>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW Colosseum 2: Khalidov vs. Askham 3

berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
Znowu sie nabrałem na tego napompowanego balona z Białej Rawskiej.

Jak mi ktos powie że to jest tytań pracy to go wysmieję.

14 czy 15 lat w MMA i nie umie nic więcej co sie nauczył przez pierwszy rok.

Takie beztalencia w mma jak Szpilka poniewierają najśilniejszym człowiekiem świata.

Czas juz skończyc te bajki o Pudzianowskim

Jak zwykle jedno obalenie w 2 rundzie nie wyszło to poszedł sie walic cały gameplan.

Pudzianowski i jego octagonowy poziom inteligencji to jest poziom ameby

Jedynie co dobrze zrobiłem to skontrowałem na Szpilke live pomiedzy rundami bo widziałem jak ten balon puchnie i nie wie co robic w parterze....

Tylko KSw płaci takie krocie takim klaunom jak Pudzianowski....

Freak bedzie zawsze freakiem

Wazne żeby jutro wrzucił film że wstał o 5 i biegał po wiosce....
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
J 3K

josh91

Użytkownik
Znowu sie nabrałem na tego napompowanego balona z Białej Rawskiej.

Jak mi ktos powie że to jest tytań pracy to go wysmieję.

14 czy 15 lat w MMA i nie umie nic więcej co sie nauczył przez pierwszy rok.

Takie beztalencia w mma jak Szpilka poniewierają najśilniejszym człowiekiem świata.

Czas juz skończyc te bajki o Pudzianowskim

Jak zwykle jedno obalenie w 2 rundzie nie wyszło to poszedł sie walic cały gameplan.

Pudzianowski i jego octagonowy poziom inteligencji to jest poziom ameby

Jedynie co dobrze zrobiłem to skontrowałem na Szpilke live pomiedzy rundami bo widziałem jak ten balon puchnie i nie wie co robic w parterze....

Tylko KSw płaci takie krocie takim klaunom jak Pudzianowski....

Freak bedzie zawsze freakiem

Wazne żeby jutro wrzucił film że wstał o 5 i biegał po wiosce....
Ile przejebales ?
 
berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
KSW Colloseum 2

Jedziemy krótko i na temat swoje przemyślenia na tą bogatą rozpiskę

Joniak - Romanowski
Walka dodana na ostatnią chwilę. Joniak ma walkę na FEN za dwa tygodnie więc jest w przygotowaniach.
Joniak to bierze przed czasem

Joniak wygra 1,52
walka nie potrwa do końca 1,67

Głowacki - Tołkaczewski
Walka debiutantów w KSW. Nie wiem skąd taki kurs na Glebę . Wystarczy zobaczyc kurs na Pudziana . Jest taki sam czyli 1,50. Sami oceńcie gdzie tutaj jest wieksze value. Boksersko Głowacki go zjada . Zasięg na korzyść Głowackiego. Juras mówi że w krótkim czasie Głowacki nauczył się wielu chwytów , podchwytów , blokowań które są czasochłonne do opanowania.
Jak widziałem te cepeliade tego Gleby w Gromdzie to wychodzi mi że tam w te rozpuszczone ręcę idealnie wejdzie jakis podbródkowy Głowackiego :)
Głowacki 2,65
walka nie potrwa do końca 1,25

Brichta - Kazieczko
Z tego co widze na tapology to Brichta lubi parter . Pytanie ile sprowadzeń wybroni Kazieczko . Przegyrwał z Ziółkowskim włąsnie przez poddanie ;) coś czuję że dzisiaj Czech podda Macieja.

Brichta 1,76
Brichta poddanie 7,00

Rutkowski - Soldaev
Soldaev to dobrze zapowiadający się zawodnik ale czy walka z Rutkiem nie jest jeszcze dla niego zestawiona za wcześnie ?
Rutek jak to Rutek , przetrwa pierwszą rundę a pożniej wygra dwie kolejne i weżmie walkę decyzją

Rutkowski 1,76
Rutkowski decyzja 2,15

Szymański - Mircea
Rewanż pomiędzy panami. Pierwszą walkę wygrał Szymański . Mołdawianin nie był w stanie kontynuowac walki. Mówi się że rewanże wygrywa ten który przegrał pierwszy pojedynek ale nie w tym przypadku. Stawiam na Romana !

Szymański 1,44

Materla - Paczuski
Walka chyba juz na pożegnanie Michała. Nie mówię że Paczuski jest słaby czy nic nie umie ale jeszcze mnie nie przekonuje. Jeszcze nie jest w pełni zweryfikowany moim zdaniem.
Tak naprawdę to wygrane z Radcliffem czy Wilnisem na mnie wrażenia nie robią. Już bardziej doceniam pełny dystans i split z Romanowskim. Jak Materli uda sie obalić Radka to jego szanse wzrosną. Ogólnie celuje w 2/3 niespodzianki na tej karcie i chyba tutaj może być jedna z nich. Walka nie potrwa do końca ale wytypuje też zwycięzce w postaci Materli ale to juz czysto życzeniowo i z symaptii.

Materla 3,10
walka nie potrwa do końca 1,25


Wrzosek - Stoica
Tutaj nie ma co gadać. Przywieziony ogór żeby go szybko skończyć i ciągnac wózek o nazwie KSW

Wrzosek 1,33
Wrzosek przed czasem 1,70

Pawlak - Romanowski

Według mnie najtrudniejszy pojedynek dla mnie do wytypowania. Romanowski kosi typów jak leci , Pawlak znowu nie przegrał nigdy przed czasem. Ostatnio Tomek miał splita z Paczuskim i dzisiaj jak nie ubije Pawlaka to może spóchnąć i to przegrać z braku sił a pamiętajmy że mamy tutaj 5 rund bo walka o pas.
Lubie Tomka jako zawodnika i człowieka ale rozum mówi Pawlak

Pawlak 2,60

Pudzianowski - Szpilka

Tutaj nie ma się co rozpisywac . Pudzian go bedzie miał w dosiadzie po 60-90 sekundach walki max . Szpilka się do bosku nie nadawał a co dopiero do MMA. Jedyny atut to boks ale Pudzian z nim nie będzie boksował. Zapasami i siłą go złamie i ubije.

Pudzianowski 1,50
Pudzianowski przed czasem 1,65

Ziółkowski - Parnasse

Walka trudna do wytypowania . Obu zawodników nie trzeba przedstawiać. Parnasse zawodnik szybko roziwjający się. W Mariana po transferze z FEN to nie wierzyłem że zajdzie aż tak wysoko. Walka mistrzowska 5 rund. Według mnie Marian zacznie przejmowac inicjatywę od 3 rundy . Jak nie da się trafić w 1-2 rundzie to jego szansę na decyzję będą rosnąć
Zaryzykuje i zagram na Mariana bo różnica w kursach jest nie adekwatna do róznicy w umiejętnościach.

Ziółkowski 3,30

Khalidov - Askham

No i walka wieczoru czyli odgrzewany kotlet po raz trzeci....
Anglik nie widziany ponad 2 lata od KO jakie zafundował mu Mamed. Mogli zrobić Mamedowi 100 innych walk ale zrobili taką która mnie praktycznie nie interesuje
Postawię na Mameda tylko ze względu na rdze angola.

Khalidov 1,76
Ależ to było piękne KSW i ten nokaut Glowackiego :) gromda to żadna organizacja . Rozpuszczone rączki Gleby i wpadła konterka ale że w parterze to by chyba nikt nie wymyślił :)
Szkoda tylko traktorzysty z Białej Rawskiej bo czuje niedosyt chociaż gala finansowo wypadła całkiem okazale
Wisienka na torcie : IMG_0146.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Do góry Bottom