>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie mistrzem NBA 2006/07?

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Jakie są wasze typy na półmetku sezonu? Kto wydaje wam się najpewniejszy i najmocniejszy?

Ja osobiscie typuje Suns, ale mysle ze Mavs moze im pomieszać szyki. Nie wiadomo czy sie nie zajadą te zespoly, cięzko bedzie ale wierze w Nuggets bo jak sie do końca zgrają to trio Iverson-Anthony-Camby mogą tez wiele osiągnąć. Niezle zapowiadają sie tez Pistons i Spurs. Wielką niewiadomą jest zeszłoroczny mistrz NBA - Miami Heat. Podawajcie swoje typy. Ja stawiam jednak na graczy z Arizony - Phoenix Suns.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Oczywiśćie zagłosowałem na LA Lakers !
wiem ze maja strate do pozostałych pretendentów ,ale to moja ulubiona drużyna i kibicuje im wiec nie mogłem zaglosowac inaczej!
Bryant rox :!:

pozdro ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja nie lubie takich tematów , bo trudno przewidywać w połowie ( nawet nie ) sezonu ale zagłosowałem na Suns . Bo jak nie teraz to kiedy ?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja zagłosowałem na Mavs myśle że mają ciekawy zespoł i stać ich na mistrzowstwo NBA.Osobiście chiałbym żeby tytuł obronili koszykarze Miami Heat.Wrócił Shaq jest Wade więc mogę tez jeszcze pokazać na co ich stać.
???? ???? ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Dworzanie krola Jamesa :jezora: Cleveland niezle namieszaja w tym sezonie
Namieszaja tak jak mieli mieszac od 2 sezonow :]

Zagłosowałem na inna bo chciałbym żeby to było Toronto :jezora: jednak trzeźwo patrząc najwieksze szanse maja Mavs i Suns, czyli pewnie mistrzem bedzie San Antonio :roll:
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
[center:f66fbd8ef8]Moim faworytem do zostania mistrzem NBA w sezonie 2006/2007 jest drużyna Phoenix!

[/center:f66fbd8ef8]
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Ja dalem na Cleveland Cavaliers... choc tak szczerze mowiac, daje im szanse na final konferencji... No ale calym sercem im kibicuje! ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
Dałem typ na Phoenix choć jest kilka innych drużyn, które grają dobrze Dallas Mavericks są mocni oraz Miami może jeszcze pomieszać szyki ale postawilem na Suns szcególnie dlatego, że podoba mi się finezyjna gra Nash&#39;a.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Mistrzem tego sezonu będzie Dallas ! Jak dla mnie to ta drużyna zasługuje na miano najlepszej drużyny NBA . Dallas niezawiodło mnie w tym sezonie ! Jak na nich stawiałem wygrywali !! Dlatego życze im wygranej !! Zresztą sa na najlepszej drodze do zwycięstawa !! ????
 
P 0

pippen_33

Użytkownik
Ja zagłosowałem na Chicago Bulls
Może to nie jest najlepsza druzyna, ale w swoim czasie bylo nie do pokonania.PZDR.


 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Najpewniejszym &quot;typem&quot; wydają się Suns i Mavs. Ciężko znaleźć pewny zespół. Boję się ze Suns mogą odpaść w PO jak rok temu. Świetny sezon i nagle spotkają jakieś tam podżędne SAS i przegrają ;) Na Miami w ogóle nie patrzę. Mistrzowie którzy się &quot;wypalili&quot;. Jak długo młodziutki Wade może ciagnąć taki zespół ?
SAS mają mocny skład i zajdą daleko, jak zwykle są w gronie pretendentów do wygrania ligi. Duncan + Parker, miodzio ???? Do tego dochodzi Ginobili i jest nutella :jezora:
Nuggets są w przebódowie. Za dwa lata mogą nawet dojść do finału, teraz za duzo problemów itp. Wielki transfer z Ai, zawieszenia Melo (to zaliczam do tegorocznych problemów ;) ), następnie sprzedanie Boykinsa. Ciągle &quot;kaleki&quot; Martin, kontuzja Iversona i Cambiego (nie wiem jak tam z nimi aktualnie). Sezon liczę u nich jako 2 runda PO.
Detroit mają z powrotem swojego C-webba, i ekipę dobrą ale po prostu ciężko mi ich zobaczyć w roli faworytów do wygrania ligi, po prostu ;)
Waszyngton ???? W stolicy zaczęło się ładnie kręcić. Arenas sie bardzo rozwinął. Średnia bliska 30pkt. u boku ma klasowych &quot;wspomagaczy&quot;, w PO może pierwszą rundę przejdą ale jeszcze nie są gotowi na dalszą rozrywkę ;) Tam trafiają tylko najlepsi.
Cleveland miało mieszać a powstała tylko silna druzyna z którą każdy się liczy bo mają LeBrona z partnerami. oczywiście nie chcę ubliżać kolegom z drużyny LeBrona ale według mnie mistrzem nie moze zostać druzyna z jedna wielką gwiazdą która dla nich wygrywa mecze. No bez partnerów by nic nie zdziałał. Iglauskas i reszta ładnie mu pomagają ale przydała by mu sie jeszcze jedna gwiazda, coś w stylu Suns gdzie wszystcy potrafia zdobyć +20.
Chicago, legendarna druzyna ???? jak narazie kończy sie na lekko dodatnim bilansie i pogłoskach o wymianie Gordon-Gasol. Bardzo podoba mi się ta drużyna. myślę że mogliby zajść naprawdę daleko w tym sezonie. Wystarczy wymienić takich graczy jak Hinrich, wspomniany Gordon, Deng, Wallece czy Nocioni. tylko jeszcze powalczyć, bo ja chcę widzieć bilans z minimum o 15 wygranych więce niz przegranych.
LAL na mistrza mi nie pasują. Kobe z Shaquillem to było coś. Kłucili się ale mistrzostwa zdobywali. Kobe, MVP ASG zdobywa pkt ile moze. Dostaje jakąś pomoc od kolegów ale jak dla mnie coś w stylu Cavs, czyli jedna gwiazda + asystenci przy pracy.
Houston, jak ja im rzycze finału ???? Nie jestem ich jakimś fanem ale wreszcie im sie należy. W tym sezonie mają naprawdę mocny skąłd. Z yao na centra kto moze w lidze powalczyć ? Jedni z niewielu. Do wielkiego chińczyka dochodzi T-mac który zapakuje, rzuci, poda, zbierze i przechwyci. Skip To My Lue czyli Rafer Alston. Świetny asystent, tu już mówię o podawaniu ;) Wspaniały kozioł jak na streetballowca przstało. Dochodzi Battier i John Lucas III, ten drugi za to że sie fajnie nazywa ????
Wspominani na początku postu Phoenix bedą walczyć do upadłego o pierścionki i puchar.
Wymienie po prostu, same nazwiska robia wielkie wrażenie na mnie : Nash, Stoudemire, Marion, Barbosa, Bell, Diaw. I wszyscy w jedym skąłdzie = baaaaardzop duzo punktów, piekne akcje i co najważniejsze np. 15 wygranych z rzędu (choć aktualnie 3 przegrane). A no i ładnie dodatni bilans 39-13.
Mavs sieją postrach tu i tam, zależy gdzie zdaża im się grać ;) Terry, Dirk itd. no i wszystko wiadomo ;)
Zagłosuję na Suns bo zaimponowali mi 15 wygranymi z rzędu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom