>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2012/2013?

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zawsze się trafia jakaś rewelacja, w tym roku może być to Zagłębię.Wisła też ma predyspozycje i może zaskoczyć bo nie ma piłkarzy gorszych niż Legia, choć uważam że tak samo może być w drugą stronę i skończy sezon gdzieś hen daleko bo będzie się więcej gwiazdorzyć niż grać, sama liga bez pucharów więc nie ma wahań nastrojów, koncentracja na jeden cel więc w tym mam tylko nadzieje.
Urban nowy trener? Sagan 33-l?Nie ujmując nic Saganowi nie przeszedł do Legii na piłkarską emeryturę z Barcelony, gole będzie strzelał jak i marnował w dobrych sytuacjach, pytanie tylko w jakich okolicznościach.Urban już 2 lata temu trenował Legie, więc jaki to nowy trener? Jego szkoła jest dobra na takie właśnie Zagłębie, w Koronie może też by coś zrobił lecz tam mają odpowiedniego człowieka na stanowisku, ale w Legii?W lidze moim zdaniem szkoła Urbana będzie ślepakiem, w pucharach może ich ustawi pod godnych rywali, ale w pucharach zawodnicy chcą grać, w lidze chcą schodzić z boiska z 3 punktami zanim na nie wyjdą.
Kolejny rok i Legia z presją na garbie i pozornymi wzmocnieniami, żeby wygrać ligę trzeba w niej tylko chcieć grać jak ma się tam jakiś zespół, komu się będzie chciało to zobaczymy.Presja to nie jest na pewno atut.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
A moim zdaniem w tym sezonie mistrzostwo zdobędzie Wisła, po tak słabym sezonie klub po prostu potrzebuje sukcesu, przyzwoite transfery (wierzę w odrodzenie Głowackiego i Sikorskiego), odeszło kilku starszych panów, dla których gra w Polsce była sportową emeryturą, poza tym Probierz miał cały okres przygotowawczy tylko dla siebie, nie musiał przejmować drużyny w spadku po kimś innym, co ma ogromne znaczenie. Myślę, że Legia i Lech będą też się liczyć, ale może zabraknąć im argumentów w ataku. Jeśli chodzi o Śląsk to nie liczyłbym na kolejny dobry sezon, wygląda na to, że magia Lenczyka skończyła się już. Jak już wcześniej wspominaliście Zagłębie i Jagiellonia mogą namieszać, ale pamiętajmy, że Zagłębie dostało na starcie minus 3pkt. Ciekaw jestem z kolei gry Ruchu, przyzwoite transfery, trudno tylko powiedzieć coś więcej na temat trenera, spoko, że dostał szansę. Teraz napiszę coś trochę nie w temacie. Do spadku typuję drużyny Bełchatowa i Podbeskidzia, wszyscy wiedzą o problemach GKS-u po odejściu głównego sponsora, Podbeskidzie miało znakomity sezon jako beniaminek, ale teraz może być już gorzej, trudno powiedzieć na co będzie stać parę beniaminków, szału raczej nie będzie ???? . Widzew, Polonia, Lechia, Górnik i Korona pewnie urwą punkty faworytom, potracą ze słabszymi drużynami i zajmą miejsca w środku tabeli ???? .
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nie napisałem, że jest lepszy ale jak na dzień dzisiejszy Legia ma tylko trzech napastników w kadrze, ok Saganowski na razie super, ale jak długo utrzyma taki poziom, trudno powiedzieć, Ljuboja poprzedni sezon spoko, ale odszedł Skorża, który bał się posadzić go na ławce, tylko dlatego, że Ljuboja mogłoby się obrazić, już mi się obiło o uszy, że była jakaś wojenka na linii Urban-Ljuboja (i chyba Radović). Jest jeszcze Kosecki, na którego bardzo liczę, że w końcu zacznie grać na miarę możliwości, ale jak do tej pory ciągle nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Wiem, że napastnicy Wisły w tej chwili nie mogą być postrachem ligi, ale liczę na przełamanie Sikorskiego, wiem, że potrafi grać, dojechany psychicznie w Polonii musi wykorzystać szansę jaką daje mu teraz Probierz, albo będzie to jego koniec z w miarę profesjonalną ligą i przyzwoitymi pieniędzmi. Jest Genkow, który dla mnie ciągle pozostaje jednym z lepszych napastników w lidze, a u Probierze zagrał kilka przyzwoitych meczy. Poza tym pojawiła się teraz opcja powrotu Brożka z Trabzonsporu, gdyby wrócił to znając naszą ligę znowu byłby jednym z najlepszych napastników w kraju. Jest jeszcze Boguski, raczej pomocnik, ale potrafiący grać w ataku, jeśli tylko byłby zdrowy to jest w stanie pociągnąć drużynę. O Quioto trudno niestety coś powiedzieć w tej chwili.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A ja słyszałem, że Probierz na oczach Meliksona podarł Tore i mają ostry beef, I CO TY NA TO ?
Twoje wyliczenia są mało konsekwentne, bo Koseckiego ustawiasz w ataku, chociaż występuję w Legii na boku, a nie przywołujesz na atak Kucharczyka, dla którego jest to naturalna pozycja. Wszystkie argumenty, które wymieniłeś za tym, że Wisła zostanie mistrzem, są do odbicia jednym pociągnięciem klawiatury. No, bo czy Urban tez nie miał całego okresu przygotowawczego dla siebie ? Bo czy Legia też nie potrzebuje sukcesu ? Czy Legia nie poczyniła przyzwoitych transferów (w twojej skali oczywiście, bo transfer Sikorskiego oceniłbym jako FATALNY) ? Ten brak argumentów w ataku, taki z dupy trochę, przemyśl to.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Widzę, że jesteś kibicem Legii i trochę Cię uraził mój typ. Ja nie kibicuje żadnej z tych drużyn, więc staram się być bardziej obiektywny. Urban już miał swoją szansę, hmm...zdobył mistrzostwo? Nie przypominam sobie. Jeśli chodzi o umiejętności trenerskie to niestety (dla Legii) Probierz bije go na głowę, pisząc, że miał cały okres dla siebie miałem na myśli, to, że tym razem nie przejmuje drużyny przygotowywanej przez innego trenera. Powtarzam, Sikorskiego nie skreślałbym na stracie, tak samo jak nie skreślam Saganowskiego, a jak robi to dużo ludzi. Nie jest tak, że nie daje szans Legii, przeciwnie, Urban trenerem jest słabszym, ale ma jedną super zaletę, stawia na młodych, na tym polu to Legia jest zdecydowanie lepsza, ma najlepszą szkółkę w Polsce i ta młodzież może ich pociągnąć, ale pomimo tego na początku sezonu stawiam na Wisłę, zostało jeszcze kilka dni okienka transferowego, po tym czasie wszyscy będziemy mądrzejsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
No strasznie mnie uraził twój typ, czuję ból w serduszku, dzwońcie po pogotowie. Oczywiście Probierz to Ferguson polskiej myśli szkoleniowej, wyniki w Arisie pokazały, że stoi 3 piętra nad marnym wychowawcą dzieci z Pampeluny. Ja chciałbym po prostu zrozumieć twoje zdania, bo argumenty, którymi rzucasz, są bardzo lotne i można je przypisać do większości drużyn w ekstraklasie. Po prostu jak ktoś piszę, że Legia nie ma argumentów w ataku, a potem stawia na Wisłę w końcowym rozstrzygnięciu to zaczynam rapować sobie w głowie wersy Piha - &quot;Co oni znów ***** pierdolą, niech zalizują swoje dupy pod jemiołą&quot;.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Człowieku patrzysz tylko na to co jest dzisiaj, liga ma 30 kolejek, więc chodzi mi o to, że Legii w pewnym momencie może zabraknąć kogoś kto będzie strzelał (kontuzje, kartki itp.). I takie jeszcze jedno pytanko, znajdź mi drugiego trenera, który dostał tyle czasu na zbudowanie drużyny a nie osiągnął z nią nic, no chyba, że dwa wicemistrzostwa i Puchar Polski to szczyt marzeń Legii.
PS. Liczyłem na to, że sobie merytorycznie podyskutujemy o lidze, ale widzę, że wolisz mnie obrażać jakimiś &quot;cytatami&quot; ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jejku, jaki ty czuły, &quot;Cierpienia młodego Wertera&quot; w specjalnym miejscu na półce ?
I takie jeszcze jedno pytanko, znajdź mi drugiego trenera, który dostał tyle czasu na zbudowanie drużyny a nie osiągnął z nią nic, no chyba, że dwa wicemistrzostwa i Puchar Polski to szczyt marzeń Legii.
A to już szczyt albo ignorancji, albo głupoty. Wiesz w ogóle w jakiej sytuacji była Legia, gdy poprzednio Urban prowadził Legie ? Konflikt kibiców z działaczami, budowa stadionu, sami pseudopiłkarze w drużynie (Grzelak, Iwański i inne gwiazdy) itd. Przecież wicemistrzostwo i PP to i tak wyciśnięcie gówna z róży. Cytat z poprzedniego postu ciągle aktualny, elo.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
A Probierz miał w Widzewie, Polonii Bytom, Jagiellonii, ŁKS-ie i Arisie życie usłane różami, ciągłe użeranie się o kasę, niepewne wypłaty swoje i piłkarzy, no na prawdę pełen komfort pracy. A tacy piłkarze, o których wspomniałeś są w każdym klubie, więc cytując Ciebie argument &quot;taki z dupy trochę&quot;
 
