>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 17.06.2009 i 20/21.06.2009 (Azja, Afryka)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kolejne mecze w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Republice Południowej Afryki. Tym razem tylko Azja i Afryka ale emocji zabraknąć nie powinno.

Zacznijmy od strefy azjatyckiej. Tutaj mecze kwalifikacyjne zostaną rozegrana juz jutro.

Obecna sytuacja w grupach wygląda tak:

* zapewniony awans do MŚ

Tak jak już wspominałem wcześniej z grupy A zapewniony awans mają już Australia i Japonia, a walka w tej grupie toczy się tylko o 3 miejsce gwarantujące baraż. Największe szansę na zajęcie tego 3 miejsca ma Bahrajn, ale bez szans nie są również piłkarze Uzbekistanu.

W grupie B wszystko jest zdecydowanie bardziej zacięte. Pewny jest tylko awans Korei Południowej i to, że bez szans są Zjednoczone Emiraty Arabskie. Pozostałe cztery ekipy walczą o drugie miejsce gwarantujące awans do MŚ i trzecie zapewniające grę w barażu.


Po Azji przenosimy się do Afryki, która w zeszły weekend odpoczywała.

Tak wyglądają na chwile obecną pozycje poszczególnych drużyn w grupach eliminacyjnych:


Tutaj szansę na awans mają teoretycznie jeszcze wszystkie drużyny. Zaskakująca jest słaba postawa Kamerunu i Egiptu, które w końcu muszą zacząc wygrywać jeżeli marzą o Mundialu. Na plus natomiast należy zaliczyć postawę Gabonu i Burkina Faso.

A tak wraz z kursami wygląda oferta na najbliższe mecze eliminacyjne:

 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja z tych meczow wybralbym jeden. Mianowicie pojedynek Korea Południowa-Iran. Opinie, ze Koreanczycy odpuszcza ten mecz sa dla mnie nonsensem. Ostatni ich remis u siebie z Saudyjczykami nie przyspozyl im pochwal, wiec na zakonczenie eliminacji beda chcieli pozytywnie sie pozegnac. Okazje maja ku temu doskonala, bo chociaz Iran wciaz jeszcze walczy o awans, jest druzyna slabiutka. Ogladalem troche (bo wiecej sie nie dalo) ich meczu z ZEA i musze przyznac, ze prezentuja sie conajwyzej miernie. Ja tu jeszcze widze pewien aspekt, mianowicie polityczny. Koreanczycy z polnocy graja ciezki wyjazd z Arabia Saudyjska. Moga przegrac, wiec poludniowcy beda chcieli im pomoc awansowac i nie pozwola Iranowi na zdobycz punktowa. Jak dla mnie Korea Południowa tego meczu nie przegra, a odwazniejszym sugerowalbym czystą jedynke.

Korea Południowa- Iran 1X 1,51✅
Korea Południowa- Iran 1 2,8⛔
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja tu jeszcze widze pewien aspekt, mianowicie polityczny. Koreanczycy z polnocy graja ciezki wyjazd z Arabia Saudyjska. Moga przegrac, wiec poludniowcy beda chcieli im pomoc awansowac
Tylko, że Korea Południowa nie znosi Północnej, a Północna Południowej więc próby pomocy sobie pomiędzy tymi dwoma krajami są moim zdaniem niemożliwe.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Tylko, że Korea Południowa nie znosi Północnej, a Północna Południowej więc próby pomocy sobie pomiędzy tymi dwoma krajami są moim zdaniem niemożliwe.
Mylisz sie niestety ???? Korea Południowa od dawna wysyla pozytywne sygnaly do Północnej. Nawet w 2002 chcieli, oddac im jeden mecz, zeby rozegrany byl w Phenianie, a inscenizacje podczas gali otwarcia jasno nawiazywaly do pojednania sie tych dwoch panstw. Ich polityka wobec północy jest prosta, dazyc do jak najwiekszej integracji. W koncu tam sa rozdzielone rodziny. Oczywiscie w druga strone to nie dziala i na pewno Koreańczycy z północy nie pomogliby awansowac tym z południa.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mylisz sie niestety ???? Korea Południowa od dawna wysyla pozytywne sygnaly do Północnej. Nawet w 2002 chcieli, oddac im jeden mecz, zeby rozegrany byl w Phenianie, a inscenizacje podczas gali otwarcia jasno nawiazywaly do pojednania sie tych dwoch panstw. Ich polityka wobec północy jest prosta, dazyc do jak najwiekszej integracji. W koncu tam sa rozdzielone rodziny. Oczywiscie w druga strone to nie dziala i na pewno Koreańczycy z północy nie pomogliby awansowac tym z południa.
No niech i tak będzie. Ja nie wierzę w pojednanie tych państw. Trudno się pojednać z kimś takim jak Korea Północna. Z państwem dla którego najważniejsza jest armia itd nie można być w sojuszu bo to po prostu chory kraj.
Nieważne. Nie rozmywajmy tematu. Sądze, że Korea Płd będzie miała cięzki mecz i nie zgadzam się, że Iran to słabeusze. Obstawiam tutaj remis, choć każdy wynik jest możliwy.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Dla mnie też dopatrywał bym się tutaj remisu zważywszy na to że Iran co drugi mecz remisuje.
Najrozsądniej będzie zagrać tu AH moim zdaniem jednak na GB jeszcze nie ma kursów na AH....
A co do meczów Afryki to jeszcze do nich trochę czasu zostało ale napewno będę grał na Egipt po tym co ostatnio zagrał...
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
ja bym postawił na gabon , jest to drużyna znana ze świetnej gry na własnym stadionie ich mecze imponują niesamowicie i szokują praktycznie cały świat , myślę że Gabon nie zmarnuje takiej okazji na wejście do mistrzostw ponieważ druga taka szybko może nie nadejść.Jeżeli Gabończycy pokonali Togo to mogą pokonać i Kamerun który jest drużyną na podobnym poziomie co Togijczycy (nawet togo z nimi wygrało) nie wydaje mi się żeby mogli tutaj zagrozić Gabonowi który znajduje się w kapitalnej formie a więc mój typ to zdecydowane 1.Dobrym typem jest także burkina faso- remis , myśle że wks nie będzie wstanie ograć burkiny na wyjeździe , oglądałem ich mecz z gwineą i szczerze mówiąc nie zachwycali , dlatego tym bardziej nie powinni wygrać z przeciwnikiem dużo silniejszym od gwinei jakim niewątpliwie jest rewelacja eliminacji burkina faso
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bahrain - Uzbekistan 1✅ , under 2.5✅✅✅✅

Mecz o 3 miejsce czyli o szanse kwalifikacji.
Bahrain bez wielkich zmian kadrowych, raczej bedzie potwierdzone 4-5-1 ktore zagralo z Australia ... czyli rewelacji nie ma.
Uzbekistan musi wygrac ten mecz zeby zdobyc 3cie miejsce, wiec maja utrudnione zadanie, bo na wyjezdzie. Tutaj tez zawodnikami nie jest za dorbze gdyz do dyspozycji nie bedzie gwiazdy Uzbekistanskiej Maksim Shatskikh a jego brak jest wielce odczuwalny. Poza tym nie wystapia Ilias Zeytulaev, Vitaliy Denisov, Vladimir Shishelov, Ulugbek Bakaev, Zaynitdin Tadjiyev, Vagiz Galiullin, Aziz Ibrahimov, Aleksey Nikolaev. DO tego warto dodac iz druzyna jest rpzepelniona mlodzikami - tylko 2 zawodnikow ma ponad 28 lat, a w takich turniejach uwazam za cenne rowiz doswiadczenie.
Bahrain u siebie rpzegral tylko z Australia i Japonia - druzyny zdecydowanie lepsze.
Gdyby nie fakt ze Bahrainowi starczy X do kwalifikacji to bym powiedzial ze 1 jest nawet 9/10 ... a tak to troszke ostrozniej panowie ????

EDIT:
NIe ma to jak dobra peFFka ????
 
F 0

feher

Użytkownik
Korea Południowa vs Iran
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Expert

Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w strefie azjatyckiej. Awans wywalczyły trzy reprezentacje (Australia, Japonia i właśnie Korea Płd.) zostało jedno wolne miejsce którego najbliżej jest Korea Płn. oraz baraże - prawie pewny siebie Bahrajn oraz ktoś z drugiej grupy (Arabia Saud., Iran lub Korea Płn).
W meczu Korea Płd - Iran jestem jednego pewien Iran tego spotkania nie wygra ponieważ na ostatnie dziesięć spotkań reprezentacji Iranu na wyjeździe wygrali zaledwie dwa razy (z słabą Syrią i ekipą ZEA), pięć razy zremisowali i cztery przegrali.
Korea Południowa u siebie gra bardzo dobrze, na dziewięć potyczek wygrali sześć oraz trzy razy zremisowali. Uważam że choć Korea Płd. zapewniła sobie awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata to nie odpuści tego spotkania i zawalczy o kolejne punkty.
 
S 5

sensei65

Użytkownik
Ja proponuje bardziej bezpiecznie ale za więcej.

Korea.Płd - Iran 1x - ostatnio oglądałem spotkanie z arabią saudyjską, było bardzo wyrównane, obie strony miały szanse na bramki.Co do tego meczu myśle ze głowną role odegra tutaj aspekt polityczny, bracia z południa chcą pomóc dla braci z północy i grajać tutaj 1x po kursie ok. 1.4 to dobry wybór.✅

Bahrajn - Uzbekistan 1x - jak wyżej Simons napisał uzbekistan przyjezdża w bardzo okrojonym składzie.✅
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Sudan - Ghana
Już dziś kolejna faza rozgrywek o awans do mistrzostw świata , Ghana która jak dotąd wygrała oba mecze w swojej grupie zmierzy się ze Sudanem który jak dotąd jedno spotkanie zremisował , Ghana posiada niesamowity potencjał jeżeli będzie w stanie go wykorzystać spodziewam się gradu bramek.
Propozycje:
Win Ghana 1,70 Bet365 ✅
Pierwsza bramka ? Ghana 1,60 Bet365 ✅

Burkina Faso - Wybrzeże Kości Słoniowej

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w grupie E , Rewelacją tej grupy jest Burkina Faso które ma komplet i wspólnie z Wybrzeże Kości Słoniowej prowadząc w grupie jednak przyszedł czas na bezpośredni pojedynek, uważam że jeżeli Kalou , Drogba , Zokora oraz wiele innych znakomitych piłkarzy zagra na swoim nominalnym poziomie powinni spokojnie wygrać .
Propozycje :
Win WKS @@ 1,85
Bet365 ✅
Pierwszy gol ? WKS 1,65 Bet365 ✅
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dokładnie przejrzałem ofertę na mecze kwalifikacyjne w Afryce i w oko wpadł mi w zasadzie tylko jeden typ.

W Sudanie gospodarze zagrają z jedną z najlepszych drużyn kontynentu Ghaną i powiem szczerze nie daję Sudańczykom w tym starciu żadnych szans. Ghana wygrywając to spotkanie bardzo mocno przybliży się do Mundialu i na pewno nie zmarnuję takiej okazji. Sudan bez większych gwiazd i sukcesów, myślę, że dziś nie wiele będzie w stanie wskórać ze zmotywowaną i pełną gwiazd reprezentacją gości. Moim zdaniem po dzisiejszym meczu Essien i koledzy będą mieli na swoim koncie komplet punktów i pewne przodownicwo w tabeli grupy D.

Kurs 1.70 na Ghanę tylko dodatkowo zachęca aby tym typem się zainteresować.

Sudan - Ghana - 2 @ 1.70 ✅ 0-2
 
B 0

_bender

Użytkownik
Mali - Benin
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Expekt
Na dzisiejszy Typ Dnia wybrałem spotkanie kwalifikacji Mistrzostw Świata w strefie afrykańskiej pomiędzy Mali a Beninem. Jest to grupa D, w której z kompletem punktów prowadzi Ghana. Dzisiejsi rywale walczą o 2. miejsce. Sudan wydaje się być w tej grupie &quot;dostarczycielem punktów&quot;. Stawiam na gospodarzy tego spotkania ponieważ uważam, że mają większy potencjał (m.in. Keita, Diakate i Kanoute), oprócz tego prześledziłem ich mecze w ostatnim czasie na własnym boisku (Kongo 4:2, Sudan 3:0, Czad 2:1, Ghana 0:2). Tylko jedna porażka od czerwca 2008 roku, natomiast Benin to drużyna, która dobrze gra tylko u siebie - przykład mecze wyjazdowe w tym samym okresie czasu (Angola 0:3, Niger 2:0, Uganda 1:2, Ghana 0:1). Podsumowując - drużyna grająca znakomicie u siebie podejmuje drużynę słabo grającą na wyjeździe. Wynika z tego, że wygrają gospodarze
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mali - Benin
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Expekt

Na dzisiejszy Typ Dnia wybrałem spotkanie kwalifikacji Mistrzostw Świata w strefie afrykańskiej pomiędzy Mali a Beninem. Jest to grupa D, w której z kompletem punktów prowadzi Ghana. Dzisiejsi rywale walczą o 2. miejsce. Sudan wydaje się być w tej grupie &quot;dostarczycielem punktów&quot;. Stawiam na gospodarzy tego spotkania ponieważ uważam, że mają większy potencjał (m.in. Keita, Diakate i Kanoute), oprócz tego prześledziłem ich mecze w ostatnim czasie na własnym boisku (Kongo 4:2, Sudan 3:0, Czad 2:1, Ghana 0:2). Tylko jedna porażka od czerwca 2008 roku, natomiast Benin to drużyna, która dobrze gra tylko u siebie - przykład mecze wyjazdowe w tym samym okresie czasu (Angola 0:3, Niger 2:0, Uganda 1:2, Ghana 0:1). Podsumowując - drużyna grająca znakomicie u siebie podejmuje drużynę słabo grającą na wyjeździe. Wynika z tego, że wygrają gospodarze
Zgadzam się z kolegą. Tak jak wczoraj Ghana wydawała się pewniakiem tak dziś takim samym jest reprezentacja Mali. Na początku wspomniałem, że oprócz Ghany na ta kolejke kwalifikacji nie widzę nic ciekawego jednak po głębszym przejrzeniu tabeli i szans poszczególnych drużyn typ na Mali wydaje się również bardzo dobry. Kurs 1.50 chętnie gram, a handicap za 1.92 również powinien spokojnie wejść.

Mali - Benin 1 @ 1.50 ✅ 3-1
Mali (-1) - Benin @ 1.92 ✅ 3-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom