>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kto wygra MŚ 2018 w Rosji?

M 12

mrowagno

Użytkownik
Ręcę mi opadają jak czytam Twoje wypociny. Jeżeli Senegal nie ma nic do zaoferowania to co ma Polska poza świetnym napastnikiem i dobrym bramkarzem? Napastnikiem który w ostatnim czasie w meczach o stawkę nie istnieje. Bramkarzem który będzie miał przed sobą duet parodystów pod nieobecność Glika.
Takie nazwiska jak Koulibaly, Gueye, Kouyate, Diouf, Mane, Balde, Sakho nic Tobie nie mówią?
Oj chyba trochę Cie poniosło z tymi parodystami. Senegal oczywiście ma wiele do zaoferowania i tutaj w pełni się zgodzę. Myślę, że na pierwszy mecz będą solidnie przygotowani i czeka nas bardzo ciężki bój. Jeśli chodzi o Polskę to napastnik w ostatnich meczach o stawkę nie istnieje? Ronaldo czy Messi też mają kilka słabszych meczów o stawkę i później dają radę. Myślę, że Lewandowski udowodnił już swoją wartość dla polskiej drużyny i o jego formę możemy być spokojni. Jest prawdziwym liderem reprezentacji. Bramkarz u nas wiadomo zawsze pewny punkt. Jeśli chodzi o naszą obronę to przepraszam, ale akurat w Southampton raczej pokazali, że wiedza co robić i jak rozwijać młodych piłkarzy. Bednarek przebił się do pierwszego składu i to wtedy kiedy walczyli o utrzymanie. Pazdan jest jaki jest, ale na euro 2016 nie można było mu nic zarzucić i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Co do meczu myślę, że będzie zacięte spotkanie. Obie drużyny będą miały duzo do stracenia, dlatego podejdę do tego spotkania ostrożnie. Gdybym miał przewidywać to myślę, że realny jest wynik 1-1.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Oj chyba trochę Cie poniosło z tymi parodystami. Senegal oczywiście ma wiele do zaoferowania i tutaj w pełni się zgodzę. Myślę, że na pierwszy mecz będą solidnie przygotowani i czeka nas bardzo ciężki bój. Jeśli chodzi o Polskę to napastnik w ostatnich meczach o stawkę nie istnieje? Ronaldo czy Messi też mają kilka słabszych meczów o stawkę i później dają radę. Myślę, że Lewandowski udowodnił już swoją wartość dla polskiej drużyny i o jego formę możemy być spokojni. Jest prawdziwym liderem reprezentacji. Bramkarz u nas wiadomo zawsze pewny punkt. Jeśli chodzi o naszą obronę to przepraszam, ale akurat w Southampton raczej pokazali, że wiedza co robić i jak rozwijać młodych piłkarzy. Bednarek przebił się do pierwszego składu i to wtedy kiedy walczyli o utrzymanie. Pazdan jest jaki jest, ale na euro 2016 nie można było mu nic zarzucić i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Co do meczu myślę, że będzie zacięte spotkanie. Obie drużyny będą miały duzo do stracenia, dlatego podejdę do tego spotkania ostrożnie. Gdybym miał przewidywać to myślę, że realny jest wynik 1-1.
Co Lewandowski pokazał dwa lata temu na Euro? Co Lewandowski pokazał w kluczowych meczach Bayernu w dwóch poprzednich sezonach?
Nasza obrona pod nieobecność Glika to porażka. Bednarek bez doświadczenia który dopiero co zaczyna grać na wyższym levelu, Cionek który nigdy w kadrze nie pokazał nic wielkiego Pazdan który ten sezon miał słaby i zamiast po dobrym Euro zrobić kolejny krok do przodu to zrobił dwa w tył, Granie Piszczem jako trzecim środkowym co się nie sprawdza, skrzydłowymi którzy zostali przekwalifikowani na bocznych obrońców?
Obrona Senegalu też nie jest jakaś wybitna ale przynajmniej dwa razy silniejsza fizycznie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Psychol32 moim zdaniem troszkę za ostro atakujesz osobiście.Chyba wielu z was zapomina,że to jest Mundial. Senegal ma graczy dobrych tutaj się zgodzę. Ale to nadal Afrykańska drużyna, i teraz niech mi ktoś powie gdzie taka ostatnio daleka zaszła na Mundialu? Bardziej cenie waleczne drużyny typu Islandia,które mają przygotowane warianty taktyczne niż takich jeźdzców bez głowy. Bo jeśli pierwszy mecz nie wyjdzie to może być już chaos w drużynie. Natomiast Polska jak to Polska,SOLIDNA europejska marka. Mamy większe doświadczenie,lepszą organizację taktyczną i porównywalnych graczy.Jeśli chodzi o drużyny z Czarnego Lądu to o wiele bardziej cenie taką Nigerię niż Senegal. Tylko grupa trochę ciężka do przejścia.Ale z punktu bukmacherskiego lepiej postawić,że Japonia będzie ostatnia 2.30 niż to która drużyna awansuje Senegal czy Polska .
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Co Lewandowski pokazał dwa lata temu na Euro? Co Lewandowski pokazał w kluczowych meczach Bayernu w dwóch poprzednich sezonach?
Nasza obrona pod nieobecność Glika to porażka. Bednarek bez doświadczenia który dopiero co zaczyna grać na wyższym levelu, Cionek który nigdy w kadrze nie pokazał nic wielkiego Pazdan który ten sezon miał słaby i zamiast po dobrym Euro zrobić kolejny krok do przodu to zrobił dwa w tył, Granie Piszczem jako trzecim środkowym co się nie sprawdza, skrzydłowymi którzy zostali przekwalifikowani na bocznych obrońców?
Obrona Senegalu też nie jest jakaś wybitna ale przynajmniej dwa razy silniejsza fizycznie.
Uważam, że system z 3 obrońcami w ogóle się nie sprawdza i mam nadzieję, że na mistrzostwach nie będziemy nim grać. Co było 2 lata temu to było 2 lata temu ;) sezon jest długi, męczący a w przeciwieństwie do euro 2016 teraz Lewandowski dużo odpoczywal. W ogóle nasi niby grali w swoich drużynach klubowych, ale też dużo odpoczywali i w tym widzialbym nasza przewagę. Świeżość na takim turnieju to bardzo ważna rzecz. Takie duże imprezy zawsze pokazywały jak zawodnicy są już zmęczeni sezonem. Wiadomo Bednarek młody, błąd popełnić może, ale umówmy się Glik też miewal błędy. Z Chile myślę, że zagraliśmy na 50% zresztą sami zawodnicy powtarzali co chwile, że są bardzo zmęczeni po ciężkim obozie. Nie zawiodłem się 2 lata temu i myślę, że tym razem też się nie zawiode. Widzisz, 2 lata temu Lewy nic nie grał a Polska i tak dała radę. Mamy fajna kadrę, bo albo zawodnicy są w takim wieku, że chcą się bardzo pokazać, albo to już ostatni dzwonek na jakikolwiek sukces w reprezentacji.
Psychol32 moim zdaniem troszkę za ostro atakujesz osobiście.Chyba wielu z was zapomina,że to jest Mundial. Senegal ma graczy dobrych tutaj się zgodzę. Ale to nadal Afrykańska drużyna, i teraz niech mi ktoś powie gdzie taka ostatnio daleka zaszła na Mundialu? Bardziej cenie waleczne drużyny typu Islandia,które mają przygotowane warianty taktyczne niż takich jeźdzców bez głowy. Bo jeśli pierwszy mecz nie wyjdzie to może być już chaos w drużynie. Natomiast Polska jak to Polska,SOLIDNA europejska marka. Mamy większe doświadczenie,lepszą organizację taktyczną i porównywalnych graczy.Jeśli chodzi o drużyny z Czarnego Lądu to o wiele bardziej cenie taką Nigerię niż Senegal. Tylko grupa trochę ciężka do przejścia.Ale z punktu bukmacherskiego lepiej postawić,że Japonia będzie ostatnia 2.30 niż to która drużyna awansuje Senegal czy Polska .
Zgadzam się w pełni. Drużyny afrykańskie są słabe taktyczne, a w dzisiejszym futbolu właśnie taktyka i jej szczegóły mają najwieksze znaczenie. Dlatego Senegal nie jest tak równa drużyna jak nasza. My mamy wszystko bardziej zbilansowane no i oczywiście doświadczenie też większe.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Co Lewandowski pokazał dwa lata temu na Euro? Co Lewandowski pokazał w kluczowych meczach Bayernu w dwóch poprzednich sezonach?
Nasza obrona pod nieobecność Glika to porażka. Bednarek bez doświadczenia który dopiero co zaczyna grać na wyższym levelu, Cionek który nigdy w kadrze nie pokazał nic wielkiego Pazdan który ten sezon miał słaby i zamiast po dobrym Euro zrobić kolejny krok do przodu to zrobił dwa w tył, Granie Piszczem jako trzecim środkowym co się nie sprawdza, skrzydłowymi którzy zostali przekwalifikowani na bocznych obrońców?
Obrona Senegalu też nie jest jakaś wybitna ale przynajmniej dwa razy silniejsza fizycznie.
Psychol dobrze prawi. Tutaj trzeba spojrzeć prawdzie w oczy a nie lizać się po jajach jak to robią dziennikarzyny, bo się piłkarzyk obrazi. Myślę, jak każdy tutaj będziemy kibicować i trzymać kciuki, ale nie oznacza to, że nie można ocenić na trzeźwo Naszej drużyny. Osobiście liczę na Nawałkę, który już raz pokazał, że potrafi sprawić aby Nasi gracze na turnieju wskoczyli na wyższy poziom.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ręcę mi opadają jak czytam Twoje wypociny.
Żeby Ci tylko majtki nie opadły jak wyjdziemy z 1 miejsca w grupie ????
Jeżeli Senegal nie ma nic do zaoferowania to co ma Polska poza świetnym napastnikiem i dobrym bramkarzem? Napastnikiem który w ostatnim czasie w meczach o stawkę nie istnieje. Bramkarzem który będzie miał przed sobą duet parodystów pod nieobecność Glika.
Takie nazwiska jak Koulibaly, Gueye, Kouyate, Diouf, Mane, Balde, Sakho nic Tobie nie mówią?
Nie pisałem i nie twierdzę, że Senegal nie ma nic do zaoferowania... Napisałem o kibicach i kulturze i technice gry w Polsce i szybkości i wytrzymałości w Senegalu... To są ich atuty i nasze... I napisałem, że sercem można nadrobić szybkość i wytrzymałość, ale nie technikę i w tym widzę naszą szansę. Co do Lewego wiesz, że chce odejść po odpadnięciu z LM z Bayernu i miał wyje.....e na końcówkę wygranej bundesligi, a może nie chciał się przemęczyć przed mundialem dla nas, dla Polaków. To wciąż czołówka napastników na świecie. Owszem Glik to problem i zobaczymy jak będzie...
Oglądałem oba sparringi Senegalu (z wyjątkiem tego z Koreą) i to tacy jeźdźcy bez głowy... Na wariata - długie podanie do przodu i szybkość Mane... Jak zablokujemy swoje pole karne nie wiele zdziałają, a z tyłu Senegal i w środku to poziom średni lub słaby...
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jeżeli tacy zawodnicy jak Sadio Mane, Balde Diao czy nawet grający w środku Kouyate czy Gueye są słabi fizycznie to co mamy powiedzieć o Polskiej kadrze? Fakt, że trzech z czterech wyżej wymienionych zawodników gra w najlepszej lidze świata mówi dużo. Krychowiak czy Grosicki raczej słabo się w niej odnaleźli, więc proszę nie mówmy o Senegalu jak o Japonii. Wyjście typowe 50:50 i zapewne rozstrzygnie się już w pierwszym spotkaniu jednak w przypadku remisu szybciej uwierzę w to, że Senegal urwie pkt Kolumbii niż zrobimy to my. Skoro Chille rezerwami było wstanie wrócić z 2:2 to dlaczego Senegal z mega silną obroną i dzikami z przodu miałby z nami przegrać? Typowe Value w kursie, więc trzeba brać.
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Skoro masz takie sceptyczne podejście do naszej kadry po remisie z Chile, to w takim razie co powiesz o Senegalu po remisie z Luksemburgiem czy Uzbekistanem? Gdzie były te dziki z przodu?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeżeli tacy zawodnicy jak Sadio Mane, Balde Diao czy nawet grający w środku Kouyate czy Gueye są słabi fizycznie to co mamy powiedzieć o Polskiej kadrze? Fakt, że trzech z czterech wyżej wymienionych zawodników gra w najlepszej lidze świata mówi dużo. Krychowiak czy Grosicki raczej słabo się w niej odnaleźli, więc proszę nie mówmy o Senegalu jak o Japonii. Wyjście typowe 50:50 i zapewne rozstrzygnie się już w pierwszym spotkaniu jednak w przypadku remisu szybciej uwierzę w to, że Senegal urwie pkt Kolumbii niż zrobimy to my. Skoro Chille rezerwami było wstanie wrócić z 2:2 to dlaczego Senegal z mega silną obroną i dzikami z przodu miałby z nami przegrać? Typowe Value w kursie, więc trzeba brać.
Chyba nikt nie twierdzi, że Senegal jest słaby fizycznie w jakiejkolwiek formacji... To jest wielka siła tej reprezentacji i być może fizyczność jedna z najlepszych na całym mundialu, ale piłka nożna to na na szczęście nie strongmeni i o zwycięstwie decyduje wiele innych czynników. Nikt też chyba nie myśli o Senegalu tak jak o Japonii... I zgadzam się w pełni z Tobą, że to 50/50 jeśli chodzi o czysto sportowy aspekt, ale myślę, że 16000 polskich kibiców wobec 84 senegalskich może dać trochę więcej Polsce... Może też dać trochę więcej kultura gry, technika gry i Lewandowski z przodu. Widziałem te sparringi Senegalu i nawet przyjmując, że grali na pół gwizdka to jest drużyna do ogrania...
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Najpierw Francja zagrała bardzo mizernie i totalnie bez pomysłu z Australią, a dzisiaj Niemcy gubią punkty z Meksykiem... Poza tym Urugwaj drugiego dnia mistrzostw też super nie wyglądał, chociaż z grupy wyjdą na pewno + Argentyna wczoraj w której pomysłów w ofensywie też za dużo nie było. Może to będzie turniej niespodzianek? :movember:
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Brazylia na tym turnieju wygląda kiepsko, Niemcy również. Francuzi też. A to oni byli wymieniani jako główni faworyci. Ja stawiam na Belgię. Póki co po dwóch meczach mają 8 bramek, fajną drużynę z wielkimi indywidualnościami. Coś czuję że po zwycięstwach potęg kolejno w 2006, 2010 i 2014 wygra w końcu jakiś czarny koń.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Pytanie czy właśnie Belgowie nie zaczęli zbyt mocno i w fazie pucharowej nie przyjdzie kryzys ????
Niemcy po wczorajszym zwycięstwie bardzo wzmocnią się mentalnie, a jak wiadomo jest to drużyna turniejowa, więc po niechybnym rozjechaniu Koreańców w fazie play-off mogą być bardzo mocni. Brazylia w 2 połowie z Kostaryką pokazała jaki drzemie w nich potencjał ofensywny - mnóstwo sytuacji, niestety szwankowała skuteczność. Właśnie ta nieskuteczność + błędy w obronie mogą zdecydować, że z mocniejszym rywalem sobie nie poradzą. Hiszpania, Francja wciąż jeszcze nie pokazały wszystkiego na co je stać.
Ja uważam, że MŚ wygra drużyna z Europy - w ankiecie głosowałem na Hiszpanów, ale to tak na sucho ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Pytanie czy właśnie Belgowie nie zaczęli zbyt mocno i w fazie pucharowej nie przyjdzie kryzys ????
Niemcy po wczorajszym zwycięstwie bardzo wzmocnią się mentalnie, a jak wiadomo jest to drużyna turniejowa, więc po niechybnym rozjechaniu Koreańców w fazie play-off mogą być bardzo mocni. Brazylia w 2 połowie z Kostaryką pokazała jaki drzemie w nich potencjał ofensywny - mnóstwo sytuacji, niestety szwankowała skuteczność. Właśnie ta nieskuteczność + błędy w obronie mogą zdecydować, że z mocniejszym rywalem sobie nie poradzą. Hiszpania, Francja wciąż jeszcze nie pokazały wszystkiego na co je stać.
Ja uważam, że MŚ wygra drużyna z Europy - w ankiecie głosowałem na Hiszpanów, ale to tak na sucho ????
Nie uważam, że za mocno. Zobacz z kim grali -słabe Panama i Tunezja. Oni nawet się zbytnio nie spocili w tych meczach. ;) A teraz jeszcze ostatni mecz grupowy z Anglią, który najprawdopodobniej też będą mogli zagrać bez większej presji. Dla mnie Belgia to jeden z głównych kandydatów do TOP4.
Ciekawi mnie bardzo Urugwaj -oni, podobnie jak Belgia, też pierwsze dwa mecze zagrali na &quot;pół gwizdka&quot;. Chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to zrobili. Teraz spokojny mecz z Rosją, a potem play-offy, które wiadomo, że rządzą się swoimi prawami.
Dla mnie największą niewiadomą jest obecnie Francja -potencjał spory, ale jakoś na razie nie przekonują. No i gdzieś tam jeszcze czai się nieobliczalna Chorwacja...
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ja liczę, ze wygrają w tym roku Chorwaci. Grają najbardziej poukładaną piłkę. W III meczu mogą sobie odpocząć co bardzo korzystnie wpłynie na zawodników co nie można powiedzieć o innych drużynach, które jeszcze nie mają pewnego awansu z pierwszego czy drugiego miejsca. W 1/8 na 90% zagrają z Danią, tu spokojnie wygra Chorwacja po tym co pokazuje Dania.
W LV BET kurs na sam awans do finału to 17,00
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ja liczę, ze wygrają w tym roku Chorwaci. Grają najbardziej poukładaną piłkę. W III meczu mogą sobie odpocząć co bardzo korzystnie wpłynie na zawodników co nie można powiedzieć o innych drużynach, które jeszcze nie mają pewnego awansu z pierwszego czy drugiego miejsca. W 1/8 na 90% zagrają z Danią, tu spokojnie wygra Chorwacja po tym co pokazuje Dania.
W LV BET kurs na sam awans do finału to 17,00

Szkoda, że był limit stawek 30zł na jedno konto, ale value było
 
Do góry Bottom