P 0

pankuntakinte

Użytkownik
Mi się wydaję, że Legia zostanie mistrzem polski. Nie zgadzam się z tym co kolega pisał, że w Legii może dojść do sytuacji, że nikt nie będzie wstanie strzelać bramek. Legia Kupiła Bereszyńskiego a on wcale miernym piłkarzem nie jest. W Warcie się wyróżniał, w Lechu coraz bardziej błyszczał. Wydaje mi się, że jeszcze w tym sezonie trochę bramek ustrzeli
 
T 0

thomas49

Użytkownik
Mi się wydaję, że Legia zostanie mistrzem polski. Nie zgadzam się z tym co kolega pisał, że w Legii może dojść do sytuacji, że nikt nie będzie wstanie strzelać bramek. Legia Kupiła Bereszyńskiego a on wcale miernym piłkarzem nie jest. W Warcie się wyróżniał, w Lechu coraz bardziej błyszczał. Wydaje mi się, że jeszcze w tym sezonie trochę bramek ustrzeli
Hmm, polemizowalbym czy w Warcie sie wyroznial. Nic specjalnego tam nie gral, jesli strzelal to raczej dokladal noge, ale chwala mu za to. W Lechu byl niechciany, ale tak czy inaczej uwazam, ze w Legii za duzo nie pogra. Lech ma slabsza kadre od Legii (nawet po przejsciu Teodorczyka) i w Lechu Bereszynski mialby wiecej szans na gre.
W zasadzie to ciezko bedzie Legii nie zdobyc mistrzostwa, sa mocni.
 
R 67

route66

Użytkownik
Jak już tak bardzo chcesz anaizowac to Legia moze pozwalić sobie na 2 porażki Bo stosunek meczy na korzyść Legii. Kalendarz - 2x wyjazd ( Widzew , Ruch)
i ostatnia kolejka u siebie ze Śląskiem , to mecze gdzie Legia musi zdobyć 1 pkt w 3 meczach
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
co ty gadasz? Jakie dwie porażki ? Dwie porażki przy zwycięstwach Lecha = strata mistrzostwa przez Legię. Legia może pozwolić na porażkę i remis, jeden mecz muszą wygrać oczywiście jeżeli Lech wygra wszystko. Myślę że dla Legi to żaden problem i jak się zmobilizują to są wstanie te wszystkie mecze wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom