>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Świata 2022

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mbappe, Messi, Neymar, Cristiano Ronaldo, Lewandowski, Kane, Vinicius Junior a może ktoś inny? Kto waszym zdaniem zostanie królem strzelców Mistrzostw?
 
Otrzymane punkty reputacji: +251
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Messi @ 15,00
Neymar@ 15,00

Superbet


Idę tym samym tropem co w przypadku zwycięskiej drużyny na mundialu. Obstawiam liderów swoich drużyn którzy są w gazie. Dodatkowo obaj mają duże szanse na końcowe zwycięstwo co by przełożyło się na więcej meczów/minut na boiskach w Katarze. W przypadku typowań takich zakładów jest to lekka loteria, jak sam kurs już pokazuje, aczkolwiek ja osobiście już od jakiegoś czasu czekałem na te typy, bo patrząc na ten sezon, no ewidentnie obaj swoją formę szykowali na mundial. Więc jak kogoś bym obstawiał to właśnie ich. Większymi faworytami są według buków tylko Kane/Benzema i Mbappe.
Ja osobiście ani do Anglików jak i Francuzów nie jestem przekonany jako reprezentacji które zajdą daleko, dlatego dla mnie nie są to, aż tacy faworyci. Benzema więcej ostatnio kontuzjowany niż gra, więc nawet ryzyko mniejszej ilości minut, kontuzji tutaj jest większe. Kane i Mbappe faktycznie, szczególnie ten drugi, aczkolwiek sama gra Francuzów jest daleka od ideału, więc mnie, aż tak to nie przekonuje. Aczkolwiek takie typy powinno się bardziej zabawowo podchodzić ;), więc nawet kilka drobnych na Lewego też można dać żeby potem nawet znajomym się pochwalić jakby się wygrało
 
Do góry Bottom