>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto mi pomoże?

W 0

wojciech23

Użytkownik
Witam. Ostatnio obstawiałem sobie na bet-at-home i na bwin. Na oba wpłaciłem po 150 zł... i... (bo jestem początkujący) przegrałem sporo ⛔
:kwasny4565:⛔
Stan konta na bet-at-home:
45zł + jeden otwarty
bwin:
...5 zł... jeden otwarty.
Czy ktoś mógłby &#39;pomanagerować&#39; moimi kontami? (ktoś doświadczony, ile stawiać na co itp.) Chętnych proszę o kontakt na mail:
[email protected] :cry:
 
ring0 0

ring0

Użytkownik
A od czego masz forum ???? ? Bierz typy od VIP-ów czy śledź shoutboxa, tam często ktoś zamieszcza dobre typy.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Musisz sam dokonywać selekcji, bo grając wszystko co podają - niech będzie - VIP-y nie wyjdziesz na ✅. Wybierz sobie max 2-3 typy na dzień - każdy zagraj jako singiel i powinno być lepiej. Choć z tej &quot;5&quot; ciężko będzie coś zrobić.
 
W 0

wojciech23

Użytkownik
No z 5 ciężko, ale z 45 może jeszcze coś będzie. No, postaram się więcej stawiać w pojedynczych. Ostatnio korzystam z tej stronki i nawet opyla się stawiać na under/over (tak zauważyłem)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Z takim stanem konta proponuje grac głównie single - zysk bedzie mniejszy ale przynajmniej bedzie ;) Na singlach ugrasz wiecej kasy i wtedy zaczniesz granie dubelkami ;) Trzeba byc cierpliwym ;)

P.S I najlepiej graj zdarzenia 1,2 a nie np, 1,1x,x,2,x2 ;)

Graj tenis, kosza ????
 
Z 0

zxc07

Użytkownik
Najlepiej nie graj piki noznej w ktorej czesto kupon nie wchodzi przez remisy a baseball,tenis F1(HTH)itp. gdzie zawsze ktos wygrywa i nie ma remisow.Wtedy szansa wzrasta z 33% do 50.
 
W 0

wojciech23

Użytkownik
AAAA!!!! Ratunku! No i co? Znowu przegrałem! Stan konta: 30zł jeden obstawiony (wzięty z forum). Jak to przegram, to ja się chyba załamię! BARDZO PROSZĘ O POMOC! Kontakt na wyżej wymieniony mail.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
chlopie nie rob sobie jaj ( bierz typy od urbiego lub gangstera lub filipa bo im naprawde dobrze idzie) a nie rob z siebie tutaj posmieliska
jak ci nie idzie to nie wplacaj ponownie i nie graj
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
nie bierz typów od wszystkich VIP&#39;ów. Obstawiaj typy max od 2 typerów, ale wcześniej sprawdź który ma największa skuteczność i jaki ci osobiście odpowiada
Polecam:
Typy By Urbi
i jak kolega wyżej wspomniał
Typy by Kubota
a jeśli chodzi o stawki dobieraj je adekwatnie do swojego budżetu
życze wyjścia z dołka, ja też kiedyś taki miałem, ze 100 zł straciłem 70 ale szybko odrobiłem i teraz mam 150,
ps: graj max 2-3 kupony dziennie, po 2-3 spotkania na każdym. Wiem co mówię, kiedyś grałem po 10 kuponów dziennie nie sugerując się niczym prócz kursem, nawet mi szło na początku ale potem...... ⛔⛔⛔
 
W 0

wojciech23

Użytkownik
No, dobra, będę brał od nich! Ale fajnie, bo udało mi się wygrać 59 zł, mam 89, a w zasadzie 80 bo 9 postawiłem, ale nie kroję wielkich nadziei bo po kursach, ale zobaczymy... Anyway thx for help...
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Chlopie, wyplacaj te 3 dychy i skoncz z bukmacherke, jak sie na niej nie znasz. To chyba najlepsza rada.
Pozdrawiam
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
no i ode mnie rada, nie ma co jechac na czyichs typach, jak sie sam nie nauczysz analizowac spotkan i dopierac stawek w zaleznosci od pewnosci typu to nie masz czego szukac u bukow
 
typper 2

typper

Użytkownik
no i ode mnie rada, nie ma co jechac na czyichs typach, jak sie sam nie nauczysz analizowac spotkan i dopierac stawek w zaleznosci od pewnosci typu to nie masz czego szukac u bukow
tu się nie zgodzę, są typerzy, którzy mają zajebiste typy i skuteczność ponad 80%, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Warto korzystać z typów innych typerów jak i z ich analiz. Na ilu dziedzinach się znasz? Piłka? Kosz? a reszta?? i tu przychodzą inni z pomocą. Pozostaje zrobić właściwą selekcję. Osobiście grając TYLKO typy innych typerów - 10zł stawka na mecz - ugrałem w 3 tyg 250zł. Można? Można...
 
Do góry Bottom