>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce kobiet

S 72

szpak007

Użytkownik
No to się porobiło ciekawe w kwalifikacjach w Chinach. 5 drużyn cały czas w grze o awans. Najłatwiejsze mecze teoretycznie ma Kanada, ale pogubiły punkty przez TB we wcześniejszych meczach i będzie ciężko o awans. Pozostała czwórka gra między sobą i każdy scenariusz jeszcze możliwy :eek:
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Włochy - USA @ Włochy (2.75) STS

Kurs z jakiegoś kosmosu, co najmniej widzę tutaj mecz 50/50. Włoszki dysponują dwiema kosmicznymi skrzydłami bo Antropova to moim zdaniem wybitny talent i to co ona gra obecnie to naprawdę jest niewiele niższa klasa od Egonu, która potrafiła mieć fatalne mecze,gwiazdorzyła, męczyła trenera itp. i dobrze że nie ma jej w kadrze bo Antropova to brylant który jak Włoszki jeszcze trochę oszlifują to z jej warunami fizycznymi będa miały nową Gamovą na ataku, tyle że w kadrze Włoch a nie rosji. Co do USA, no nie ma tutaj tak dużej różnicy poziomów żeby wystawiać takie kursy, jest Thompson na ataku która wygryzła naszą Stysiak w swoim klubie, gra wybitnie już podstarzała Larson no naprawdę ile można, ona zamierza do 50tki grać?: :LOL: beka, że z takim składem wystiawiają 1.40 na USA. Moim zdaniem potężne value na Włoszki, Antropova plus Sylla która jest w kapitalnej dyspozycji na tym turnieju, widać że wyskok i atak naprawdę są na świetnym poziomie i ja absolutnie nie boje się o wynik i moim zdaniem kursy powinny być odwrotne

Chiny - Holandia @ Chiny -12.5 (2.35) sts

Kolejna świetna perełka. Chinki grają przede wszystkim u siebie, grają na fantastycznym poziomie, no oprócz tej wpadki z Kanadą która również rozegrała znakomite spotanie i Van Ryk była po prostu nie do zatrzymania, cóż Holandia takich bombiardierek w składzie nie ma. To już nie te czasy ze Slotjes w kapitalnej formie, Holenderki chyba przechodzą jakąś przemiane pokoleń bo naprawdę ich gra zupełnie nie zachwyca, 12.5? a cóż to za handi z tak kapitalnym zespołem jak Chiny, gdzie Li na lewym skrzydle leworęczna zawodniczka, mało jest takich przypadów ale tutaj zdaje to egnazmin kapitalnie. Chinki mają też gigantyczne środkowe które są niebywałą mocą tej drużyny, w zasadzie to wystarczy im wystawić piłke i ja mają dobry dzień to na takim zasięgu na jakim atakują nie mają zupełnie konkutencji. Chiny to też niesamowicie kąśliwa, moim subiektywnym zdaniem najlepsza na świecie ZAGRYWKA, moim zdaniem każda z Chińskich siatkarek ma niesamowitego kąśliwego flota, który jest niewiarygodnie cięzki do odbioru. Holandia dziś zozstanie zmieciona z powierzchni ziemiii

Oprócz tego zagrałem, może kogoś to będzie interesowało, czas mi trochę ucieka więc wpisze tylko typy, może ktoś skorzysta bo te kwalifikacje wychodzą mi wyjątkowo dobrze:

Kolumbia - Korea @ Kolumia (2.15) STS
Czechy - Meksyk @ Czechy -14.5 (1.40) STS
Tajlandia - Słowenia @ Tajlandia -9.5 (1.50) STS
Japonia -Belgia @ Japonia -1.5 seta (1.15) STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
PolskaNiemcy

Obie ekipy po 4 meczach turnieju w Łodzi mają na swoim koncie 10 punktów. Niemki są niepokonane, a nasze siatkarki ostatnio doznały sensacyjnej porażki z Tajlandią. Gra Polek na tym turnieju nie jest najlepsza. Oczywiście naszą liderką jest Stysiak, która nie zawodzi. Jednak dyspozycja pozostałych budzi wiele wątpliwości. Jednak porażka z Tajlandią może dać moim zdaniem dużo pozytywnego tej ekipie. Niemki natomiast także mocno się męczą. Owszem pokonały 3:0 Tajlandię, ale potem straciły seta z Kolumbią, a ostatnio wygrywały ledwie po tie-breakach z Koreą czy Słowenią. Podopieczne Vitala Heynena występują w tym turnieju bez swojej liderki, Hanny Orthmann i jej brak jest bardzo widoczny. Są w tej ekipie spore problemy z kończeniem ataku.

W tym sezonie Polki z Niemkami grały trzykrotnie i za każdym razem nasza drużyna była górą. Ostatnio obie ekipy spotkały się w 1/8 ME. Wówczas polskie siatkarki wygrały 3:0. Dziś myślę także podobny scenariusz jest bardzo realny. Polki mają coś do udowodnienia po porażce z Tajlandią, a rywalki w tym zestawieniu to naprawdę przeciętna ekipa.

Typ: Polska wygra 3:0 @2,65 etoto
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Włochy - USA
Typ: USA (-1.5seta) kurs @2.10

Obie ekipy póki co z kompletem zwycięstw zmierzają ku zakwalifikowaniu się na IO. Amerykanki w dwóch spotkaniach traciły dyscyplinę w dwóch setach, gdzie finalnie przegrywały. W pozostałych 12 setach gromiły swoje rywalki. Porównując ich występy z meczami Włoszek, które mierzyły się z tymi samymi rywalkami to Amerykanki wypadają zdecydowanie lepiej. Włoszki spotkania co prawda wygrywały, lecz ich przewaga w poszczególnych setach nie wzbudzała podziwu. Sety wygrywały, ale nie były to deklasacje.
Aktualna dyspozycja po stronie USA.
Do tego we włoskiej ekipie coś nie gra od wewnątrz.
Dziwne decyzje personalne i wiele braków podstawowych zawodniczek.
Na tym turnieju brakuje Chirichelli, De Gennaro, Bossetti, Orro, Egonu, czyli trzonu reprezentacji. Bez tych zawodniczek ich szanse maleją jeszcze bardziej.
Pierwsza szóstka jak i rezerwowe to wielka przewaga Amerykanek. Dziś raczej bezproblemowo USA dopisze kolejne zwycięstwo do swojego repertuaru na tych kwalifikacjach.

Edit. Włochy 1:3 USA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Polska - USA
Wynik po trzech setach: 0-3
@2.50 sts
Tak skonstruowany typ, ponieważ na dw mamy kurs 2.30, na dokładną liczbe setów:3 kurs 2.10, tutaj przy takim samym rozstrzygnięciu dostajemy kurs 2.50 więc logiczne, że go pobieramy, do rzeczy...

Porażka z Tajlandią po pięciosetowym boju na pewno kosztowała wiele sił, ale i psychicznie dziewczyny mogą odczuwać jej ciężary, do tego doszedł wczorajszy również pięciosetowy mecz z Niemkami,na szczęście tym razem wygrany, który podtrzymał jeszcze jakiekolwiek szanse na awans. Żeby awansować trzeba wygrać co najmniej jeden mecz 3:0 lub 3:1 z Włoszkami lub Amerykankami, które to wczoraj mierzyły się w bezpośrednim starciu a górą były Panie z Ameryki Północnej.
Nasza gra bardzo faluje, dokładając do tego,że mamy do czynienia z kobietami potrafimy wygrać seta do 9 by w następnym pokazać tą gorszą stronę i przegrać przez własne błędy.
Rozpędzone Amerykanki dla nas nieosiągalne, na miejscu trenera również skupilbym uwagę na jutrzejszym meczu bo to on może być kluczowy. Gdzieś tam jeszcze z tyłu pokazują się Niemki, ale to pomiędzy Polską, Włochami i USA rozegra się korespondencyjny pojedynek o kwalifikacje na igrzyska.
Spodziewam się raczej szybkiego meczu, Włoszki wydają się być łatwiejsze do pokonania i to na meczu z nimi się skupmy, dziś bardziej jako sparing ale mam nadzieję, że USA podejdzie do niego zmotywowana bo wygrana zapewni im kwalifikację olimpijską a to o to w tym turnieju chodzi.
Szybkie 3:0 i do hotelu? Myślę,że jak najbardziej możliwe .
 
Otrzymane punkty reputacji: +376
power30 18K

power30

Forum VIP
Polska - USA
Wynik po trzech setach: 0-3
@2.50 sts
Tak skonstruowany typ, ponieważ na dw mamy kurs 2.30, na dokładną liczbe setów:3 kurs 2.10, tutaj przy takim samym rozstrzygnięciu dostajemy kurs 2.50 więc logiczne, że go pobieramy, do rzeczy...

Porażka z Tajlandią po pięciosetowym boju na pewno kosztowała wiele sił, ale i psychicznie dziewczyny mogą odczuwać jej ciężary, do tego doszedł wczorajszy również pięciosetowy mecz z Niemkami,na szczęście tym razem wygrany, który podtrzymał jeszcze jakiekolwiek szanse na awans. Żeby awansować trzeba wygrać co najmniej jeden mecz 3:0 lub 3:1 z Włoszkami lub Amerykankami, które to wczoraj mierzyły się w bezpośrednim starciu a górą były Panie z Ameryki Północnej.
Nasza gra bardzo faluje, dokładając do tego,że mamy do czynienia z kobietami potrafimy wygrać seta do 9 by w następnym pokazać tą gorszą stronę i przegrać przez własne błędy.
Rozpędzone Amerykanki dla nas nieosiągalne, na miejscu trenera również skupilbym uwagę na jutrzejszym meczu bo to on może być kluczowy. Gdzieś tam jeszcze z tyłu pokazują się Niemki, ale to pomiędzy Polską, Włochami i USA rozegra się korespondencyjny pojedynek o kwalifikacje na igrzyska.
Spodziewam się raczej szybkiego meczu, Włoszki wydają się być łatwiejsze do pokonania i to na meczu z nimi się skupmy, dziś bardziej jako sparing ale mam nadzieję, że USA podejdzie do niego zmotywowana bo wygrana zapewni im kwalifikację olimpijską a to o to w tym turnieju chodzi.
Szybkie 3:0 i do hotelu? Myślę,że jak najbardziej możliwe .
Jeśli Polki dostaną 3-0 z Amerykankami , to przy założeniu że Włoszki wygrają za 3 punkty, to jutrzejszy mecz nie będzie miał żadnego znaczenia. Nawet jeśli Polki wygrają 3-0 z Włoszkami. Chyba, że opieram się na błędnych wytycznych odnośnie kolejności w tabeli:

Zasady ustalania kolejności: 1. większa liczba wygranych meczów; 2. większa liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. lepszy bilans w bezpośrednich meczach.
Tak więc Polki nie mogą się skupić tylko na meczu z Włoszkami. Oczywiście typu nie neguje, bo jak najbardziej możliwe jest 3-0 dla Amerykanek :)
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska powyżej 76,5pkt
1,87
easy😉


Dokładnie, Polki muszą dziś walczyć o każdy punkt i każdego seta, bo jeśli przegramy 3:0 to może okazać się że jutrzejszy mecz nie będzie miał żadnego znaczenia. Mam jednak nadzieję, że Włoszki dziś nie będą miały łatwego zadania i stracą seta, bądź nawet punkty z Niemkami, które również są jeszcze w grze o awans.
My jednak gramy przed meczem Italy-Germany, więc żadnych kalkulacji być nie może. Przy dopingu naszej publiczności stać nas jak najbardziej na zdobycie minimum jednego seta, a może nawet wygranie spotkanie. Śledzę ten turniej od początku i wnioski jakie mi się nasuwają, są takie że znaleźliśmy w końcu drugą przyjmującą, oraz właściwą rozgrywającą i nasza gra może wyglądać już tylko lepiej. Brakuje nam skuteczności Magdy Stysiak, ale mam nadzieję że dziś będzie prawdziwą liderką zespołu i poprowadzi nas do wygranej.
Wczoraj fenomenalne spotkanie zagrała Martyna Czyrniańska zdobywając bodajże 27pkt. Nie sądzę żeby dziś była równie skuteczna, jednak wierzę że będąc w wyśmienitej dyspozycji dołoży sporo pkt i będzie pewnym punktem naszego zespołu.
Wczoraj dziewczyny zepsuły 17 zagrywek i mimo to wygrały mecz. Myślę że jeśli dziś popełnimy znacznie mniej błędów własnych niż w ostatnich dwóch spotkaniach, to będziemy w stanie walczyć z USA jak równy z równym. Amerykanki wczoraj pokonały Włoszki 3-1, ale też falowały w tym meczu. Miały lepsze i gorsze momenty. Owszem, to bardzo silna drużyna, ale nie jest nie do ogrania.
Moim zdaniem dzisiejszy mecz nie skończy się porażką 0:3 i ugramy minimum 1 seta, co w zupełności starczy do pokrycia linii 76,5pkt przez naszą drużynę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +526
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Jeśli Polki dostaną 3-0 z Amerykankami , to przy założeniu że Włoszki wygrają za 3 punkty, to jutrzejszy mecz nie będzie miał żadnego znaczenia. Nawet jeśli Polki wygrają 3-0 z Włoszkami. Chyba, że opieram się na błędnych wytycznych odnośnie kolejności w tabeli:



Tak więc Polki nie mogą się skupić tylko na meczu z Włoszkami. Oczywiście typu nie neguje, bo jak najbardziej możliwe jest 3-0 dla Amerykanek :)
A to przepraszam, nie popatrzyłem na to z tej strony.
Czyli Półki będą bardzo chciały - a wiadomo jak to jest czasem gdy się bardzo chce.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Czy nasze maja jeszcze jakieś szanse na IO po jutrzejszej porażce z Włochami?
Bo cos komentatorzy, mowil ze Brazylia i tak zagra jak PRZEGRA obecny turniej, a nasze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +357
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Awans na IO ma 6 drużyn z obecnych kwalifikacji interkontynentalnych i 5 ekip z rankingu FIVB? Jeżeli tak to z kiedy będzie brany ten ranking kwalifikujący do Igrzysk? Polki na tę chwile są na 7 miejscu, gdyby nie weszły z turnieju granego w Łodzi to przed nimi są Chinki, które nie mają szansy na awans i ewentualnie Brazylia jeżeli przegra z Japonią, czyli mają najwyższe miejsce z Europy na tę chwilę.
 
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik
Awans na IO ma 6 drużyn z obecnych kwalifikacji interkontynentalnych i 5 ekip z rankingu FIVB? Jeżeli tak to z kiedy będzie brany ten ranking kwalifikujący do Igrzysk? Polki na tę chwile są na 7 miejscu, gdyby nie weszły z turnieju granego w Łodzi to przed nimi są Chinki, które nie mają szansy na awans i ewentualnie Brazylia jeżeli przegra z Japonią, czyli mają najwyższe miejsce z Europy na tę chwilę.

Brany będzie pod uwagę ranking z 17 czerwca dla kobiet i 24 czerwca dla mężczyzn. Na igrzyskach zagrają gospodarze, sześć drużyn wyłonionych z kwalifikacji, które trwają teraz oraz pięć ekip z rankingu. Po jednej najlepszej z każdego kontynentu. Więc w teorii takie Amerykanki nie mają co się napinać, bo i tak zagrają na IO na podstawie rankingu (Kanada ich nie przeskoczy), ale dziś podczas transmisji mówili coś o rozstawieniu w losowaniu grup. Nie mam pojęcia jak to będzie działać, ale na pewno jest to na tyle istotne, że żadna z drużyn nie będzie teraz odpuszczała.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Czyli takie Japonki potrzebują zwycięstwa z Brazylią , żeby awansować na IO? Bo przegrywając spadają na 3 miejsce i w rankingu wyprzedzają je Chinki, które nie awansowały z grupy!? Bo widzę spadki kursów w kierunku Japonek i mam je pograne.
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Czyli takie Japonki potrzebują zwycięstwa z Brazylią , żeby awansować na IO? Bo przegrywając spadają na 3 miejsce i w rankingu wyprzedzają je Chinki, które nie awansowały z grupy!? Bo widzę spadki kursów w kierunku Japonek i mam je pograne.
Wszystko na to wskazuje, tylko pytanie, czy to że ktoś "musi" aż tak diametralnie zmienia sytuację, żeby z początkowego kursu wystawionego przez bet365 1.36 zrobić 1.83? Dla mnie to jest manipulowanie kursami, bo patrząc na potencjał zdecydowanym faworytem jest tutaj Brazylia, która przegrywając dzisiaj, owszem i tak awansuje, ale przecież nie przyjechali na turniej, grać 7 meczy i ostatecznie wrócić do domu...tym bardziej, że to Brazylia, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, oni chcą zawsze wygrywać i nie wierzę tutaj w jakieś asekuracyjne myślenie typu "możemy przegrać i tak przecież awansujemy" i uważam, że tutaj zdecydowanym faworytem jest Brazylia i wygrają to spotkanie.
 
Do góry Bottom