>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto pomoże odpalic fife 08 :)

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam...poprosilem kolege aby mi nagral fife 08...nie wiem jak to zrobil ale nagral to tak jak by bylo juz zainstalowane tzn jak otwieram plyte nie ma pliku instalacyjnego ani nic. wyglada to wszystko tak jak by nagral na plyte to co mial u siebie w swoim folderze z gra...i moje pytanie jest takie czy da rade to jakos teraz odpalic ?? czy nie pozdrawiam
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak nie ma pliku instalacyjnego to jak chcesz zainstalować ?????
kolega chyba wziął swój cały folder w opcje kopiuj i ci nagrał

Należy mu się karczycho ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
hehe karczycho to dostanie ???? ......kurde ale inni mi mowili ze da rade jakos to zrobic ze skopiowac na C i craka na pulpit...probowalem tez sciagnac plik mds ale nic
 
P 0

profi

Użytkownik
Nie martw się, nic straconego, lepiej postaraj się o PESa 5 6 albo 8 bo wszystkie są 10000x lepsze od fify 2008... Przynajmniej takie jest moje zdanie.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
raczej nie nagral mu obrazu bo by mial rldsczy cos takiego. i wyraznie napisal ze sa ikony gry czyli widac tak jak wyzej pisali ze skopiowal folder z gra.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
znaczy pliki sa w formacie takim jak sie zainstaluje normalnie gre ???? a pesa wlasnie mi sicaga ???? i jak bedzie nagrywal to napewno nei sam hehe
 
D 0

dab-bartek

Użytkownik
Macie rację, PES jest 1000x lepszy od fify. Ma tylko 1 mankament, to że nawet na najtrudniejszym poziomie da się przejść bramkarzem całe boisko. Chociaż nawet z tym jest lepszy niż FIFA. FIFA to dno do kwadratu, a sam fakt, że bez pada z drugiej linii nie strzelisz pokazuje, że nie opyla sie w to grać. Obym miał rację, że jednak z padem coś z daleka da się ustrzelić, bo jak nie to EA się poniżyło.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
najpierw skopiuj zawartosc plyty na dysk i sprobuj odpalic (plik exe), jesli wyskoczy &quot;wloz plyte do napedu...&quot; to crack powinien zalatwic sprawe, jesli natomiast wyskoczy ze nie znaleziono jakiegos pliku to pewnie chodzi o to ze gra potrzebuje do odpalenia odpowiednich wpisow do rejestru (ktore tworzą sie po normalnym zainstalowaniu gry), ktorych zapewne twoj kolega ci nie nagral i to bedzie wiekszy problem, a czy nie najlepiej isc do kolegi zeby normalnie nagral ci obraz plyty i bedzie po klopocie? Kolega ci sie nie popisal umiejętnosciami nagrywania ale bywaja gorsze przypadki, ja kiedys poprosilem kolezanke o nagranie pewnego programu to mi na plyte skopiowala swoj skrot z pulpitu:-D
 
Do góry Bottom