>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 94 : Bartosiński - Grzebyk II

berserk 237K

berserk

Użytkownik
Nawet niezła ta rozpiska KSW w Gdańsku , na pierwszy rzut oka widze 4 walki w wadze ciężkiej i widze w nich zakończenia przed czasem. Karta wydaje się być łatwa do typowania , nie widziałem jeszcze kursów ale trzeba to nadrobić

A wy jak tu to widzicie ? TEAM Wrzosek czy TEAM Szpilka ?

Pierwszą walkę Bartosińskiego z Grzebykiem widziałem na żywo. Zazwyczaj przegrany pierwszej walki wygrywa rewanż ale od ostatniego ich pojedynku to Bartosiński zrobił wiekszy postęp niż Grzebyk i w tym pojedynku ta "zasada" nie powinna mieć miejsca.

Bliżej gali wrzucę typy
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Gala jedna z gorszych bukmachersko, przez wczesne ogłaszanie Fortuny każdy typ już jest mniej lub bardziej zabity. Gdy są faworyci to po niskich kursach w stosunku do ryzyka w postaci konkretnego przeciwnika, freak fight w co main evencie i na otwarcie gali nie pomaga. Sportowo na pewno buduje galę rewanż małolatów trenujących w Stanach - Ruchała vs Kaczmarczyk. Być może też debiut Formeli choć to też nie jest jakiś nadzwyczajny zawodnik, a opowieści o podbiciu innych rynków czy USA można było między bajki włożyć.Wracając do kursów, taka ciekawostka - Leśko startował z kursu 2.38. Z pogranych betów w "prime" kursów udało się zagrać:

- Kreft 1.47
- Formela 1.50
- Ruchała 1.60
- Wrzosek 1.37
- Bartosiński 1.35
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
po 1,37 to Arka nie ma co grać bardziej cos w stylu koniec w 1 rundzie albo walka przez KO TKO choc w cale sie nie zdziwię ja Szpila tutaj spróbuje obalić imo fortunka mogła by dodać tak jak na ufc betbuliderki wtedy można pokombinować i kursowo juz bylo by lepiej
 
Do góry Bottom