>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupon długoterminowy-lokata

D 238

daru

Użytkownik
Panowie tak od pewnego czasu sie zastanawiam czy nie puscic takiego kuponu za 10 tys do końca tego sezonu,wiadomo mrozimy kase na pół roku,wydaje mi się że są duże szanse powodzenia w tym kuponie chetnie wyslucham waszych opini za 10 tysiecy to wychodzi 70 tys czyli jak wejdzie to bedzie okolo 10 tys na miesiac,warto isc w to,co byście zmienili co doradzili?Jestesmy tutaj aby sobie pomagac i wsólnie ogrywac buka pamietajcie !
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Opinia: nie ma co grać takiej taśmy, no chyba że dla ciebie 10k to 2 dni roboty. Dlaczego? Bo to taśma, pefffka @1,1 może zatopić, choćby nie wiem jakim był faworytem.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Zwłaszcza te typy z Pucharu Polski. Przecież już na jesień się takie wydarzenie odpalały, odpadali więksi gracze od Arki Gdynia czy Lecha Poznań. Nie wiemy jakie wtedy mecze będą przed i po tych wydarzeniach i jak kluby do tego podejdą wydarzenia. Już to, że Wigry Suwałki są w tym półfinale może dać do myślenia jak pewny jest Puchar Polski w obstawianiu. A Ruch to nie powinien już w tamtym roku spaść, gdyby nie zakulisowe działania?
 
Y 0

year

Użytkownik
Wyrzuciłbym mecze z pucharu Polski. Nie każdy zespół traktuje krajowy puchar na poważnie. Często ten słabszy zespół z niższej ligi spina się na takie mecze. Ruch Chorzów bym także wyrzucił. Co jeśli przejdą jakąś cudowną metamorfozę i na wiosnę zaczną wygrywać? W naszej lidze wszystko możliwe. Jeśli to ma być &quot;lokata&quot; to bym te mecze odpuścił. Tak samo zrezygnowałbym z Ligi Europy. Lyon to nie jest żadnej potentat i grać to po takim kursie to słabo wygląda. Bilbao nie wiem. Z tej taśmy zostawiłbym trzy mecze i kurs ogólny 1,96. Sposób gry uważam ciekawy i opłacalny, ale za dużo meczy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
H2H w lidze polskiej są dosyć ryzykowne w obecnym systemie rozgrywek.punkty podzielą na pół i te różnice będą małe.W drugiej ósemce o utrzymaniu zadecyduje forma tu i teraz a różnice na starcie będą minimalne.Zobacz teraz na tabele, 9ta Korona 26pkt, ostatni Ruch 16pkt obecnie dzieląc te punkty różnica punktowa obu zespołów topnieje do 5pkt, reszta jest w kontakcie.
w pierwszej z kolei znajdzie się kilku leserów dla których start rundy decydującej będzie końcem sezonu, ale tu akurat do obiboków Lecha bym nie liczył więc tutaj w pełni się zgadzam.To tak w ramach lokaty, bo tak to sobie pograj, czemu nie?Sam lubię pocisnąć podobne zakłady mam ich kilka:]
 
Do góry Bottom