>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto zostanie królem strzelców EURO 2020?

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cristiano Ronaldo, Lewandowski, Dzyuba, Hazard, Kane, a może ktoś inny? Kto waszym zdaniem zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy?
 
J 46

janek_jot

Użytkownik
Myślę, że Polska sprawi dużą niespodziankę i zajdzie daleko, a może i nawet wygra EURO co za tym idzie królem strzelców będzie Robert Lewandowski. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
michal77 150

michal77

Użytkownik
Skoro Francja jest stawiana na dojście na pozycje 1~4 (dla mnie faworyt obok Niemców), to myślę że warto pójść na Mbape. Solidny, szybki i błyskotliwy napadzior.
 
mrsmith 90,9K

mrsmith

Użytkownik
Stawiam na Lukaku , nie wiem czy Belgia daleko zajdzie ale grupe ma plażową wiec pewnie w tych 3 meczach nastrzela bramek sporo.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
benzema kadra pozioma.png

Nieoczekiwanie, a wręcz sensacyjnie, Karim Benzema otrzymał powołanie do reprezentacji Francji po ponad 5 latach wykluczenia i wiele wskazuje na to, że pojedzie na Euro 2020. „Trójkolorowi” są jednym z faworytów do końcowego triumfu, a po dzisiejszej decyzji wydają się jeszcze mocniejsi – w końcu pozycja „9” uchodziła za jedną z najsłabiej obsadzonych w ich kadrze.

Napastnik Realu Madryt od wielu lat jest jedną z gwiazd „Królewskich”, a po odejściu Cristiano Ronaldo to na nim spoczywa główna odpowiedzialność za zdobywanie bramek w ekipie ze stolicy Hiszpanii. Choć nigdy nie był typowym snajperem, jego wyniki strzeleckie są co najmniej bardzo dobre.

Benzema, w czasach gry dla reprezentacji Francji, bywał jej najskuteczniejszym zawodnikiem na wielkich turniejach. Czy tak samo będzie na EURO 2020? Piłka nożna jest pełna pięknych historii (m.in. powrotów), więc nie można tego wykluczyć! Skoro Francja jest jednym z faworytów, a Karim może grać w podstawowej „11”, to jego szanse na zostanie królem strzelców można oceniać… wysoko!

Jeśli ktoś czuje, że najbliższy turniej będzie należał do 33-latka, to BETFAN ma dla niego znakomitą wiadomość – kurs na Karima Benzemę jako króla strzelców wynosi aż 25.00!



Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
batfan.PNG
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Lukaku to oczywisty wybór - w reprezentacji strzela jak najęty, a i Belgia lubi sobie rozbić średniaków, ale...

Ja bym zwrócił uwagę na Hiszpanów. Jeżeli pomysł Luisa Enrique odpali, to spokojnie stać ich na złoto. Warto zwrócić uwagę, że w Lidze Narodów 2018 i 2020 potrafili gromić rywali (po 6-0 z Chorwacją i Niemcami).

Wydaje się, że w fazie grupowej spośród wszystkich faworytów - to właśnie oni trafili najlepiej. Jeżeli nie zatracą rozmachu w ofensywie, to spokojnie wystawią swojego kandydata na króla strzelców. Najwyżej stoją akcje Alvaro Moraty, ale ja bym uderzył w kierunku chociażby Ferrana Torresa (najlepszy strzelec Hiszpanów w Lidze Narodów) lub będącego w gazie Gerarda Moreno. W przypadku tej dwójki kursy przebijają wartość 40.00 - więc to może się opłacić.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Immobile @12 a już ma jedną bramkę na koncie. Nie wiem jaki był kurs na początku, ale pewnie 2x tyle skoro na Benzeme jest @21 którego też pograłem.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Najlepszy strzelec H2H : Patrik Schick vs Alexander Isak @ Schick
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betsson
Tu chyba jakis blad bukmachera. Schick wlasnie strzelil 2 gole przeciwko Szkocji w pierwszym meczu na Euro. Isak z Hiszpania raczej nie postrzela, z Polska tez raczej duzo bramek nie bedzie, ze Slowacja moze cos strzeli. Generalnie w przypadku rownej ilosci goli zwrot a Schick ma juz teraz 2 bramki. Wg mnie bubel buka. Mozna pobrac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Najlepszy strzelec H2H : Patrik Schick vs Alexander Isak @ Schick
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betsson

Tu chyba jakis blad bukmachera. Schick wlasnie strzelil 2 gole przeciwko Szkocji w pierwszym meczu na Euro. Isak z Hiszpania raczej nie postrzela, z Polska tez raczej duzo bramek nie bedzie, ze Slowacja moze cos strzeli. Generalnie w przypadku rownej ilosci goli zwrot a Schick ma juz teraz 2 bramki. Wg mnie bubel buka. Mozna pobrac.
Czy jest jeszcze ten zakład bo nie umiem znaleźć h2h strzelców?
 
igus 34

igus

Użytkownik
Hej . Wytłumaczy mi ktoś dlaczego kurs na to ze Ronaldo zostanie królem strzelców jest taki sam jak na Schicka . Skoro jeden i drugi już nie gra a Ronaldo ma tyle samo bramek plus asystę . Jakiś błąd Buka ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hej . Wytłumaczy mi ktoś dlaczego kurs na to ze Ronaldo zostanie królem strzelców jest taki sam jak na Schicka . Skoro jeden i drugi już nie gra a Ronaldo ma tyle samo bramek plus asystę . Jakiś błąd Buka ?
Zasady buka, ktory za krola strzelcow uznaje strzelca z najwieksza liczba bramek a nie strzelca wg zasad UEFA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hej . Wytłumaczy mi ktoś dlaczego kurs na to ze Ronaldo zostanie królem strzelców jest taki sam jak na Schicka . Skoro jeden i drugi już nie gra a Ronaldo ma tyle samo bramek plus asystę . Jakiś błąd Buka ?
w innym wątku od tego postu toczy się dyskusja na ten temat
 
Do góry Bottom