>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kumulacja -> 35 milionów, co zrobicie z kasą?

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ja nie gram, bo mi szkoda, ale zaraz pojde i powpisuje liczby swoje a wieczorem bede sie cieszyl z wygranej :]
A mysallem ze wiecej placa za 4 i 5 niz to jest :p &gt;200 i &gt;6000 to malo jakos sie wydaje ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jacekk jakie liczby skreslasz? ;]
z reguły nie podaję i tego się trzymam :]
Pierwszy zakład - liczby szczególne reszta chybił trafił :]
Jak ze skutecznością? Raz czwórka, kilka razy trójka. Raczej wychodzę na plus, ale nie gram co tydzień ???? Zazwyczaj raz w miesiącu jak jest wysoka kumulacja powyżej 5 mln.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
z reguły nie podaję i tego się trzymam :]
Pierwszy zakład - liczby szczególne reszta chybił trafił :]
Jak ze skutecznością? Raz czwórka, kilka razy trójka. Raczej wychodzę na plus, ale nie gram co tydzień ???? Zazwyczaj raz w miesiącu jak jest wysoka kumulacja powyżej 5 mln.
ja jeszcze nigdy nic nie wygralem :] a moj kuzyn kiedys zagral w Multi Lotka i trafił 8z10 liczb i wygrał chyba 240 zł czy cos takiego :jezora:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Heheh, ale ludzie głupii.. Takie kolejki, a przecież 99,999999% nic nie wygra :p Ja wpisałem sobie liczby na kartce, to głupie, ale wieczorem sprawdzę, czy bym wygrał :p Jak będzie &quot;6&quot; to idę się powiesić, a jak nic to będę się cieszył z zaoszczędzonych $ :]
Moje liczby: 4,10,12,18,20,21
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ciekawe ile osob wezmie liczby z serialu Lost:-D. Ja jestem jego fanem ale nie gram w takie rzeczy i nie zagram.
Jak ktos by nie wiedział- 4, 8, 15, 16, 23, 42
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Zapamiętajcie te liczby: 11, 16, 24, 27, 37, 42

Warte są one 35 mln złotych ;).

Szkoda tylko że nie gram w totka...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ciekawe ile osob wezmie liczby z serialu Lost:-D. Ja jestem jego fanem ale nie gram w takie rzeczy i nie zagram.
Jak ktos by nie wiedział- 4, 8, 15, 16, 23, 42
Rybex a ja wczoraj pomyslalem zeby takie liczyby dzis wieczorem skreslic &quot;D
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Rybex a ja wczoraj pomyslalem zeby takie liczyby dzis wieczorem skreslic &quot;D
Ja ci powiem tak: szansa jest praktycznie taka sama a musiałbys sie dzielic pewnie ze spora liczba osob. Juz sobie to wyobrazam jak ludzie puszczaja po 10 kuponow to sobie mysla: &quot;a tam walne sobie liczby z Losta&quot;. Wiec chyba nie warto, ale te liczby sa magiczne:jezora:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
a ja mam zagranych 13 zakladow, jak 3ki zadnej nie bedzie to zlee ;]
35 mln pod warunkiem ze bym sam wygral wydałbym na :
3 mln na cele charytatywne
2 mln na start bym wydal( w miare luksusowy dom za 1.5mln i samochod za 400-500k :] )
15 mln zainwestowane :]
10 mln dla rodzicow
3.5 podatek :]
1.5 - na FB kupilbym sobie range typer :jezora:
 
Do góry Bottom