>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kuusamo [27-28.11.2010]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Norwegia - Finlandia - 1 @@ 1,40 TipSport
Zdecydowałem się na ten typ ponieważ uważam że drużyna Norwegii jest dużo bardziej utalentowana i doświadczona niż skoczkowie z Finlandii moim zdaniem Norwegowie zaraz po Austrii są faworytami dzisiejszych skoków. Jednak to pierwsze zawody więc wszystko jest możliwe proponuję delikatnie zagrać taki typ. Fiński trener Norwegi Mika Kojonkoski zapewne zna sposób na pokonanie finów.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Warunki pogodowe w Kuusamo strasznie szybko się zmieniają a szczególnie gdy zapada zmrok także rozmów ta temat wiatru chyba nie ma sensu przeprowadzac ... miejmy nadzieje że będą równe dla wszystkich warunki ! ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam taką prośbę do userów, jeśli podajecie typy z kursami to podajcie bukmacherów bo macie dość dobre kursy, a nie wiadomo gdzie można to zagrać.

Adrian ma fajny typ, a tak na dobrą sprawę nie wiem gdzie go szukać.

Z góry dzięki.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Panowie ja coś czuję że jutro zacznie się marsz Adasia po kolejny Puchar Świata po którym nasz mistrz powinien zakończyć skakanie bo jak to sie mówi &quot;trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym&quot;
Dziś wydaje mi się dobrym typem Czechy - Słowenia 2 za 1,40 w Betsafe
Słoweńcy dobrze spisywali się we wczorajszych treningach.
Powinni dać radę.
Sezon na dobre zacznie się dopiero jutro a więc jedziemy z bukami i wszysycy liczymy w tym temacie na dobre typu i oczywiście trafne typy ????

Leć Adaś leć.....
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Za nami pierwszy konkurs pucharu świata w tym sezonie. Pewne zwycięstwo odnieśli Austriacy, którzy potwierdzili wysoką formę z poprzedniego sezonu wyprzedzając odpowiednio Norwegów oraz Japończyków. Nasza reprezentacja zajęła piąte miejsce, a najlepiej z Polaków spisał się Adam Małysz (140 m., 132, 5 m)
Wyniki konkursu drużynowego w Kuusamo

1. Austria : 1231,4
2. Norwegia : 1163,4
3. Japonia : 1121,3
4. Finlandia : 1053,8
5. Polska : 1029,0
6. Słowenia : 986,0
7. Niemcy : 905,3
8. Rosja : 833,6
9. Szwajcaria : 460,3
10. Czechy : 364,8
11. Włochy : 323,8
12. Kazachstan : 237,0​
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Kurs na Adasia [1-3] jest 2.75 ??
Kurs na Koflera [1-3] jest 2.25 ??
To chyba jakieś przesady . Ci dwaj najlepiej się w moich oczach zaprezentowali w dzisiejszym konkursie drużynowym . Myślę też że mogą się oni obaj znaleść na pudle w jutrzejszym konkursie ????
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Kofler-Schilii 1 @ 2.80 ,rewelka wczoraj skakał Kofler,dlaczego miałby nie skać dzis podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kofler-Schilii 1 @ 2.80 ,rewelka wczoraj skakał Kofler,dlaczego miałby nie skać dzis podobnie
Typ popieram ale do gry za drobne. Nie od dzisiaj wiadomo, że w Kuusamo rządzi wiatr i to on rozdaje karty.
Wczoraj warto nadmienić, że Kofler miał wiatr w plecy i szybował daleko daleko. Schliri miał bezwietrzną pogodę. Nie ukrywam, że też mam ten typ w grze ale za bardzo drobne.
Mój typ na dzisiaj to :
Małysz - Amman
1
@1,6
Małysz jedzie równo, wczoraj bardzo dobre 2 skoki, dzisiaj w kawalach to samo. Amman ma tendencje, że po udanym sezonie ma lekki dołek (chodzi mi o IO), jego forma głównie idzie w górę na TCS. Co do reszty nie mam zdania to dopiero 1 konkurs, a ta skocznia mimo że jest piękna jest nieobliczalna (wiatr)
 
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
Typ popieram ale do gry za drobne. Nie od dzisiaj wiadomo, że w Kuusamo rządzi wiatr i to on rozdaje karty.
Wczoraj warto nadmienić, że Kofler miał wiatr w plecy i szybował daleko daleko. Schliri miał bezwietrzną pogodę. Nie ukrywam, że też mam ten typ w grze ale za bardzo drobne.
Mój typ na dzisiaj to :
Małysz - Amman
1
@1,6
Małysz jedzie równo, wczoraj bardzo dobre 2 skoki, dzisiaj w kawalach to samo. Amman ma tendencje, że po udanym sezonie ma lekki dołek (chodzi mi o IO), jego forma głównie idzie w górę na TCS. Co do reszty nie mam zdania to dopiero 1 konkurs, a ta skocznia mimo że jest piękna jest nieobliczalna (wiatr)
Małysz najdalej skoczył z top10 w kwalifikacjach.
Pokusił bym się na pierwsze od X lat zwycięstwo Adama ; )
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Adam Małysz - Simon Ammann @ 1,60 betsafe
Andreas Kofler - Anders Jacobsen @ 1,45 betsafe

Pierwsze zawody Indywidualne w skokach, więc ze stawką nie ma co szaleć. Pierwszy typ H2H Małysz - Amman stawiam na naszego rodaka. Widać od początku sezonu jest w dobrej dyspozycji potwierdzają to wczorajsze skoki w drużynówce jak i dzisiejszy skok w kwalifikacjach. Simi jasno mówi że w tym sezonie interesuje go Turniej 4 Skoczni więc forma u niego będzie dopiero stopniowo rosła i dzisiaj cudów po nim nie można oczekiwać. Drugi H2H Kofler - Jacobsen stawiam na Austriaka we wczorajszej drużynówce skakał znakomicie jest w formie i jest moim faworytem do wygrania dzisiejszego konkursu. A Jacobsen również odpalił w tym sezonie jest w gazie ale mam przeczucie że dzisiaj trochę spieprzy swoje skoki, będzie oczywiście w czołówce ale z Kofim nie wygra.
 
zuberek89 85

zuberek89

Użytkownik
Małysz najdalej skoczył z top10 w kwalifikacjach.
Pokusił bym się na pierwsze od X lat zwycięstwo Adama ; )
Z Top10 skakało tylko 5 skoczków, forma Adama rzeczywiście jest dobra, ale na zwycięstwo chyba za wcześnie Top3 jak najbardziej :razz: bo wygrywa dziś Gregor:] Kofler wczoraj dominował i tu się zgodzę, ale to konkurs drużynowy Pewne było, że Austria te zawody wygra, więc uważam, że Schlierenzauer nie dał z siebie maximum możliwości ????
Schlierenzauer Zwycięzca - 2.60
Małysz Top3 - 2.50
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja proponuję takie 3 typy.
Schlierenzaer - Kofler 1 @@ 1,50 Tipsport
Gregor zdecydowanie będzie faworytem w Kussamo i wątpie aby Andreas skoczył lepiej, Wczoraj Gregor pokazał w pierwszym skoku, drugi to była tylko formalność. Buki wystawiły wysoki 1,50 kurs.


Bardal - Kornilov - 1 @@ 1,35 Tipsport
Nie rozumiem zupełnie dlaczego Bardala który skakał nadzwyczaj poprawnie dali do pary z Kornilovem jednak to ich strata kurs godny ryzyka.

Kasai - Stoch - 1 @@ 1,35 Tipsport

Już nawet komentator wczoraj się śmiał że 38letni Japoniec doczeka się emerytury w skokach jednak on powiedział otwarcie dopółki zdrowie pozwoli skakać będzie. To jeszcze nie poziom Kamila niestety ale Japoniec wczoraj skakał bardzo dobrze dlatego typuje jego zwycięstwo w parze z Kamilem Stochem
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Andreas Kofler TOP3 @ 2.25 Bwin.
Obok takiego typu nie mogę przejść obojętnie.Kofler świetna forma co można wywnioskować po treningach i wczorajszym konkursie drużynowym, który oczywiście nieoficjalnie , gdyby był to konkurs indywidualny wygrał by Kofler.Kurs naprawdę w Bwin jeszcze bardzo fajny , inne buki już tylko na TOP3 ok @ 2.00. Dla mnie Kofler ma sporą szansę nawet na wygraną dziś , ale jak nie wygrana to TOP3 jak najbardziej ;) , oby tylko wiatr nie popsuł zabawy.
do tego jeszcze mocniej :
Andreas Kofler - Anders Jacobsen : 1 @ 1.55
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie wiem co jest napisałem te same typy jako pierwszy co Wy powyżej i ktoś usunął mój post a Wasze zostają ???? Brawo dla pana zajmującego się tym tematem ???? zgłoszę go do pokojowej nagrody nobla za wzorowe czuwanie nad forum ????
A odnośnie skoków to popieram typ michała1090 Kofler-Jacobsen.Kofler wczoraj prezentował się znakomicie również ciekawie wygląda typ Małysz VS Ammann z tym że Adaś zawsze przegrywał z Harry Potterem więc może z nowym sezonem będzie inaczej.
Ciekawy typ jest też Ahonen - Romoren.Ahonen solidniy wczoraj pierwszy skok drugi juz mu trochę nie wyszedł.Romoren natomiast wczoraj wypadł blado dwa mizerne skoki i w tym typie bardziej upatruję tego że Romoren nie wejdzie do drugiej serii a jeśli wejdzie to z dalekiego miejsca.
Dodam również że zwycięzcą sprzed roku w Kuusamo jest właśnie Norweg

edit Ted // suche typy to możesz podawać u siebie w temacie
 
R 0

ryba74

Użytkownik
czesc pierwszy typ na forum poszło grubo na koflera z malyszem w sportingbecie kurs był 1.95 juz 1.85 kurs 1.95 był na granicy walubeta moim zdaniem staram sie grac tylko walubety małysz nie jest w szczytowej formie kofler wczoraj bezdyskusyjnie najlepszy
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik

Za nami pierwszy indywidualny konkurs Pucharu Świata w tym sezonie. Zwycięzcą okazał się Andreas Kofler, który skoczył 145,5 metra oraz 143,5 metra i z notą 331,2 pkt. odniosł swoje trzecie pucharowe zwycięstwo w karierze. Na drugiej pozycji uplasował się Thomas Morgenstern (142 metry i 145,5 metra, 328,3 pkt.) a trzecie miejsce zajął Simon Ammann (142,5 i 138 metrów i 310,1 pkt.).
Wyniki konkursu indywidualnego w Kuusamo
1. Andreas Kofler 331,2 pkt (145,5/143,5 m)
2. Thomas Morgenstern 328,3 (142,0/145,5)
3. Simon Ammann 310,1 (142,5/138,0)
4. Johan Remen Evensen 301,4 (136,0/140,0)
5. Matti Hautamaeki 300,0 (138,5/133,5)
6. Ville Larinto 296,2 (142,0/137,0)
7. Tom Hilde 286,6 (135,0/132,5)
8. Daiki Ito 285,4 (133,0/135,0)
9. Adam Małysz 282,1 (133,5/130,0)
10. Manuel Fettner 281,3 (130,5/138,0)
10. Anders Jacobsen 281.3 (136,5/131.5)
***
34. Kamil Stoch 119,3 (122,0)
38. Stefan Hula 111,0 (120,0)
40. Marcin Bachleda 103,8 (115,0)
Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodów: 145.5m -Andreas Kofler, Thomas Morgenstern
Najdłuższy skok 1 serii: 145.5 -Andreas Kofler
Najdłuższy skok 2 serii: 145.5 -Thomas Morgenstern
Klasyfikacja generalna PŚ (po 1 z 26 konkursów):
1. Andreas Kofler 100 pkt
2. Thomas Morgenstern 80
3. Simon Ammann 60
4. Johan Remen Evensen 50
5. Matti Hautamaeki 45
6. Ville Larinto 40
7. Tom Hilde 36
8. Daiki Ito 32
9. Adam Malysz 29
10. Anders Jacobsen 26
10. Manuel Fettner 26
***
34. Kamil Stoch 0
38. Stefan Hula 0
40. Marcin Bachleda 0
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wrażenie dobre po konkursie, na pewno niespodzianką nie jest Kofler, po wczorajszym jego występie można było łapać wszelkie kursy over 2 czy to top3 czy w parach z innymi [ m.in. ze Szlirencałerem ] i tutaj nie zaskoczył.Na plus na pewno Morgenstern bo mimo, że zawsze jest w dobrej formie to nie liczył na podium, Ammann też był nie jako skreślany, a tu trzecia lokata, trochę mnie to zmartwiło bo już jest w wysokiej formie także na TCS nie spodziewam się wysokiego kursu na jego win, a na pewno będę grać bo to jego impreza przewodnia w tym sezonie.
Cieszę się z wyniku Hautamekiego, już myślałem, że nie wróci do formy z przed lat, ale pokazał, że nie składa broni i wydaje się, że to on będzie liderem kadry Finów.Jest w dobrej formie Larinto, zobaczymy jak Janne oraz potrzeba czwartego gdzie może być problem bo nigdy nie wiadomo jak z Ollim jest.

Tak ja pisałem wcześniej o Polakach, balon napompowany szybko pękł i widać jaka różnica skakania w lecie, a w zimie, spodziewałem się takich wyników i nie są dla mnie zaskoczeniem, mimo, że to pierwsze zawody to uważam, że prócz Stocha reszcie będzie ciężko wejść do trzydziestki, a i z tym pierwszym będzie w kratkę.
Co do Adasia to wierzę, że po prostu więcej się nie dało, nie chcę mówić, że jestem rozczarowany, ale liczę na lepszy wynik w następnych zawodach.

Ogólnie to na plus to co napisałem wyżej, jeśli chodzi o minus to na pewno Niemcy na czele z Uhrmannem, Schmittem, Kuettel też wygląda słabo, Kranjec nie lepiej.

Proszę brać moje oceny z dystansem bo jak wiadomo są to pierwsze zawody i to w Kusamo, ale takie mam wrażenia po pierwszym konkursie.

Czekamy na następne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom