>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 92: Wikłacz vs Jojua

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 92: Wikłacz vs Jojua



Data: sobota, 16 marca 2024, 18:00
Miejsce: Arena Gorzów - Gorzów Wielkopolski
Transmisja: 19:00 – karta główna (Viaplay)

Walka wieczoru
61.2 kg.: Jakub Wikłacz (14-3-2) vs Zuriko Jojua (9-1-0)

o pas mistrzowski | 5 rund

Karta główna
83.9 kg.: Piotr Kuberski (13-1-0) vs Michał Materla (33-10-0)
65.8 kg.: Daniel Rutkowski (16-4-0) vs Julio Cesar Neves (36-1-0)
61.2 kg.: Kamil Szkaradek (5-0-0) vs Miljan Zdravkovic (7-0-0)
77.1 kg.: Maciej Jewtuszko (12-5-0) vs Marius Žaromskis (23-10-0)
77.1 kg.: Wiktor Zalewski (6-0-0) vs Adrian Zieliński (24-12-0)
83.9 kg.: Tomasz Jakubiec (12-4-0) vs Wojciech Janusz (13-8-0)

Karta wstępna
77.1 kg.: Oskar Szczepaniak (5-1-0) vs Michał Gniady (2-0-0)
83.9 kg.: Damian Mieczkowski (2-0-0) vs David Hošek (10-5-1)

źródło: mmarocks.pl, kswmma.com
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Tak na szybko bo nie mam czasu się rozpisywać. Daniel Rutkowski @1.35 Sueprbet. Rywal ma fajny rekord, ale co z tego jak nabity na galach w faweli. Jak oglądałem jego walki z poważniejszych organizacji jak Bellator czy chociażby Aspera to wydaje się mieć tzn. kij w dupie bardzo sztywny i przewidywalny. Do tego wchodzi teraz do pojedynku po długiej przerwie. Więc nie sądzę, aby stworzył zagrożenie takiemu dobremu zapaśnikowi jakim jest Rutek. Rutek pewnie będzie obalał co rundę i punktował pojedynek.

Oraz taka ciekawostka z internetu na temat walki Materli, ja tę walkę odpuszczam, ale może komuś te statystyki podpowiedzą.

Zobaczcie schemat u Materli od 2013 roku:

Przegrana
Trzy wygrane
Przegrana
Trzy wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana
Dwie wygrane
Przegrana

Czas na wygraną?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +452
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Mimo wszystko taki kurs na Rutka jest nie do gry, niby nabity rekord na bumach, ale nawet z bumami trzeba umieć wygrać 36 walk, a jak na piórkową, to brazol gabaryty ma eleganckie, jakby nie kilkuletnia przerwa, to po tym kursie bym nawet próbowałbym brazola, ale obecnie lepiej po prostu odpuścić walkę.

Kamil Szkaradek decka @2.75 ale bumobicie, o jezu, nie gram już tych naszych prospektów xD
Mam nadzieję, że tym razem młody prospect się nie wykolei. Tutaj typowe starcie zapaśnika ze stójkowiczem, obaj bardzo młodzi 24 i 25 lat, Zdravkovic w stójce może być groźny więc myślę, że Kamil szybko będzie tutaj szukał kontroli zapaśniczej i holował do decyzji, nie sądzę żeby Serb dał się łatwo skończyć przed czasem, a Szkaradek to nie Wikłacz, natomiast Polak kondycję ma bardzo dobrą i w ten sposób może próbować trzymać przeciwnika pod siatką. Uważam, że to będzie wyglądało w taki sposób, że po kilku wymianach będą bardzo częste próby zapaśnicze Szkaradka, Serb będzie próbował bronić, ale prędzej czy później zacznie lądować na plecach, a Kamil punktować walkę.

Marius Żaromskis przed czasem @3.30
Tutaj jestem skłony zaryzykować, obaj już stare dziady, nie wiem po ten Jewtuszko jest znowu ściągany, jak chłop od prawie 5 lat jest na emeryturze, dla obu chyba takie pożegnanie z MMA. Myślę, że Żaromskis będzie jednak bardziej aktywny i szybszy w oktagonie, nie wiadomo też jak oni kondycyjnie wypadną, na ile są przygotowani, uważam, że to się skończy przed czasem, ja postawię na Litwina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Rutek - Neves walka skończy się przed czasem @2.20
Tak spróbuję, może rzeczywiście Rutek da radę tutaj skończyć w parterze, poddanie albo zasypie jakimś gnp, czysto natomiast nie ruszę, mam jednak uraz do tych Polskich gladiatorów co zawsze mają odprawiać przyjezdnych, a różnie się to w przeszłości kończyło dla naszych, nawet jak rywal na papierze wyglądał fatalnie. Kurs, że tu nie będzie decyzji całkiem dobry, brazol ma spoko warunki, może spróbuję coś w stójce i jakoś podłączy Rutka, albo Daniel go dopadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom