>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kujawiak Włocławek - Cracovia Kraków PP 25.X.05

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Kujawiak Włocławek 3.45 X 3.30 MKS Cracovia Krakow 1.85 BAW

Jak typujecie w tym spotakniu ????

Ja bym sie pokusił o remis l ???? Kurs bardzo ładnu cracovia po remisie w Krakowie bedzie zapewne stawac na głowie zeby wygrac ale kujawiak tez przedstawia dosc dobry poziom gry
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ja oczywiscie ide na ten meczyk ???? zwalniam sie z reli i naprzod ???? Baniak(trener Kujawiaka) dał odpoczac Gacy- ktory ma z 1,95 (obronca) oraz innym obroncom...do teamu wraca Rysiu po kontuzji ktory jest doswiadczony zawodnikiem..w bramce stanie Luncik ktory jest 2 bramkarzem ale grał np. w Amice ???? W napadzie Mikulenas i Staniszewski...w pomocy zagra Maxwell Kalu ktory grał w I ligowych klubach 0 teraz najlepszy zawodnik Kujawiaka ???? Kujawiak napewno zagra na X...nie sadze by sie odkryli 8) Cracovia teraz dobrze pyka...i troche sie boje ???? Jedno wiem...siadam z klubem kibica i dre morde na maxa ,,KUJAWIAK!!&quot; bedzie tez duzo kibicow bo wstep na mecz jak z Jagiellonia jest za free wiec z 5 tysiecy bedzie ????
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
I chłopaki sensacja ???? Kujawiak wygrał 2-0 ???? PP bedzie nasz :p 1 bramka przepiekna-bomba z 30 metrow,poprzeczka i gooool..jakies 2 minuty pozniej 2-0!!!!Stadion szaleje!!Cracovia nic nie grała...w I połowie odała z 4 strzały nie wiecej a Kujawiak z 8 i w tym jednym koles na pusta bramke nie trafił w piłke!!Dwa razy minimalnie nad poprzeczka...druga połowa zaczeła sie od przewagi Cracovi- ładnie strzelał Giza z wolnego ale wspaniale zachował sie Skrzypiec w bramce ???? Pozniej jedna bramka z 30 metrow!I 2 z roznego dosirodkowania i Bekas strzela brame!!Kujawiak zmienił ustawienie na 5-4-1-1 i sie bronił czekajac na kontry...Cracovia wtedy oddała tylko 3 strzały...Ogolnie w tym meczu Cracovie nie wygladała na I ligowy zespoł!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom