>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Który internetowy buk najlepszy?

Status
Zamknięty.
N 0

neezy

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forum, chce zalozyc sobie konto na ktoryms z internetowych bukow. Zalezy mi na szybkich i wygodnych wplatach/wyplatach, oferta nie musi byc szeroka (w sensie, ze do kazdego zdarzenia jest milion roznych kategorii np.: ile bedzie rzutow roznych etc...), proste reguly, zadnych wiekszych &#39;kruczkow&#39;. Zdaje sobie sprawe, ze pewnie nie ma najlepszego buka, bo kazdy ma swe wady i zalety, ale jesli mozecie polecic mi cos, z Waszego doswiadczenia godnego uwagi, bede wdzieczny. Rady zwiazane z poczatkiem onlinebettingu rowniez mile widziane.
Pozdrawiam
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
poczytaj trochę to forum, bo już tyle informacji było na ten temat, a ty specjalnie zakładasz nowy temat do tego. ????
 
N 0

neezy

Użytkownik
owszem sa tematy temu poswiecone, ale z tego co patrzylem niektore sa np ze stycznia 2006, troche malo aktualne, a przez ten rok pojawilo sie na rynku z 10 nowych ebukow... . Ciezko niektore tematy znalezc, bo jak ktos pisze w nazwie tematu &quot;Pomocy&quot; do ciezko sie domyslec o co chodzi, a w kazdy taki topik nie chce mi sie wchodzic. Nie unos sie od razu, zamiast krytykowac, szybciej bys napisal jakiego buka polecasz, i tyle... pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom