>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ktoś z was typuje w SportingBet ?

pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Czy jest na tym forum ktoś kto może gra w tych zakładach ? Czy kursy w poównaniu do innych buków są wysokie, czy dobrze jest spolszczona wersja typowania ? Czekam na jakiekolwiek info od kumatych co do tego netowego bookmachera ... !!
 
vrc 0

vrc

Użytkownik
Ja tam gram...

Kursy zadowalające, oferta też. Jest hokej a to najważniejsze. Handicapy i te inne pierdoły, zresztą sam zobacz. W sumie zastrzeżeń nie mam żadnych. Kasa przepływa szybko. 2 dni przelewem. No to tyle.
 
klepa 0

klepa

Użytkownik
Ja tam typuję, od dzisiaj. Dostałem kase z tej promocji za sms - wrażenia całkiem niezłe jak narazie. Może ktoś wie czy jest opcja powiadamiania majlem/sms-em czy kupon wszedł bądź nie? Jeśli tak to gdzie to się ustawia i czy płatne?
 
L 0

lew

Użytkownik
czy w sportingbet jest mozliwe zeby moje konto zostalo automatycznie usuniete jesli zniego niekorzystalem

bardo prosze o odpowiedz
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mam jedno pytanie.
Czy po podaniu adresu zamieszkania przy rejestracji dostajecie może jakieś ulotki reklamowe, czy pisma od tego buka???? (pytam z ciekawośći :wink: )
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Mam jedno pytanie.
Czy po podaniu adresu zamieszkania przy rejestracji dostajecie może jakieś ulotki reklamowe, czy pisma od tego buka???? (pytam z ciekawośći Wink )

Ja juz znam taka Ciekawość ???? Z tego co wiem tylko BAW wysyla listy
 
buxeron 0

buxeron

Użytkownik
SportingBet to największy bukmacher internetowy (ponad milion graczy),
więc pytanie o znajomość tej firmy jest troszeczkę nie na miejscu...
:wink:
Tak na serio - solidna marka i podwojenie depozytu - to jest to!
8)
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
ja również mam pytanko apropo przesyłania tych ulotek itp czy w rejestracji koniecznie trzeba podac adres zamieszkania czy można adres korespondencyjny na skrytke pocztową?
 
D 0

dziabik

Użytkownik
I ja gram w Sportingbet,jak na razie wszystko ok ???? stronka czytelna,nie mam żadnych zastrzeżeń do nich.Jest sporo hokeja a więc to,co trzeba :wink:
 
Do góry Bottom