>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022

Status
Zamknięty.
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Portugalia-Szwecja typ 1 kurs 4.5 totalbet
12.08.2021 godz. 19

Typ podobny do tego co wyżej. Kurs na pewno warty zagrania, ale bez szaleństw. Obie drużyny myślę są na podobnym poziomie, a do tego Portugalia gra turniej u siebie
Post automatycznie złączony:

Można również zagrać dubelek i dopisać obu drużynom, czyli Białorusi oraz Portugali po + 10 punktów. Ako wyjdzie bardzo fajne, bo prawie 3
 
Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Czarnogóra-Dania 18.08.2021 godz. 20 koszykówka mężczyzn
Typ Dania +17.5 punktu kurs 1.92 Totalbet

Ostatni mecz w grupie i Czarnogóra już z pewnym 1 miejscem. Dania na spokojnie ten handicap utrzyma, a może nawet i więcej. Kurs warty zagrania.

[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/02/2022 13:00 CET
Sudan (over 72.5) - Rwanda
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Sudan to ekipa preferująca szybki i agresywny styl koszykówki. Są tam koszykarze grający kiedyś w NCAA + myśl trenerska z USA, która dała im styl koszykówki, który jest grana zza oceanem. Nuni Omot i Peter Jok powinni być motorami napędowymi Sudanu i mocno wierzę, że styl gry + ta dwójka zaprowadzi Sudan do tej linii.

25/02/2022 16:00 CET
DR Kongo (over 71.5) - Kenia
1.95 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

DR Kongo zebrało dosyć ciekawy skład na te okienko. Uważam, że mają bardzo dobry zestaw PG - SF - C, co powinni pozwolić na kontrolowanie piłki oraz dominację strefy podkoszowej. Kenia bez swojego najlepszego zawodnika Tylora Ongwae, co powinno być dla nich dużą stratą i spodziewam się tutaj wygranej DR Kongo, a linia punktowa na nich jest dosyć niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Masakra z mojej głupoty. Sudan 68:56, DR Kongo 66:56. Obie ekipy pokryły handicapy na kursach 1.90, ale nie rzuciły linii punktowych, a spodziewałem się, że wygrają swoje mecze, ale uznałem, że overy będą lepsze - no to kasy nie ma za głupotę.

25/02/2022 22:00 CET
Tunezja - Kamerun (+11.5)
1.85 (STS/etoto)
5/10

Kamerun przywiózł tutaj dosyć ciekawy skład i wg mnie są niedoszacowani. Spodziewam się walki i pokrycia handicapu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1059
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/02/2022 16:00 CET
Sudan (-2.5) - Kamerun
1.85 (wszyscy)
5/10

Sudan prezentuje się świetnie w tym okienku, a mnie to akurat nie dziwi, bo uważam ich za najmocniejszych obok Senegalu z tych wszystkich ekip. W tym meczu Sudan ma dwóch najlepszych zawodników u siebie - Omota oraz Joka. Dotychczas Sudan wygrywał dosyć pewnie, a Jok grał małe minuty i wnosił mało. Może dziś w końcu da więcej. Kamerun to straszni rzemieślnicy, którzy grają tutaj strasznie w ataku i nadrabiają charakterem i walką, ale Sudan ma umiejętności koszykarskie i powinien ich talentem pokonać.

27/02/2022 19:00 CET
Senegal (-19.5) - Kenia
1.85 (wszyscy)
5/10

Kenia jest najsłabszym zespołem w tym okienku. Z Egiptem zostali zniszczeni. Senegal ma mocnych podkoszowych w tym okienku, a Kenia ma tam braki i powinni to przegrać mocno dzisiaj pod koszem. Dodatkowo Badio, który dotychczas w obu meczach zagrał fatalnie powinien zagrać lepiej, bo tutaj będzie miał miejsce na wjazdy. I gorzej grać się już nie da. Myślę, że po wczorajszej porażce z DR Kongo dzisiaj Senegal we własnej hali będzie chciał rehabilitacji i pogoni mocno Kenię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1009
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Kazachstan-Japonia
Over 81.5 Japonia 1.72 Fortuna 81
Kazachstan pełna amatorka nie oczekuję tu obrony bo po prostu nie potrafią się dobrze bronić.Tylko fatalny dzień może popsuć over Japończyków

Gruzja-Italia 84-85
1 handicap 2,5+ 1.85 Fortuna
Normalnie zagrałbym 1 na Gruzję ale z nimi nigdy nie wiadomo,dla mnie na te eliminacje mają lepszą paczkę.

Slowenia-Niemcy win
2 1.75 Fortuna
Kursy ciągle spadają,myślę że Grecy zrobią wszystko by ten mecz wygrać,MS bez Grecji?

Serbia-Turcja 77-76 pech
2 2.90 fortuna
Turcja kapitalna forma i ciągle walczą o awans,Czy Serbia odpuści?wątpię ale na tą chwilę na ten skład widzę zwycięstwo Turkow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Mistrzost Świata, Trzecia Runda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Belgia - Grecja (włącznie z dogrywką)
Typ: 2
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Tak jak użytkownik wyżej Sselected_ Sselected_ ciężko mi sobie wyobrazić mistrzostwa świata w koszykówce bez Greków. Oczywiście nie takie sensacje się zdarzały. Mistrzostwa świata w piłce nożnej też kiedyś ciężko było sobie wyobrazić bez Włochów czy Holendrów ;) Jednak mimo wszystko gram tutaj na Grecję. Dla nich to bardzo ważny mecz, potem czekająjeszcze spotkania u siebie z Serbią i wyjazdowy mecz z Łotwą tak więc teoretycznie z tych wszystkich spotkań ten mecz powinien być dla nich najłatwiejszy i tutaj po prostu mają obowiązek go wygrać, jeżeli chcą się znaleźć na mistrzostwach świata. Kadrowo są zespołem lepszym a do tego dzisiaj zagrają zawodnicy występujący w Eurolidze. Ściągnięto po nich no bo tutaj już żartów nie ma i trzeba wygrać. Więcej o tym pod tym linkiem:
https://www.gazzetta.gr/basketball/...ki-elladas-me-paiktes-apo-tin-euroleague-alla
70-72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +581
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Dokładnie,też czytałem że zaciąg z Euroligi zrobili żeby uniknąć wpadki,czy to wystarczy zobaczymy.Mysle że Grecja jak i Turcja zrobią wszystko by wygrać swoje spotkania.W sumie po tak drastycznym ruchu kursów opłaca się jedynie grać na Turkow.Szkoda że jak zwykle brak oferty na strzelców..
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/02/2023 23:30 CET
Brazylia (over 82.5) - Portoryko
1.85 (STS/Superbet)
5/10

Brazylia praktycznie ze swoim najlepszym składem (brakuje Raula Neto z NBA i Felicio z Europy). Huertas, Benite, Yago Santos, Meindl, Soares i Caboclo - 6 zawodników reprezentujących bardzo wysoki poziom międzynarodowy. Portoryko bez Gary Browne'a oraz Alvarado. Z lepszych zawodników są Tremont Waters i Gian Clavell.

Brazylia grała dosyć podobnym składem ostatnio i rzucili 94 punkty USA i 102 Meksykowi. Linia jest dość niska i wydaję mi się atrakcyjna do gry.

23/02/2023 01:10 CET
Urugwaj - USA (over 85.5)
1.85 (STS/Superbet)
5/10

Urugwaj bez naturalizowanego Jaysona Grangera (15.2 PPG, 4.8 RPG, 3.2 APG) i jest to dla ich kadry ogromna strata, bo Urugwaj ma mało wartościowych zawodników. Zostają Filtipaldo, Parodi i 40-letni center Batista.

