>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW Epic: Chalidow vs. Adamek

psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW Epic: Chalidow vs. Adamek

A_11446784.jpg

Przed nami specjalne wydarzenie KSW EPIC, w całości nawiązujące do początków organizacji. Oprócz walk w formule MMA, zobaczymy także chociażby starcia grapplingowe, bokserskie, czy w muay thai. W main evencie pięści skrzyżują dwie legendy polskich sportów walki – Mamed Khalidov oraz Tomasz Adamek.


Termin: 24 lutego 2024 r. (sobota)
Miejsce: PreZero Arena - Gliwice, Polska
Transmisja: od 19:00 w systemie PPV na kswepic.tv lub Canal+ Online

Walka wieczoru:
99 kg Boks: Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek

(6x3 min, duże rękawice)

Finał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej:
93 kg: TBA vs. TBA

(3x5 min, małe rękawice)

Open Grappling: Phil De Fries vs. Josh Barnett (1x10 min)
65.8 kg Muay Thai: Michał Królik vs. Vaclav Sivak (3x5 min, małe rękawice)
120.2 kg PRIDE Rules: Darko Stosic (19-6) vs. Matheus Scheffel (17-10) (3x5 min, małe rękawice)

Turniej mistrzowski wagi półciężkiej:
93 kg: Rafał Haratyk (17-5-2) vs. Marcin Wójcik (19-8) (2x5 min, małe rękawice)
93 kg: Kleber Silva (22-12) vs. Damian Piwowarczyk (7-2) (2x5 min, małe rękawice)

93 kg: Ivan Erslan (13-3) vs. Bohdan Gnidko (10-1) (3x5 min, małe rękawice)
82 kg No Holds Barred: Konrad Rusiński (6-1) vs. Muslim Tulshaev (10-3) (3x5 min, małe rękawice)
70.3 kg MMA w Gi: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz (3x5 min, małe rękawice)

źródło: inthecage.pl, kswmma.com
 
Ostatnia edycja:
berserk 227,7K

berserk

Użytkownik
KSW wymyśliło sobie gale Epic chyba po części zazdroszczać freakowym organizacją .
Pojawiła sie opcja zarobku oraz zestawienia ich gwiazdy czyli Mameda z Tomkiem Adamkiem w pojedynku bokserskim.
Nie ma co za wiele pisac o osiągnięciach obu panów bo każdy kto chociaż troche rozkminia sporty walki to zna obu panów bardzo dobrze.
Pojedynek ma mieć 6 rund po 3 minuty. O ile w ringu zdecydowanie można by iść w Tomka tak tutaj będzie octagon więc trochę biagania bedzie za Mamedem.
Dla mnie ten pojedynek to pojedynek bardziej pokazowy niż w tym momencie sportowy.
Mówi się o zakończeniu kariery Mameda , jak i mówi się o kolejnych walkach Adamka we frikowych organizacjach.
Co da wygrana któremuś z nich ? Na ta chwilę nic .
Czy Mamed odejdzie z porażką na koniec kariery ? Nie sądzę.
Czy Tomek po kilku latach przerwy łatwo wypunktuje Mameda ? Nie sądzę
Jest wspomniane 6 rund - 3 rundy Mameda 3 rundy Tomka ?
Remisik ?
Ja w to wchodzę

Mamed vs Adamek remis 7,00
walka zakończy się na punkty 1,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +820
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Adamek na punkty lub przez techniczna decyzje 2.15
Walka caly dystans 1.40

Adamek mimo kilkuletniej emerytury widac ze nie jest wrakiem sportowca jak np kiedys golota gdy walczyl na eneryturze , mysle ze powinien mimo wszystko latwo wypunktowac khalidova . Adamek nawet w swoim picku nie mial mocnego pojedynczego ciosu, a teraz jest na pewno sporo gorszy plus oktagon pozwoli khalidowowi uciekać. Poza tym watpie by styl mameda sprzyjal w walce w duzych rekawicach w boksie. Szczerze nie wierzę tu w nokaut ani nawet w żadne deski
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Sam temat nagłego powrotu Adamka do 'walk' jest nieco zaskakujący bo jak on sam mówi- nie robi tego dla pieniędzy, tyle że dostał je na pewno spore a czy jest marketingowo wiele wart w tych czasach ? Nie wydaje mi się, a co istotne to on na tą walkę jest wypożyczony z Famemma gdzie w maju ma walczyć z Bandurą. Dziwi mnie to że organizacje przystają na wszelkie i nie namówiono go chociaż na małę rękawice. W każdym razie o ile byłem sceptyczny co do zestawienia Tomka z Mamedem tak teraz jak poczytałem sporo opinii o tej walce to nawet mnie zaciekawiła i widzę szanse na złapanie ciekawych zakładów.
Jako że Adamka nie trzeba szczególnie przedstawiać bo każdy wie że to był klasowy bokser i walczy w swojej płaszczyźnie to jest zdecydowanym faworytem z oczywistych względów to skupmy sie na atutach Mameda:
- walczy u siebie w federacji gdzie szefowie mówią że mają na niego dalszy plan- oczywiście na walki w MMA
Właściwie na tym sie atuty Mameda kończą- można od biedy podciągnać że walka jest w oktagonie a nie w ringu ale czy to aż tak dużo dla Adamka zmieni- informacji zbytnio nie posiadam ale jestem przekonany że Adamek w tym oktagonie spędził sporo czasu szykujac się do walki. Mamed jest także młodszy ale tez ma swoje lata- już prawie 44 więc tak naprawde to między oboma Panami jest ledwo 3,5 roku różnicy. Padają też argumenty że Adamek nie walczył bardzo dawno i może być zardzewiały, szczególnie w pierwszych rundach. Ale trzeba też pamiętać że Mamed mimo że ostatnio miał też dobre momenty to jednak śmiało można powiedzieć że jest solidnie rozbity. A tutaj atuty fizyczne także będą po stronie Tomka który bedzie zapewne nieznacznie cięższy i wyższy. Przy czym wydaje mi się że Adamek jest kojarzony jako bokser typowo techniczny ale też nie jest tak że on rywali głaszcze, a na moje to bije całkiem mocno i nie jednego usadzał. Dlatego uważam że kursy na wygraną przed czasem Adamka może być nieco zawyżony/ Niestety nie wiemy na ile traktować to jak poważną walkę czy jednak jak pokazową- chyba mimo wszystko to drugie wówczas najpewniej walka potrwa pełen dystans tak jak jest to zakładane. Próbowałem też znaleźć informację odnośnie sędziów w tej walce ale póki co cisza. Na ten moment skłaniam się ku temu że Adamek nie wyjdzie aby 'urwać głowę' ale będzie chciał pokazać warsztat pięściarski i mocno poobija korpus Khalidova i możliwe że upoluje wątrobe i odechce mu się dalszej walki. Dlatego podoba mi się kurs 8,00 na wygraną przez TKO Adamka który możemy dostać w STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +780
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Erslan I. - Gnidko B./ Mniej niż 2.5 rundy @1.30 Fortuna

Dwa duże chłopy, które mają czym przyłożyć oraz sami też potrafią przyjąć. Walka zestawiona typowo pod widowiskowy nokaut na tej jakże "specjalnej" gali. Typ tzn. pewniaczek.

Chalidow M. - Adamek T./ Adamek @1.56 Fortuna

Rozumiem fascynację Mamedem itp. Jednak walka będzie w boksie w rękawicach bokserskich, ten cios już nie będzie tyle ważył co w rękawicy mma. Adamek może i stary może i wraca x raz, ale to nadal były mistrz świata w boksie, tylko 6 rund kondycji starczy na pewno. Wypunktuje spokojnie Mamada i tyle, a Mamed wróci do walk w mma, a porażka nic mu nie zrobi w federacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1653
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
KSW Epic

M. Chalidow - T. Adamek
Typ: 1
Kurs: 2,44
Fortuna

W sobotę odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych gal Konfrontacji Sztuk Walki w tym roku, ale czy ja czekam na nią z jakiś wielkim wytęsknieniem? Powiem tak: Ciekawi mnie ta gala, ale nie żebym się nią jakoś bardzo ekscytował. Od zawsze podobało mi się w KSW to, że jak postawili sobie za cel, że pojedynki będą odbywać się tylko w MMA. PO tej decyzji mieli wtedy u mnie bardzo duży szacunek. Odkąd zaczęły się kombinacje z innymi dyscyplinami sportów walki nie do końca zaczęło mi się to podobać. Trochę zaczyna mi to przypominać freekfighty, które też szanuje i lubię oglądać (oczywiście chodzi o walki, w których przeciwnicy traktują sporty walki na poważnie), ale nie o to chodzi chyba w federacji czysto sportowej. Bardzo lubię i szanuję obu bohaterów walki wieczoru sobotniej gali, ale chyba nie w tą stronę powinna iść organizacja, która chce się równać z UFC. Walka emerytowanego legendarnego boksera z legendarnym zawodnikiem MMA w boksie nie do końca do mnie przemawia. Odbieram tę walkę jako duży zarobek dla organizacji, która w ostatnim czasie jest daleko z tyłu za UFC, a na polskim rynku popularnością zaczęła strasznie tracić na rzecz organizacji freekfightoych. Dużo rozpisałem się ogólnie o gali, ale chciałem napisać co o tym wszystkim uważam. Na pewno obejrzę, ale jakiś niedosyt we mnie siedzi. Mój typ to zwycięstwo Mameda nad Tomaszem Adamkiem. Skąd ten typ? Biorę pod uwagę to, że Góral przez dłuższy czas nie wychodził do ringu. Wiek również powienien zrobić swoje. Tomasz jest mega profesjonalistą i jestem na 100% pewny, że bardzo dobrze przygotuje się do tego pojedynku, ale niestety metryki chyba się nie oszuka. Plusem dla niego jest oczywiście to, że walka odbędzie się w boksie, który nie jest ulubioną płaszczyzną Mameda, ale myślę, że w sobotę to wystarczy. Kurs jest warty zaryzykowania i za jakąś mniejszą stawkę można postawić.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
93 kg: Rafał Haratyk (17-5-2) vs. Marcin Wójcik (19-8) (2x5 min, małe rękawice)

Wygrana: Haratyk
Kurs: 2,1
Fortuna

Stawiam na bardziej doświadczonego zawodnika jakim jest Haratyk. W październiku zeszłego roku odprawił przez nokaut Chorwata Erslana i to mnie już przekonuje. Od tej walki nie minęło jakoś dużo czasu tak aby miał stracić formę. Wójcik ostatnio złapał serię kilku wygranych i to nawet w dobrym stylu, ale nie walczył z takim zawodnikami średniej klasy. Tutaj liczę na to że Haratyk nie będzie łatwa przeszkodą dla Wójcik. Walka będzie szybką, mocna także warto pomyślę o tym że skończy się przed czasem. Na taki obrót sprawy kursjest w granicach 2. Także bardzo ciekawa walka. Jeśli Haratyk jest dobrze przygotowany to wygra to walkę przed czasem. Wójcik nie ma podjazdu do niego. Nie rozumiem postawionych kursów, może celowa zagrywk buków na zmylenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +602
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
ADAMEK - MAMED ADAMEK DECYZJA 2,15

Adamek jest w tym starciu w mojej opinii zdecydowanym faworytem. Jego formuła, duże rękawice, to on będzie rozdawał karty. Doświadczenie przemawia za nim, jest szybki. Mamed swoim charakterem na pewno będzie chciał dorównać umiejętnością Górala, ale jednak lata boksowania zrobią swoję i Adamek to starcie wygra rozbijając i punktując przeciwnika przez całą walkę.
 
S 3,1K

StaszekWawrinka

Użytkownik
Walka wieczoru:
99 kg Boks: Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek
(6x3 min, duże rękawice)

Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie tutaj wygra. Nie widzę tutaj zadnych szans dla Mameda w boksie z Adamkiem. Jedyne czego można się tutaj doszukiwać na siłę trochę to dyspozycja Adamka. Nie wiemy jaki wyjdzie i jak on traktuje tę walkę, ale wydaje mi się, że skoro się na nią pisał, to przygotowywuje się w 100% poważnie. W takich więc warunkach wygrana Adamka jest dla mnie pewna, a pytanie brzmi czy zrobi to przed czasem. Jest 6 rund po 3 minuty i uważam, że Mamed może to wytrzymać i walka zakończy się na kartach punktowych sędziów, a na niej jednogłośną decyzją wygra Adamek, który w boksie jest znacznie lepszy. Kurs mega duży jak dla mnie, warto pobrać do kuponu.
 
punkfiction 15,4K

punkfiction

Użytkownik
Rusiński - Tulshaev
Rusiński wygra
kurs 1.51 Fortuna

Według mnie dobry kurs na zwycięstwo Polaka, który jest młodym perspektywicznym zawodnikiem, pod koniec zeszłego roku miał udany debiut w KSW. Jego przeciwnik z kolei ostatnią walkę miał prawie 2 lata temu, do tego o walce dowiedział się stosunkowo późno zastępując Gustaffsona, przez co może nie być w najlepszej formie. Rusiński zdecydowaną większość swoich walk kończył przed czasem, także można się pokusić na większy kurs.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Przecież tutaj nie ma nad czym dywagować tylko brać to 1.55 na Adamka. Boks, duże rękawice. Tyle wystarczy. Każdy szczyl bokserski schowa się za waciakami i go nie ruszysz a gdzie Chalidow w boksie do Tomka 😅 Adamek go wypunktuje doświadczeniem. Bach, bach i za watę.
 
R 634K

rjastrzab

Użytkownik
Zdecydowanie przychylam sie do opinii, że Adamek powinien wygrać te walkę ze sportowego, bokserskiego punktu widzenia. Czy będzie nokaut i wygrana przed czasem ? Nie sądzę. Ma być show to będzie na pełnym dystansie a to daje nam kombinację, że Adamek wygra na punkty. Tylko czy z marketingowego punkty widzenia bardziej cenna jest wygrana Adamka czy Khalidova. Kurs 1,25 za pełnych 6 rund za niski do gry przy ryzyku kontuzji lub jakiegoś kończącego trafienia.
A może warto iść w propozycje zgłoszoną wcześniej, że będzie remis? Przy kursie 7,00 do zastanowienia się. Inne zakłady odpuszczam.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Rafał Haratyk @2.00
Moim zdaniem w walce Haratyka z Wójcikiem jest zwycięzca całego turnieju, a w ich starciu postawię na Rafała. Haratyk lepsze nazwiska w rekordzie, tutaj nie ma co, poziom jego rywali w ACA był wyższy niż tych z ostatnich lat Wójcika na FEN, Rafał będzie miał też 8cm przewagi zasięgu w stójce powinno mu to pomóc, ostatnio ładnie usadził Erslana więc liczę na powtórkę i ciężkie ciosy w kontrze. Tutaj w sumie najważniejsza będzie pierwsza runda, kto wypunktuje musi tylko dojechać do końca pojedynku, kto przegra pierwszą rundę będzie musiał próbować skończyć przed czasem, bo w jakieś 10-8 tutaj nie wierzę, a moim zdaniem Haratyk dobrze to rozegra, w wymianach na nogach powinien mieć przewagę nie tylko przez zasięg, ale również ze względu na swoje solidne lowkiki i szybkie ręce, Wójcika uważam jednak za zawodnika z nieco biedniejszym arsenałem kickbokserskim, a zapasów się tutaj raczej nie spodziewam.

Phil De Fries @1.75
Tutaj 10 minut, może być remis, po 3.50 taki remis gody uwagi, jednak Barnett czynnym zawodnikiem już nie jest, do tego 10kg lżejszy, w grapplingu może to zrobić różnicę i się chłop zasapie jak 136kg Angol będzie na nim leżał. Anglik sporo ma tych poddań na koncie, wiadomo, że Barnett w walce na chwytu lebiegą nie jest, jednak już 46 lat na karku i nie wiem czy to wytrzyma, tutaj przygotowanie i cardio to mój główny argument za De Fries'em. Josh coś raz wałczył w Japonii, ale to nie była poważna gala, wcześniej jedynie Różal i jakieś starty w zawodach gapplingowych, walki raz na dwa lata, albo nic, a De Fries jednak od kilku lat jeździ regularnie po Polsce na te sparingi, z Narkunami, Kitami i innymi plackami, od 4 lat już same main eventy żeby można było przeciwnikiem wytrzeć ujebany oktagon.

Mamed @2.45
Po 1.50 na pewno bym na Adamka nie grał, żadnej wielkiej niespodzianki tu dla mnie będzie jak Mamed będzie sobie hasał po oktagonie, a Góral zwyczajnie za nim nie nadąży, klata na pewno na plus pod taki gameplan Khalidova. Adamek sobie może mówić w wywiadach, że nie wziął tej walki dla pieniędzy xD, oczywiście, że dla hajsu i dlatego też wziął walkę z Bandurą na FAME, makaron na uszy nawija w tych wywiadach, nic więcej.

Kolejna sprawa, że tutaj będą sędziowie z k1 i mma, ogólnie zamieszanie z tym jest, ponieważ KSW chciało zrzeszonych wstawić, ale Borki i Adamki zaczęły szczekać, walka boks to sędziowie z boksu, co się akurat nie dziwię, skończy się jednak chyba tak, że żadnego sędziego z PUB tutaj nie będą mieli więc może być wesoło na tych kartach. Adamek przegra, to się powie, że winna sędziów, bo sędziowie punktowi boksu nie panimaju i wałek, a karuzela jedzie dalej. Parodia, jak wszystko co się dzieję wokół KSW, ważne, że Kawul ładny trailer znowu wyreżyserował :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja też już nie wiem co o tej walce myśleć- z jednej strony czytam sporo absurdów jakby Mamed to był zawodnik w szczycie formy i z 10 lat młodszy i walka była w MMA a jednak ludzie zapominają że różnica wieku jest to niewielka i w kontekście Mameda też mówiło się już o zakończeniu kariery i żadne wygrane z Pudzianem tego nie zmienią. Tak samo jak to że Mamed postawi na szybkość w walce z Adamkiem który tylko z tego słynął to jest juz w ogóle dla mnie najdziwniejsze. ALE jest jedno wielkie ALE- obaj biorą tą walke dla pieniędzy i nawet wczoraj podczas konferencji (czy tam czegoś podobnego) obaj mówili że co niby mają do stracenia jak na tym zarobią i walka dla fanów. Trzeba też przypomnieć że Mamed został potężnie znokautowany przez Soldica pojedyńczym ciosem- oczywiście w małych rękawicach ale jednak. Wracając do Adamka- on wraca za gruby hajs i w maju ma walkę z Bandurą i teraz pytanie jaki jest sens tej walki. Otóż sens jest taki że Adamek jak znokautuje Mameda to ta walka będzie bardzo mocno podważana ALE jeżeli Adamek nie pokaże się chociaz umiarkowanie dobrze to ludzie zaczną myśleć że skoro Mamed mógł się postawić to Bandura też może. Wtedy wszystko składa się w jedną całość. To co mnie dziwi to jednak spora różnica w wadze, Mamed z Pudzianem ważył ponad 93 a tutaj waży nawet mniej- 91 gdzie Adamek 98. Wydaje się to idealna waga dla obydwu ale mimo wszystko myślałem że różnica bedzie minimalna. Co do sędziowania to akceptowalne są dla mnie te tłumaczenia że walka jest w oktagonie a nie w ringu więc żadna organizacja bokserska nie będzie tego sankcjonować.
Koniec końców trzeba sobie zadać pytanie na ile to jest show i co jaki rezultat komu daje, dlatego obstaje przy dwóch typach:
- jeśli show to popieram przedmówców co do remisu który nikogo nie krzywdzi, nawet jak w teorii eksperci od boksu powiedzą że w rundach było 4:2 czy tam nawet 5:1 dla Adamka.
- jeśli nie show to powtórze co pisałem wyżej- kurs na wygraną Adamka przez TKO 8,00 jest dla mnie przesadzony- bliżej mi do 3,00 niż do aż takiego kursu.
Ostatecznie to wydaje mi się że wygrana Khalidova jest jednak tu nieosiągalna, ale podciągnięcie werdyktu pod remis już tak ale najbliżej mi do pierwszej myśli po naprawdę solidnym kursie.

p.s Największa głupota dla mnie to promocja tej gali gdzie tysiące reklam nie mówią w żaden sposób że walka nie jest na C+ tylko trzeba za nią zapłacić. A poszli nawet dalej i w stylu famemma studio + dwie walki są na youtube.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2358
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Chalidow - Adamek, Adamek wygra @1.57

Sama gala wygląda tak, jakby miała być uhonorowaniem karier obu tych zawodników - zresztą main event to idealnie obrazuje. Czy spodziewam się fajerwerkow? Niestety nie - obaj zawodnicy mają najlepsze lata za sobą, a boks to może być tutaj typowa szermierka i punktowanie ze strony Adamka, który może ewentualnie też usadzić Mameda, ale nie sądzę, by miało się to skończyć KO lub TKO. W rękawicach to zawsze bokser z prawdziwego zdarzenia będzie faworyzowany i nie inaczej jest tym razem. Myślę, że Adamek po prostu wypunktuje swojego rywala.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Chalidow - Adamek
Adamek @1.57 (fortuna)


W ciężkim szoku byłem po zobaczeniu kursów na ten pojedynek. Osobiście wystawiałbym z 1.25/1.3 na Adamka, także jest jakieś value. Kurs z pewnością spowodowany oktagonem i że Mamed walczy "u siebie", są to jednak na tyle mało istotne czynniki, że nie uważam żeby mu pomogły. Pojedynek rozgrywany w boksie, gdzie Tomek na każdej płaszczyźnie wygląda o wiele lepiej, nie wierzę w to co niektórzy mówią, że wyjdzie do walki "zardzewiały" po długiej przerwie, gość przez całe życie zjadł zęby na boksie w którym odniósł niesamowite sukcesy, tego się nie zapomina. Różnica wieku znikoma, wręcz uważam że będzie niezauważalna. Spodziewam się mądrego i konsekwentnego punktowania Polaka, na żywo będziemy obserwować zlot tego kursu z minuty na minute, a w ostatnich rundach będzie oscylował zapewne wokół 1.05. Mamed będzie polował na moment nieuwagi licząc na jakiegoś puncha który mógłby zamroczyć rywala, ale pamiętajmy że w tych rękawicach te ciosy będą dużo łagodniejsze, a do tego Adamek jak mało kto wie jak je bezpiecznie przyjmować. Zdziwi mnie zakończenie walki przed czasem, zobaczymy tu raczej pełny dystans i rękę w górze Tomka. Kurs naprawdę atrakcyjny, biorę w ciemno na swoje kupony.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1059
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Chalidow - Adamek
Typ: Adamek
Kurs: 1.57
Fortuna


Niektórzy zdumiewają się, dlaczego Adamek jest uważany za faworyta w tej walce. Przecież od ostatniej walki minęło już 6 lat! Adamek zakończył karierę, a choć mógł trochę trenować okazjonalnie, to nie jest to to samo co regularne przygotowania do walki. Z drugiej strony, Chalidov ma solidne doświadczenie w MMA i pokonał już zawodników dużo większych od siebie, jak na przykład Pudzianowski. Głównym argumentem za Adamkiem jest jego doświadczenie w boksie, w którym osiągnął dużo więcej niż Chalidov w MMA. Techniki bokserskie mają zupełnie inny wydźwięk w boksie niż w MMA, gdzie można używać różnych stylów i technik. Nawyk w boksie to kluczowa kwestia, a pomimo długiej przerwy i wieku, Adamek powinien być w stanie dominować nad Chalidovem, szczególnie jeśli chodzi o nawyki bokserskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1059
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Adamek wyglada jak za najlepszych czasow w hw (czasy walki z arreola) . Waga idealna ,moim zdaniem nie powinniśmy go rozpatrywać w tych samych kategoriach co większość wracających emerytów. Po wazeniu nie mam watpliwosci że Adamek to wygra.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Chalidow - Adamek
Typ: Adamek wygra na pkt. Lub Techniczną decyzję
Kurs: 2.1
Fortuna

Dziś będziemy mieli okazję cieszyć znów swoje oczy Tomkiem w ringu. Nasz utalentowany bokser liczyć będzie w tym roku już 48 lat. Mistrz świata w dwóch kategoriach w boksie zmierzy się z zawodnikiem MMA Mamedem Chalidowem którzy wszyscy również dobrze znają. Tomka nie widzieliśmy w ringu 5 lat więc jego forma jest niewiadomą.. jedynie możemy wróżyć z fusów lub podglądać w socjal mediach walki z cieniem lub tarczowanie. Odziwo Adamek wygląda w tych umiejętnościach całkiem dobrze.. sylwetka jak na swój wiek także w porządku. Walka ta nie oszukujmy się jest dla kasy i Tomek nawet otwarcie o tym mówił w wywiadach. Nie zmienia to faktu że wyjdą na przeciw siebie i stoczą walkę.. walkę w formule bokserskiej.. nie przedłużając Nasz "Góral" jest tu faworytem.. mimo swojego wieku techniki czy umiejętności się nie zapomina a w filmikach przed walką widać dosyć dobra szybkość.. i liczę że kondycja na 6 rund będzie przygotowana. Idę tutaj bardziej odwaznie i stawiam tu na pełen dystans walki.. obaj zawodnicy będą chcieli dłużej pokazać się publiczności.. Adamek skutecznie wypunktuje swojego nie młodego też 43 letniego przeciwnika. Mamed szybki na nogach będzie starał unikać silnych ciosów Tomka. Obaj nie powinni zrobić sobie krzywdy i na pkt. wygra Tomek.. jak będziemy zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1059
Do góry Bottom