>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto zostanie królem strzelców MŚ 2018?

contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dla mnie Lewy będzie miał na Mundialu taką samą rolę jak na Euro - ściągnąć na siebie uwagę jak największej ilości obrońców żeby inni mogli strzelać. Jacy inni? Tutaj pytanie póki co bez odpowiedzi bo w polskiej reprezentacji plaga kontuzji. Lewy jest na tyle dobry, że mimo ściągania na siebie przeciwników może zdobyć dwie, może trzy bramki - zależy czy Polska wyjdzie z grupy i na kogo tam trafi. Ale mówienie, że Lewandowski zostanie królem strzelców to mrzonki i jest to zupełnie nieprofesjonalne - to forum to nie fanklub reprezentacji Polski (mimo że oczywiście każdy na tym forum chce żeby Polska zaszła jak najdalej, najlepiej do finału). To forum radzi jak obstawiać, a w bukmacherce nie ma sentymentów - nigdy nie można się nimi kierować przy stawianiu pieniędzy. Lewandowski ma szansę zostać królem strzelców tylko wtedy, kiedy Polska doszłaby do półfinału a dzięki temu zagrałaby 7 meczów (mecz o trzecie miejsce bądź finał). Szanse na to wynoszą jakieś 3-6%. A nawet w takim wypadku Lewandowski nie musiałby strzelić więcej niż 4 bramek w 7 meczach. Reasumując - bardzo cieszą oko takie patriotyczne postawy, do tego oczywiście każdy użytkownik tego forum ma prawo do własnego zdania i opinii (i wbrew pozorom nie zaprzeczę zaraz sam sobie) ale zbiorowa halucynacja jakoby Robert miał zostać królem strzelców to wprowadzanie potencjalnych typujących w błąd. Nawet nie wiadomo czy nasza reprezentacja wyjdzie z grupy. Króla strzelców szukajcie w takich grupach jak grupa B, C, G czy E - większość królów strzelców na Mundialu strzeliła najwięcej bramek w fazie grupowej, to nie przypadek.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Myślałem, że poczytam tutaj o Ronaldo, Lukaku czy kimkolwiek innym a tu w co drugim poście dywagację o Lewym, że niby będzie królem strzelców? Chyba w FIFA 18... w której też jest ukazany jak drewno strzelające gole główką i nic więcej.
Po pierwsze na co się patrzy to jaka drużyna co może zwojować w turnieju a co za tym idzie dany piłkarz będzie miał szans na strzelenie goli a umówmy się szczerze Polska nie wyjdzie z grupy. Z Senegalem i Kolumbią dostaną podobny łomot co z Danią. Więc już szanse spadają praktycznie do 5%.
Druga rzecz to sam zawodnik. Lewandowski umówmy się szczerze, żyje z 100% okazji gdzie piłka się szczęśliwie odbije itd. może i na klika goli to wystarczy, ale nie na tyle aby zdobyć króla strzelców.
Oczywistą oczywistością jest, że Brazylia będzie grać długo i bramkostrzelnie a co za tym idzie Neymar czy Jesus będą strzelać aż miło i w nich należy upatrywać faworytów, bo przecież nie ten młokos z Francji który w PSG już przestał błyszczeć w porównaniu z Monaco a teraz będzie równia pochyła w dół. Gierezman też wątpie.
Moim zdaniem z Mbappe nie jest tak źle, w ostatnim meczu strzelił bramkę i zaliczył 2 asysty. Wiem że to tylko liczby, ale moim zdaniem on błyszczy i to potencjalnie zawodnik, który może zawładnąć piłką nożną w przyszłych latach. Mundial 2018 może być tego początkiem. A co myślicie o Niemcach i moim typie na Muellera? Moim zdaniem to logiczne że Niemcy zawsze mnóstwo strzelają na mundialach i taki Klose albo poźniej Mueller mają wiele bramek
 
G 0

gd-gambler

Użytkownik
Byc moze Harry Kane,w ostatnich turniejach Anglikom nie szło zbyt dobrze,ewidentnie nie jest to druzyna turniejowa,ale majac takiego napastnika kto wie.Jesli wziasc pod uwage fakt ze Anglicy maja w grupie Tunezje i Panama czyli teoretycznie druzyny ktorym Anglia moze nastrzelac to Kane nie jest wcale bez szans,pytanie czy utrzyma forme i czy Anglia jako druzyna dobrze sie spisze
 
D 0

d4r3k

Użytkownik
Moim zdaniem nikt z &quot;wielkich&quot;. Zwykle są zbyt zmęczeni sezonem, do tego ta pogoda będzie koszmarna. Ale typy na razie nie mam
 
petrcechfan 16

petrcechfan

Użytkownik
A ja stawiam na Lukaku. Moim zdaniem Belgia będzie przynajmniej w półfinale. W końcu mają dobrego, ogarniętego trenera, jakim bez wątpienia jest Martinez. Do tego bardzo mocna pomoc z De Bruyne i Hazardem na czele. Głównym zadaniem Lukaku będzie kończenie akcji, z czym moim zdaniem sobie poradzi. Dlatego właśnie, to go widzę jako głównego faworyta do Złotego Buta MŚ 2018 ;)
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Messi 10, Neymar i Ronaldo po 11, Griezmann i Jesus po 15, Morata, Kane, Lukaku, Aguero, Miller, Werner po 17. Tak na dzień dzisiejszy wycenia William Hill. Moim skromnym zdaniem jeszcze za wcześnie na takie typy. 3 miesiące, to szmat czasu i wiele może się wydarzyć. Osobiście postawiłbym na Griezmanna, króla strzelców Euro 16. Zdobył wtedy 6 bramek, pozostawiając za sobą Kilku zawodników z dorobkiem 3 bramek (Giroud, Payet, Morata, Nani, Ronaldo i Bale). Francja gra w grupie z Australią, Danią i Peru. Nie są to przeciwnicy z górnej półki. Załóżmy że żabojady wygrywają grupę (bardzo prawdopodobne). W 1/8 ktoś z czwórki: Argentyna, Chorwacja, Islandia, Nigeria. Argentyna pewnie pierwsza. Zostają 3 pozostałe. Spokojnie do ogrania. Ćwierćfinał z drużynami A1-B2. Prawdopodobnie Urugwaj(Egipt)-Portugalia. Francuzi mają Autostradę do półfinału. Obecnie Antoni strzela jak na zawołanie w Atletico, a chodzą słuchy, że jest na celowniku Barcelony. Tak na marginesie, typy na Lewego powinny znaleźć się w dziale SF. Jak wyjdziemy z grupy, to uznam to za duży sukces. Myślałem też o Harrym Kane, gdzie Anglicy z Tunezją i Panamą mogą się wystrzelać. Problem w tym, że Angole, to taka turniejowa kaszanka...
 
filipczak_ 22

filipczak_

Użytkownik
Wg mnie Argentyna idzie po mistrzostwo w tym roku, ale jednak króla strzelców obstawiałbym Ronaldo. On zawsze sie nastrzela w tej Portugalii, a drabinkę mają całkiem niezłą.
 
S 22

sieko

Użytkownik
dobryx według mnie drabinkę Portugalia ma łatwiejszą, z tego względu, że biorąc pod uwagę wyjście z grupy z 2 miejsca (nie sądzę żeby ograli Hiszpanię) to w 1/8 trafiają na 1 miejsce grupy A (najbardziej prawdopodobny Urugwaj, może Egipt/Rosja) także patrząc na obecny Urugwaj to chyba łatwiejszy przeciwnik aniżeli Anglia/Belgia przy naszym wyjściu z grupy. W ćwierćfinale potencjalny rywal dla Portugalii to byłaby raczej Francja, dla nas Niemcy albo Brazylia według drabinki. Dalej już nie wybiegam, bo i górna i dolna część drabinki to będą najlepsze drużyny. Dodatkowo patrząc na grupy, Portugalia ma tylko Hiszpanie mocną, Iran i Maroko nie powinny stanowić problemu. My mamy Senegal i Kolumbie bardzo solidne drużyny do tego wybieganą Japonię.
Ale to obecnie jest tylko wróżenie z fusów... Mistrzostwa będą pisały swoją historie i tam może być różnie ????
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Paulinho.
Brazylia idzie na finał przez wyjątkowo łatwą grupę i drabinkę. Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, potem najprawdopodobniej Meksyk/Szwecja, następnie Belgia/Polska/Senegal, a półfinał to Francja/Portugalia...
Niesamowity ciąg na bramkę, nie ma chyba drugiego takiego pomocnika na świecie, który ma takie wejście w pole karne. Przyciąga piłkę jak magnez.
Neymar będzie głównie kreatorem.
Niestety nie wiem gdzie postawić taki bet, a kurs musi być soczysty. Pomóżcie.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Paulinho.
Brazylia idzie na finał przez wyjątkowo łatwą grupę i drabinkę. Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, potem najprawdopodobniej Meksyk/Szwecja, następnie Belgia/Polska/Senegal, a półfinał to Francja/Portugalia...
Niesamowity ciąg na bramkę, nie ma chyba drugiego takiego pomocnika na świecie, który ma takie wejście w pole karne. Przyciąga piłkę jak magnez.
Neymar będzie głównie kreatorem.
Niestety nie wiem gdzie postawić taki bet, a kurs musi być soczysty. Pomóżcie.
W forbet na Paulinho kursik 120 ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Uwazam, ze krola strzelcow trzeba szukac w druzynie, ktora:
-gra ofensywnie,
-ma slabych przeciwnikow w grupie
-jest jednym z faworytow
Moim zdaniem wszystko powyzsze spelnia Belgia, dlatego typuje Lukaku na króla. W Betfair obecnie kurs 17.
Belgia ma w grupie Paname i Tunezje, chyba jedne ze slabszych druzyn na calym Mundialu. Do tego gra z nimi pierwsze dwa mecze, czyli z duzym prawdpodobienstwem majac po nich 6pkt awans z grupy praktycznie zapewniony. Druzyna ofensywnie nastawiona, z Hazardem i przede wszystkim DeBruyne, ktorzy raczej wola podawac niz sami strzelac. To wszystko powoduje, ze spodziewam sie gladkich zwyciestw, z duza iloscia goli w pierwszych dwoch meczach. Ilosc bramek nastrzelanych w grupie da moim zdaniem korone króla.
Innym dobrym kandydatem wydaje mi sie jeszcze Griezmann -po kursie 12. Mysle, ze Francuzi moga troche postrzelac z Australia i Peru.
a Paulinho od @2.0 za drobne tez zagram -kurs w Betfair 101.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Uwazam, ze krola strzelcow trzeba szukac w druzynie, ktora:
-gra ofensywnie,
-ma slabych przeciwnikow w grupie
-jest jednym z faworytow
Moim zdaniem wszystko powyzsze spelnia Belgia, dlatego typuje Lukaku na króla. W Betfair obecnie kurs 17.
Belgia ma w grupie Paname i Tunezje, chyba jedne ze slabszych druzyn na calym Mundialu. Do tego gra z nimi pierwsze dwa mecze, czyli z duzym prawdpodobienstwem majac po nich 6pkt awans z grupy praktycznie zapewniony. Druzyna ofensywnie nastawiona, z Hazardem i przede wszystkim DeBruyne, ktorzy raczej wola podawac niz sami strzelac. To wszystko powoduje, ze spodziewam sie gladkich zwyciestw, z duza iloscia goli w pierwszych dwoch meczach. Ilosc bramek nastrzelanych w grupie da moim zdaniem korone króla.
Innym dobrym kandydatem wydaje mi sie jeszcze Griezmann -po kursie 12. Mysle, ze Francuzi moga troche postrzelac z Australia i Peru.
a Paulinho od @2.0 za drobne tez zagram -kurs w Betfair 101.
Hmmm na papierze mega mocna ale jakoś nie widzę ich w roli walca. Trochę tam brakuje chemii, czytałem ciekawy artykuł, że w kadrze kilka języków w szatni i czasami brak chęci dogadania się pomiędzy walonami a flamandami. Wiem, że dość naciągana polityczna teza ale... może to mieć wpływ. Na grupę siła nazwisk może starczyć, a czy starczy już na poważne granie dalej? Moim zdaniem nie.
Fajny bet na Griezmana, Neya i... Mullera. Każda kadra ofensywna gra, w każdej grupie kasztan do wstawienia &quot;piątki&quot;. Kursy ospowiednio w fortunie to: 17, 9 i 30
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A mi się wydaje, że królem strzelców nie zostanie nikt z wielkiej trójki czyli Messi, Ronaldo i Neymar...
Chciałem postawić na S. Aguero (33 na Fortunie) ale On po kontuzji i nie wiadomo jak z formą...
Hiszpania jak to Hiszpania, pewnie połowa składu będzie strzelać...
Werner dobry napastnik ale czy to zawodnik na króla strzelców Mundialu? Moim zdaniem nie...
A. Griezmann (13), G. Jesus (17) - Nad tymi dwoma zawodnikami się zastanawiam ale.... Czy Griezmann powtórzy króla strzelców z poprzedniej wielkiej imprezy? Rzadko się to zdarza...
Zastanawiam się nad K. Mbappe (33) tak za drobne można postawić, szybki Francuz widać, że ma to coś do strzelania... Może będzie drugim Jamesem...
Ogólnie ciężko ugryść i dać coś fajnego...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Drabinka jest dobra dla Niemiec, powinni dojść do 1/2, czyli zagrają wtedy mecz finałowy lub o 3 miejsce.
Wg mnie Werner grający regularnie na szpicy, z ofensywną grą plus dobrą linią pomocy,
skrzydłowi plus Kross, Ozil stworzą mu sporo okazji na gole.
W pozostałych ekipach bramki powinny rozkładać się na kilku zawodników np. we Francji Mbappe, Griezmann analogicznie w Argentynie.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Patrząc na podział grupy oraz rozstawienie są ogromne szanse że królem strzelców zostanie ktoś z grupy &quot;G&quot; mowa o Belgach lub Anglikach. Grupa w której obydwie ekipy mogą sobie postrzelać, ponadto 1/8 również zapowiada się dla tych reprezentacji w miarę łatwa biorąc pod uwagę fakt że trafia na przeciwników z naszej &quot;H&quot; .

Dlatego wybrałbym Romelu Lukaku lub Harry Kane
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Griezmann w Argentynie :p ? no poleciałes ????
ja może bym widział jednego z faworytów Lukaku ????
źle trochę odczytujesz mój post. Jak wspominam że bramki we Francji rozłożyć powinny się na kilku zawodników to wymieniam tych zawodników.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
ja puściłem Isco po kursie 50 za drobne, po latach posuchy Hiszpania powinna w końcu coś ugrać na turnieju międzynarodowym, przez eliminacje przeszli jak burza a Isco dołożył 5 goli, dodatkowo jest to piłkarz znany ze swojego egoizmu boiskowego, wiec w sytuacji bramkowej prędzej odda strzał i spróbuje zdobyć bramkę niż poda
 
Do góry Bottom