USA z graczami z pogranicza NBA/G League i graniem szybko i mocno ofensywnie. Przy krótkim składzie Urugwaju i większości słabych graczy powinni ich tym stylem zrobić i wrzucić te +87 i więcej punktów jak w prawie wszystkich meczach dotychczas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3930
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/02/2023 14:00 CET
Nigeria - Wybrzeże Kości Słoniowej (-2.5)
1.92 (Fortuna)/1.85 (STS/ETOTO/Superbet)
8/10

Nigeria przyjechała na te okienko mocno rezerwowym składem z zawodnikami tylko z krajowej ligi, co oznacza, że Nigeria przyjechała w bardzo słabym składzie i oddaje walkę o awans. Mając całą masę mocnych graczy na poziomie Europy i grających w NBA w zasadzie będą ochłapami.

Wybrzeże już z pewnym awansem i to jest największy minus zakładu, ale jednak przylecieli z dosyć mocnym składem. Mają dwóch graczy z ekstraklasy francuskiej - Fofana i Abouo. Jest Solo Diabate (legenda kadry z świetną karierą) powinien dać spokój i doświadczenie na rozegraniu oraz Dally, który gra dobrze w drugiej lidze francuskiej. Tych czterech graczy powinno starczyć do pokonania Nigerii w takim składzie, bo liga Nigerii też nie należy do najmocniejszych, bo takowe się znajdują w Egipcie i Tunezji. Bukmacherzy pewnie nie za bardzo połapali te braki i dla mnie na Wybrzeże powinien być kurs 1.15-1.20 na wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Wiem że to temat to kwalifikacji do mś ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić,w sumie to też kwalifikacje.

Kwalifikacje ME
Dania - Norwegia
powyżej 151,5
2.36


Jeśli ktoś interesuje się duńską ligi koszykówki to wie że tamtejsze drużyny zawsze rzucają sporo punktów i średnia linia na mecz u bukmachera jest około 170 punktów.
Dzisiaj bukmacherzy sugerują się tym że Norwegia to nie jest koszykarska nacja i nie rzucają wiele w meczach ze swoim udziałem.
Natomiast Dania, rozegrali oni swój ostatni mecz w 2022 roku,ogólnie mieli ich siedem i bazując na statystykach, tylko trzy razy pokryli dzisiejszą linię ale jeden z tych razy to był mecz właśnie z Norwegią u siebie rok temu w lutym gdzie było 84:68.
Trudno opierać się o zeszłoroczne wyniki ale linia na ten mecz jest naprawdę niska,najgorszy możliwy scenariusz to może jakieś 130 punktów,Duńczycy grają szybki ofensywny basket,tak jak większość drużyn w ich lidze od wielu,wielu lat. Norwegia jedynie może spowolnić tempo ale z drugiej strony grali oni u siebie właśnie z Danią w sierpniu ubiebłego roku i było 99:75 dla Norwegów.
Więc tak,bukmacherzy sugerują się tym że obie drużyny mają mecze gdzie rzucają niewiele ale mimo wszystko 152 punkty w meczu?
Jak dla mnie warto zaryzykować
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Szkoda mega tego Wybrzeża, bo grali mocno tą czwórką, ale Diabate grał mega piach, Fofana był tragiczny, a Abouo grał zamulony. I Nigeria dzieciakami ich ograła.

25/02/2023 15:30 CET
Senegal (over 70.5) - Tunezja
2.00 (STS)/1.95 (Superbet)*można szukać po innych mogą mieć lepsze kursy
5/10

Tunezja przyleciała na te okienko mocno osłabiona, bo bez swojego najlepszego zawodnika Salaha Mejriego (były gracz NBA), El Mabrouka i urazu na koniec meczu nabawił się Omar Abada i jego występ jest dziś niepewny. Wtedy zostają tylko dwaj gracze 36-letni Michael Roll i 34-letni Ben Romdhane.

Senegalowi pozostaje poprawić po wczoraj i ruszać się, aby zajechać tych dwóch weteranów i grać szybko jak wczoraj z Sudanem. Skład na papierze mają mocniejszy od Tunezji, bo jest głębszy i kwestia Khalify Diopa, żeby zagrał to wtedy mieliby ogromną przewagę pod koszem.

25/02/023 19:00 CET
Angola - Przylądek (over 71.5)
1.90 (STS)/1.86 (Fortuna)
5/10

Dziś już powinien zagrać Walter Tavares i to ogromne wsparcie dla Przylądku. Będą mieli tercet Walter - Betinho i Ivan Almeida. Angola pod koszem bez Bango i Bruno, a więc Tavares powinien mieć o wiele łatwiejsze życie.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Francja - Litwa
powyżej 150.5żenada
1,72
Fortuna


Linia jest ustawiona bardzo nisko bo obie drużyny a szczególnie Francuzi mało tracą w swoich meczach,z Czechami przespali pierwszą kwartę ale potem już ich zmietli z parkietu,podobnie Litwa z Węgrami.
Obie drużyny są osłabione brakiem najsilniejszych zawodników z powodu rozgrywek Euroligi i NBA,więc używają zawodników z rodzimej ligi,hiszpańskiej i greckiej głównie tam gdzie grają.
Jeden zawodników u Francuzów przykuł szczególną uwagę według mnie, Victor Wembanyama, 19latek notuje średnio 21 punktów na spotkanie we Francuskiej lidze i 9 zbiórek jakby tego było mało.
Obie drużyny grały ze sobą jesienią gdzie Francja rozgromiła Litwę 90:65.
Jak widać było 155 punktów,zresztą czy to w najsilniejszym składzie czy nie zawsze w meczach pomiędzy tymi drużynami jest powyżej 150 punktów.
Dzisiaj dodatkowo grają o nic bo obie awansowały do dalszej fazy kwalifikacji więc można przetestować inne ustawienie czy dać pograć rezerwowym,innymi słowy liczę tutaj na brak obrony,dużo rzutów za trzy i wysoką skuteczność.
Litwini szczególnie są naszpikowani zawodnikami Lietkabelis czy Wolves a te drużyny z lidze litewskiej mają tendencje do rzucania jak szaleni,wiadomo że to kadra dzisiaj gra ale Litwini będą może chcieli się odegrać za porażkę jesienią.
Francuzi poza wyżej wspomnianym 19latkiem nie mają w swoich szeregach nikogo specjalnego dzisiaj,gracze z rodzimej ligi którzy normalnie by nie grali w pierwszym składzie.
Jak dla mnie to doskonała okazja żeby się wypromować dla mniej znanych zawodników i stworzyć fanom wyśmienite widowisko,151 punktów do zdobycia nie wydaje się tutaj żadnym problemem.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Niestety Afryka w tym okienku daje popalić :(

26/02/2023 15:30 CET
Przylądek (-3.5) - Wybrzeże Kości Słoniowej
1.85 (STS i wielu innych)
5/10

Wybrzeże już o nic i jeśli będą grać taką rotacją jak wczoraj to Przylądek, który dalej walczy o awans tym razem powinien się odbić i wygrać.

26/02/2023 01:10 CET
Argentyna (over 82.5) - Dominikana
1.85 (STS i wielu innych)
5/10

Argentyna dziś już z Deckiem i Laprovittola, a linia punktowa praktycznie tego nie uznaje i dalej jest taka sama.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +582
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj po ogłoszeniu szerokiego składu Dominikany można było jeszcze przez długi czas brać kursy 2.6-2.8 na zwycięstwo z Filipinami. Dzisiaj już zbite na ok 1.6 Człowiek niby wiedział żeby ładować a jednak się wstrzymał.

Na zwycięstwo w grupie w sts spadek z 5.50 na 2.25
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom