>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 28.03.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Po meczach 1/8 LM i PU piłka klubowa schodzi na dalszy plan. A to dlatego że ca nieco ponad tydzień wraca po kilku miesiącach przerwy walka u punkty do Mundialu w 2010r w RPA. 1 kolejka tych meczów będzie 28 marca natomiast druga 1 kwietnia. Jest bardzo dużoooo meczów więc napewno każdy coś od siebie sensownego napisze ;)




Zapraszam do pisania analiz ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to może ja zaczne ???? kurs na Polaków jak dla mnie jest dobry. fakt faktem że sytuacja się robi trochę cięzka i w grupie i wokół Benhakkera ale myślę że ten mecz wygramy dlaczego?? dawno nie było tak aby kluczowi zawodnicy reprezentacji śmigali w I składach swoich klubów. chodzi mi tu np o Jacka Krzynówka który po transferze do Hannoveru wkońcu został doceniony. Po kontuzji powrócił Irek Jeleń który bryluje na francuskich stadionach. od jego powrotu Auxerre zaczęło wygrywać i od momentu startu rundy wiosennej w Ligue 1 Auxerre znacznie oddaliło się od zagrożonych miejsc. Widac po Irku że jest bardzo głodny gry , no wkońcu nie ma się czemu dziwić skoro tak długo pauzował. Kolejnym pocieszający faktem powinien być powrót Kuby który już jest pewny na 100%. Nie wiadomo jak po kontuzji będzie z jego formą ale na pewno sama jego obecność na boisku wprowadzi wiele zamieszania. odwieczny problem Leo czyli lewa obrona wydaje się już zakończony. Kuba Wawrzyniak po transferze z Legii spisuje się bardzo dobrze w nowym klubie ( Panata) i bardzo szybko wywalczył sobie pierwsze miejsce w składzie koniczynek. jedyne co może martwić to kontuzja Pawła Brożka. Na pewno z Irkiem bądź Robertem Lewandowskim by tworzyli silny atak no ale musimy sobie radzić bez niego. W miejsce Pawła Leo powołał Lukasza Sosina który na Cyprze uwarzany jest za mega gwiazde ???? lubie go ale szczerze mówiąc w kadrze to on raczej furory nei zrobi aczkolwiek bardzo mu tego życzę. tak więc wydaje się że o sile ataku decydować będą Jeleń z Lewandowskim. nigdy chyba jeszcze ze sobą nie grali to może być na minus ale obaj są młodzi , szybcy , pomysłowi to wierze że stworzą zabójczy duet ;) zawsze jeszcze zostaje Ebi który ostatnio ma ciężkie życie w Boltonie. ale Ebi to tak jak kiedyś Jacek Krzynówek , mimo że nie gra w klubie w reprezentacji jest bezcenny. tak więc moim zdaniem Polacy wygrają na wyspach. warto też dodać że będzie zapewne multum Polskich kibiców którzy napewno przyjdą na mecz ???? nie dawno graliśmy z Irlandią co prawda nie tą tylko lepszą (mecz towarzyski) i po bardzo ładym , emocjonującym meczu wygraliśmy 3:2. Mam nadzieję że wynik się nie co powtórzy i będzie 3:1 ;) pozdro K140
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Malta - Dania 2 1,15
Rosja - Azerbejdżan 1 1,10

Kupon za minimum 100zł do grania. Dania jeśli chce się przebić z grupy w której są Portugalia czy Szwecja to bezwzględnie nie może tracić punktów z takim rywalem jak Malta. Rosja akurat ma grupę jak dla siebie łatwą ale w takim meczu też obędzie się (mam nadzieję) bez niespodzianki

cd meczu naszych. Irlandczycy zapowiadają piekło. W ostatnich czasach różnica pomiędzy Irlandią Północną a Irlandią bardzo się zmniejszyła i czy z tą czy z tą nie będzie łatwo. Skromnie na naszych

