>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupony bez statystki

wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
może jakiemuś Januszowi się przyda ????
Początkowo 100j.

1# NBA - wygra obie połowy ✅
Clipers/Clipers @ 1.33
Stawka: 30j
2# Clipers -7,5 1 połowa ✅
3j
3# Clipers wygra 3 lub wiecej 1 kwarta. ✅
3j
 
wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
10# Russ Westbrook over 31,5
@ 1,73
3j
Tak myślałem, że nie pokryje tego, ale puściłem bo to KOT następnym razem pomyśle ⛔
 
wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
Po 5 dniach 187,6jednostek początkowo było 100j
jest dobrze w ch** ????
Wypłacamy 80j, żeby było za co pić i lecimy dalej. ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Widzę tu dużo NBA i fajna skuteczność - oby tak dalej ;)
Jako, że ???? dopiero zaczynam się interesować będę zaglądał i pewnie nie rzadko podbierał typy ;)
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Nie neguję typu lecz stawkę..
Rozumiem peffki,fixy,lokaty ale takim stawkowaniem predzej czy później zamkniesz temat z 0j.
Regularne stawkowanie,jakas taktyka i odpowiedzialna gra a nie szybko,szybko ????
Jednym to wyjdzie na plus,drugim na wielki minus.
Odłozyłeś 80j i masz 100j to graj powoli..zagraj za 20-30j ale w razie wypadku masz jeszcze 70-80j + odlozone ;) Twoja kasa/jednostki ale wspomnisz kiedyś moje słowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
Nie neguję typu lecz stawkę..
Rozumiem peffki,fixy,lokaty ale takim stawkowaniem predzej czy później zamkniesz temat z 0j.
Regularne stawkowanie,jakas taktyka i odpowiedzialna gra a nie szybko,szybko ????
Jednym to wyjdzie na plus,drugim na wielki minus.
Odłozyłeś 80j i masz 100j to graj powoli..zagraj za 20-30j ale w razie wypadku masz jeszcze 70-80j + odlozone ;) Twoja kasa/jednostki ale wspomnisz kiedyś moje słowa.
Adi777 wszystko się zgadza myślę tak samo jak Ty, ale potrzebowałem szybko dodatkowy hajs do auta okazja była, a mi brakowało. Teraz kolejna &quot;lokata&quot; weszła i 142,5j planuje grać 3j-5j a za 10j-30j jakieś dubelki ala &quot;lokaty&quot; czy coś takiego. Dziękuje za komentarz !

Widzę tu dużo NBA i fajna skuteczność - oby tak dalej ;)
Jako, że ???? dopiero zaczynam się interesować będę zaglądał i pewnie nie rzadko podbierał typy ;)
Jakimś kotem nie jestem, też za dużo się nie znam,kieruję się analizami z działu prawdziwych znawców, wybieram przeważnie najrozsądniejsze kursy, jak mam możliwość siedzenia po nocach to gram lepsze linie (np. początkowa linia to -6 handicap a na live jest +10 - często wchodzi).
Jeżeli wrzucam typy za dużo stawkę jednostek to warto wchodzić, niekoniecznie za tyle samo.
Gram za prawdziwą kasę, nie wypisuje tutaj typów, żeby nabijać posty, tylko, żeby ktoś skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
Dzisiaj typy bardziej live o 16 powinno coś być ciekawego, i pewnie coś z UFC uderzymy, nie wrzucam nic na razie bo jeszcze faza trzyma i zaczniemy minusować ????
PS: 10/12 typów siadło po 7 dniach Yield 125,4% ale mógłby być i -100%
 
wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
Chwile mnie nie było, teraz nie szaleje tak ze stawkami, bo hajs się zgadza ????
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Boston/Boston
@1,50
30j
✅
Dotychczas najpewniejszy typ ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
kieruję się analizami z działu prawdziwych znawców
Mógłbyś podrzucić mi linkami tematy dobrych typerów ???? z forum?
Zaoszczędziłoby mi to sporo czasu oraz uniknąłbym przebijanie się przez dziesiątki tych mało wartościowych wątków, pozdrawiam ????
 
wiszu12 130

wiszu12

Użytkownik
Mógłbyś podrzucić mi linkami tematy dobrych typerów ???? z forum?
Zaoszczędziłoby mi to sporo czasu oraz uniknąłbym przebijanie się przez dziesiątki tych mało wartościowych wątków, pozdrawiam ????
Nie mam żadnych osobiście korzystam z działu NBA i tyle, a Boston zaczął 9-0 i dostaje 18-13 dorzucam na live coś.
 
Do góry Bottom