>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto pierwszy zdobędzie 10 puntków

tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Obstawiłem dzisiaj dla zabawy mecz z AVC CUP Wietnam vs Korea, kto pierwszy 10 punktów zdobędzie. Było 10-9 dla Wietnamu. Obstawiłem Wietnam, ale rozliczyli jako przegrany. Jakieś pomysły skąd mógłbym wziąć jakieś oficjalne źródło, które przekona durny support z bet365? I dla jasności sytuacji- oglądałem ten mecz i na 100% był taki wynik.
Normalnie daruje takie sytuacje, ale tutaj chodzi 3tys. pln.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Obstawiłem dzisiaj dla zabawy mecz z AVC CUP Wietnam vs Korea, kto pierwszy 10 punktów zdobędzie. Było 10-9 dla Wietnamu. Obstawiłem Wietnam, ale rozliczyli jako przegrany. Jakieś pomysły skąd mógłbym wziąć jakieś oficjalne źródło, które przekona durny support z bet365? I dla jasności sytuacji- oglądałem ten mecz i na 100% był taki wynik.
Normalnie daruje takie sytuacje, ale tutaj chodzi 3tys. pln.
jezeli chodzi ci o pierwszego seta to mieli błąd na live, oni pokazywali 9-10 a w rzeczywistości bylo 12-7 dla Korei
 
A 0

arek90

Użytkownik
zobacz tez czy dobrze obstawiles. kto zdobedzie pierwszy 10 punktow czy kto zdobedzie 10 punkt w secie, bo to roznica.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Kto pierwszy zdobędzie 10 pkt. - Wietnam (set 2)
Napisałem do AVC z prośba o archiwalne video, za które zapłacę. Z pewnością przechowują takie streamy. Ciekawe tylko czy mi je udostępnią.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Kto pierwszy zdobędzie 10 pkt. - Wietnam (set 2)
Napisałem do AVC z prośba o archiwalne video, za które zapłacę. Z pewnością przechowują takie streamy. Ciekawe tylko czy mi je udostępnią.
nie masz racji, ta sytuacje która opisałem wydarzyła się w 2 secie i jestem tego teraz wręcz pewien, także nie wydawaj kasy i odpuść
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Szli równo chyba do 13-13 i od tego momentu zrobiło się 21-13 dla Korei. Nie pisz rzeczy, których nie jesteś pewien. Mówiłem, że oglądałem dokładnie 5-3 do 5-ciu, 10-9 do 10-ciu i 13-20 do 20-ciu - taka była kolejność w zdobywaniu punktów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;tikanes&quot; był po prostu w dużych emocjach, bo grał albo za 3k albo o 3k , gdyż napisał:
&quot;Normalnie daruje takie sytuacje, ale tutaj chodzi 3tys. pln.&quot;
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Żadnych emocji, spokojnie podchodzę do tematu. Jestem w 100% przekonany, że widziałem, przy stanie 9-9 akcję kończącą dla Wietnamu. Po tym wyłączyłem, zobaczyłem po chwili 13-13, poszedłem kawę zrobić i było chyba 21-13. To co dragao napisał-przynajmniej ten początek to się zgadza, bo obstawiłem też kto zdobędzie 5pkt na Wietnam i tak rzeczywiście to wyglądało. Nie wiem, kilka osób z forum mówi, że było inaczej, ja jestem sam, więc pewnie macie rację, ale łeb bym sobie dał uciąć, że 10-9 na video widziałem, nawet pamiętam akcję zdobycia 10 punktu dla Wietnamu w tym momencie;p
 
T 0

tomex23

Użytkownik
Żadnych emocji, spokojnie podchodzę do tematu. Jestem w 100% przekonany, że widziałem, przy stanie 9-9 akcję kończącą dla Wietnamu. Po tym wyłączyłem, zobaczyłem po chwili 13-13, poszedłem kawę zrobić i było chyba 21-13. To co dragao napisał-przynajmniej ten początek to się zgadza, bo obstawiłem też kto zdobędzie 5pkt na Wietnam i tak rzeczywiście to wyglądało. Nie wiem, kilka osób z forum mówi, że było inaczej, ja jestem sam, więc pewnie macie rację, ale łeb bym sobie dał uciąć, że 10-9 na video widziałem, nawet pamiętam akcję zdobycia 10 punktu dla Wietnamu w tym momencie;p
no i jaka odpowiedz z bet365? chodzilbys teraz bez glowy? :grin:
 
Do góry Bottom