>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 - Azja

L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Jordania - Korea Południowa, gol Jordanii @1.52, Superbet

Jordania to ekipa, która coraz poważniej pokazuje się zarówno w kwalifikacjach do międzynarodowych rozgrywek, ale też już bezpośrednio na turniejach. Na pierwszy rzut oka trudno znaleźć tutaj zawodników, których nazwiska można by kojarzyć np. z TOP 6 Premier League - z drugiej strony ta ekipa jest po prostu bardzo dobrze zgrana i potrafi napsuć krwi faworyzowanym rywalom. Dość powiedzieć, że ostatni mecz tych drużyn zakonczył się... wygraną 2-0 przez Jordanię, wcześniej było to 2-2, a jeszcze wcześniej Korea wygrywała, ale skromnie, bo 1-0. Myslę, że w tym meczu Jordania ponownie napsuje krwi faworyzowanej ekipie i zdobędzie przynajmniej jednego gola.
 
Ostatnia edycja:
snajp 750,1K

snajp

Użytkownik
JAPONIA - AUSTRALIA

Chyba trochę za mocno przesadzone kursy na Kitajców! Fakt nie przegrali jeszcze meczu i nie stracili bramki ale Australijczycy wcale nie są tu chłopcami do bicia. Nie wiem jakim cudem tak spieprzyli 1-szy mecz z Bahrajnem czerwona kartka i samobój w 89'.Od września tego roku nowym trenerem Kangurów jest TONY POPOVIC, który zastąpił 61 letniego Grahama Arnolda. Dopiero co objął posadę i już w pierwszym meczu z Chinami widać efekty w postaci wygranej 3-1. Z tego co widzę od razu zmienił ustawienie drużyny. Od pierwszych minut wpuszcza młodego Irankundę na szpicy z Duke'm. i choć ten duet nie za bardzo się sprawdza stosuje roszady w postaci Velupillay i McGree i to jest strzał w 10. W pomocy doświadczeni O'Neill, Irvine i Goodwin robią swoje.Ja myślę, że stać Australię na dobry wynik a na pewno na przerwanie passy bez straconego gola Japońcom.

Australia powyżej 0,5 gola @ 1.74 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2482
Do góry Bottom