Ciekawy typik to Czarnogóra 1x z Włochami
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
ja osobiscie mialem grac portugalie, maja noz na gardle ale 1,55 to jest po prostu smiech..
belgowie ciekawie wygladaja, na naszych tez mozna sprobowac choc nie zdziwie sie jak bedzie to bardzo ciezka przeprawa i wielka kopanina
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kurs na Polskę jest kuszący , tylko czy chłopaki dadzą radę . Coraz głośniej się mówi o tym , że jeżeli nasza Reprezentacja przegra to spotkanie , to Leo będzie na wylocie. Myślicie , ze to prawda ? Przecież , gdyby nie Beenhaker , to tacy zawodnicy , jak np. Garguła by nie istnieli . A co do meczów , to wiele z nich wydaje się być &quot;pewniakami&quot; , więc chyba można niektóre , niskie kursy postawić za wyższą stawkę. Dla mnie pewniakami wydają się być : Hiszpania , Holandia , Dania , Szwajcaria , Rosja , Niemcy , no i ostatecznie Czechy z podpórką.
 
N 0

new_user

Użytkownik
Tabela Ci wszystkiego nie powie :] Hiszpania jak najbardziej tak , powinni dać sobie radę. Ale czy Portugalia tak łatwo sobie poradzi ? Mi się nie wydaje. I oczywiście mecz Irlandii z Bułgarią , to ja typuję Bułgarów , ale poza meczem Hiszpanii tych dwóch następnych nie stawiam , bo mogą być różne wyniki , więc nie chcę za bardzo ryzykować ????
A ty podasz kiedyś jakieś argumenty ? Bo wszystkie twoje posty są tak merytoryczne że przed przeczytaniem wiem że nic sensownego w nich nie będzie :-?
Argument że &quot; Hiszpania powinna sobie dać radę &quot; jest mało przekonujący :-?

Pozdro, bez spiny :spokodfhgfh:
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Irlandia - Bułgaria
Bardzo ciekawe spotkanie i jakże potrzebne 3 pkt tak Irlandii jak i Bułgarii.Bułgarzy po trzech remisach w meczach eliminacyjnych sa w kiepskiej sytuacji mozna powiedziec ze jeśli w irlandii nie zdobeda 3 pkt to maja pozamiatane.Nie sadze tez zeby Bułgarzy zdobyli na wyspach 3 pkt a i 4 remis nie powinien im sie trafić dlatego tez sadze ze Irlandiia powinna to spotkanie wygrać jesli mysli o zajęciu drugiego miejsca.Jesli ten mecz wygrają to mysle ze 2 pozycje maja na 95% zapewnioną.Warto dodać ze liderzy Włosi jada do Czarnogóry i moga tam nie wygrać.Pozatym Irlandia drugi mecz rozegra we Włoszech i tam juz bedzie trudno o jakiekolwiek punkty więc nie sadze zeby w tych dwoch meczach Irlandczycy nie zdobyli punktów więc typ na 1 wydaje sie bardzo prawdopodobny a dla bardziej ostroznych polecam 1x
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Co do meczu Irlandia - Bułgaria to raczej nie zaryzykuje...obie reprezentacje prezentują w miare wyrównany poziom i zdarzyć sie może w tym meczu naprawde wszystko ????
Ktoś z poprzedników pisał ze Hiszpania wydaje mu sie pewniakiem...moim zdaniem reprezentacji Turcji nie wolno lekceważyć nawet grającej na wyjeździe przeciwko mistrzom świata...prezentują oni dosyć wysoki poziom ich skład w większości ograny w dosyć dobrych europejskich klubach z uznaną marką...myślę ze za małą stawke można smiało stawiać na Hiszpanów ale przy większej stawce radził bym sie zastanowić...
Według mnie warto obstawić mecz Słowenia - Czechy oczywisice na 2 ???? Czesi w naszej grupie nie mają jeszcze zapewnionego miejsca na mundial wiec muszą dać z siebie wszystko...a napewno stać ich na zwycięstowo z drużyną Słoweni a do tego kurs też nie jest najgorszy czyli 2,00 taki sam jak na Polskę :-? moim zdaniem bardziej opłaca sie zagrać na Czechów niż Polaków :kwasny4565:
 
D 0

damafi

Użytkownik
Zazwyczaj do nie lubie typować meczy do eliminacji ale tym razem zrobie wyjątek i się pobawie tymi meczami.A więc na początek mecz:
Rosja - Azerbejdżan
Typ 1
Kurs 1,05zł
bukmacher bet-at-home
Analiza: Mecz,który na pierwszy rzut oka zapowiada się bardzo łątwo dla Rosjan ale patrząc na mecze zawodników Azerbejdżanu w tych eliminacjach to tak łatwo Oni punktów nie oddaja o to przykład:
Finlandia vs. Azerbejdżan 1:0
Azerbejdżan vs. Lichtenstein 0:0
Walia vs. Azerbejdżan 1:0
Mimo,że rywali oczywiście nie mieli rewelacyjnych a zdobyli tylko 1 pkt ale mecz z Finlandia pokazuje,że to może być ciężka przeprawa dla Rosjan. Gospodarzy wyniki prezentują sie nastepujaco:
Rosja vs. Finlandia 3:0
Niemcy vs. Rosja 2:1
Rosja vs. Walia 2:1
Myśle,że w tym meczu Rosja wygra ale nie koniecznie tak łatwo i lekko jak to niektórzy twierdzą...


Mołdawia-Szwajcaria
Typ 2
Kurs 1,65
Bukmacher bet-at-home
Analiza:
Jest to mecz Gr 2 w którym faworytem jest zespół gości. w dotychczasowych spotkaniach gospodarze zdołali zdobyć 1 pkt natomiast goście 7. Wyniki Mołdawi prezentują sie nastepujaco:
Luksemburg vs. Mołdawia 0:0
Grecja vs. Mołdawia 3:0
Mołdawia vs. Izrael 1:2
Mołdawia vs. Łotwa 1:2
Jak widać u siebie 2 porażki z Łotwą i Izraelem na wyjeździe z Grecja i jedynie remis z Luksemburgiem myśle,że to zbyt mało aby pokonać Szwajcarow..
Zespół goście w 4 meczach grupowych zagrał następująco:
Grecja vs. Szwajcaria 1:2
Szwajcaria vs. Łotwa 2:1
Szwajcaria vs. Luksemburg 1:2
Izrael vs. Szwajcaria 2:2
Jak widać 2 ostatnie mecze Szwajcaria wygrała.Porażka z Luksemburgiem napewno zostanie długo w pamięciu zawodnikow i nie mogą już pozwolić sobie na strate punktów z takim zespołami...

Malta - Dania
Typ2
Kurs 1,15zł
Bukmacher bet-at-home
Analiza
Mecz Gr 1 w którym gospodarze zajmujący ostatnią pozycje z 1 pkt podejmują zespół Dani lidera tej grupy z 7 pkt. Malta z dotychczasowych spotkaniach nie zdobyła bramki natomiast straciła ich aż 11 Duńczycy strzelili 6 tracąc tylko.Myśle,że akurat w takim meczu niespodzianki nie będzie i Dania po raz kolejny wygra z Maltą ponieważ u siebie pokonali ich 3:0.Dania jak dotychczas straciła punkty tylko w meczu z Węgrami w pozostałych 2 zdobyła po 3pkt ogrywając m.in. Portugalię na wyjeździe 3:2.

Litwa - Francja
Typ 2
Kurs 1,60zł
Bukmacher bet-at-home
Analiza W tym meczu stawiam na Francje ponieważ jeśli chcą wyjść z grupy z 1 miejsca to muszą na wyjeździe wygrać.Wiem,że Francja nie radzi sobie już tak dobrze jak kilka lat temu ale mimo to stawiam na ich doświadczenie.Zespół Litwy w tych eliminacjach prezentuje się dobrze zajmując 2 lokate z 9pkt. 3 mecze wygrane 1 przegrany z Serbia 3:0. Francuzi zajmują odległa przedostatnia 5 pozycje z 4 pkt i bilans bramkowy -1! Francja 1 mecz wygrała z Serbią 2:1 jeden zremisowała w rumuni 2:2 i również jeden orzegrała niespodziewanie z 3:1 w Austrii. Tym razem wierze w ich zwycięstwo a i kurs jest dobry na ten mecz.
Innych meczu nie ruszam,wybrałem według mnie te które powinny wejść.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Ja bym uważał z tą Hiszpanią. Jak dla mnie to jest kilka powodów dla których ten typ nie jest najpewniejszy:
1) Kurs 1.45 w meczu Mistrza Europy i drużyny która na poprzednim Euro doszła do półfinału. Po tak żałosnym kursie raczej nie opłaca się grać czystej jedynki.
2) Kontuzje Hiszpanów. Iniesta i Xavi nabawili się urazów w meczu z Malagą (ich występ z Turcją mocno niepewny), Fabregas leczy się od kilku miesięcy, Silva i Villa wracają po kontuzjach i nie wiadomo w jakiej będą formie.
3) Zajebista seria Hiszpanów. Wygrali ileś tam meczy z rzędu a jak wiadomo każda seria kiedyś musi się skończyć.
Chyba najbardziej optymalnym typem jest handicap na Turcję (+1.5). Hiszpanie to jednak mistrzowie Europy a zmienników też mają zajebistych (Jesus Navas, Mata, Cazorla) więc mimo wszystko ich zwycięstwa nie wykluczam.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja bym uważał z tą Hiszpanią. Jak dla mnie to jest kilka powodów dla których ten typ nie jest najpewniejszy:
1) Kurs 1.45 w meczu Mistrza Europy i drużyny która na poprzednim Euro doszła do półfinału. Po tak żałosnym kursie raczej nie opłaca się grać czystej jedynki.
2) Kontuzje Hiszpanów. Iniesta i Xavi nabawili się urazów w meczu z Malagą (ich występ z Turcją mocno niepewny), Fabregas leczy się od kilku miesięcy, Silva i Villa wracają po kontuzjach i nie wiadomo w jakiej będą formie.
3) Zajebista seria Hiszpanów. Wygrali ileś tam meczy z rzędu a jak wiadomo każda seria kiedyś musi się skończyć.
Chyba najbardziej optymalnym typem jest handicap na Turcję (+1.5). Hiszpanie to jednak mistrzowie Europy a zmienników też mają zajebistych (Jesus Navas, Mata, Cazorla) więc mimo wszystko ich zwycięstwa nie wykluczam.
Zauważ ze 4 dni później Hiszpanie jada na rewanz do Turcji gdzie o punkty jest kazdej druzynie ciezko.Jesli u siebie Hiszpania nie wygra to tym bardziej nie wygra w Turcji a nie wydaje mi sie zeby Hiszpanie w tym dwumeczu nie zdobyli chocby 3pk ???? t
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Wg mnie kurs na hiszpanow nie jest warty grania tak samo jak na portugalie. Co do Polski to powinni wygrac Jeleń jest w formie i strzela bramki na zawolanie. defensywe mamy zdyscyplinowana Wasilewski Dudka Wawrzyniak Zewlakow regularnie graja w swoich klubach Jezeli chodzi o pomoc jest troche gorzej .Co prawda Jacek Krzynowek gra w 1 skladzie Hannoveru ale problem dotyczy Blaszczykowskiego ktory dochodzi do siebie po kontuzji i chyba nie bedzie w stanie zagrac calego meczu i w tym jest nasz najwiekszy problem bo wiekszosc akcji byla rozgrywana przez niego.Nasi sobotni rywale maja rowniez spore problemy Lafferty doznal kontuzja kostki. Z kolei grający na co dzień w Burnley Paterson nabawił się urazu ścięgna udowego w trakcie spotkania ligowego i z niego również nie skorzysta selekcjoner Nigel Worthington.Mysle ze kurs 2,00 jest warty grania
Pewniakami w sobote wydaja mi sie jeszcze Holendrzy i Duńczycy
Co sadzicie o meczu Czarnogora-Wlochy?
 
L 0

lukibrodek88

Użytkownik
A co sądzicie o takich typach: Irlandia Płn.-Polska H (1,5-0) typ 2, Mołdawia - Szwajacaria typ 2, i typy że obie drużyny strzelą: Litwa-Francja tak, Czarnogóra-Włochy tak. Czarnogórców i Litwinów nie można tak bardzo skreślać na straty. Szwajcarzy muszą ciułać punkty ze słabszymi, a Polska jest w stanie wygrać dwoma bramkami z Irlandią Płn.
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Włosi wg mnie pewniak, choć może nie będe potrafił tego uargumentować ale prawdopodobnie postawie na nich (z handicapem na Czarnogóre). Czasem po prostu tak jest, że spojrzysz na spotkanie i jestes pewny rozstrzygnięcia :) Czy Liwa strzeli Francji to nie wiem, typ raczej ryzykowny, Francuzi powinni wygrać to spotkanie, zależy im na podbudowaniu reputacji po kilku wpadach i słabym występie przeciwko Argentynie. Z pewnością skupią się na grze obronnej więc Litwinom ciężko bedzie coś ustrzelić. Dania pewniak, a na Holandie bym uważał tak samo jak na Hiszpanie gdyz ich przeciwnicy potrafią postawić trudne warunki nie tylko u siebie ale również na wyjeździe. Polacy raczej wygrają, ale z zasady już na nich nie stawiam (po pewnym meczu, który kosztował mnie za dużo nerwów).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jest ktos w stanie podac powolania na macze Litwa - Francja i Czarnogóra - Włochy z gory dzieki
Skladu Czarnogórców nie znalazłem ale tutaj masz pozostałych o które prosiłeś.



Bramkarze:
Marco Amelia (Palermo), Gianluigi Buffon (Juventus), Morgan De Sanctis (Galatasaray)

Obrońcy:
Salvatore Bocchetti (Genoa), Fabio Cannavaro (Real Madrid), Giorgio Chiellini (Juventus), Andrea Dossena (Liverpool), Alessandro Gamberini (Fiorentina), Fabio Grosso (Lyon), Marco Motta (Roma), Gianluca Zambrotta (AC Milan)

Pomocnicy:
Matteo Brighi (AS Roma), Daniele De Rossi (Roma), Pasquale Foggia (Lazio), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Andrea Pirlo (Milan)

Napastnicy:
Antonio Di Natale (Udinese), Vincenzo Iaquinta (Juventus), Giampaolo Pazzini (Sampdoria), Simone Pepe (Udinese), Fabio Quagliarella (Udinese), Giuseppe Rossi (Villarreal).​



LITWA


Bramkarze:
Zydrunas Karcemarskas (Dynamo Moskwa), Paulius Grybauskas (Otelul Galati), Giedrius Arlauskis (Unirea Urziceni).

Obrońcy:
Ignas Dedura (Spartak Moskwa), Marius Zaliukas (Hearts), Arunas Klimavicius (Ural Yekaterinburg), Andrius Skerla (Jagiellonia Białystok), Irmantas Zelmikas (FBK Kaunas Kaunas), Vidas Alunderis (Tavriya Simferopol), Marius Stankevicius (Sampdoria), Andrius Joksas (Tavriya Simferopol).

Pomocnicy:
Deividas Semberas (CSKA Moskwa), Mindaugas Panka (Widzew Łódź), Linas Pilibaitis (ETO Dero), Mindaugas Kalonas (Metalurg Zaporoże), Kestutis Ivaskevicius (FBK Kaunas), Mantas Savenas (Nosta Navotroick), Darvydas Sernas (Widzew Łódź), Deividas Cesnauskis (Hearts), Edgaras Cesnauskis (FK Moskwa), Saulius Mikoliunas (Hearts).

Napastnicy:
Tomas Danilevicius (Livorno), Robertas Poskus (Ural Yekaterinburg), Andrius Velicka (Glasgow Rangers).



FRANCJA

Bramkarze:
Cedric Carrasso (Toulouse), Hugo Lloris (Olympique Lyon), Steve Mandanda (Olympique Marsylia).

Obrońcy:
Gael Clichy (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United), Rod Fanni (Stade Rennes), William Gallas (Arsenal), Philippe Mexes (AS Roma), Adil Rami (Lille), Bacary Sagna (Arsenal), Sebastien Squillaci (Sevilla).

Pomocnicy:
Abou Diaby (Arsenal), Alou Diarra (Girondins Bordeaux), Lassana Diarra (Real Madryt), Yoann Gourcuff (Girondins Bordeaux), Samir Nasri (Arsenal), Jeremy Toulalan (Olympique Lyon), Franck Ribery (Bayern Monachium).

Napastnicy:
Karim Benzema (Olympique Lyon), Jimmy Briand (Stade Rennes), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Thierry Henry (Barcelona)​

A tak na przyszłośc to odpalacie pierwszy lepszy serwis jak http://www.futbolnet.pl/rozgrywki/inne_reprezentacje , http://www.tylkopilka.pl czy http://www.pilkanozna.pl i patrzycie w historie newsów i macie podane czarno na bialym kto powolany a kto nie ;)



I tak na przyszłośc jak będziecie pisac analizy to piszcie konkrety :!: posty typu &quot;tak mi się wydaje&quot; czy jedno zdaniowe nic nie wnoszące będą usuwane skrupulatnie. Zapraszam do pisania RZECZOWYCH analiz ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Irlandia Północna bez ważnego ogniwa Lafferty&#39;ego, nie powołany jest stary wyjadacz Gillespie, który ostatnimi czasy był bez klubu. Nie zagrają również McCartney i Davies. My również mamy swoje problemy o których doskonale wiadomo. Murawa w Belfaście jest podobno w fatalnym stanie i stąd biorę poprawkę, że nasz ambitny plan grania dołem, kombinacyjnej piłki niekoniecznie musi wypalić. Jednak Irlandia Północna nie ma z drugiej strony kim mocno straszyć. Healy nie gra w klubie, wspominanego Lafferty&#39;ego brak, a Feeney wielkim graczem raczej nie jest. Naszych piłkarzy czeka trudny bój, z którego mam nadzieję wyjdą zwycięsko. Moim zdaniem są teoretycznie lepsi na papierze od Irlandczyków, ale biorąc pod uwagę niesprzyjajace czynniki wolę podeprzeć ten typ remisem.
Dla Francuzów to niemalże mecz o wszystko, bo w przypadku porażki rywale odskoczą im na duzą różnicę punktów. Litwa świetnie zaczęła eliminacje, ale czy tak będzie grała dalej ? W tym meczu w Litwie zabraknie obroncy Stankeviciusa. Tak czy siak szkoleniowiec Couceiro zapewne w tym meczu postawi na twardzieli w obronie, do ktorych zaliczam m.in Skerle i Alunderisa znanych z wystepow w reprezentacji Polski. Przejdzmy jednak do Francuzów... Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą pozwolić sobie na przegranie tego spotkania. Kluczem do zwycięstwa będzie dokładne rozgrywanie akcji, długie utrzymywanie się przy piłce, krótko mówiąc wybijanie chęci do gry Litwinom, którzy z całym szacunkiem ale wirtuozów w swojej drużynie nie posiadają. I choć Litwa w tabeli jest wyżej to zdecydowanym faworytem jest Francja, w takich spotkaniach jednak jak dobrze wiemy często bywa tak, że długo jest remis, ale ostatecznie wszystko kończy się po myśli faworyta. Ja jednak nie jestem w stu procentach przekonany co do wygranej Trójkolorowych, ale pobieram typ na under 2,5, który wobec twardzieli w defensywie Litewskiej wydaje mi się realny, gdyż wirtuozi Francuzcy łatwego życia przy nich nie będą mieli.
Bośnia ma małe problemy w defensywie przed tym meczem, nie zagra m.in filar obrony Papac. Jednak trener Blazevic ma bogactwo w ofensywie. Muslimovic, Dzeko, Misimović, Stilić, Salihović, Ibricić to zawodnicy, którzy już błysnęli w europejskiej piłce i doskonale znają się na swoim fachu. Belgia marzy o choćby 2 miejscu w grupie. W meczu z Bośnią w realizacji tego celu nie pomoże Vincent Kompany, który jest kontuzjowany. Belgowie mają szybkich napastników jak Mirallas czy też Dembele, ale obrońcy w porównaniu do potencjału ofensywnego Bośni tak różowo to mieć nie będą. Jestem zdania, że w tym meczu obnażone zostaną luki defensywne obu drużyn, ogólnie możemy mieć ciekawy mecz i kilka bramek.
z Bet365
Irlandia Północna - Polska | x2 - 1,28
Litwa - Francja | under 2,5 - 1,61
Belgia - Bośnia i Hercegowina | over 2,5 - 2,05
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Jest ktos w stanie podac powolania na macze Litwa - Francja i Czarnogóra - Włochy z gory dzieki
Bramkarze: Vukasin Poleksić (Debreczyn), Mladen Bozović (Partizan Belgrad).

Obrońcy: Savo Pavicević (Energie Cottbus), Miodrag Dzudović (Spartak Nalczik), Jovan Tanasijević (Dynamo Moskwa), Radoslav Batak (Anakaraspor), Dejan Ognjanović (ŁKS Łódź), Marko Basa (Lokomotiw Moskwa), Luka Pejović (Mogren Budva), Elsad Zverotić (FC Lucerna).

Pomocnicy: Vladimir Bozović (Rapid Bukareszt), Mitar Novaković (Amkar Perm), Milorad Peković (FSV Mainz), Nikola Drincić (Amkar), Branko Bosković (Rapid Wiedeń), Ivan Delić (Buducnost Podgorica), Simon Vukcević (Sporting Lizbona).

Napastnicy: Stevan Jovetić (Fiorentina), Mirko Vucinić (AS Roma), Nikola Vujović (Partizan Belgrad), Radomir Djalović (Rapid Bukareszt), Fatos Beciraj (Buducnost Podgorica).
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Tak czy siak szkoleniowiec Couceiro zapewne w tym meczu postawi na twardzieli w obronie, do ktorych zaliczam m.in Skerle i Alunderisa znanych z wystepow w reprezentacji Polski.
Chyba raczej w lidze polskiej.

Litwa - Francja ✅ [0-1]
Tak jak wcześniej było napisane Francja musi ten mecz wygrać by pozostać w grze o pierwsze miejsce w grupie. Litwini już się wyszaleli m.in. z Rumunią i teraz powinni grać tak jak przyzwyczaili w ostatnich latach. Dodatkowo pozycja Domenecha nie jest zbyt mocna a każde następne potknięcie może być ostatnim na stanowisku selekcjonera Trójkolorowych. Nie wspominam o czysto piłkarskiej różnicy pomiędzy obiema ekipami i mam nadzieję że Francuzi pokażą ją w tym meczu. Jeszcze mały update: za kontuzjowanego Nicolasa Anelkę trener Domenech powołał Guillaume&#39;a Hoarau z PSG.
Irlandia Północna - Polska X2 ⛔ [3-2]
Ja tam naszym nigdy nie będę do końca ufał dlatego podpórka. Irlandia ma cholerne problemy ze składem ale to mimo wszystko dosyć silna ekipa. Zły stan murawy może wykluczyć kombinacyjną grę ale to nie musi być wcale dobra wiadomość dla gospodarzy - Irlandia mimo wszystko nie jest jakimś mocarzem jeśli chodzi o grę w powietrzu. Under 2.5 też prawdopodobny.
Mołdawia - Szwajcaria ✅ [0-2]
Tutaj sytuacja podobna do tej co ma Francja. Szwajcarzy już raz zbłaźnili się w tych eliminacjach przegrywając z Luksemburgiem u siebie 1-2. Siara ogromna i teraz nie mogą sobie pozwolić na kolejne potknięcie ze słabeuszem.

Z pozostałych meczów fajnie mimo wszytko wyglądają ✅ Włosi i ✅ Łotwa.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzięki za zwrócenie uwagi, mój błąd ;) Myślami byłem najwidoczniej gdzie indziej. Co do Skerli i Alunderisa nie uważam ich za wybitnych graczy, ale są typowymi dla mnie rzemieślnikami, siłowymi obrońcami, którzy nie będą przebierali w środkach aby zatrzymywać francuskie gwiazdy m.in stąd typ na under.

Jeśli chodzi o mecz Czarnogóry z Włochami to gdzieś czytałem, że z powodu kartek w tym meczu nie wystąpi Mirko Vucinic. Jednakże nie jestem w 100% pewien tej informacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom