>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kupon z sytemem

D 0

dedde

Użytkownik
Kupilem ostatnio kupon w toto mixie z polska ekstraklasa, uzylem systemu 4z8, min wygrana to 0.40zl a maks 94.70. Obstawilem mecze z kursami, 2.30, 3.00, 2.55, 3.30, 1.03, 2.70, 1.41, 3.00. Z czego jeden mi nie siadl i reszte mam dzis (teraz legie) i w nast dni. Czy jak dobrze wytypuje 5, albo wiecej meczy (z systemem 4 z 8) to wygrywam wiecej? ile musi mi meczy wejsc zeby wygrac maksymalna wygrana, a ile zeby dostac minimalna? Pierwszy raz obstawilem z systemem i nierozumiem troche, dlatego pytam. Pozdrawiam i dziekuje za kazda pomocna odpowiedz : )
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Żeby odebrać minimalną muszą wejść co najmniej 4
Żeby odebrać maksymalną muszą wejść wszystkie czyli 8
Im więcej wytypujesz dobrze tym większa wygrana. To tak najprościej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

dedde

Użytkownik
a jak sie wylicza wygrana, np jak mi 6 meczy siadzie? jak mi 4 mecze wejda to nawet wstyd isc po 40 groszy...
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
a jak sie wylicza wygrana, np jak mi 6 meczy siadzie? jak mi 4 mecze wejda to nawet wstyd isc po 40 groszy...
Zależy ktore ci wejda. Na kuponie masz napewno rozpisane bloki. Jeśli jakiś mecz ci nie wszedł to od razu nie wchodzi cały blok i te systemy z tym blokiem juz sa przegrane.
 
D 0

dedde

Użytkownik
Np powiedzmy ze wejdzie mi 6 meczy, z kursami 2.30, 2.55, 3.30, 1.03, 2.70, 1.41. To jak sie oblicza wygrana?
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Np powiedzmy ze wejdzie mi 6 meczy, z kursami 2.30, 2.55, 3.30, 1.03, 2.70, 1.41. To jak sie oblicza wygrana?
1. wygrana 2.30 x 2.55 x 3.30 x 1.03 x stawka na system
2. wygrana 2.30 x 2.55 x 3.30 x 2.70 x stawka na system
3. wygrana 2.30 x 2.55 x 3.30 x 1.41 x stawka na system
itd . wszystie mecze które ci weszły sobie tak dzielisz ale nie mogą sie powtarzać
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
a jak mi 6 meczy wejdzie, to mnoze 6 kursow i stawke tak? bo Ty tylko 4 mecze pomnozyles
4 mecze mnożysz bo masz zagrane 4z8. jak ci wejdą tylko 4 to masz jedną kombinację wygraną jak ci wejdzie 5 masz 5 kombinacji wygranych a jak ci wejdzie 8 to masz od chuja kombinacji wygranych . Następnym razem nie obstawiaj czegoś o czym zielonego pojęcia nie masz :cool:
 
D 0

dedde

Użytkownik
Pierwszy raz obstawilem, bo zawsze mi jeden albo dwa mecze nie siadaly na kuponie, dobra trudno, najwyzej jak mi siadzie wiecej niz 4 to pojde do punktu totomixa i on tam wszystko mi obliczy czy cos i da wygrana kase ;d
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Pierwszy raz obstawilem, bo zawsze mi jeden albo dwa mecze nie siadaly na kuponie, dobra trudno, najwyzej jak mi siadzie wiecej niz 4 to pojde do punktu totomixa i on tam wszystko mi obliczy czy cos i da wygrana kase ;d
to nie masz tego rozpisanego ?? w Fortunie zawsze na kuponie masz łądnie napisane co i jak i jaką masz potencjalną wygraną jak ci wjdzie ten lub tamten blok
 
D 0

dedde

Użytkownik
mam nr meczu, obok syst &quot;a&quot;, dalej obok mecz, typ i kurs i tak jedno pod drugim. Na dole pod tymi meczami jest system : (a) 4z8, pod tym liczba kombinacji prostych : 70, jeszcze pod tym data i godzina zawarcia, wartosc kuponu, stawka, min wygrana, maks wygrana
 
Do góry Bottom