>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 06-07.06.2009 (Ameryka Płd, Płn, Azja i Afryka)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Podobnie jak w Europie tak i w Ameryce Południowej, Północnej, Afryce i Azji reprezentacje za niespełna miesiąc zagrają o punkty, które dadzą przepustkę do Mundialu w 2010 roku.

W Ameryce Południowej i Północnej sytuacja jest niezwykle ciekawa:





Natomiast w Afryce dopiero rozpoczęła się następna faza kwalifikacji i jeszcze wszystko może się zdarzyć:



W Azji rozgrywki wchodzą w decydującą fazę



Najświeższe kursy (aktualizacja 29.05.2009) z Bet-at-home na eliminacje z wspomnianych kontynentów prezentują się tak:



Zapraszam również do pisania swoich przemyśleń dotyczących kwalifikacji MŚ z tych stref eliminacyjnych.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Bardzo atrakcyjny kurs na Koreę Południową jest moim zdaniem warty gry. Gospodarze MŚ z 2002 roku grają na wyjeździe z najgorszą drużyną tej fazy kwalifikacji, reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która nie ma już szans na zagranie w 2012 roku w RPA. Przeciwnie Korea, która by być bliżej awansu powinna to spotkanie wygrać. Przelicznik 1.75 jest na pewno do pobrania.

Interesująco zapowiada sie też mecz Salvadoru z Meksykiem. Meksyk od dawna już nie miał tak słabego początku kwalifikacji. Myślę, że czas najwyższy zacząć marsz w górę tabeli, a czy może być ku temu lepsza szansa niż pokonanie, najsłabszego, moim zdaniem w tej fazie kwalifikacyjnej El Salvadoru? Kurs 1.65 - polecam!

Z niższych kursów, dobrym typem wydaję sie wygrana Tunezji ze słabiutkim Mozambikiem, którego jedynym walorem jest własny teren. W meczach wyjazdowych radzą sobie słabiej, a z Tunezją na jej boisku, nie powinni mieć większych szans. 1.30 na dokładkę, jak najbardziej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Meksyk jak najbardziej uważam że można grac. Po odejściu Svena Gorana Erikksona ten zespól powinien &quot;odżyc&quot; i włączyc się do walki o awans na mundial. W ich skladzie przecież są bardzo dobrzy gracze. Raczej nie ujrzymy w tym meczu Rafy Marqueza z Barcelony bo jak dobrze wiemy gracz ten jest kontuzjowany od potyczki z Chelsea w LM. Ale potencjał Mexico ma większy niż Salwador. Popieram jak najbardziej ten typ.

Co do typowania strefy afrykańskiej to jestem na NIE. A już szczególnie na granie meczów wyjazdowych po tak marnych kursach. Owszem Tunezja jest lepsza ale trzeba przewidziec to że w Mozambiku może byc murawa w fatalnym stanie i wtedy mecz może się nie ukladac po mysli faworyta który przeważnie tak jest że lubi grac po ziemi.A tu na &quot;kartoflisku&quot; się raczej nie uda. W dodatku gospodarze dużo zdrowia pozostawią na boisku. Jak dla mnie to cała afrykańska strefa nie nadaje się do grania bo w ostatnim czasie tam każdy z każdym wręcz wygrywał. Jedynym dobrym miejscem na zarobienie $$ na Czarnym Lądzie jest moim zdaniem Puchar Narodow Afryki. Tam są wszyscy najlepsi gracze. Boiska są w dobrym stanie. Dlatego ja też nie podejmuje się typowania w tej strefie ;)

Bardzo ciekawy typ natomiast można ujrzec w Ameryce Płd. Otóż nie tak dawny pogromca Argentyny 6:1 Boliwijczycy ponownie grają u siebie w La Paz na wysokości gdzie innym gra się bardzo ciezko z Wenezuelą. Górale z Boliwii sądze że uporają się z zespolem gości gdzie blyszczy od paru lat tylko Arango. Gracz Mallorci prezentuje się bardzo dobrze. Gorzej natomiast z jego partnerami. Nie brakuje im ambicji , techniki. Ale na takiej wysokości nie takie gwiazdy już polegały. Przecież w ostatnim meczu polegli tutaj wielcy z Messim, Tevezem czy Aguero na czele.

Podsumowując jak już wspomnialem dla mnie dobre typy to :
Mexico @ 1,65
Boliwia @ 1,50
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co do typowania strefy afrykańskiej to jestem na NIE. A już szczególnie na granie meczów wyjazdowych po tak marnych kursach. Owszem Tunezja jest lepsza ale trzeba przewidziec to że w Mozambiku może byc murawa w fatalnym stanie i wtedy mecz może się nie ukladac po mysli faworyta który przeważnie tak jest że lubi grac po ziemi.A tu na &quot;kartoflisku&quot; się raczej nie uda. W dodatku gospodarze dużo zdrowia pozostawią na boisku. Jak dla mnie to cała afrykańska strefa nie nadaje się do grania bo w ostatnim czasie tam każdy z każdym wręcz wygrywał. Jedynym dobrym miejscem na zarobienie $$ na Czarnym Lądzie jest moim zdaniem Puchar Narodow Afryki. Tam są wszyscy najlepsi gracze. Boiska są w dobrym stanie. Dlatego ja też nie podejmuje się typowania w tej strefie ;)
Robson jeżeli chodzi o analizowany przeze mnie mecz Tunezji z Mozambikiem to chyba źle coś zrozumiałeś. To Tunezja gra u siebie i dlatego uważam, że bez większych problemów wygra. Jeżeli mecz byłby na trudnym terenie w Mozambiku, to tak jak wspomniałeś na pewno nie warto by było po takim kursie grać tego spotkania.

Robson.// Rzezcywiście masz racje , źle zrozumialem;)
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Kostaryka - USA
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Spotkanie 4 kolejki eliminacji do mistrzostw świata fazy grupowej w strefie Concacaf w którym zmierzą się reprezentacje Kostaryki z USA. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 3 spotkania w tej grupie w których to zdołali 2x zwyciężyć a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 3 bramki a stracili 2 co daje na bilans +1. Amerykanie natomiast w swoich 3 dotychczas rozegranych spotkania zdołali 2x zwyciężyć a 1x zremisowali strzelając przy tym 7 bramek a stracili 2. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy w sobotę rozgrywają bardzo trudne spotkanie wyjazdowe z ekipą Trynidadu Tabago gdzie będzie bardzo trudno o punkty dlatego też w tym spotkaniu gospodarze na pewno postarają się o zdobycie kompletu punktów. Reasumując myślę, że kurs 2.55 jaki znaleźć możemy w Betsafe na wygraną Kostaryki jest warty zaryzykowania.

3:1 ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Kostaryka - USA (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 4.00 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata 2010 w strefie CONCACAF, w którym naprzeciw siebie staną reprezentacje Kostaryki i Stanów Zjednoczonych.
Obu ekipom w trwających eliminacjach idzie bardzo dobrze. Liderują piłkarze USA z dorobkiem 7 punktów, z kolei Kostarykanie plasują się tuż za nimi z jednym oczkiem straty i wszystko wskazuje na to, iż jutrzejsi rywale właśnie pomiędzy sobą stoczą bój o zajęcie 1. pozycji w grupie.
W tego typu konfrontacjach niezwykle duże znaczenie ma atut gry przed własną publicznością, dlatego też to właśnie gospodarze są w moim odczuciu faworytem jutrzejszego pojedynku. Mimo wszystko nie wolno nie docenić siły Amerykanów, którzy w swojej strefie nie mają sobie równych. Moim zdaniem będziemy świadkami bardzo wyrównanego i zaciętego meczu, co nie wróży dużej ilość goli.
Mój typ: 1:1.

Ostatnie spotkania Kostaryki:
02.04.2009 Kostaryka - Salwador 1:0
29.03.2009 Meksyk - Kostaryka 2:0
12.02.2009 Kostaryka - Honduras 2:0

Ostatnie spotkania USA:
02.04.2009 USA - Trynidad i Tobago 3:0
29.03.2009 Salwador - USA 2:2
12.02.2009 USA - Meksyk 2:0

Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami:
08.10.2005 Kostaryka - USA 3:0
04.06.2005 USA - Kostaryka 3:0
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Moim zdaniem na pewno warta gry jest Australia która na wyjeździe gra ze słabym Katarem.Australijczycy wygrali 3 ostatnie bezpośrednie mecze wszystkie co najmniej różnicą 2 goli 4:0, 3:1,3:0 a w eliminacjach radza sobie znakomice o czym świadczy bilans 4 wygranych,1 remis,0 porażek i żadnej straconej bramki co przekłada się na 1 miejsce w grupie.Zwyciestwo w tym meczu otworzyło by tez możliwość odkoczenia Japończykow których czeka mecz na cieżkim terenie w Uzbekistanie.Jedyne co mnie dziwi to rosnący kurs ale ja typ na Australię bore w ciemno;]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Moim zdaniem na pewno warta gry jest Australia która na wyjeździe gra ze słabym Katarem.Australijczycy wygrali 3 ostatnie bezpośrednie mecze wszystkie co najmniej różnicą 2 goli 4:0, 3:1,3:0 a w eliminacjach radza sobie znakomice o czym świadczy bilans 6 wygranych,1 remis,0 porażek co przekłada się na 1 miejsce w grupie.Zwyciestwo w tym meczu otworzyło by tez możliwość odkoczenia Japończykow których czeka mecz na cieżkim terenie w Uzbekistanie.Jedyne co mnie dziwi to rosnący kurs ale ja typ na Australię bore w ciemno;]
Z tym, że jeżeli dobrze się orientuję to Australia ma już pewny awans. Ten czynnik może zadecydowac o tym, że &quot;Kangurom&quot; może wcale nie zależeć az tak bardzo na wygranej w tym meczu i na trudnym terenie w Katarze całkiem prawdopodobny jest remis.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Z tym, że jeżeli dobrze się orientuję to Australia ma już pewny awans. Ten czynnik może zadecydowac o tym, że &quot;Kangurom&quot; może wcale nie zależeć az tak bardzo na wygranej w tym meczu i na trudnym terenie w Katarze całkiem prawdopodobny jest remis.
tak przeglądam te tabele i coś mi nie gra:]te tabele które zamieśćił Assitalia mają dobra ilość punktow ale zlą ilość rozegranych meczy.Tak więc sa jeszcze 3 kolejki do końca i ani Australia ani Japonia nie maja jeszcze pewego awansu a o 3 miejsce i awans do baraży walczą w sumie 3 pozostałe zespoły;]

By Ass: No właśnie mi tez ilośc meczy nie bardzo pasowała, ale skoro na oficjalnej stronie FIFY tak było to pokazane, to nie śmiałem tego zakwestionować.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja postanowiłem zagrać jeszcze na Kostarykę z podpórką, w pojedynku wyjazdowym z Trynidadem Tobago. Wydaję mi się, że kurs na takie zdarzenie wynoszący 1.40 jest bardzo dobry. Piłkarze z Kostaryki po wygranej z USA będa dodatkowo bardziej zmotywowani i pewni swego aby pokonać Trynidad w sobotnim meczu. Gospodarze w tych kwalifikacjach grają słabo i po meczu z liderem tej strefy kwalifikacyjnej, moim zdaniem pożegnają sie z marzeniami o awansie do MŚ. Podpieram remisem bo kurs 1.40 w zupełności mi wystarcza chociaż 2.50-2.60 na &quot;gołą&quot; dwójkę jest bardzo kuszący.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-06-06 22:50 Piłka Nożna &gt; World Cup 2010 qualifiers, S. America
Spotkanie: Bolivia - Venezuela(+1 AH)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: interwetten
Analiza:
Mecz w La Paz (śr. wys 3600 m n.p.m.) na takim terenie gospodarze są trudni do pokonania.
Wenezuela na terenie Boliwi przegrała 8 na 9meczy.
O czynniku własnego terenu może świadczyć wygrana gospodarzy z Argentina aż 6-1.
A 4dni wcześniej to Venezuela właśnie przegrała z Argentina 4-0.
U gości brak: Arango, Fedor, Fuenmayor, Rey, Acosta, Rincon, Moreno, Gonzales, Morales
W przypadku jednobramkowego zwycięstwa Boliwii zwrot.
Kursy polecą w dół.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Katar - Australia
Gertjan Verbeek selekcjoner Australii zapewnia, że Socceroos wybierają się do Kataru aby &quot;skończyć robotę&quot; czyli zapewnić sobie awans do MŚ. Kewell mówi, że wyprawa do Kataru to minimum 3 punkty. Australia nie straciła żadnego gola w decydującej fazie eliminacji. Katar jest outsiderem grupy, różnica klas spora. Kangury praktycznie w najmocniejszym zestawieniu. Moim zdaniem pewna wygrana gości.
Boliwia - Wenezuela
Co prawda karierę zakończył gwiazdor Boliwii Botero, ktory w tych eliminacjach zdobył aż 8 goli, ale i tak to gospodarze grający na specyficznym terenie są faworytem tego meczu. Wenezueli kompletnie nie leży ten rywal. Boliwii jakby zawsze łatwo grało się z Wenezuelą, którą ogrywała w ostatnich latach chocby 3-1, 5-0 czy 6-1. Na dodatek goście bez gwiazd Moralesa i Arango.
Salwador - Meksyk
Javier &quot;El Vasco&quot; Aguirre nowy selekcjoner Meksyku ma odmienic zespół i twierdzę, że tak właśnie będzie. Zapowiedział, że w swojej drużynie chce mieć piłkarzy, którzy oddadzą serce i będą dumni z racji iż reprezentują Meksyk. Erikssonowi wyraźnie nie było po drodze z niektórymi zawodnikami, ale Aguirre już teraz jest uwielbiany przez kibiców w Meksyku. Drużyna odzyskała wysoki poziom morale i chęć walki o awans. Wygrana nad Salwadorem powinna tchnąć nowego ducha w tą drużynę, która bardzo słabo wystartowała do decydującej fazy eliminacji. Stawiam na team Aguirre !
Katar - Australia | 2 - 1,85
Boliwia - Wenezuela | 1 - 1,40
Salwador - Meksyk | 2 - 1,70
z oferty Unibet
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Po upokarzającym 1:6 w La Paz ALbicelestes czeka nieco łatwiejszy mecz bo domowy z KOlumbijczykami. Maradona oprocz wspomnianej wpadki moze uznac dotychczasową przygode z reprezentacją jako bardzo udaną.
Argentyna w tabeli jest na miejscu 4 czyli ostatnim które daje bezpośredni awans na mundial. Do końca eliminacji zaledwie 6 kolejek. Na jakiekolwiek straty punktowe już nie można sobie pozwolic. Kto widział w akcji Argentyne chociażby w starciu z Wenezuelą na własnym stadionie ten wie, że ten team jest poprostu stworzony do gry w piłke. Z przodu grają niewiarygodnie widowiskowo. Można by rzec że grają jeszcze lepiej niż FC Barcelona. Chociaż w ataku takze jest Messi, ale jego partnerzy jak Tevez, Aguero czy Veron są stworzeni do gry na jeden kontakt. Rywale się gubią ale wcale się nie dziwie.
Na stadionie Monumental w Buenos Aires nic niespodziewanego nie powinno się wydarzyc moim zdaniem.Maradona ma lepszych graczy, o tym wie każdy. Ci sami gracze dostali łomot od Boliwii więc czas na rychlą rehabilitacje;)


Nie trzeba mówic ile Messi znaczy dla swojej reprezentacji;)


Typ : Argentyna win @ 1,30 bet365 (9/10)

⚽BOLIWIA - WENEZUELA​

Boliwijczycy w ostatniej kolejce rozjechali 6:1 Argentyne. Czy trzeba więcej uzasadniac ten typ ? :p No ale napisze pare słów więcej o tym pojedynku. Górale z La Paz u siebie są bardzo trudni do powstrzymania. Nie udało się to wielkim piłkarsko( bo wzrostem jest różnie:p) Argentyńczykom to tymbardziej się nie powinno Wenezueli, która na dodatek cierpi na kompleks tego kraju. Bo na 9 wizyt na terenie wysokogórskim w La Paz tylko raz udało im się osiągnac remis. Reszta 8 meczy to druzgocące porażki jak 1:3, 0:5, 1:6, 0:7 . A przecież Boliwia wcale piłkarsko wysoko nie jest, a jednak takie wyniki u siebie to wcale nie dzieło przypadku. Podobno jeszcze zespól Wenezueli jest osłabiony o paru piłkarzy znaczących jak Juan Arango i Morales. Sądze że wygrana Boliwii jest jak najbardziej w zasięgu i można śmialo brac ten typ ;)


To właśnie jeden z atutów Boliwijczyków - stadion na wysokości ponad 3000 m.n.p.m.;)


Typ : Boliwia win @ 1,40 bet365 (8/10)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Spotkanie: Urugwaj - Brazylia
Typ: Remis/Brazylia
Kurs: 5.60
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Jest to mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2010 w Afryce, Brazylia która obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 21 pkt. przyjedzie do będącego na piątym miejscu Urugwaju którzy w dotychczasowych 12 meczach zdobyli 17 pkt. Brazylia z pewnością będzie chciała to spotkanie wygrać bo gdyby &quot;podwinęła się noga&quot; Paragwajowi który jest aktualnie liderem to zrównali by się punktami i w następnym meczu eliminacyjnym pokonali by Paragwaj to Oni by wskoczyli na pierwsze miejsce. W powołaniach na mecz zabrakło dwóch wielkich piłkarzy: Ronaldo ( Corinthians ) oraz Ronaldinho ( Milan ) nieobecność tego pierwszego jest jeszcze dla mnie zrozumiała bo Ronaldo chociaż zdobywa bramki w lidze brazylijskiej to mimo wszystko ma jeszcze sporą nadwagę, nie jest jeszcze tak ograny no i jak każdy wie liga brazylijska znacznie odstaję poziomem od lig Europejskich więc tu bym się zgodził z trenerem Carlosem Dungą chociaż na pewno bym obserwował króla strzelców z mundialu w Korei i Japoni z 2002 roku Jednak nieobecność Ronaldinho jest dla mnie zaskoczeniem bo mimo wszystko dobrze grał w Milanie i wg. mnie należało mu się powołanie do reprezentacji chociażby na ławkę i to może tutaj tkwi problem ? Trener Canarinhos może nie chce robić &quot;obciachu&quot; byłej gwieździe Barcelony i posadzić go na ławce ? Może wolał go w ogóle nie powołać ? No nie wiem tego się już nie dowiemy Oprócz tych dwóch abstencji kadra brazyli na ten mecz jest raczej maksymalna i liczę na ich wygraną jednak mimo wszystko moim zdaniem nie będzie to proste zadanie, Urugwaj potrafi grać w piłkę co pokazuje chociażby ich dorobek pkt. bo jeżeli jutro pokonali by Brazylię to będą tracić do nich jeden pkt. i wszystko może się zdarzyć jednak to jest gdybanie ... Z pewnością Urugwajczycy nie pójdą z Brazylią na wymianę ciosów bo Mistrzowie Świata z Korei i Japoni mają większą broń rażenia w ataku, raczej nie będą grać presingiem na całym boisku a z pewnością od swojej połowy, no może od kółka Myślę że w pierwszej połwie gospodarze powinni stawić jakiś opór wielkiej Brazylii i nie dać sobie strzelić bramki, nie stwarzając też sobie okazji bramkowych i ogólnie myślę że pierwsza połowa będzie nudna jak flaki z olejem Dopiero w przerwie trener Carlos Dunga pokrzyczy po swoich piłkarzach a to przyniesie efekt w drugiej połowie i to ta połowa stanie się tą decydującą, Brazylia strzeli dwie bramki ( Pato i Kaka pen. ) i spokojnie przypisze sobie trzy oczka w tabeli
Kadra Brazylii na mecz z Urugwajem :
Bramkarze: Julio Cesar (Inter Mediolan), Gomes (Tottenham Hotspur), Victor (Gremio).
Obrońcy: Maicon (Inter Mediolan), Daniel Alves (Barcelona), Alex (Chelsea), Juan (AS Roma), Lucio (Bayern Monachium), Luisao (Benfica), Kleber (Internacional), Andre Santos (Corinthians).
Pomocnicy: Anderson (Manchester United), Gilberto Silva (Panathinaikos), Josue (VfL Wolfsburg), Ramires (Cruzeiro), Elano (Manchester City), Felipe Melo (Fiorentina), Julio Baptista (AS Roma), Kaka (AC Milan).
Napastnicy: Alexandre Pato (AC Milan), Luis Fabiano (Sewilla), Nilmar (Internacional), Robinho (Manchester City).
pozdROWienia ????
E: to co zrobił bramkarz przy bramce strzelonej przez Alvesa to woła o pomstę do nieba !! Jestem pewien że gdyby nie ta bramka to wynik do przerwy jest bezbramkowy ... nie mówiąc już o sytuacjach jakie miał Urugwaj przegrywając 1:0 jednak nie potrafili tego wykorzystać i dostali bramkę na 2:0 jednak ja oglądałem może 35 min. 1 połowy i muszę powiedzieć że to Urugwaj powinien prowadzić po 1 połowie 2:0 :] Ale cóż ... Gramy dalej ! Przynajmniej Kaka pen. trafiony ^^ hehehe :p
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Katar-Australia

Drużyna narodowa Australii ma wielkie szanse już dziś wywalczyć swój awans na mundial w 2010 roku, jednak najpierw trzeba wygrać z zespołem Kataru który gra zdecydowanie słabiej niż Australia , Pozatym goście mają sporo zawodników którzy mogą &#39;&#39;sami&#39;&#39; wygrać spotkanie Harry Kewell , Scott McDonald czy Mark Bresiano. Typuje zwycięstwo Austrialijczyków 1,80.

Boliwia-Venezuela

Boliwia ma zdecydowany atuta własnego boiska już od kilku lat , Ich największy atut to stadion na wysokości ponad 3000 m.n.p.m na którym przegrały w tym sezonie takie drużyny jak Argentyna . Boliwia powinna spokojnie wygrać i kurs na nich wynosi 1,45
 
