>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra Puchar UEFA?

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Skoro jest takowy temat w dziale Liga Mistrzów, to tutaj też powinien się pojawić ???? Czekamy oczywiście na &quot;dokoptowanie&quot; reszty drużyn z LM, ale raczej już wiadomo kto dojdzie. Tak więc pytam : Kto wygra P.U?:]
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Moim zdaniem będą to Robinho i spółka. Stawiam na Manchester City
Już dysponują mocną kadrą, a w styczniowym okienku zapewne jeszcze ją wzmocnią.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja bym brał pod uwagę CSKA lub któregoś ze spadkowiczów z LM. MC też jest prawdopodobne ale za faworyta bym ich nie uznał...
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Ostatnie mecze pokazaly ze w Pucharze Uefa na MC nie ma mocnych, CSKA jest rowniez silna druzyna Jednak moga w gre sie wlaczyc inne zespoly mniej brane pod uwage jak Tottenham czy Wolfsburg. Miejmy nadzieje ze Lech tez wtraci swoje 3 grosze.. slaba druzyna to oni nie sa ale jak na poziom europejski to tez nie za mocni...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
pomijacie Valencje ktora moim zdaniem ma spore szanse, a glownym faworytem chyba Milan ktory tego trofeum jeszcze nigdy nie zdobyl
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja licze na jakiegoś czarnego konia typu Getafe jak w poprzedniej edycji. Mecz Getafe - Bayern (3:3 po dogr.) - tego meczu nigdy nie zapomne, zwroty akcji, emocje, gra do końca i smutek wraz z Getafe... Za wcześnie raczej na typowanie konkretnego zwycięscy, ponieważ nie wiadomo do końca kto jeszcze spadnie z LM. Ptaktycznie zawsze jakaś drużyna promuje się dobrymi występami w PUEFA, teraz mam nadzieje,że będzie podobnie, a faworyci poodpadają w ćwierćfinałach i półfinałach.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem Lech zdobedzie puchar UEFA eliminujac wszystkich pokolei bez straty gola.
Maja swietny skład, swietnych kibiców, swietny stadion i swietnego trenera.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
jednym z faworytow do wygrania pucharu UEFA jest Sevilla nikt jej nie wziol pod uwage puki co ale przypomnijcie sobie ze w ostatnich latach to oni wlasnie 2 razy z rzedu zdobywali to trofeum i powtorzenie tego sukcesu jest bardzo mozliwe
 
L 0

lutkowskiw

Użytkownik
A ja czuje, ze Puchar tym razem trafi do jakiejś drużyny, której sie nie spodziewamy. Moge jedynie zgadywać czy będzie to Udinese, Aston Villa czy moze nie wymieniane dotąd (dziwne) Schalke Gelsenkirchen. Osobiście jestem za ostatnia z tych ekip - co roku sa mocni i kiedys w koncu muszą to odpowiednio wykorzystać. Może tym razem ?
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Aj.. skomentowalem post ktory nagle znikl..
Nawiazujac do tematu, faworytem do finalu jest wg mnie bez glebszych analiz Milan, Valencia, CSKA.. byc moze nawet druzyna pokroju Fiorentina..
 
C 0

chelsea-27

Użytkownik
Moim zdaniem faworytm moze byc druzyna Ajxu Amsterdam ktora w lidze sie spisuje dosc dobrze natomiast nie idzie im w PU wiec razcej stawiam na CSKA Moskwa ktore ma juz nie male doswiadczenie na tego typu imprezach
Rzecz jasna nie mozna wykluczyc Hiszpanskiej Valencii i Sevilii
Jako czarne konie stawialbym Twente i Man ?City
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nikt nie wspomniał o Zenicie Sankt Petersburg :] Odpadli z Ligi Mistrzów, ale trzeba przyznać że z honorem. Mieli bardzo trudną grupę: Juve, Real, rewelacja z Białorusi - BATE. Sądzę, że 20 mln euro wydane na Dannego, po prostu muszą się opłacić. Zenit przecież ograł MU w Superpucharze Europy ???? Arszawin z Dannym powinni poprowadzić rosyjski zespół do obrony tytułu (P.U.) ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Uważam że teraz bardzo trudno o wskazanie faworyta jedno jest pewne Zenit , CSKA i Milan któraś z tych 3 drużyn będzie się liczyć do samego końca.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Moim zdaniem faworytm moze byc druzyna Ajxu Amsterdam ktora w lidze sie spisuje dosc dobrze natomiast nie idzie im w PU wiec razcej stawiam na CSKA Moskwa ktore ma juz nie male doswiadczenie na tego typu imprezach
Hehe.. jak napiszesz, przeczytaj po sobie :spokodfhgfh:

Fakt, doszly druzyny z LM ktore do tej pory nie byly brane pod uwage w poprzednich analizach.. Kierowałbym sie wypowiedzią Jacka, druzyny odpadające z LM łapią drugi oddech w UEFA.
CSKA to druzyna ktora moze nie siłą fizyczną ale psychiczna podoła wielkiej walce w UEFA.
 
C 0

chelsea-27

Użytkownik
Fakt faktem ze druzyny ktore odpadly maja duze sznase
Do Zenitu dolozylbym jeszcze Szakhtar Doniec ????
i prosze nie komentuj kazdej mojej wypowiedzi ????
bede wdzieczny ????
pozdrawiam
 
aguero 0

aguero

Użytkownik
Moimi faworytami ( którzy przy dobrych wiatrach beda w polfinale) to:
AC Milan
Zenit St.Petersburg
Szachtar Donieck
Standard Liege - to moze was dziwic ale oni naprawde graja swietny futbol ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom