>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2007/2008

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:0bc9157e06]KTO MISTRZEM POLSKI ?[/center:0bc9157e06]

W tym temacie głosujemy kto waszym zdaniem zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2007/2008.Każdy niech uzasadni krótko bądź długo swój wybór na koniec sezonu zobaczymy kto z nas przed sezonem miał rację.Każdy niech wpisze swój prawdziwy wybór nie róbymy tutaj sobie żartów ;)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja oddałem głos na GKS Bełchatów. Dlaczego? Uważam, że jest to bardzo stabilna i zgrana drużyna. Większych niespodzianek się raczej nie możemy spodziewać. Poza tym lubię ten klub ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście zagłosowałem na zespół krakowskiej Wisły.Do zespołu dołączył nowy trener którego uważam za bardzo dobrego coacha czyli Maciej Skorża najpierw bardzo dobrze prowadził zespół Amici Wronki ostatnio odnosił sukcesy z Groclinem GW.Do Wisły dołączyły też kilka dobrych piłkarzy jak Kamil Kosowski,Andrzej Niedzielan,Rafał Boguski,Piotr Ćwielong,Tomáš Jirsák oraż Grzegorz Kmiecik i Mariusz Magiera.Wszyscy może z wyjątkiem tych ostatnich powinni być poważnymi wzmocnieniami drużyny.Napewno tez trzeba odnotować odejscie Kuby Błaszczykowskiego ale jego miejsce z powodzeniem może zająć Rafał Boguski który miał świetne występy w barwach GKS Bełchatów.Moim zdaniem Wisła w tym sezonie powalczy o najwyższe miejsce na podium...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moim zdaniem największym faworytem na zdobycie tytułu jest Wisła Kraków. Wydali całkiem sporo na transfery, dość dobre transfery. Wisła po fatalnym zeszłym sezonie na pewno będzie chciała się zrehabilitować.

Krótka notatka, ale na temat :p
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Moim zdaniem Wisła Kraków zbiera ekipę na Mistrza Polski. Pomimo , że pozbyli się Błaszczykowskiego to Wisła postarała się o jego godnych? następców. Jestem ciekawy jak Skorża poukłada ten zespół i czy kosa po kilku słabych latach dostanie szansę na grę w pierwszej 11 :mrgreen: .
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak jak wyżej zostało napisane Biała Gwiazda najkonkretniej została wzmocniona ze wszystkich klubow OE.Jeżeli chodzi o obronce tytułu czy GKS Bełchatów nie sądze ze przyszły sezon wyjdzie im tak dobrze jak 06/07.Mam nadzieje że w tym sezonie narodzą się nowe rewelacje które będą walczyly o najwyzsze cele.
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Mistrzem zostanie WISŁA KRAKÓW chociaż osobiście kibicuję Lechowi Poznań.
A dlaczego ? :
Po pierwsze Wisła ma najlepszy skład -faktem jest ,że nie są zgrani i dużo jest u nich indywidualności- ale zgranie przyjdzie z czasem ;
Po drugie Wisła posiada najdłuższą i najlepszą nie tylko ławkę ale i trybunę rezerwowych -a wewnętrzna walka o &quot;pierwszą jedenastkę&quot; jest ogromnym atutem Krakowian;
Po trzecie Wisła ma zdolnego trenera-młody,niewypalony i nie skorumpowany Maciej Skorża udowodni,że należy do najlepszej trójki trenerów w Polsce;
I wreszcie po czwarte - Bogusław Cupiał-to już prawdopodobnie jego ostatnia próba &quot;zawojowania &quot; nie tylko własnego podwórka ale i powalczenie w Champions League w przyszłym sezonie;
 
-adamo- 0

-adamo-

Użytkownik
Jak większość osób zagłosowałem na Wisłę Kraków. Moim zdaniem działacze z nad Wawelu fantastycznie przepracowali okres przygotowawczy i okienko transferowe. Pojawienie sięw ich szeregach Kamila Kosowskiego czy Andrzeja Niedzielana znaczy w naszym kraju wiele...Także młody i zdolny trener na dorobku... Nic dodać nic ująć... W tym sezonie raczej nie ma co liczyć na niespodzianki i Wisła spokojnie będzie walczyć o mistrzostwo (miejmy tylko nadzieje że nie z samym sobą).
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Sadze ze bedzie to Wisla Krakow a dlaczego ? Dlatego z zbieraja ekipe na majstra z dawnych lat czyli Niedzielan czy Kosowski maja znakomitych kibicow ? I dobrego trenera .... Kibicuje im z calego serce a na 2 miejscu widze zespol lecha poznan , ????
 
rafix161 0

rafix161

Użytkownik
Osobiście nie zgodzę się z większością i stawiam na GKS Bełchatów. Liczy sie kolektyw nie indywidualności i koszt piłkarzy. Pieniążki nie grają na boisku i to jest piękne w piłce ;). Co Do Wisły uważam że pierwsza 3. Skończą lepiej niż w zeszłym sezonie ale majster nie w tym roku. Runda jesienna to będzie czas na dotarcie składu i zgranie zespołu a GKS Bełchatów ma ten etap już za sobą bo tą pracę wykonał w zeszłym sezonie a do dopracowania ma marginalne szczegóły.W Podobnej sytuacji jest Lech Poznań który także może zaskoczyć w tym sezonie lecz tu skrajna osobowość i szczęście Franciszka Smudy nie jest gwarantem sukcesu ;).
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Od dawna niestety przestałem kibicować komukolwiek w naszej lidze , wolę drużyny lokalne i niższą ligę. Natomiast z chłodnego spojrzenia na świat wykalkulowałem że największe szanse ma Bełchatów, najwiekszy atut stabilizacja klub ma spokój od wszelkich afer widać że solidnie pracują nad tym co robią i mają duże szanse zdobyc mistrzostwo, mocni będą i Lech i Legia, Wisła może Zagłębie, nasza liga jest nieobliczalna i tak jak w tamtym roku mistrz był trochę niespodziewany patrząc od początku sezonu tak i w tym myśle że będzie to &quot;niespodzianka&quot; - zobaczymy jak poradzą sobie kluby z presją , czego się odnich żąda, bo jeśli znów się zacznie wymiana trenerów po kilku meczach to żaden klub z najlepszym składem nie da rady , a w naszej lidze roztacja na tych stołkach jest bardzo duża.
Ciekawa sprawa to mała liga , jest to troche nowość, pytanie jak to wpłynie na rozwój piłki i czy przyniesie jakieś korzyści , ale to na marginesie.
Wszystkim kibicom swoich klubów życzę samych sportowych , wielkich wrażeń z ich udziałem . ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zdecydowanie najwieksza liczbe głosów dostała drużyna Wisły Kraków na drugim miejscu uplasował się Poznański Lech a na trzecim razem wspolnie ;) Legia Warszawa i GKS Bełchatów.To są nasi faworyci a kto zostanie Mistrzem Polski na tą odpowiedz musimy jeszcze troszkę czasu poczekać...

Zamykamy sezon się zaczął
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom