>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 12.08.2009 (Europa, Ameryka Północna)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Za dwa tygodnie zostanie rozegrane kilka spotkań ze strefy europejskich kwalifikacji i jedna pełna kolejka z Ameryki Północnej i Środkowej.

Myślę, że warto się nad tymi meczami zastanowić bo kwalifikacje wkraczają w decydującą fazę i na pewno każdy te mecze potraktuję poważnie.

Na początku zajmijmy się Europą.
Tutaj rozegrane zostanie tylko 5 spotkań. Wszystkie rozpoczną sie o godzinie 20:00.
Przedstawię sytuację z grup 3,4,6,7 i 9 bo właśnie drużyny z tych grup rozegrają tego dnia spotkania eliminacyjne.



A oto zestaw par wraz z kursami z BAH:


Kolejna seria kwalifikacji ze strefy europejskiej zostanie rozegrana 5 września.


W strefie Ameryki Północnej i Środkowej po turnieju GOLD CUP sytuacja w grupie eliminacyjnej jest bardzo ciekawa.
Tu do końca kwalifikacji będzie toczyć się zażarta walka o 3 miejsce, które gwarantuje start w przyszłorocznym mundialu.

Tabela wygląda następująco:


A kursy, które wystawił BAH najlepiej świadczą o wyrównanym poziomie eliminacji w strefie Ameryki Północnej i Środkowej:


Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hmm ... Pewniak to oczywiście Niemcy ... Kurs mizerny, tylko 1,10, ale i tak po takim kursie warto dać za więcej. Przykładowo z tysiąca mamy darmową stówkę, a za to można już zjeść choćby dobry obiad.
Pierwsze ciekawe spotkanie to Norwegia - Szkocja. Myślę, że można tutaj postawić na overa. Wytypowanie zwycięzcy tego spotkania jest dość trudne ... Bardzo ważny mecz dla układu tabeli ...
Drugi interesujący pojedynek to mecz Meksyk - Usa. Meksykanie są pod ścianą, ale ja bym się skłaniał ku Amerykanom. Kurs 3.00 jest na pewno warty ryzyka. Goście są rządni rewanżu za upokorzenie w finale Gold Cupu. Będą zdecydowanie mocniejsi kadrowo, a także dużo bardziej zmotywowani by odnieść zwycięstwo z odwiecznym rywalem ...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mecze eliminacyjne już jutro warto więc zastanowić się nad typami.

Kusi na pewno kurs na Chorwację, która mecz z Białorusią musi wygrać. W innym przypadku jej droga do afrykańskiego Mundialu może sie znacznie wydłużyć. Z tym, że piłkarze Białorusi również ciagle maja szansę na zajęcie drugiego miejsca i w ich przypadku porażka w tym spotkaniu oznacza już definitywny koniec marzeń o MŚ. Stąd też dlatego można wyszukać na Chorwatów w tym meczu kursy wynoszące nawet 2.00.
Osobiście chyba to spotkanie odpuszczę bo mimo iż piłkarze z Chorwacji są piłkarsko lepsi to mogą nie poradzić sobie z będącymi przypartymi do ściany Białorusinami, którzy będą za wszelką cene starali się uzyskać korzystny rezultat.

Na pewno warto poszukać ciekawych handicapów na Niemców i Francuzów. Te dwie reprezentacje nie tracą punktów ze słabeuszami i powinni spokojnie wygrać swoje mecze kilkoma golami. Myślę, że Słowenia również pewnie pokona San Marino.

Ciekawy mecz szykuję się w Norwegii gdzie Wikingowie zagrają ze Szkocją. Gospodarze mają kompletnie nie udane eliminacje i jeżeli tego meczu nie wygrają to będzie to jeden z najgorszych startów tej reprezentacji w kwalifikacjach do MŚ. Szkoci natomiast na pewno nie będa ryzykować bo remis na trudnym terenie ich zadowoli. Dla mnie w tym meczu, przeciwnie niz u kolegi powyżej pewny jest under 2.5.
 
other 60

other

Użytkownik
Azerbejdżan vs Niemcy
Typ: DW: 0-5
Kurs: 8.50
Bukmacher: betclick
Środowym popołudniem na Dalekim Wschodzie odbędzie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2010 RPA. Spotkanie choć w Azji, to rozgrywane w ramach europejskiej strefy eliminacyjnej. 137 drużyna kontra 4 zespół na świecie, ta statystyka brutalnie wskazuje faworyta tej rywalizacji. Kurs na Germanów waha się w okolicach 1.10-1.25(niegodne większej uwagi), więc warto w tym meczu było poszukać czegoś do zagrania, choćby za maleńką stawkę.Będzie to pierwszy mecz w historii obu zespołów. Choć Azerowie stracili zaledwie 5 goli w pięciu eliminacyjnych meczach,uważam że już jutro wieczorem ta statystyka pójdzie równo 100% w górę. Niemcy mają w nawyku rozstrzeliwanie swoich przeciwników.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Wyspy Owcze - Francja (under/over 2.5) ✅
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 18.00 w Torshavn grecki sędzia Michael Koukoulakis rozpocznie spotkanie eliminacyjne do MŚ 2010, w którym naprzeciw siebie staną walczące w Grupie 7 reprezentacje Wysp Owczych i Francji.
Gospodarze jutrzejszego pojedynku w ostatnim czasie zanotowali naprawdę przyzwoite wyniki, udowadniając tym samym, iż nie można ich kompletnie lekceważyć. Najpierw dość niespodziewanie zremisowali z Austrią (1:1), która przecież jeszcze nie tak dawno pokonała Francuzów 3:1, by później w towarzyskim meczu pokonać 2:1 zespół Islandii. Czy będą w stanie przeciwstawić się zmobilizowanym Francuzom, którzy przybywają do Thorshavn po dopisane z góry 3 punkty?
Les Bleus nie zachwycają w tym roku. Dwa razy skromne 1:0 w pojedynkach z Litwą to z pewnością nie to, czego oczekują kibice. Później przyszły dwie porażki w meczach towarzyskich: 0:2 z Argentyną i 0:1 z Nigerią, które na pewno rozczarowały już wszystkich. Z kolei zwycięstwo z Turcją (również w meczu towarzyskim) to ponownie tylko skromne 1:0.
Raymond Domenech nie będzie mógł w jutrzejszym spotkaniu skorzystać ze zmagających się z różnorakimi urazami: Francka Ribery&#39;ego, Samira Nasriego, Gaela Clichy, Jean-Alaina Boumsonga, Thierry&#39;ego Henry, Mouhamadou Dabo i Yohanna Pelego.
Osłabienia są dość poważne, ale z takim przeciwnikiem, jakim są Wyspy Owcze, mimo przyzwoitych ostatnio wyników, spokojnie poradzić sobie powinien nawet drugi skład. Ten jakim dysponuje obecnie selekcjoner Tricolores, na pewno drugim składem nie jest i sięgnie jutro po pewne 3 punkty. Ale, moim zdaniem, nie mamy raczej co liczyć na ciekawe spotkanie. Gospodarze zamurują bramkę, a Francuzi już od pierwszych minut przystąpią do skomasowanych ataków. Wydawać, by się mogło, że bramki posypią się szybko, ale - jak pokazały już mecze z Litwą, na prawdziwy pokaz strzelecki nie ma chyba co liczyć. Zakładając, iż Mandanda zachowa jutro czyste konto (bo jakby mogło być inaczej?), uważam, iż Benzema i spółka nie zdołają zdobyć więcej niż 2 bramki. Wystarczy im zwycięstwo. A jeżeli będzie to kolejne marne 1:0, wcale się nie zdziwię. Zawsze będzie można usprawiedliwić się ultradefensywną postawą rywala, kiepską murawą i porywistym wiatrem...

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Wyspy Owcze: Mikkelsen - Naes, Benjaminsen, Bo, Davidsen - Gregersen, Danielsen, Lokin, Borg - Samuelsen, Holst
Francja: Mandanda - Fanni, Gallas, Escude, Evra - L. Diarra, Toulalan, Malouda, Gourcuff - Benzema, Anelka
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Białoruś - Chorwacja over 2,5 1,91

Oba zespoły prezentują podobny styl gry - do przodu, ofensywnie. Widać to po statystykach - 12 strzelonych goli przez Chorwatów i 14 przez Białoruś. Defensywa prezentuje się już gorzej - Chorwacja 6 straconych bramek, Białoruś 7. Chorwaci zanotowali 4 wyniki overowe w 6 spotkaniach, Białorusini również 4 w 5 spotkaniach. Co ciekawe Oba zespoły zanotowały undery w spotkaniu wyjazdowym z Ukrainą. Jest to pierwsze spotkanie obu ekip w grupie, obu zespołom zależy jednak na zwycięstwie. Tylko taki wynik bowiem przedłuża nadzieje na awans do Mistrzostw Świata. Skład gości wygląda nieźle, parę napastników powinni tworzyć Olić i Eduardo, w pomocy są świetni Modrić, Kranjčar czy Rakitić. Nie co gorzej prezentuje się już defensywa - jeśli Ćorluka i Križanac są bardzo pewni o tyle już tak różowo nie jest z pozostałą dwójką defensorów a trener będzie musiał wybrać kogoś z trójki Šimunić, Čale, Lovren. Pletikosa również nie jest jakimś świetnym bramkarzem, w Spartaku tylko grzeje ławę, przegrywając rywalizację z młodym Dzhanaevem. Białoruś jest bardzo trudnym terenem, w kursie na gospodarzy widzę spore value. Sądzę jednak że obie ekipy stać na to, aby strzelić gola w tym meczu a od tego już tylko krok do pokrycia overu. Bezpiecznie można wybrać typ na gospodarzy z podparciem na remis po kursie w granicach podobnym do overu, ja jednak myślę, że obie ekipy pokażą dobry, ofensywny futbol.

Norwegia - Szkocja 1 2,00

Tu już nie ma co czekać, Norwegowie jeśli nie wygrają zanotują jeden z najgorszych występów w eliminacjach do wielkiej imprezy w historii. Choć i tak szanse na awans są już bardzo małe, więc nie mają za wiele do stracenia, muszą zaatakować i wygrać jak najwyżej aby poprawić swój bilans 3 remisów i 2 porażek w 5 spotkaniach, do tego słaby bilans bramkowy 2:5. Skład mają dobry Helstad, Iversen, Hangeland, Riise, Pedersen czy Carew muszą w końcu wygrać. Z drugiej strony Szkoci bardzo osłabieni, nie zagrają Gordon, Morrison, Robson, Barry Ferguson i Allan McGregor, ale poziom powinni zagwarantować tacy zawodnicy jak McFadden, Millar, D Fletcher, Brown i Hutton. Nie mniej jednak, jak nie teraz to kiedy Norwegowie mają wygrać? Typ na przełamanie.
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
22:00 WC Qualifying Concacaf, Concacaf
Meksyk
vs
USA
Under/Over 2.5
Over 2.5
2.04/Pinnacle Sport



Z powodu komplikacji meczu ligi paragwayskiej który na 99% gra 16.08.2009 o 22:00 . Zdecydowałem się zagrać jeszcze jeden typy . Mecz eliminacji do MS w strefie Concacaf pomiędzy meksykiem a USA . Jedyny mecz bezposredni taki został rozegrany w ramach kawfikacji do MS w którym gospodarzem był meksyk zakończył się wynikiem 2:1 . Meksyk w el. MŚ u siebie kontutuje wspaniała serie 15 meczy wygranych pod rząd u siebie imponująca seria ale bardzo ciekawe jest to że na te 15 meczy tylko 3 kończyły się underami .USA na wyjazdach prezentuje się następująco 3-1-2 a ciekawostka jest to że w wszystkich 3 meczach których USA nie wygrało padł over 2.5 (1:2 Trinidand i Tobago , 2:2 z Salvadorem i 3:1 jeden z Kostaryka) i w każdym tracili pierwsza bramkę . Sądzę że meksyk ma realne szanse na wygranie tego meczu tym bardziej że potrzebuje punktów ponieważ traci 6 punktów do lidera co prawda z tej strefy bezpośrednio wchodzą 3 zespołu meksyk ma jeden punkt straty do Hondurasu lecz na bardzo nie wygodny terminarz ( Następny mecz to wyjazd na Kostarykę , u siebie z Hondurasem , Salvadorem i wyjazd do Trynidadu ) Przegranie dwóch następnych spotkań komplikuje bardzo sprawę awansu tym bardziej że Honduras gra dwa mecz u siebie z Kostaryka i Trynidadem , Domowy mecz z USA i Wyjazd do Meksyku i Salvadoru . Meksyk wygrywając 4 lata temu grupę finałowa miał Bilans 7-1-2 teraz po 5 spotkaniach ma Bilans 2-0-3 . Biorą pod uwagę dobra grę u się meksyku i fatalna USA na wyjazdach jestem gospodarze wygra to spotkanie a w nim padnie więcej niż 2 bramki​
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk - Usa
Typ: 2
Kurs: 3.90
Bukmacher: Expekt
Analiza: To spotkanie wg mnie będzie wielkim rewanżem Amerykanów za porażkę w Gold Cup z Meksykanami 0-5. Wydaję mi się, iż Usa to jednak dużo lepsza drużyna od Meksyku. Nie zmienia tego nawet ich ostatnia porażka w śmiesznym pucharze Gold Cup, do którego Amerykanie mimo, iż grali w roli gospodarza podeszli dość lekceważąco, wystawiając drugi garnitur. Myślę, iż gdyby finaliści ostatniego Pucharu Konfederacji, zagrali podstawowym składem wygrali by ten turniej w cuglach. Meksyk mimo wygranego Gold Cupu, nie prezentuje rewelacyjnej piłki. Od dłuższego czasu ta ekipa ma problemy z wygrywaniem ważnych spotkań i tendencje do przegrywania lub remisowania ze słabeuszami. W tym meczu to Meksyk jest pod presją, musi wygrać by zachować szanse na pojechania na mundial. Sądzę, że ten nacisk, sparaliżuję ekipę gospodarzy i nie uniosą tego cieżaru na swoich barkach. Kurs na Usa jest rewelacyjny... Myślę, że powinni to wygrać ...

 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Spotkanie: Trynidad i Tobago Vs Salvadar
Typ: 1 ✅✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bwin

Pewniakiem jest tu moim zdaniem wygranie TiT , gracze Socca Wariors mają zespół napełniony gwiazdami w porównaniu z Salwadorem którego siła to przede wszystkim własny stadion , Trynidad jeżeli nie wygra tego meczu może już definitywnie pożegnać się z Mundialem dlatego piłkarze będą bardzo zmotywowani , poprowadzi ich grający trener Russel Latapy bo to on przejął miano trenera po tym jak zrezygnował Maturna , po tym widać że nie najlepiej dzieje się z tą reprezentacją :/ ale napewno poprawi się atmosfera w drużynie bo Latapy dla pozostałych graczy to tak jak kolega, Trynidad ma w swoich szeregach takich piłkarzy jak C.Edwards bardzo bramkostrzelny pomocnik Sunderlandu który dysponuje kapitalną &#39;&#39;petardą&#39;&#39; w nodze na ataku zagra prawdo podobnie duet D.Yorke była wielka gwiazda Manchesteru U. i najwybitniejszy sportowiec w historii TIT , u jego boku zagra K.Jones najlepszy strzelec sunderlandu w tamtym sezonie , jestem bardzo ciekawy czy Latapy zagra w tym meczu , Trynidad pokazał w meczu z Kostaryką że na swoim stadionie grać potrafi a że Salwador to drużyna dużo gorsza od Kostarykańczyków to tym bardziej Yorke i spółka powinni ich pokonać , zdecydowane 1 w tym meczu.
 
O 0

outlet

Użytkownik
Meksyk- USA 2 4.35 (expekt)
Usa jedzie do meksyku w najsilniejszym skladzie, w poprzednim meczu gdzie obie druzyny graly ze soba gdy padl wynik 5-0 dla meksyku to w skladzie USA brakowalo kilku kluczowych zawodnikow. Wszyscy widzielismy jak USA gra w optymalnym skladzie na Confederation Cup. Jeszcze jeden jest aspekt tego meczu, pewnie u wszystkich wywola to smiech na twarzy... Meksyk konczy mi kupon na bardza spora kase, a ja ost czasie nie mam szczescia i pewnie tym razem bedzie tak samo, nawet jak mi zostaje mecz z kursem 1,1 i dla wszczystkich jest pewny to i tak nie wygrywam albo w ost minucie traci moja druzyna bramke lub karnego nie strzela w 90 miuncie.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Trinidad and Tobago – El Salvador
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Spotkanie eliminacyjne do mistrzostw świata strefy Concacaf w którym zmierzą się reprezentacje Trynidadu and Tobago z El Salvadorem. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 2 spotkania przed własną publicznością w których to zdołali 1x zremisować a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 3 bramki a stracili 4. Goście natomiast w swoich 2 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych nie zdołali zdobyć punktów – nie zdołali też zdobyć bramki a stracili 2. Patrząc na tabelę zauważyć można, że jest to ostatnia szansa dla gospodarzy na włączenie się jeszcze do walki o udział w mistrzostwach świata. Warto tutaj wspomnieć jeszcze o tym, że trener gospodarzy powołał na to spotkanie takich doświadczonych zawodników jak Russell Latapy, Silnio Spann czy chociażby Dwight Yorke. Reasumując wydaje mi się, że Trynidad poszuka jeszcze swojej szansy w tych eliminacjach lecz żeby tak się stało trzeba to spotkanie wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom