>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 09-10.06.2009 (Ameryka Płd, Płn i Azja)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po weekendowych emocjach przyszedł czas na kolejne.
W środę i czwartek zostaną rozegrane następne mecze międzynarodowe w ramach kwalifikacji do MŚ 2010.

Poniżej podobnie jak w przypadku meczów weekendowych przedstawie aktualne tabele poszczegółnych stref kwalifikacyjnych.

Na początek Ameryka Południowa -



W tej strefie kwalifikacyjnej sytuacja jest bardzo skomplikowana. Do końca rozgrywek pozostało pięć meczy. Wydaję się, że cztery druzyny, które awansują bezpośrednio już nie pozwolą odebrać sobie czołowych lokat. Trwa natomiast zażarta walka o piate miejsce premiujące grą w barażach ze zwycięzcą kwalifikacji w strefie Ameryki Północnej. Na to miejsce szansę zachowały wszystkie ekipy poza Peru, które te kwalifikacje może spisać na straty.

Następnie Ameryka Północna -



Tutaj sytuacja jest podobna. Dwie drużyny, Kostaryka i USA zdecydowanie górują nad resztą stawki i nie sądze aby dały sobie &quot;ukraść&quot; awans do MŚ. O 3 miejsce natomiast, które również promuje do awansu walczyć bedą wszystkie pozostałe drużyny, na czele z Meksykiem ponieważ nikt nie stracił jeszcze szans na wyjazd do RPA.

Po wizycie na kontynencie amerykańskim przeniesiemy się do Azji, gdzie rozgrywki kwalifikacyjne wchodzą w decydującą fazę.



Tutaj pewny awans mają już trzy reprezentacje. W RPA na pewno zagrają Korea Płd, Australia i Japonia i stawianie na te drużyny zdecydowanie odradzam. Cały czas toczy się walka o drugie miejsce w grupie B, które równiez premiuje awansem, a także o najlepszy bilans z miejsc trzecich, który zapewni baraż ze zwycięzcą strefy Oceanii - Nową Zelandią.

Jeżeli chodzi o Afrykę to na tym kontynencie kolejne mecze w ramach eliminacji do MŚ rozegrane zostaną dopiero w dniach 20-21.06.

BAH wystawił następujące kursy na najbliższe mecze kwalifikacyjne:



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ameryka Południowa - Latino ;)
W sobotniej kolejce w tychże strefach a szczególnie w Ameryce Płd zawiodło mnie, a konkretnie zawiodła Boliwia. Faworyt na papierze ze stadionem na wysokościach i osłabienia gości to wszystko mialo dac pewne win Boliwijczyków. Moglo tak też się stac , ale niewykorzystany karny, potem bramka samobójcza i możńa powiedziec po meczu.
Mecz Chile-Boliwia omijam chociaż faworytem wydają się byc Chilijczycy którzy w sobote sprawili neispodzianke wygrywając w Asuncion z Paragwajem 2:0.

⚽KOLUMBIA-PERU
Typ : 1 @ 1,30 bet365✅1:0

Oglądając mecz Argentyna - Kolumbia doszedłem do wniosku że w kolejnej kolejce warto postawic na Kolumbijczyków. Grali bardzo składnie , nie przestraszyli sie rywali , a przecież Albicelestes w skłądzie mają nie jedną gwiazde. Naprawde gra Kolumbii mogła się podobac. Stawili opor i sami mieli kilka znakomitych okazji. ALe brakowało wykończenia. Duet Falcao - Renteria jest z pewnością godny uwagi. Teraz przed nimi mecz u siebie z rozbitymi kompletnie Peruwiańczykami. Oni także przegrali mecz sobotni, ale styl w jakim to zrobili był katastrofalny. Na tle Ekwadoru na własnym boisku wyglądali fatalnie. Jedyne zagrożenia stwarzali po rzutach wolnych Juana Vargasa, tak padla też bramka. Rywale wykorzystali kontry. W zespole Peru nie zobaczymy dwóch największych gwiazd , które nie grają w reprezentacji od jakiegoś czasu. Mowa o Jeffersonie Farfanie i Claudio Pizarro. Co prawda jest Paulo Guerrero ale on nie jest typem zawodnika który stworzy coś z niczego jak by mógl np Farfan. Peru nie daje większych szans na wyjeździe z Kolumbią po tym co widzialem. Kolumbia wciąż walczy o baraże, które moga dac awans. Peru już nie ma szans, w ostatnim czasie notują serie 7 porażek z rzędu! Nie sądze aby sie właśnie przelamali w dniu jutrzejszym bo nic na to nie wskazuje.


Falcao Garcia to jeden z powodów dla których warto stawiac na Kolumbie;)



⚽BRAZYLIA - PARAGWAJ
typ : POniżej 2,5 gola @ 2,05 bet365⛔2:1

Hitem w tej serii gier będzie potyczka Brazylijczyków z Paragwajem.
Canarinhos w sobote podbili po raz pierwszy od 30 lat stadion w Urugwaju wygrywając aż 4:0. Warto dodac że wczesniej wygrywali tam tylko 3 razy w historii i nigdy więcej niz 1 bramką. Sukces Dungi więc jest i zostanie na długie lata. Gra także trzeba powiedziec nie najgorsza do tego co pokazał Paragwaj. Goście napewno bez Santa Cruza który jest kontuzjowany. Brazylia ma przed sobą Puchar Konfederacji ale nie sądze że odpuści ten mecz. Wręcz przeciwnie. Ciekaw jestem jak spisze sie Kaka, za którego Real wydal gigantyczne pieniądze. Jak wiadomo nie ma &quot;gwiazdek&quot; bez formy jak Adriano czy Ronaldinho i to dobrze świadczy o trenerze który nie ulega przywiązaniu do nazwisk. Stawia na tych co są w formie. Poczynając od dobrze interweiującego bramkarza Julio Cesara, na Luisie Fabiano kończac.
Z drugiej strony w tych eliminacjach Brazil gra bardzo nierówno. Po takim meczu jak z Urugwajem może przyjśc lekkie załamanie. Paragwaj swoją gre opiera głownie na defensywie. Stąd w ich grach pada malo bramek. Na ostatnich 10 meczy aż 10 razy notowali under 2,5. Brazylia spośród wszystkich drużyn w strefie Ameryki Płd ma najmniej straconych bramek bo zaledwie 5, a przy okazji ma najwięcej strzelonych.
Na własnym boisku jakoś im idzie jak po grudzie. We wcześniejszych meczach wygrali co prawda 3:0 z Peru, ale wcześniej 0:0 z Boliwią, 0:0 z Kolumbią i 0:0 z Argentyną! Kibice oczekują wielu bramek ,ale jakoś u siebie Brazylia nie potrafi im tego dac. Jutro Paragwaj przyjedzie pewnie nastawiony defensywnie jak w każdym meczu, a Dunga ma świetną defensywe więc przewiduje mało bramek.


Cały świat bedzie się przyglądał nowemu zawodnikowi Realu.​



Mecz Ekwador-Argentyna to dla mnie typowy NO BET. Argentyna jakoś dwa ostatnie mecze kiepsko, teraz w Quito napewno latwo nie będzie.
To samo tyczy się meczu Wenezuela-Urugwaj. Tutaj także nie widze faworyta. WIęc nie ma co na silę typowac i szukac czegoś.


Co Wy sądzicie na ten temat ? Zapraszam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Robson powiem Ci, że wybrałes cięzkie mecze. Ja w tej kolejce całkowicie rezygnuję z obstawiania eliminacji poza Europą i myślę, że na tym nie stracę.

Mecz Kolumbia - Peru to prawie identyczne spotkanie jak to z soboty pomiędzy Boliwią a Wenezuelą. Kurs tak samo niski, a ryzyko duże. Owszem, Kolumbia gra dobrze co udowodniła w meczu z Argentyną ale nie zapominaj, że przeciwko Albicelestes wszyscy grają lepiej i są bardziej zmotywowani. Peru mimo, że jest outsiderem tej grupy kwalifikacyjnej w piłke grac potrafi i na pewno będzie chciało rozgrywki zakończyć przynajmniej na 9 miejscu, bo ostatnia lokata będzie ogromnym wstydem dla tej reprezentacji. Dla mnie kurs nie warty gry.
Co do underu w Brazylii, ja sugerując sie meczem z Urugwajem typuję wynik 3-1 czyli over, ale statystyki tak jak wspomniałeś wskazują zdecydowanie na under. Do konca jednak nie jestem przekonany w żadną stronę więc dlatego odpuszczam.

Z innych meczy pewniakim wydaję się Meksyk, w końcu muszą wygrać, tym bardziej, że ciągle mają szansę na mundial, ale kurs nie jest odpowiedni by ryzykowac grę na będących w głebokim kryzysie &quot;Mexicano&quot;, a Trynidad i Tobago moim zdaniem grał bardzo dobrze w meczu z Kostaryką i nie jest wykluczone, że tym razem uda im sie sprawić niespodzianke, która w meczu z Kostarykańczykami była bardzo blisko.
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Brazil vs Paraguay
TYP 1
Pojedynek 1 i 2 drużyny tch kwalifikacji. Zwycięzca tego spotkania już praktycznie będzie pewny awansu, zaś przegrany może spaść, aż na 4 miejsce w tabeli. Brazylia u siebie w tych kwalifikacjach jest niepokonana chociaż zanotowała tyle samo wygranych co remisów. Paragwaj w tych rozgrywkach jest szalenie groźny i potrafił np. na wyjazdach pokonać Kolumbię lub zremisować z Argentyną, a u siebie odnieść zwycięstwo 2-0 właśnie z Brazylią. Przed paroma dniami zdecydowanie lepsze wrażenie zrobili Canarinios, którzy rozgromili 4-0 Urugwaj na jego terenie przy niespodziewanej porażce Paragwaju u siebie przeciwko Chile 2-0. Stawiam na bezproblemową wygraną gospodarzy.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ekwador - Argentyna
Typ: Argentyna
Kurs: 2.5

Unibet
Argentyna która w tych eliminacjach spisuje się na pewno poniżej oczekiwań, bo przecież to Oni mieli walczyć z Brazylią o pierwsze miejsce w grupie a tymczasem zostali wyprzedzeni i przez Paragwaj i przez Chile, zmierzy się dzisiaj z Ekwadorem który walczy z Urugwajem o miejsce w barażach. Dzisiaj z pewnością zapowiada się ciekawe spotkanie bo ani Ekwador ani Argentyna nie powinni odpuścić tego meczu jednak czy gospodarze zdołają ugrać dzisiaj przynajmniej remis ? Wg. mnie nie bo to Argentyna ma w składzie wielkich piłkarzy jednym z nich na pewno jest Lionel Messi który sam może wygrać tak ważne spotkanie bo w razie przegranej różnica punktowa zmniejsza się do 2 oczek a wiadomo każda kolejna późniejsza porażka może nieoczekiwanie wyłączyć Argentynę z gry w MŚ jednak mało prawdopodobny jest taki scenariusz, i na moje oko to Argentyna dzisiaj wygrywa, powiększa przewagę nad Ekwadorem do 8 pkt. i spokojnie podchodzi do kolejnych spotkań a kurs niczego sobie więc warto zaryzykować :spokodfhgfh:
⛔ 2:0
Brazylia - Paragwaj
Typ: Brazylia (9/10) Over 3.5 (5/10) Kaka strzelcem gola (2/10) DW 3:1 (1/10)
Dzisiaj drugi mecz eliminacyjny Mistrzów Świata z roku 2002 a zarazem ostatni sprawdzian przed pucharem konfederacji, zmierzą się Oni z Paragwajem dotychczasowym liderem grupy Ameryki Płd. Paragwaj ostatnio niespodziewanie przegrał z Peru 0:2 i przyjadą do Brazylii w niezbyt dobrych humorach, odwrotnie gospodarze, wygrali w sobotę swój mecz z Urugwajem aż 4:0 i ich samopoczucie jest pewnie bardzo dobre. Jednak czy gra wyglądała aż tak dobrze jak wskazuje na to wynik ? Oglądając ich ostatni mecz z Urugwajem doszedłem do wniosku że Canarinhos ma bardzo słabą obronę ... I nawet nie chodzi tutaj o samych obrońców ale ich gra obronna całego zespołu jest bardzo słaba, chociaż wiadomo to nie od dziś. Czy dzisiaj Paragwaj jest w stanie strzelić chociaż jedną bramkę ? Wg. mnie tak, przecież strzelili oni już w tych eliminacjach 19 bramek to dlaczego mieli by dzisiaj nie podwyższyć swojego dorobku ? Skoro Urugwaj który jest kilka pozycji niżej potrafił stworzyć kilka klarownych sytuacji to dlaczego mają ich nie stworzyć i wykorzystać Paragwajczycy którzy są lepszym zespołem od ostatniego rywala Brazylii. Jednak Brazylia nawet ze słabą obroną mecze wygrywa a to za sprawą swojej siły ofensywnej, wg. mnie są w stanie strzelić 3 bramki i spokojnie wygrać swój mecz, grają z w najmocniejszym składzie, zresztą o tym pisałem już ostatnio, dawałem wtedy X do przerwy jednak pokazali że są strasznie mocni, dzisiaj stawiam na zdecydowane zwycięstwo Brazylii i wynik overowy jednak podnoszę linię do 3.5 i nie przeraża mnie nawet to że w tych eliminacjach na własnym boisku zanotowali aż trzy wyniki bezbramkowe, to wg. mnie ich jeszcze bardziej zmobilizuje do tego aby zdecydowanie wygrać przed własną publicznością, bo oni przychodząc na stadion kiedy gra Brazylia chcą widzieć piękny football a do tego mnóstwo bramek i mam nadzieję że dzisiaj brazylia im to właśnie zafunduje :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ekwador - Argentyna
Odkąd trenerem został Maradona gwiazdy argentyny prezentują się przeciętnie. Najbardziej jednak razi to że nie prezentują się jako kolektyw. Ostatnie mecze to pokazują. W ostatnim meczu z Kolumbią nie zasłużyli na zwycięstwo i mieli dużo szczęścia że wygrali.
Dziś będą grali w warunkach nie wiele lepszych jak w Boliwi. Stadion na którym Ekwador rozgrywa mecze też jest wieeele m.n.p.m. Do tego dochodzi bardzo dobra gra Ekwadorczyków. Visuete (nie wiem czy tak się pisze) idealnie poukładał swoich zawodników i teraz są baaardzo groźni. Zawodnicy Argentyny są dużo bardziej rozreklamowani a umiejętnościami piłkarskimi aż tak bardzo nie przerastają dzisiejszych rywali.
Mój Typ:1x za sporą stawkę i 1 za mniejszą
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: Honduras - Salwador
Typ: 1
Kurs: 1.51
Buk: Betfair
Analiza:
35-ty zespół w rankingu FIFA zmierzy się z zespołem nr 100. Gospodarz tego meczu w 15 ostatnich spotkaniach u siebie zaliczył aż...14 zwycięstw i tylko 1 porażkę. Jak widać na własnym stadionie radzą oni sobie znakomicie. Niestety w eliminacjach do mistrzostw świata nie jest już tak kolorowo. Honduras zajmuje dopiero 4 miejsce, a dzisiejszy rywal wyprzedza go o 1 punkt. Jeśli więc gospodarze chcą jeszcze cokolwiek zdziałać w tych eliminacjach, muszą ten mecz bezwzględnie wygrać. Porażka lub remis praktycznie przekreślą szanse tego zespołu na awans. Dotychczas Honduras rozegrał 4 mecze w eliminacjach, zaliczył 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. Zaznaczyć jednak trzeba, że przegrał na wyjeździe z bardzo silnymi zespołami tj. USA i Kostaryką. W charakterze gospodarza zagrał jedynie raz (z Meksykiem) i nie miał problemów z wygraną. Kilka słów o Salwadorze. Goście to klasyczny zespół własnego boiska, który na wyjazdach nie potrafi nic pokazać. Co prawda jako tako radzi sobie w meczach o pietruszkę (np. wygrana na wyjeździe z Ekwadorem) jednak w oficjalnych meczach z silniejszymi przeciwnikami zwykle nie ma nic do powiedzenia.
Podsumowując:
Za gospodarzami przemawia:
- ranking
- niepodważalny atut własnego boiska
- przegrana bądź remis będzie oznaczała dla tego zespołu minimalne szanse na awans
- dobra dyspozycja, którą gracze Hondurasu pokazali z USA
- słaba forma rywali na wyjazdach
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Meksyk wygrał 2-1, ale po ogromnych męczarniach. Nie mniej jednak cały czas mają szansę na awans do MŚ.
Niespodzianką na pewno można nazwac porażkę Argentyny (gratulacje Mesjasz za typ). W innych spotkaniach obyło sie bez niespodzianek. Brazylia pokonała 2-1 Paragwaj i umocniła się na szczycie tabeli kwalifikacyjnej. Na drugie miejsce awansowało Chile, które rozbiło w pył Boliwię wygrywając aż 4-0. Ogromnej szansy nie wykorzystał Urugwaj, który zremisował z Wenezulą. Gdyby w tym meczu dwukrotni mistrzowie świata wygrali zmniejszyliby dystans do czwartej w tabeli Argentyny, a więc ostatniego z miejsc gwarantujących automatyczny awans do Mundialu.

Dziękuje wszystkim za dyskusję, jak również za ogromne zainteresowanie tym działem podczas środowo-czwartkowych meczy eliminacji do MŚ.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom