>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 - Azja

bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje MŚ Azja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hong Kong - Bhutan
Typ: over 4,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: LVBET
Analiza: Mecz za chwilkę. Spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Ostatnio nieznaczne porażki z wyżej notowanymi rywalami (Wietnam, Malezja, Tajlandia) i rozgromienie Brunie które jest na podobnym poziomie jak Buthan...10-0 mówi samo za siebie. Buthan ostatnio same porażki tylko z Makao udało się wygrać oraz zremisować 1-1 z Nepalem. Jest to kwalifikacja play off więc nie będzie zabawy myślę, że goście zainkasują tutaj bagaż goli a jak uda im się coś ztrzelić. to dobrze:) Porównując nawet ranking FIFA mamy różnicę: 148 miejsce do 184. Brunei ograne 10-0 niedaleko bo 191 pozycja. Meczę bezpośrednie bardzo dawno co prawda bo w 2015 ale raz 7-0 było dla Hong Kongu. Liczę dzisiaj na gole. Powodzenia:)
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Japonia - Korea Północna Over 4.5 @3.10
Japonia w tej grupie z każdym może sama te 5 bramek strzelić tak na prawdę więc myślę, że warto postawić. Ostatnie dwa mecze 5:0 z Syrią na wyjeździe i 5:0 Birmą u siebie. Dzisiaj Kitajce też grają mecz przed własną publicznością, Korea Północna trochę niewiadoma, ale potrafili wpakować 6 bramek Birmie, od Syryjczyków za to dostali 1:0. Mi się to wszystko składa pod strzelanie, o ile tylko Japończycy dobrze ustawią celowniki.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje MŚ Azja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kuwejt - Katar
Typ: over 2.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza: Katar po trzech spotkaniach jest liderem grupy. Wygrał wszystkie spotkania i zdobył łącznie 14 bramek. Co najważniejsze - strzelają też sporo bramek na wyjazdach. Kuwejt przegrał z Katarem 0:3 kilka dni temu i spodziewam się podobnej ilości bramek. Katar powinien naciskać na rywala od początku do końca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
Do góry Bottom