>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kto pobiera prowizje BET365 czy MBANK!!!

M 3

mateuszr1

Użytkownik
Witam. Wypłaciłem w maju z bet365 1000zł a na mbank przyszlo 970zł. Wtedy kontaktowalem sie z chatem bet365 i powiedzieli ze to prowizja banku. Jako ze mam kolejne pieniądze do wypłaty-2000zł skontaktowalem sie z bankiem jak to bylo z ta prowizja. Mbank na to ze to nie ich prowizja. W tytule przelewu widnieje cos takiego:
HILLSIDE (NEW MEDI /PROW. BZ WBK/PLN30.00/ KDD
Niestety nie moge wypłacic na moneybookers bo wplacalem przez p24 mimo iz kiedys wyplacalem juz na moneybookers(jak dla mnie bez sensu)

W związku z tym na chacie bet365 po raz kolejny mecze konsultanta ale on nadal twardo ze to bank a bank odwrotnie. Bet 365 po raz kolejny utrzymuje ze wyplaty na konto bankowe sa bezpłatne. W związku z tym:

1. czy ktos tez ma taki problem lub mial
2. czy ktos wyplacal na inne konto np pko czy jakies inne i czy tez byla pobrana prowizja
3. z kim walczyc o odzyskanie prowizji

Rady mile widziane bo nie uśmiecha mi płacic kolejnej prowizji teraz pewnie 60zl
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zgodnie z tym...


Jeden przelew co 28 dni powinien być bezpłatny.
Rozumiem, że konto masz w złotówkach? (to takie pierwsze skojarzenie przy prowizjach w wypłatach od bukmachera).
 
N 0

n101

Użytkownik
pieniądze pobrał bank korespondent w tym wypadku BZ WBK SA, który jak widać pośredniczy przy transakcjach angielskiego banku bukmachera przy transakcjach wypłaty do Polski
załóż konto w BZ WBK a na przyszłość unikniesz tej nieoczekiwanej prowizji
te 30 PLN to bodajże 0,5% kwoty transakcji nie mniej niż 30 PLN
 
E 27

egnagel

Użytkownik
pieniądze pobrał bank korespondent w tym wypadku BZ WBK SA, który jak widać pośredniczy przy transakcjach angielskiego banku bukmachera przy transakcjach wypłaty do Polski
załóż konto w BZ WBK a na przyszłość unikniesz tej nieoczekiwanej prowizji
te 30 PLN to bodajże 0,5% kwoty transakcji nie mniej niż 30 PLN
0,5 procenta z 900 to 45 pln więc pewnie jest to jakiś mniejszy procent.
mnie też już kilka razy tak zirytował bet365 w ogóle polityka niemożebności wypłaty przez co się ma ochotę jest dziwna i niespotykana w unibet lub bah
 
Do góry Bottom