F 0

feher

Użytkownik
Spotkanie: Uzbekistan vs Japonia
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betway
Analiza:
Przed nami kolejne mecze w strefie azjatyckiej. Wybrałem mecz między Japonią (obecnie drugie miejsce w grupie) a Uzbekistanem (czwarte miejsce). Już dziś Japonia może zapewnić sobie awans do przeszłorocznych Mistrzostw Świata, warunek to wygrana. Uważam że spełnią ten cel bo za rywala mają nie zbyt dobrze spisujący się Uzbekistan, który dotychczas w sześciu meczach eliminacyjnych zdobył tylko cztery pkt strzelając pięć goli i tracąc osiem. Natomiast Japonia gra bardzo dobrze i na swoim koncie ma trzy mecze wygrane i dwa remisy (z Australią i właśnie Uzbekistanem), osiem strzelonych i trzy stracone gole.
Uzbekistan w sześciu poprzednich meczach na własnym terenie wygrał trzy mecze, 1jeden raz zremisował i dwa razy przegrał. Wygrywał z bardzo słabymi krajami a odnosił porażki z Australią i Bahrajnem. Japonia na wyjeździe radzi sobie dobrze, wiekszość meczy do wygrane lecz ostatni mecz przegrali z Bahrajnem (1:0).
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dodam tylk ,ze Argentyna zagra mecz na stadionie Boca Juniors , a tam niedawno odbyl sie koncert jakiejs tam grupy muzycznej i murawa kompletnie nie nadaje sie do szybkiej gry .
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Bardzo atrakcyjny kurs na Koreę Południową jest moim zdaniem warty gry. Gospodarze MŚ z 2002 roku grają na wyjeździe z najgorszą drużyną tej fazy kwalifikacji, reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która nie ma już szans na zagranie w 2012 roku w RPA. Przeciwnie Korea, która by być bliżej awansu powinna to spotkanie wygrać. Przelicznik 1.75 jest na pewno do pobrania.
Korea nie zawiodla. Pewne zwycięstwo 2-0 w spotkaniu z outsiderem grupy przybliżyła gospodarzy Mundialu z 2002 roku do awansu.

Interesująco zapowiada sie też mecz Salvadoru z Meksykiem. Meksyk od dawna już nie miał tak słabego początku kwalifikacji. Myślę, że czas najwyższy zacząć marsz w górę tabeli, a czy może być ku temu lepsza szansa niż pokonanie, najsłabszego, moim zdaniem w tej fazie kwalifikacyjnej El Salvadoru? Kurs 1.65 - polecam!
Jedyny typ z kwalifikacji, którego nie trafiłem. Po porażce z Salvadorem sytuacja Meksyku jest już naprawdę cięzka i obawiam się, że tej drużyny w RPA może zabraknąć co byłoby ogromną sensacją kwalifkacji Mistrzostw Świata.

Z niższych kursów, dobrym typem wydaję sie wygrana Tunezji ze słabiutkim Mozambikiem, którego jedynym walorem jest własny teren. W meczach wyjazdowych radzą sobie słabiej, a z Tunezją na jej boisku, nie powinni mieć większych szans. 1.30 na dokładkę, jak najbardziej.
Tunezja udowodniła, ze z tak słabymi rywalami na własnym stadionie nie traci punktów i spokojnie ograła Mozambik.

Ja postanowiłem zagrać jeszcze na Kostarykę z podpórką, w pojedynku wyjazdowym z Trynidadem Tobago. Wydaję mi się, że kurs na takie zdarzenie wynoszący 1.40 jest bardzo dobry. Piłkarze z Kostaryki po wygranej z USA będa dodatkowo bardziej zmotywowani i pewni swego aby pokonać Trynidad w sobotnim meczu. Gospodarze w tych kwalifikacjach grają słabo i po meczu z liderem tej strefy kwalifikacyjnej, moim zdaniem pożegnają sie z marzeniami o awansie do MŚ. Podpieram remisem bo kurs 1.40 w zupełności mi wystarcza chociaż 2.50-2.60 na &quot;gołą&quot; dwójkę jest bardzo kuszący.
Oglądalem to spotkanie i przyznam szczerze, że był to niezwykle ciekawy pojedynek. Kostaryka jest bardzo silna w ofensywie i w meczu z Trynidadem i Tobago to udowodniła. Z defensywą jest jednak znacznie gorzej co ułatwiło gospodarzom strzelnie dwóch bramek. Na szczęście pogromcy USA uratowli wynik trzema golami i wygrali z TiT 3-2 pozbawiając byłych podpiecznych Leo Benhakkera szans na awans do MŚ w RPA, a mnie sprawiając radość z kolejnego trafionego typu.

Kwalifikacje poza europejskie: 3/4 .. ;)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Kamerun - Maroko
Typ: Kamerun / Kamerun
Kurs: 2.40
Buk: Bet365
Dzisiaj o godzinie 1.630 dojdzie do 2 kolejki Eliminacji Mistrzostw Świata w strefie Afrykańskiej. Kamerun podejmować będzie reprezentację Maroko. Dla obu ekip będzie to bardzo ważny mecz, mimo że minęła dopiero 1 kolejka obie ekipy nie mogą zaliczyć jej do udanej. Marokko sensacyjnie na własnym boisku uległo słabiutkiej ekipie Gabonu 1-2 już do przerwy przegrywając 0-2. Kamerun w pierwszym meczu przegrał z Togo ale na wyjeździe 0-1. Tak więc Kamerun w troszkę lepszej sytuacji ale nie do pozazdroszczenia. Dzisiaj obie ekipy muszą wygrać ponieważ w tabeli Gabon ma już 6 pkt. Faworytem są gospodarze którzy mając w składzie takie gwiazdy jak: Samuel Eto, Eric Djemba Djemba, Modeste MBAMI czy wiele innych znanych zawodników powinni pokonać bez problemów Marokko. Kamerun przez meczem z Togo wygrał bez problemów Mauritius 5-0. Po za tym Kamerun jest zdecydowanie faworytem tej grupy, mają bardzo mocny skład, a po za tym świetną publiczność. Licząc różne Puchary, towarzyskie i El. Mś, Kamerun w ostatnich 7 meczach wygrał 5, 1 zremisował i tylko 1 przegrał. Dzisiaj grają bardzo ważny mecz, myślę że bardzo zmotywowani wczorajszym zwycięstwem Gabonu będą chcieli od początku ułożyć mecz na swoją korzyść. Typ Kamerun/ Kamerun z fajnym kursem.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Gwinea - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 1,9

Czas zajrzeć na czarny kontynent gdzie podobnie jak w Europie i Azji trwa zażarta walka o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w RPA. Piłkarze z WKS muszą podejść do tego spotkania bardzo zmobilizowani, ponieważ po wczorajszym zwycięstwie Burkina Fasko spadli na drugie miejsce tracąc do wspomnianych rywali trzy oczka. Swoje pierwsze spotkanie Drogba i spółka wygrali bardzo pewnie pokonując na własnym stadionie Malawi aż 5-0, gospodarze natomiast zawitali do Burkina Faso gdzie przegrali 4-2.Sporo problemów ze skompletowaniem składu ma trener WKS Vahid Halilhodžić, który na spotkanie z Gwineą nie mógł zabrać Gosso, Coulibaly, Kalou i Zokoro, jednak pomimo tych absencji skład WKS wygląda bardzo przyzwoicie na czele z takimi piłkarzami jak Kolo Touré, Emmanuel Eboué, Yaya Touré czy Didier Drogba.

W reprezentacji Gwinei również sporo problemów z kontuzjami, ciężko wymienić znanych graczy grających w Gwinei są to piłkarze którzy przeważnie występują w niższych ligach francuskich. Jednak selekcjoner Gwinejczyków ma sporo problemów wychowawczych z piłkarzami, którzy często spóźniają się na treningi, ponadto pojawiają się problemy z alkoholem a nawet z paniami lekkiego obyczaju :p

Piłkarze WKS są bardzo zmotywowani piłkarsko znacznie przewyższają Gwinejczyków dlatego nie widzę innej możliwości jak łatwe zwycięstwo podopiecznych Vahida Halilhodžića.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom