>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kupon który bleknie

A 0

arcan

Użytkownik
Witam mam takie pytanie może mi ktoś pomoże mianowicie miesiac temu wysłalem kupon na zaklady długoterminowe ostatnie zdarzenie bedzie mialo w czerwcu , kupon obstawiony jest za nie małe pieniadze . Od jego wyslania mija miesiac a z dnia na dzien kupon bleknie chodzi o to ze numer zakladu zaczyna zanikac kod kreskowy rowniez mecze takze sa coraz mniej czytelne . Kupon przechowywany jest w ciemnym pudełku wiec nie ma mowy o zlym jego przechowywaniu . Co mi radzicie w zwiazku z tym czy Fortuna może mnie winic za to ze tak sie dzieje czy jak tam do nich pojde dadza mi jakas kopie kuponu czy cos. Jesli tak dalej pojdzie w czerwcu kupon bedzie zwykla biala kartka papieru .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Niezależnie od wysłania maila do Fortuny - zapisz na odwrocie kuponu te jeszcze widoczne info, w tym poza numerem także dokładną datę i godzinę zawarcia zakładu - bo w przypadku ew. reklamacji , będziesz miał dane do ustalenia takiej operacji w ich systemie komputerowym.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Zawiń kupon w folie aluminiową i trzymaj w chłodnym miejscu. Nic mu się nie stanie przez długie lata, ja to samo robię z paragonami i jest ok
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom