>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zdobędzie tytuł mistrzowski w sezonie 2008?

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jaki zespół waszym zdaniem wygra w tym sezonie tytuł mistrzowski?

Zapraszam do dyskusji, bo F1 zbliza sie wielkimi krokami. Pierwszy wyscig odbedzie sie juz w najblizsza niedziele w Australii.​
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
Ja uwazam ze w tym sezonie bez rewolucji. Ferrari i McLaren bedą bić się o pierwsze pozycje. Ciekawi mnie jedynie czy BMW zgodnie ze swoim planem wygra GP w tym sezonie. Mam nadzieje ze tak (czytaj Kubica pierwszy a nei Heidfeld) ale to bedzie bardzo trudne zadanie. Renault nawet po przybyciu Alonso duzo sie nie zmieni. Sam Ferdek przyznal ze jak wygra jakiś wyscig to bedzie zadowolony. RBR i Williams bez wiekszych zmian. Bedą walczyc o punkty ale o podium bedzie ciezko. Japońskie zespoly jakos nie wygladaja na to ze zablysna. No i spodziewam sie kilkunastu punktów dla STR i ForceIndia którym bede kibicowal. Super Aguri jak dozyje konca sezonu to bedzie dobrze :]

tegoroczni debiutanci:
Nelsinho Piquet jn
Kazuki Nakajima
Timo Glock
Sebastian Bourdais
Jak myslicie który najbardziej zamiesza ? ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Co do BMW to mam nadzieje, ze Niemcy wkoncu przestana faworyzowac Heidfielda i ich najlepsze taktyki nie beda opierac sie tylko na nim ale takze i na Robercie. Pamietacie pewnie jakie Robert zajmowal pozycje na poczatku a jakie potem. Spowodowane to bylo zmiana taktyki pozniej na korzysc Niemca ... szkoda, ze jednak Robert nie poszedl do McLarena to by dopiero bylo ... ja wierze, ze Hamilton zdobyl potrzebne mu doswiadczenie i moze tym razem postara sie wygrac. Ciekawe czy Alonso zdola podlaczyc sie do walki o mistrza w Renault, jak sadzicie? Ja bardzo w to watpie.

Ktore buki waszym zdaniem maja najlepsza oferte na F1?
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
pamietam jak skakale mz radosci jak hamilton zwolnil w ostatnim wyscigu. Fantastyczny obrazek. A co do tej taktyki BMW to nie widze w nie jfaworyzowania Nicka. Poprostu Kubica mial wiece jtaktyk ryzykownych co w sprzyjających okolicznosciach mogło doprowadzic nawet do zwyciestwa w pewnej rundzie GP ale nie pamietam w której. Wtedy jedynie dala znac o sobie feralna skrzynia biegów. Mam nadzieje ze w tym sezonei takiego problemu nie bedzie bo przez ta skrzynie ciezko bylo cokolwiek wytypowac.
Alonso sam powiedzial ze jak wygra jakakolwiek runde GP to bedzie zadowolony. :]
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Mnie najbardziej ciekawi to jak będzie spisywał się Heikki Kovalainen. Miał on znakomitą końcówkę sezonu 2007 i to właściwie na nim opierała się siłą Renault. Teraz dostał szybszy bolid i powinien powalczyć o podium.
Jeśli chodzi o BMW to jak dla mnie wielka zagadka. Kubica już nie raz mówił, że ich obecne bolidy nie są w stanie konkurować z Ferrari czy McLarenem. Theissen natomiast przygotowywał nas do wielkich zmian. Mam nadzieje, że to jest cisza przed burzą i BMW powalczy o podium. ???? Co do faworyzowania Heifelda to moim zdaniem... bzdura. Przecież zespół razem z zawodnikiem wybiera taktykę na wyścig. Prawda, BMW wybierał często dla Kubicy niekonwencjonalne taktyki, ale tylko w taki sposób mógł on powalczyć o podium. Inna sprawa, że w większości te pomysły okazywały się porażką...
Dla nas, graczy ???? , najważniejsze powinno być to, żeby dwa najważniejsze teamy (Ferrari i McLaren), w większości pozostały przy ustawieniach aerodynamicznych bolidów z ubiegłego sezonu. Dlaczego? Otóż na torach szybkich bolidy Ferrari nie miały sobie równych. Chociażby wyścig w SPA w Belgii czy na to torze w Instanbule w Turcji, McLaren nie mógł równać się z Ferrari. Wytypowanie zwycięzcy ograniczało się wówczas do dwóch zawodników... ????
Z debiutantów to stawiałbym na Piqueta bo ma z nich najlepszy bolid. ???? Później raczej Glock, bo Toyota to raczej solidna marka. Bourdais pomimo, że wygrał Champ Cary, to raczej w Toro Rosso dużych sukcesów nie odniesie, a Nakajima....? hmm, japońce to zawsze są kamikadze i tutaj nic nie wiadomo. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ja jestem takze zdania ze Kubica ( fajne ma imie ;) hehe ) nie byl traktowany jakos inaczej niz Heidfeld i to taka taktyka ryzykowna byla co jak by sie udalo to bylby na ustach wszystkich.
Wracajac jednak do biezacego sezonu uwazam ze Ferrari bedzie pewnie zmierzalo po tytul. Osobisice sympatyzuje z Raikkonenem i ma on moim zdaniem duze szanse na obrone Mistrzowskiego Tytulu ????
a powiedzcie mi kto bedzie drugim kierowca McLarena bo jakos nie moge sobie przypomniec... Hamilton i ... ??hmm
nie lubie tego mlodego Anglika. Alonso szkoda ze bedzie mial tak slaby bolid ale z pewnoscia powalczy bo jest to jeden z lepszych kierowcow na swiecie. Kubica sadze ze jak zajmie miejsce 5 w klasyfikacji koncowej to bedzie bardzo dobrze ..
pozdrawiam ????
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
BMW jest niemieckie , Heidfled jest niemcem , wiaodmo jak niemcy mysla o Nas.
Osobiscie bym wolał zeby Heidfeld odzeszedl i jakis obcokrwjowiec jechal z Kubica w teamie albo Kubcia odeszedl gdzies do lepszego.
Kiedys sie interesowalem F1 , ale przestałem , fajny byl wycig w Monako w 2004 bodajze roku co Trulli wygrał , a Szymi sie tam w tym tunelu rozwalil.
Najlpeszy z ostatnich lat z tych co lookalem to Brazylia 2003 - Fisichella win - dramtaurgia jak u Hitchcocka [dobrze zem napisal ??]
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Oby w tym sezonie nam typerom deszcz nie stanal na przeszkodzie, bo to najgorsza zmora w F1, szczegolnie jesli ktos lubi stawiac gruby hajs na SKL. Juz nie raz przez to mozna bylo wtopic. Moim zdaniem Heidfielda faworyzuja i juz, Kubica mial gorsze taktyki pod koniec sezonu niz Niemiec. A pamietacie co przez swoj team stracil jak mu opony zmieniali? Tragedia to byla.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
a powiedzcie mi kto bedzie drugim kierowca McLarena bo jakos nie moge sobie przypomniec... Hamilton i ... ??hmm
Ten kierowca to Heikki Kovalainen. ????
BMW jest niemieckie , Heidfled jest niemcem , wiaodmo jak niemcy mysla o Nas.
Przyznam, że jest to jakiś argument na to, że faworyzują Heidfelda, ale musisz przyznać...mizerny. Jakby o to chodziło, to po co przyjmowaliby Polaka? ???? Tylko po to, żeby pokazać, ze Niemiec jest od niego szybszy? ???? Krótko-&gt;głupota.
A pamietacie co przez swoj team stracil jak mu opony zmieniali?
Nie chce tutaj bronić teamu BMW bo to jest ewidentny błąd inżyniera? możliwe... Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że to kierowca najeżdża na podnośnik, a bolid się z niego po prostu ześlizgnął. Ale najlepsza akcja zaczęła się kiedy wszyscy patrzyli jak jeden człowiek próbuje wyciągnąć ten kawałek pręta spod bolidu Kubicy. ???? Szkoda, że żaden z kolegów nie wpadł na pomysł, żeby mu pomóc... ehh. ????
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Przyznam, że jest to jakiś argument na to, że faworyzują Heidfelda, ale musisz przyznać...mizerny. Jakby o to chodziło, to po co przyjmowaliby Polaka? ???? Tylko po to, żeby pokazać, ze Niemiec jest od niego szybszy? ???? Krótko-&gt;głupota.
moze niebzyt oryginalny , ale wielu niemcow ma stosunek do polakow taki ze lepiej nie mowic. Wiecznie pokrzywdzeni.
 
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
pomóżcie:
F1 Championship 2008
Zwycieska Stajnia (samochodowa)
Ferrari 1.40
prosze o wypowiedzi expertow co sadza o tym typie. Obecnie Ferrari ma 121 punktów przy 113 Maclarena. Przed nami 6 turniejów do końca. W tym Monza gdzie ferrari powinno ladnie pojechać teraz GP Belgi gdzie Räikkönen może sie w koncu odnalesc po ostatnich slabszych wystepach. Wcaz w wysokiej formnie Massa. Na koniec Gp Brazil tez przemawia na korzyść Ferrari. Jestem Laikiem jesli chodzi o F1 co nie co sie interesuje ale po analizie wychodzi mi ze tak powinno byc. Potrzebuje tego zakladu do drugiego dlugo terminowego aby miec odpowiednie ako. Prosze o wypowiedzi &quot;Expertów&quot; w tej dzidinie byc moze przekonaja mnie lub odradza zagrania tego typu.
P.S prosze o szybka odpowiedz!
pozdro :-D
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Skoro jestes laikiem w sprawie F1 to nie typuj tego na czym sie nie znasz. Owszem Ferrari ma teraz przewage ale jak widac dwa wyscigi teraz byly i w kazdym bolid ferrari mial problemy - wiadomo problemy sie zdarzaja i raczej powinny zostac wyeliminowane - ale to jest sport motorowy i moze byc roznie, wystarczy ze podwojnie zapunktuje McLaren a Ferrari znowu z klopotami i mamy wyrownana liczbe oczek..
Pozatym gadanie ze Kimi sie odnalesc jest bez sensu.. mozna tak samo gadac ze znowu Nelson znajdzie sie na podium jak sie odnajdzie.Jak dla mnie po takim niskim kursie bym nie gral tego.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
pomóżcie:

F1 Championship 2008
Zwycieska Stajnia (samochodowa)

Ferrari 1.40

prosze o wypowiedzi expertow co sadza o tym typie. Obecnie Ferrari ma 121 punktów przy 113 Maclarena. Przed nami 6 turniejów do końca. W tym Monza gdzie ferrari powinno ladnie pojechać teraz GP Belgi gdzie Räikkönen może sie w koncu odnalesc po ostatnich slabszych wystepach. Wcaz w wysokiej formnie Massa. Na koniec Gp Brazil tez przemawia na korzyść Ferrari. Jestem Laikiem jesli chodzi o F1 co nie co sie interesuje ale po analizie wychodzi mi ze tak powinno byc. Potrzebuje tego zakladu do drugiego dlugo terminowego aby miec odpowiednie ako. Prosze o wypowiedzi &quot;Expertów&quot; w tej dzidinie byc moze przekonaja mnie lub odradza zagrania tego typu.

P.S prosze o szybka odpowiedz!

pozdro :-D
Kolego nie zawsze tak jest. To ze jakiemus zespolowi pasuje dany tor nie oznacza ze wygraja tam. Rok temu na Monzie byl dublet Maków. Wygral Alonso drugi Hamiltona. &quot;Dopiero&quot; trzecie miejsce zajal Kimi.
Co do zakładu lepiej odpuscic Ferrari mialo 2x z rzedu problem z silnikiem. Dla mnie narazie zdobycie mistrza kierowcow i zespolu jest otwarta
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Coś czuję, że do końca walka pomiędzy Ferrari a McLarenem. Czy włączy się też BMW Sauber? Niestety chyba nie. Nie mają dwóch równych kierowców (Nick słaba forma). Gdyby Alonso jeździł w niemieckim teamie byłoby inaczej. Stawiam na Ferrari.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
zdecydowanie McLaren
Taaa Mclaren, czerwony bolid ktory zostal przemalowany na srebny. Nawet to im nie pomoze. Po drugi Hamilton znowu nie wytrzymuje presji a Kovalainen tez cos pkt za duzo nie zdobywa. Ferrrari zdecydowanie mistrzem oraz Massa :spokodfhgfh:
 
lechu_pb 0

lechu_pb

Użytkownik
Jak mu sędziowie będą serwować takie prezenty jak po GP Belgii to się nie zdziwię jak nie zdobędzie tego mistrzostwa. Jednak moim zdaniem Massa nie jest kierowcą kompletnym, prawdą jest, że bardzo poprawił się w ostatnich wyścigach oczywiście jeździ też w odpowiednim zespole, dzięki któremu może walczyć o najwyższe nagrody. Jednak jeżeli zawody odbywają się w trudnych warunkach to Massa wypada bardzo blado na tle Hamiltona czy Kubicy i tu jest słabość Brazylijczyka i właśnie przez to nie powinien zdobyć mistrzostwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom