>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

kursy 1.80 - 2.50. Jak je grać, stawkować?

pseudotrader 13

pseudotrader

Użytkownik
Chcę zacząć grać mecze z kursami około 1.80 - 2.50 i zastanawiam się czy grać je jako single, double czy może jeszcze jakoś inaczej?
Jakaś progresja ?

Skuteczność takich typów to około 50%
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Praktycznie single grane płaską stawką są najbardziej bezpieczne.Choć ja bym powiedział,wracaj na BF a nie się bawisz w buka,tam masz większe możliwości rozwoju i zarobku.;)
Średni kurs 2,23 dla dolnej granicy skuteczności 45% gwarantuje zysk
Natomiast górna granica czyli 50% to wiadomo 2,01
Licząc natomiast średnią czyli 1,80+2,50=4,30: 2=2,15
Potrzebujesz tylko 46,6% skuteczności przy płaskiej stawce więc to nie jest dużo,gorzej z utrzymaniem takiej średniej
 
pseudotrader 13

pseudotrader

Użytkownik
Kurde, przy tradingu trzeba obracać większą kasą.
Pre play nie umiem, bo gdzieś zapodziałem moją szklaną kulę i nie potrafię przepowiedzieć ruchu kursu, a in play to śliski temat.
Za dużo razy popłynąłem już na cały bank - głównie z powodu obawy przed redem i chęcią odegrania się ????
Ta gra na kursy 1.80 - 2.50 jest jeszcze w powijakach i nie mam zrobionej jakiejś większej próby, ale jako tako to działa.
Obawiam się tylko, że nawet jakbym miał 48% skuteczności to zysk nie będzie zadowalający, w dłuższej perspektywie czasu, a nie zagram meczu z kursem 2.0 za więcej niż 20% banku, bo to szaleństwo.
 
Do góry Bottom