieco wyższy poziom niż Albania jednak uważam, że bukmacherzy troszkę przesadzili z kursem, który nam proponują na powyżej 3,5 seta w tym meczu.
Nie wiem dlaczego ale czuję, że Albania może wygrać chociaż tego 1 seta...

powyżej 3,5 seta 3,00 Zdecydowanie przeceniłem Albanie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kwalifikacje Mistrzostw Europy - mężczyzn
Chorwacja - Holandia 1:3

Ja jednak nie pójdę w stronę Holandii, co prawda są Oni faworytem jednak kurs jest dość niski. Turniej rozgrywany jest w Chorwacji więc hala po stronie Chorwacji. Mimo wszystko Chorwacja nie jest ekipą aż tak do bicia jak wskazują na to kursy, uważam, że mają potencjał aby powalczyć z dość przeciętną Holandią bo okey nazwiska mają ale czy te nazwiska zrobiły coś w kadrze? Póki co nie...

powyżej 176,5 1,85

Później podam jeszcze 2 typy, które moim zdaniem są "perełkami" na ten moment nie chcę podawać, żeby buki nie zniosły tych zakładów. Oczywiście to jest tylko sport i te "perełki" które mi się wydają pewne mogą nie wejść - tak czasem bywa.
Jednak jeśli ktoś chciałby skorzystać to na Priv mogę podać a tutaj dopiero przed meczem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Witam,

Przykuł dzisiaj moją uwagę mecz Czarnogóra-Grecja. Kursy na Greków w okolicach 1.4-1.5. Według mojej opinii Grecja dzisiaj ten mecz wygra. Liga grecka jest mocniejsza od czarnogórskiej a około 85% zawodników z rodzimych lig gra właśnie w tych reprezentacjach. Dodatkowo dzisiaj grają w Gruzji, a następna kolejka meczy jest w Czarnogórze. Wiec jeśli chcą awansować bezpośrednio Grecy dzisiaj musza ten mecz wygrać. Jeżeli ktoś ma inna opinie lub nawet podobną, zachęcam do dyskusji.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja osobiscie pogralem over 182.5 Fortuna kurs 1.84Grecja faworytem i moze wygra ale czy az takim?hmm Czarnogora to nie ogórki,zreszta Grecy tez nie jakis wielki zespol choc tez minimalnie bym ich stawial wyzej,aczkolwiek licze na wyrównany mecz i over w tym spotkaniu,na oddsportal lekkie spadki na Czarnogóre idą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @1,86 - Forbet

Hiszpania vs Grecja, typ: Grecja -1,5 seta
Szwecja vs Ukraina, typ: Szwecja +2,5 seta
Słowacja vs Kosowo, typ: Słowacja -2,5 seta


Hiszpanki nie grają najmocniejszym składem w tych kwalach. Wpuściły dużo młodych zawodniczek. Oczywiście najlepsza jest Maria Segura, która wczoraj zdobyła 28 punktów. Wspierają ją Lucia Prol i Raquel Montoro, ale są to bardzo niedoświadczone zawodniczki (1999 i 2002 rocznik). Wczoraj Hiszpania w dużych bólach ograła Austrię, a kluczowym okazało się wyciągnięcie pierwszego seta ze stanu już beznadziejnego (chyba 14-21).
Greczynki grają najmocniejszym składem. Wczoraj bardzo, bardzo słabe zawody Anthi Vasilantonaki, która powinna miażdżyć, a w ataku zanotowała zaledwie 4/14. Jest również Olga Stranzali, która wczoraj zagrała bardzo dobry mecz. Swoje dołożyła występująca w Miluzie Georgia Lamprousi oraz Konstantina Vlachaki, natomiast po tej drugiej spodziewałem się gorszego występu, ale pokryła ona dziurę, która zrobiła w ataku Vasilantonaki. Dzisiaj Anthi jako liderka drużyny musi zagrać dużo lepszy mecz. Przeciwnik oczywiście bardziej wymagający, ale Greczynki tutaj bez wątpienia są faworytem grupy i turniej u siebie powinny przejść bez straty meczu, a moim zdaniem nawet i bez straty seta.

Szwedki to przede wszystkim Isabelle Haak. Nie grały jeszcze, ponieważ w Gruzji wykryto koronawirusa i nie mogły one przylecieć do Portugalii. Ogrom pracy będzie musiała wykonać tutaj Vilma Andersson, która poziomem odstaje od swoich koleżanek, a wystawiać w miarę poprawnie musi. Natomiast niezły sezon w lidze szwedzkiej zaowocował transferem do Pfeffingen. W dodatku Rebecka Lazic i Anna Haak powinny dorzucić trochę punktów. Ukraina gra bez Olesii Rykhliuk, która nie jest brana pod uwagę na kwalifikacje. Jest to ogromne osłabienie. W rolę najlepiej punktującej weszła Bohdana Anisova z Uraloczki, która wspiera bardzo obiecująca środkowa Diana Meliushkyna. Ukraina to przede wszystkim blok i nie przyjemna zagrywka. Uważam jednak, że Izka wraz z siostrą i Rebecka ugrają tutaj jednego seta bez najmniejszego problemu.

Ostatni mecz to formalność. Kosowo to outsajder ligi i Słowacja po ważnym zwycięstwie nad niebezpieczną Finlandią powinna spokojnie zamknąć rywalki w 3 setach.

Azerbejdżan vs Gruzja, typ: Azerbejdżan poniżej 75,5 pkt @1,71 - Fortuna

Azerbejdżan pokazał się ze świetnej strony przeciwko Czarnogórze. Bardzo dobry mecz zagrał Andrei Vasilenko, który zanotował 23 punkty na 55% skuteczności. Dzisiaj zmierzą się ze zdecydowanym outsajderem - Gruzją. Gospodarze we wczorajszym meczu z Grecją zagrali tragicznie. Zdobyli zaledwie 13 punktów w ataku. 2 blokiem. Ale aż 23 punkty oddała im Grecja swoimi błędami.

Oczywiście Grecja jest dużo mocniejsza niż Azerbejdżan, ale przeciwnicy nie będą oddawać Gruzji po 20 punktów w każdym meczu. Spodziewam się tutaj dużej różnicy klas. Gruzja jest naprawdę fatalna i mimo meczu u siebie uważam Azerbejdżan za zespół o klasę lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +708
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Popieram kolegę powyżej. Dla mnie dzisiaj Grecja MEN uczciwy kurs to @1,25-1,3. Zaznaczyć należy od razu, że Grecy nie są w optymalnym składzie (brakuje pierwszego rozgrywającego, przyjmującego oraz jakby nie patrzeć Mitar Đurić też mógłby wzmocnić drużynę w ataku), ale nawet na to zestawienie jakie mamy wydaje się poziom wyżej od Czarnogóry. U rywali brakuje 2 podstawowych - atakujący i blokujący. Wczorajszy ich mecz z ogórkami z Azerbejdżanu też nie pozostawił dobrego wrażenia. Cacic i Bojic to rozpoznawalne nazwiska, ale niczym poza siłą uderzenia nie dysponują. U Greków jest kilku wyżej przeze mnie cenionych zawodników, jak znani z gry w Polsce Protopsaltis czy Koumentakis. Atak to solidny i regularny Zoupani. Blok i obrona też lepsi zawodnicy. Mi tu wychodzi Grecja mocnym faworytem.

Post automatycznie złączony:

Dubel @1,86 - Forbet

Hiszpania vs Grecja, typ: Grecja -1,5 seta
Szwecja vs Ukraina, typ: Szwecja +2,5 seta
Słowacja vs Kosowo, typ: Słowacja -2,5 seta


Hiszpanki nie grają najmocniejszym składem w tych kwalach. Wpuściły dużo młodych zawodniczek. Oczywiście najlepsza jest Maria Segura, która wczoraj zdobyła 28 punktów. Wspierają ją Lucia Prol i Raquel Montoro, ale są to bardzo niedoświadczone zawodniczki (1999 i 2002 rocznik). Wczoraj Hiszpania w dużych bólach ograła Austrię, a kluczowym okazało się wyciągnięcie pierwszego seta ze stanu już beznadziejnego (chyba 14-21).
Greczynki grają najmocniejszym składem. Wczoraj bardzo, bardzo słabe zawody Anthi Vasilantonaki, która powinna miażdżyć, a w ataku zanotowała zaledwie 4/14. Jest również Olga Stranzali, która wczoraj zagrała bardzo dobry mecz. Swoje dołożyła występująca w Miluzie Georgia Lamprousi oraz Konstantina Vlachaki, natomiast po tej drugiej spodziewałem się gorszego występu, ale pokryła ona dziurę, która zrobiła w ataku Vasilantonaki. Dzisiaj Anthi jako liderka drużyny musi zagrać dużo lepszy mecz. Przeciwnik oczywiście bardziej wymagający, ale Greczynki tutaj bez wątpienia są faworytem grupy i turniej u siebie powinny przejść bez straty meczu, a moim zdaniem nawet i bez straty seta.
Też grałem Greczynki, Fortuna z rana @1,75... ;) z większością argumentów się zgadzam, jednakże chciałbym dodać, że Hiszpanki wczoraj oszczędzały (bo na chwilę weszła na boisko) swoją "gwiazdkę" z ligi włoskiej - Escamillę. Z ich najmocniejszej kadry brakuje jednakże obu środkowych oraz atakującej Rivero, dodając fakt, że Greczynki w full składzie + u siebie wychodzi mocny faworyt w postaci Grecji.
Post automatycznie złączony:

Z pozostałych meczach widzę wygrane: Białoruś MEN (mimo niepełnego składu wczoraj wypadli świetnie z mocną Portugalią, Węgrzy to półka niżej) oraz Francja WOMEN (duże osłabienia u Węgierek). Reasumując:

GRE (w)
FRA (w)
GRE
BLR
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ktos ma info czemu na Francuzki z wyjsciowego 1.3 kurs tak wystrzelił?
Bo 3,00 na Węgierki to absurd. Normalne spadki. Tak samo jak Szwedki z 2,50 na 1,60.

Węgierki nie mają wcale słabego składu. Szakmary, Torok czy Pallag nie są takie łatwe do upilnowania blokiem.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Bo 3,00 na Węgierki to absurd. Normalne spadki. Tak samo jak Szwedki z 2,50 na 1,60.

Węgierki nie mają wcale słabego składu. Szakmary, Torok czy Pallag nie są takie łatwe do upilnowania blokiem.
Szakmary klasa, ale Torok jeszcze trochę nie ten poziom, normalnie była zmienniczką na przyjęciu. Pallag gra obecnie w średniaku niemieckim - Suhl, gdzie owszem robi różnicę, ale wydaje mi się, że top formę ma już za sobą. U Węgierek brakuje mocnej Sandor na przyjęciu, atakującej, obu środkowych (w zastępstwie gra laska z rocznika 2003...). W pełnych składach bym nie polemizował, wręcz upatrywałbym faworyta w postaci Węgierek. Ale w tym zestawieniu personalnym + fakt, że grają we Francji zmuszą mnie do grania na Trójkolorowe.

FRA (w) @1,7 (a w becie nawet @1,83 można było wyłapać momentami)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kwalifikacje Mistrzostw Europy - kobiet
Słowacja - Kosowo 3:0

Moim zdaniem najpewniejsze spotkanie w dniu dzisiejszym.
Wczoraj Słowacja wygrała 3:1 z Finkami natomiast Kosowo przegrały 0:3 z Czarnogórą jednak Czarnogóra a Słowacja to jednak troszkę inna półka nawet jeśli patrzymy przez pryzmat, że obie drużyny są słabe na tle drużyn mocnych w Europie.
Wczoraj i tak myślałem, że Czarnogóra rozbija rywalki dużo bardziej ale dziś czego Czarnogóra nie zrobiła to Słowacja powinna to zrobić.
Under bardzo niski jednak i tak wydaje mi się, że linia jest jeszcze nieco wysoka.

under 120,5 1,84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @2,11 - Fortuna ❌

Szwecja vs Portugalia, typ: Szwecja 3:0 ❌
niestety Szwedki rotowaly w 3 secie
Francja vs Izrael, typ: Francja 3:0 ✅

Szwecja zaczęła wczorajszy mecz słabo. Vilma Andersson była bardzo zagubiona. Nie grała nawet na początku do Isabelle Haak tylko do Alexandry Lazic. Bala się piłki. Im dalej w mecz tym lepiej grała. Zaczęła nawet wystawiać przez plecy stojąc przodem do siatki. W cięższych momentach Haak brała grę na siebie. W dodatku bardzo dobrze wyglądały na zagrywce. Jednak wczoraj grały przeciwko Ukrainie, która ma dużo lepszy blok, przyjęcie, zagrywkę. Dzisiaj przeciwko gospodyniom, które są zdecydowanie słabsze i widzę tutaj duża przewagę Szwecji. Z każdym meczem dziewczyny będą grać coraz lepiej. Nie odpuszczają, bo po raz pierwszy mają tak dobrą reprezentację, że gra sprawia im przyjemność. W reprezentacji Portugalii prym będzie wiodła zapewne Julia Kavalenka oraz Marta Hurst, nie są to jednak zawodniczki których należy się obawiać. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo drużyny ze Skandynawii.

W drugim meczu Francja podejmie Izrael. Jak wczoraj mówiłem, że kurs na Węgry jest przesadzony, to finalnie okazało się, że miałem rację. Francja w taju przegrała z 9-6 -> 12-15. Dzisiaj rywal zdecydowanie z niższej półki, który był już ograny przez Węgry dosyć gładko. Stawiam na kolejne gładkie zwycięstwo. Grają tam tylko Polina Malik występująca w Finlandii oraz Yael Benjamin. Nie są to jednak nazwiska, którymi należy się przejmować. Francuzki powinny być zmotywowane po wczorajszej porażce. Klasa zawodniczek jest dużo wyższa po stronie gospodyń i nie widzę tutaj Izrael, który stoczy wyrównany pojedynek.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Estonia K vs Szwajcaria K, typ: powyżej 179,5 pkt @1,70 - 1xbet 205 pkt

Tutaj od wczoraj mam różne myśli. Nie zmienia sie jednak to, że uważam Szwajcarki za nieznaczne faworytki i że nie będzie to krótki mecz. Najpierw chciałem atakować Szwajcarki przy kursie większym niż 2,00. Takiego nie było, wyszło z 1,75 i zaczęło spadać. Przy kursie 1,30 wszedlbym w Estonię, ale zatrzymało się na 1,40. W takim razie korzystam zew swojej trzeciej myśli czyli minimum 4 setów.

Szwajcaria ma swoje dwie strzelby, obie będą obecne - Maja Storck z Dresdner (która była w tym sezonie MVP ligi niemieckiej) oraz Laura Kunzler z Pays d'Aix Venneles. Nie będzie natomiast pierwszego trenera, który jest chory i nie podróżował do Mińska, gdzie rozgrywane są mecze grupy A.

Estonia wczoraj nie zagrała dobrego meczu, a mimo wszystko nie odstawały od Białorusi. Dopiero w 3 secie wyraźnie przegrały, w dwóch pierwszych potrafiły iść z gospodyniami punkt za punkt, a w pierwszym secie miały 22-20. Wyraźnie odstawały w bloku (4-11), natomiast nie powinno być takiej różnicy dzisiaj. Fatalnie natomiast wyglądało przyjęcie (30% pozytywne, 11% perfekcyjne). Główna strzelbą oczywiście jest Kertu Laak (rezerwowa w Chieri, która będzie teraz główną atakującą w Schweriner), wspiera ją Nette Peit. Na pewno więcej kibice Estonii spodziewali się po Kriistine Miilen, która gra w kratkę, ale ona bardzo mało gra w klubie (Vandoeuvre) i jeżeli ma rozwinąć skrzydła to trzeba zaczekać. Na pewno więcej piłek pójdzie do Laak, która jako jedyna nie ma problemu z kończeniem ataków, a przy słabszym bloku Szwajcarii powinna kończyć jeszcze więcej piłek niż wczoraj.

Nieznacznym faworytem jest dla mnie Szwajcaria, ale są bez swojego trenera, będzie to pierwszy mecz na hali w Mińsku, gdzie Estonia grała już wczoraj. Będę bardzo zdziwiony jeśli mecz zakończył się w trzech setach. Spodziewam się tutaj minimum 4 setów, a linia wygląda całkiem okej. Na pewno któryś z setów będzie wygrany w miarę wysoko, bo są to reprezentacje na niskim poziomie, ale będą też sety zacięte. 180 punktów to jedna z niższych linii overowych i uważam, że powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +601
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Białoruś K vs Szwajcaria K, typ: Białoruś -1,5 seta @1,48 - 1xbet

Bez zbędnego przedłużania. Typ do dubla wydaje się bardzo dobry. Białoruś gra u siebie, a Szwajcaria dopiero co stoczyła dwugodzinny pojedynek przeciwko Estonii, w którym zaprezentowała się średnio.

Białoruś również nie wyglądała znakomicie, w wielu sytuacjach odskakiwała od Estonii i bardzo szybko prowadzenie traciła. Natomiast tutaj duża różnicę powinien zrobić blok, bo będzie dużo lepiej zorganizowany niż ten, którym dzisiaj dysponowała Estonia. W pierwszym meczu bardzo słabo zagrała Hanna Klimets (9/25) i liczę, że znacznie poprawi swoją skuteczność. Dobrze wyglądało przyjęcie, gdzie było 49% pozytywnego. Atak zostawił sporo do życzenia, ale można zwalić to na pierwszy mecz i rozluźnienie po sezonie.

Szwajcaria mecz z Estonią prawie przegrała. Prawie bo w tie-breaku z 8-13 udało się wygrać 16-14 po festiwalu błędów i tragicznego przyjęcia Estonii. Świetne zawody zagrała Maja Storck, co było do przewidzenia, i zanotowała 35 pkt na 48% skuteczności. Dostała aż 61 piłek i może być jutro zmęczona, biorąc również pod uwagę, że finał ligi niemieckiej był bardzo wymagający. Sporo punktów zdobyły również Kunzler i Perkovac, ale myślę, że przeciwko lepiej grającej Białorusi (blok-obrona) te piłki nie będą tak łatwo wpadać.

Białoruś z seta na set grała coraz lepiej. Może potrzebowały czasu. Szwajcaria to drużyna z niższej półki. Gospodynie grają mecze i rewanże w Mińsku, więc mogą sobie szybko załatwić awans i potem testować i rotowac zawodniczkami. Jutro liczę na skupienie. Ugranie więcej niż jednego seta przez Szwajcarię będzie dla mnie sporym szokiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Krociutko bo zaraz mecz

Finlandia - Kosowo over 117.5

43 pkt Kosowa? Wydaje mi się że dziś powinno wejść. Tydzień temu 40 pkt ale to był ostatni mecz. Teraz zaczynaja 3 dni zmagań. Kosowo pokryło linie z lepszymi Slowaczkami. Finki niech sie oszczędzają na mecz ze Slowacja
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Portugalia-Białoruś

Tutaj widzę wygraną Portugalii. Mecz o 1 miejsce w grupie, dodatkowo grają w Portugalii co na pewno pomoże gospodarzom. W pierwszym meczu na neutralnym terenie wygrała Portugalia 3-2. Jeśli ktoś ma inna opinie lub taką sama to zapraszam do dyskusji.
 
Do góry Bottom