>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

który naziemny najlepszy - od strony inwestora

escabar 24

escabar

Użytkownik
Cześć,
Zastanawiam się który bukmacher jest najatrakcyjniejszy ze strony inwestora. Np jak bym chciał założyć punkt naziemny, na którym najlepiej wyjdę, który jest najpopularniejszy i który daje dobry zarobek.
Liczę na odpowiedzi osób które wiedzą coś na temat.
dziękuję pozadrawiam
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
moim zdaniem Fortuna

w miejscowośći w której mam szkołę :kwasny4565: STS od Fortun dzieli 15 m ale wolę Fortunę lepsze kupony i lepsza strona www :jezora: ale to moje skromne zdanie :jezora:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
powiem Ci tak, totomix jest najpopularniejszy, ale mają mało materiałów promocyjnych, nie dadzą Ci na euro z polska flag, czapeczek dla obsługi, nie pozwolą łączyć toto z maszynami do grania i tak dalej
Ogólnie rzecz biorac, totomix - przereklamowana bieda


milenium-bardzo dobra firma, komp i drukarka własna wystarczą, wyposażą lokal, dodadzą flagi jak są polskie mecze, po prostu dbają o dobry wygląd lokalu, możesz połączyć z barem, kasynem, czy co Ci tam odpowiada


STS- możesz łączyć z czym chcesz, ale według mnie to szary, bury bukmacher

Betako- mozna łączyć z czym się chce, ale jeśli chodzi o materiały promocyjne, to gorzej niż totomix

Fortuna- nie znam się
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
A ktoś już probował współpracy z bukmacherem? Jak to jest w wypadku dzierżawy lokalu i jakie prowizje dostajesz ty - jako zalożyciel i koordynator danego punktu. Np milenium wyposaża punkt, płaci czynsz a osoba podejmująca wspolprace otrzymuje % od zysku? Pewnie koło 20%...Ma ktoś jakieś doświadczenia??
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Mialem kiedys statystyki z 2007 roku to najczesciej odwiedzanym bukiem byla Fortuna. Zreszta u mnie w miescie sa w jednym miejscu obok siebie 3 buki i do Fortuny najwiecej ludzi chodzi. Sam tam chodze i polecam.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Jakby kogoś intersowało :
WSPÓŁPRACA

v OSOBA PODEJMUJĄCA WSPÓŁPRACĘ NIE MOŻE WIDNIEĆ,
W KRAJOWYM REJESTRZE KARNYM
v OSOBA PODEJMUJĄCA WSPÓŁPRACĘ MUSI POSIADAĆ
PRAWO DO LOKALU UŻYTKOWEGO
v ADAPTACJA LOKALU JEST KOSZTEM OSOBY PODEJMUJĄCEJ WSPÓŁPRACĘ
v WSZELKIE KOSZTY ZWIĄZANE Z LOKALEM ORAZ PRACOWNIKAMI LEŻĄ PO STRONIE OSOBY PODEJMUJĄCEJ WSPÓŁPRACĘ
v NALEŻY WYPOSAŻYĆ LOKAL W TELEFON ORAZ STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE O MINIMALNEJ PRZEPUSTOWOŚCI 128 KB
v DLA ZABEZPIECZENIA ROSZCZEŃ OSOBA PODEJMUJĄCA WSPÓŁPRACĘ WYSTAWIA WEKSEL IN BLANCO
v KOSZT URUCHOMIENIA PUNKTU : 8 000 DO 15 000 PLN
WYNAGRODZENIE OSÓB WSPÓŁPRACUJĄCYCH JEST PROWIZYJNE ( USTALONY PROCENT OD PRZYCHODU ).
Czy ja wiem czy to sie opłaca? :/
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
a ja nadal myślę i myślę, czekam, może ktoś jeszcze coś wie?
Panowie każda informacja cenna, a może znajdzie się tu jakiś właściciel i może dowiemy się czegoś z autopsji?
 
sport7 0

sport7

Użytkownik
Szczerze,to obecnie najlepszym bukmacherem naziemnym w Polsce jest Fortuna.Ma prawie 400 punktów w całej Polsce,jestem jej stałym bywalcem,często porównuje kursy do innych &quot;buków&quot; naziemnych i widzę,że są zdecydowanymi liderami ???? Osobiście do punktu sportowego dzieli mnie 15 metrów od domu (dosłownie!):-D Do kolejnych punktów 50 metrów,ale nie o to tu chodzi.Oferta jest najbogatsza,strona najbardziej przejrzysta od pozostałych.;) Czasami,jak typuję hokej,to widzę troszkę większe kursy w Toto Mixie,ale oprócz tego to Fortuna góruje ;) Bardzo podoba mi się ich inicjatywa,nie raz pomogli Domom Dziecka w Polsce,co roku (z tego co pamiętam w wakacje) odbywa się turniej pod ich nazwą,stworzony przez nich,w piłkę nożną,na cele dobroczynne,u naszych południowych sąsiadów.Zresztą bandy na stadionach Słowackich,Chorwackich i innych południowych krajów mają loga właśnie tej firmy.No ale nie o tym mowa...według mnie obecnie to najlepszy bukmacher w Polsce ???? Jednak wiadomo,że największym ⛔minusem⛔ sportowych zakładów naziemnych są 10% podatki.Dawny Profesjonal znany był zawsze z wprowadzania nowinek technicznych i to w założeniach firmy się nie zmienia.
A teraz trochę cytatu: &quot;Przede wszystkim najważniejsze jest to, że grając u „ziemniaka” mamy już odprowadzany podatek od wygranych , co wiąże się z tym, że jeśli ktoś utrzymuje się z bukmacherki, to wówczas jego dochody są w 100% legalne i może spać spokojnie. Dana firma musi nam wydać zaświadczenie o większych wygranych, także w takim przypadku nie mamy się czego obawiać ze strony Urzędu Skarbowego.Kolejnym plusem jest to, że grając za większe stawki, w Internecie bardzo szybko mogą nam zlimitować konta, co może prowadzić do tego, że na kupon można postawić maksymalnie 20zł. Z kolei limity u bukmacherów naziemnych są bardzo rzadkie, i jeśli występują, są one wysokie, w związku z tym niemal zawsze możemy postawić za tyle, ile sobie zaplanowaliśmy. Plusem obstawiania przez Internet są wyższe kursy oraz wygoda , gdyż nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby zawrzeć zakład.
 
S 0

sericc66

Użytkownik
Wedlug mnie Toto mix jest najlepszy, ale to tylko moje zdanie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy wykazujac chec nawiazania wspolpracy np z toto mixem, wszystkie wygrane pokrywamy sami czy ta firma? ktos sie oreientuje?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jeżeli chcesz zostać ajentem, to wszystko dostajesz od totolotka, jedyne za co Ty płacisz, to za ewentualnego swojego pracownika, ktorego sam sobie dobierasz (możesz sam pracować), oraz na czynsz, prad itd. Dostajesz chyba 7 % od obrotów jakie masz co miesiąc. Reszta Cie nie interesuje, bo wygrane wypłacasz z pieniędzy jakie masz w kasie, czyli z tego co wpłacą ludzie, czyli swoich pieniędzy absolutnie nie ruszasz. ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam , Wszystko zależy od lokalu jaki masz czy to jest centrum czy w pobliżu znajdują się inne lokale itp. czynniki , Możesz na początek np, założyć punkt Tip Sportu. Więcej informacji na pw jeżeli chcesz wiedzieć coś o Tip Sporcie.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
najważniejsze jest to, żebyś wybrał dobrą lokalizację punktu, największe obroty sa w centrach handlowych, tam też zazwyczaj płacisz największy czynsz, ale to Ci się zwraca i to bardzo szybko ????
 
Do góry Bottom