>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce kobiet

BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Czas na ostatni akord sezonu reprezentacyjnego kobiet. Ostatni nie oznacza nudny! Czeka nas 9 dni napakowane meczami od świtu do nocy. 24 drużyny zostały podzielone na trzy grupy po 8 zespołów, do IO awansują drużyny pierwszych dwóch miejsc w grupie. Mecze odbywają się w systemie każdy z każdym, bez fazy pucharowej. W turniejach nie bierze udziału Francja, która będzie gospodarzem Igrzysk Olimpijskich.

Grupa A (Ningbo, Chiny):

Screenshot_20230914-023525.png

Grupa B (Tokio, Japonia):

Screenshot_20230914-023539.png

Grupa C (Łódź, Polska):

Screenshot_20230914-023551.png


Oczywiście najciekawsza grupa to ta w której występuje Polska. W dwóch pozostałych raczej łatwo jest wytypować drużyny do awansu (Serbia, Chiny, Turcja, Brazylia - tak, Brazylia nie Japonia, Japonia zawsze puchnie w turniejach rozgrywanych na dużej intensywności), natomiast w grupie C wszystko może się zdarzyć na miejscach 1-3. Bez wątpienia będzie to najciekawszy i najbardziej intensywny turniej w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1133
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Włochy vs Korea, powyżej 123,5 @2,00 - Unibet 123 pkt...

Ja wszystko rozumiem, Włoszki są faworytem - racja. Włoszki wygrają 3:0 - racja. Ale czy wygrają minimum 27 punktami? Szczerze wątpię. Mogą wygrać wysoko jednego seta. Mogą nawet dwa. Ale tutaj musi być jakiś set do 20, może nawet wyżej. We włoskiej ekipie nastroje są słabe. Mazzanti bardzo miesza w składach. Odstawienie De Gennaro to był fatalny pomysł, a teraz zrezygnował jeszcze z Egonu, Orro i Omoruyi. No bardzo źle wróży i uważam, że mogą mieć problem z bezpośrednim awansem.

Koreanki są jakie są. Słabe. Potrafią stracić w jednym ustawieniu 4-5 punktów, ale potrafią też 3 zdobyć. Mają bardzo nieprzyjemnego flota, a jutrzejsze rywalki orłami w przyjęciu nie są. Handicap 27 punktów to bardzo dużo i uważam, że zostanie pokryty bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Włochy - Korea
Podbijam typ Kolegi BanksyGA BanksyGA, ogólnie zgadzam się z analizą. Włoszki znane są z tego, że nie grają na maksa z gorszymi zespołami, tym bardziej, że nie grają przed swoimi kibicami oraz to I mecz nowego turnieju po dość długich i męczących Mistrzostwach Europy. Atmosfera w zespole jest jakaś dziwna, zaskakujący brak Egonu świadczy, ze dzieje się źle po przegranych Mistrzostwach Europy.

Gram jednakże nieco "asekuracyjniej" powyżej 122,5 @1,82 unibet


Turcja - Portoryko
Argumentacja w zasadzie ta sama, tu dochodzi jeszcze aspekt podróży na inny kontynent (grają w Japonii). Turcja eksploatowała Vargas i Karakurt do samego końca w ME, nic się nie stanie jak któraś sobie w tym meczu odpocznie. Portoryko to przeciętniaki, ale nie aż takie, żeby 49 w meczu ugrać nie potrafiły. W te wakacje potrafiły przykładowo ograć I skład Dominikany. Do składu po krótkiej przerwie wraca mocna atakująca - Abercrombie. Liczę na rotacje w składach i ogólny brak koncentracji w pierwszych meczach turnieju.

powyżej 123,5 @1,89 unibet


W obu przypadkach widziałbym linię co najmniej 125-127, więc nie jest to szał, ale wg mnie mały "zapas" jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W pierwszym dniu kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich postanowiłem zagrać dość spore AKO - zobaczymy, może rozbiję je jeszcze na kilka mniejszych AKO

Belgia - Bułgaria powyżej 176,5 1,74
Dominikana - Czechy Dominikana -1,5 seta 1,40
Holandia - Kanada Holandia 1,47
Niemcy - Tajlandia powyżej 3,5 seta 1,47
Włochy - Korea powyżej 122,5 1,73
Bonus AKO5 1,07

AKO: 9,74 póki co wszystko na odwrót..heh

Belgia vs Bułgaria ostatnie mecze między obiema drużynami są bardzo zacięte ostatnie 3 pojedynki zakończyły się 5 setami. Belgijki lekkimi faworytkami na pewno są jednak uważam, że Bułgarki powalczą o co najmniej 1 seta w tym meczu co za tym idzie taki over mogą spokojnie pokryć.
Dominikanki liczę, że mocno rozpoczną ten turniej i stracą w tym meczu co najmniej 1 seta. Dominikanki ledwo po wygraniu NORCECA Championship Women w finale z Amerykankami 3:2. Czeszki dobrze pokazały się na ME jednak liczę po cichu na moc po stronie Dominikanek.
Holenderki to 3 zespół w Europie po wygranej 3:0 z Włoszkami. Oczywiście nie jest to mecz o awans jednak porażka w tym meczu mocno skomplikuje szanse na awans. Holenderki w ostatnim czasie bardzo dobrze grają w siatkówkę, sporo powrotów więc ten skład wygląda solidnie.
W meczu Niemek daję co najmniej 4 sety, Tajlandia ostatnio rozegrała świetny turniej pokonując Japonki i Chinki więc liczę, że tutaj także powalczą z Niemkami i na koniec daję over w meczu Włoszek - myślę tak samo jak kolega wyżej - linia o 1 punkt niższa. Bez Egonu będzie ciekawa walka pomiędzy Polkami, Włoszkami i Amerykankami.​
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Japonia vs Peru, typ: powyżej 124,5 pkt @1,85 - Unibet

Jak widać, drużyny które naprawdę liczą się w walce o awans do IO grają jak najmniejszym nakładem sił. Tego samego spodziewam się po Japonii, która zawsze w dłuższych turniejach puchnie. Peru to nic specjalnego i trochę obawiam się o przyjęcie nieprzyjemnego flota Japonek, ale nie widzi mi się mecz do 17, 17, 16. Byłoby to zbyt jednostronne jak na rangę i intensywność turnieju.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Turcja - Peru

Coś się algorytmy w STS posypały, bo wyskoczyły im linie za wysokie o dobre 8-9 pkt. Kto pierwszy, ten lepszy. ;)

Poniżej 128,5 @1,85 STS
Poniżej 126,5 @2,15 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Turcja - Peru

Coś się algorytmy w STS posypały, bo wyskoczyły im linie za wysokie o dobre 8-9 pkt. Kto pierwszy, ten lepszy. ;)

Poniżej 128,5 @1,85 STS
Poniżej 126,5 @2,15 STS
Masz na dziś może jakieś fajne typy ? Mocno doceniam Twoja wiedzę i często korzystam
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
PolskaKolumbia

Trzecie spotkanie Polek w turnieju kwalifikacyjnym do IO, który rozgrywany jest w Łodzi. Do tej pory nasze siatkarki pokonały 3:0 Słowenię i 3:1 Koreę Południową. Dziś spotkanie z Kolumbią, która jest prawdopodobnie najsłabsza na tym turnieju. Ta ekipa przegrała do tej pory z USA 3:0 i 3:1 z Niemkami. W starciu z Amerykankami zawodniczki z Ameryki Południowej w żadnym secie nie przekroczyły nawet 13 pkt.
W tym meczu jesteśmy zdecydowanym faworytem i nie wyobrażam sobie żebyśmy z tym rywalem stracili seta. Idę tutaj w under Martyny Łukasik. Do tej pory na tym turnieju nasza przyjmująca zdobyła 9 pkt ze Słowenią i 20 pkt z Koreą. Zakładając 3 sety linia na Martynę jest naprawdę wysoka. Gra naszej ekipy jest rozłożona na wiele zawodniczek, a Łukasik nie otrzymuje tak dużo piłek. Poza tym to ostatni tak łatwy mecz i pewnie będą rotacje w składzie. Za Łukasik na parkiecie może się pojawić Fedusio czy Czyrniańska.

Typ: Martyna Łukasik poniżej 12,5 pkt @1,85 betfan ✅ 8 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +960
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dobrze że mam zlimitowane konto do zera bo by poszło grubo
„Sól” bukmacherki - nie zawsze dobre decyzje/typy dadzą zysk i na odwrót. Ja również nie pograłem, bo mam możliwości tylko w punkcie (poki co) grac. Ale gdy konkurencja ma 118/119 linie, a oni dają z tym samym kursem 128 to ciężko mi to ocenić inaczej, jak „promocja”. Tyle, ze promocje czasami zawodzą i tak było tez w tym przypadku. Co ciekawe na mecz Holandii tez mieli linie zawyżona, ale „tylko” 3-4pkt względem konkurencji, wiec nie podawałem. To weszło na Under (128.5) a u konkurencji same wtopy (124/125). I tak to się kręci w tym bukmacherskim światku. Idzie zapolować na jakieś dobre bety, ale przy zlimitowanym koncie online jest to meta trudne mimo wszystko. Plus dla STS - ze w takich sytuacjach (jawnych pomyłek) - nigdy nie przydarzył mi się zwrot, zawsze rozliczają OK i biorą swoją „pomyłkę na klate”. Ale czasami typ po prostu nie wejdzie i nic z tym nie zrobisz :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +366
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
zlimitowane konto u Polskiego buka? to ty chyba tam z pol miliona wyciagles :D
Powiem Tobie coś lepszego. We wszystkich polskich bukach mam polimitowane konta. W sts miałem konto Vip a odrzucają każdy zakład (nawet premier league za 2 zł nie przyjmą). W czasie pandemii jak świat sportu stanął to na e-NBA ich tłukłem. Znalazłem fajną zależność i wchodziło mnóstwo betów z wysokimi kursami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
M 2,5K

mejt

Użytkownik
PolskaKolumbia

Trzecie spotkanie Polek w turnieju kwalifikacyjnym do IO, który rozgrywany jest w Łodzi. Do tej pory nasze siatkarki pokonały 3:0 Słowenię i 3:1 Koreę Południową. Dziś spotkanie z Kolumbią, która jest prawdopodobnie najsłabsza na tym turnieju. Ta ekipa przegrała do tej pory z USA 3:0 i 3:1 z Niemkami. W starciu z Amerykankami zawodniczki z Ameryki Południowej w żadnym secie nie przekroczyły nawet 13 pkt.
W tym meczu jesteśmy zdecydowanym faworytem i nie wyobrażam sobie żebyśmy z tym rywalem stracili seta. Idę tutaj w under Martyny Łukasik. Do tej pory na tym turnieju nasza przyjmująca zdobyła 9 pkt ze Słowenią i 20 pkt z Koreą. Zakładając 3 sety linia na Martynę jest naprawdę wysoka. Gra naszej ekipy jest rozłożona na wiele zawodniczek, a Łukasik nie otrzymuje tak dużo piłek. Poza tym to ostatni tak łatwy mecz i pewnie będą rotacje w składzie. Za Łukasik na parkiecie może się pojawić Fedusio czy Czyrniańska.

Typ: Martyna Łukasik poniżej 12,5 pkt @1,85 betfan
Można gdzieś na live śledzić aktualną ilość?
 
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Trener zrobił fatalne zmiany , wpuszcza Szygłowską która robi błąd przeszkadzając w rozegraniu , no i przy 12-12 w tie-breaku w ustawieniu była Łukasik 4/17 w ataku w meczu + libero na poprawe przyjęcia Szczygłowska i dał na atak Gałkowską co miała 0/1 , absurd. Przeciez wiadomo że w takim ustawieniu gdzie zeszła nawet Czyrniańska która miała dobrą skuteczność w ataku to Stysiak musi byc na boisku , co on wymyślił. 🤬 Jaki sens wpuszczać atakującą co nie dostają żadnych piłek, nie mówiąć o kończeniu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jakoś brak weny na te kwalifikacje do IO po Mistrzostwach Europy ale zaczyna się prawdziwe granie w niektórych meczach więc idziemy z tasiemką

Portoryko - Argentyna powyżej 179,5 1,80 3:2
Bułgaria - Peru Bułgaria 1,17 3:0
Kanada - Ukraina Ukraina +20,5 1,40 3:1 Dwa pierwsze sety mocno wyrównane ale dwa kolejne już pogrom.
Kolumbia - Korea powyżej 3,5 seta 1,45 3:2
Chiny - Holandia powyżej 3,5 seta 1,52 2:3
Tajlandia - Słowenia Tajlandia 1,23 3:0
Polska - Niemcy Polska 1,20 3:2
Włochy - USA powyżej 177,5 1,90 1:3
Brazylia - Turcja Turcja 1,50 0:3

AKO: 28
Ajjć...tylko 1 mecz nie wszedł na piękne AKO... świetny dzień dziś był

Po kolei. Argentynki aż takim faworytem? Ja bym tutaj uważał grać w tę stronę po takim kursie. Obie drużyny pokonały Belgijki a resztę spotkań to same porażki. Może i lepsze wrażenie wywarły Argentynki pewnie przez wygrany set z Turcją ale reszta setów to już zdecydowana porażka. Obie drużyny rozegrały ze sobą nie tak dawno 2 spotkania w American Cup i oba spotkania zakończyły się po 5 setach, 3:2 Argentyna i 3:2 Portoryko.
Peruwianki jedne ze słabszych ekip i Bułgarki powinny sobie poradzić z Nimi mimo, że już nie grają o awans. Obie ekipy bez wygranej póki co, pora na 1 zwycięstwo Bułgarek.
No tutaj wydaje mi się, że buki troszkę poszalały na ten handicap w stronę Ukrainek pewnie to przez zwycięstwo Kanadyjek z Chinkami 3:2 i zwycięstwo z Holenderkami 3:2. Przegrały 2:3 z Dominikaną i 0:3 z Serbią. Ukrainki wszystkie porażki ale te poszczególne sety nie są jakieś mega słabe mimo, że nawet nie wygrały seta na tym turnieju to z Chinkami -15, z Serbią -23, z Dominikaną -14 i z Holenderkami -15 a więc tylko z Serbkami przegrały wyższą linią.
Koumbia - Korea wydaje mi się, że będzie dłuższy mecz, Koreanki grają bardzo ambitnie ale Kolumbijki także mają swoje atuty w takim meczu.
To samo kolejne spotkanie, można powiedzieć, że mecz o awans na IO a jeśli nie to zbliżenie się do tego awansu na 1 krok - obie drużyny mają po 1 porażce.
Tajlandia powinna sobie poradzić ze słabą Słowenią, która co prawda powalczyła w ostatnim meczu z Niemkami przegrywając 2:3. Tajlandia zupełnie zaskoczyła nasze Panie wygrywając 3:2.
Polki jeśli chcą jeszcze marzyć to ten mecz po prostu muszą wygrać najlepiej za 3 punkty.
USA faworytek i słusznie ale Włoszki nie poddadzą się bez walki. Co prawda brak kilka zawodniczek jednak ten skład jest bardzo zbliżony do tego co było na Euro a przypomnę, że mecz półfinałowy z Turcją był na styku. Powinniśmy oglądać dłuższe spotkanie a over niezbyt wysoki.
Na koniec chyba na ten moment najlepsza drużyna na świecie czyli Turczynki. Oczywiście, że Brazylijki to nie byle kto i mogą zagrać kapitalną siatkówkę ale jeśli Turcja zbliży się do tego poziomu co grały w półfinale lub w finale to wydaje mi się, że powinny wygrać czy to w 4 czy 5 setach.

Oczywiście można to rozbić albo postawić mniej meczy i pewnie jeszcze tak zrobię ale ogólnie to moje typy na jutro.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bukmacherzy bardzo dobrze wystawiają kursy, od pierwszego meczu. Na jutro też dobrze wystawione w większości, natomiast ja widzę value.

Dubel @2,21 - Uni
Japonia 3:0 Belgia
USA

No w pierwszym meczu to ja bym wystawił 1,20 na 3:0. Japonia w bardzo dobrej formie, wygrywa bez problemu to co wygrać trzeba i ustawia się w bardzo dobrym położeniu przed weekendem. Belgia jest w kompletnie innej sytuacji poniżając się w każdym meczu. Bez Herbots ta drużyna nie istnieje i Japonia powinna jutrzejszy mecz wygrać szybko i bezboleśnie, żeby myśleć już o Turcji i Brazylii.
USA stawiam wyżej od włoskiej reprezentacji. O wloszkach pisałem już przy okazji meczu z Koreą. Zła atmosfera, niezrozumiałe wybory personalne. Pewnie Antropova złapie coś nad blokiem. Pietrini da trochę dobrych ataków, ale jako całokształt cenie wyżej USA. Szczególnie pod względem rotacji, ławka USA jest zdecydowanie lepsza. Amerykanki powinny wygrac tutaj nawet bez tiebreaka i zagwarantować sobie awans na IO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
Do góry Bottom