>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski

R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Pudzianowski - Khalidov
Typ 2
Kurs 1,70
Fortuna

Liczę, że nie będzie żadnej ustawki i pojedynek rozstrzygnie się w uczciwej walce bez podtekstów. Obaj fighterzy to "legend" KSW i być może właściciele nie będa chchieli zostawić zadnego z nich w pokonanym polu i zakończy się ogłoszeniem remisu. Jak dla mnie więcej atutów ma Mahmed. Mimo wieku to jednak kawał wojownika i umiejętności szkolił przez cała karierę w MMA a nie jak Pudzian na sportowej "emeryturze" po pracy jako Strongman.
Pudzian ze swoją zawziętościa zasługuje na oklaski, ale według umiejętności walki w klatce to jednak wyżej trzeba cenić Khalidova
 
Otrzymane punkty reputacji: +328
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Pudzianowski : Khalidov
Typ: Pudzianowski wygra w pierwszej rundzie Tak
Kurs: 4.5
STS
Pudzian Khalidov czyli pojedynek dziadków.. ale jeszcze dosyć dobrze się trzymających trzeba przyznać. Pudzian 45 lat rywal 42.. oczywiście zasługi bardzo wielkie obu zawodników.. Pudzian z siłacza pokonał wielkie trudności i wspiął się na wyżyny tego sportu.. Khalidov czeczen więc MMA we krwi 35 wygranych 8 porazek dwa remisy.. nasz Pudzilla 25 walk 17 wygranych przez nokaut.. i 7 porażek. Co bierze górę tej walki jest ogromna różnica wagowa Pudzian 117,5 kg Mamed wniósł na wagę 93.3 kg więc różnica 24.2 kg.. dla mnie jest to przekonujace i typuje tu wygrana Pudziana w pierwszej rundzie po bardzo atrakcyjnym kursie..przy takiej wadze jeden cios moze zakończyć walkę.. pamiętamy co stało się z Materlla.. kurs w stsie na to zdarzenie 4.5 zaś w fortunie 3.58 takze warto próbować. Powodzenia.
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Kolejna gala KSW77 i pare typów
1. Czyżewska przed czasem 1.75(sts)
Czyżewska to młoda zawodniczka, która wygrywało 12 walk amatorskich. Pokazała się z dużej eksplozywności i chęci skończenia przeciwniczek. 18 letnia Polka pomimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w porównaniu do swojej rywalki. Polka powinna być dużo lepsza w każdym elemencie mma i licze, że pokona swoją rywalkę przed czasem.
2. Liasse wygra na punkty 2.5(sts)
Liasse ponownie zmierzy sie z Gralakiem, pierwsza walka określona została jako no-contest pomimo, że trwała zaledwie pół rundy można było zobaczyć, że Gralak, który był skazywany przed pierwszym pojedynkiem na pożarcie (kursy na Liasse były w okolicach 1.25) wcale nie jest bez szans w tym pojedynku. Liasse jednak powinien mieć przewagę w doświadczeniu i mimo chaotycznie stójki nie powinien w niej ustępować a jeżeli coś nie będzie szło po jego myśli to powinien użyć swoich zapasów, które ma mocniejsze od Gralaka. Wydaję mi się, że dzięki dociskaniu do siatki i lepszemu grapplingowi powien uzyskiwać przewagę. Gralak jest dość wytrzymały wieć spodziewam się walki na pełnym dystansie.
3. Pirvulescu wygra przed czasem 2.55 (sts)
Walka dwóch zawodników, którzy nigdy nie przegrali. Wydaję mi się, że jest zbyt duży "hajp" na Ukraińca, który zaliczył najszybszy nokaut w historii KSW na Piwowarczyku co było największą sensacją. Jednak co taka walka nam pokazała... no nic to był przypadek Damian wszedł na cios i było po wszystkim. Rumun ma ciężkie pięści i wydaję się, że potrafi przyjąć cios. Wydaję mi się, że Pirvulescu pójdzie na przebój na rywala i czymś go trafi i skończy ten pojedynek. Walka skończy się przed czasem bo obaj nie wiele kalkulują i będzie ogień od początku walki.
4. Rutkowski wygra na punkty 3.75 (sts)
Ta walka będzie bardzo bliska ale liczę, że Rutek zawalczy tak jak powinien walczyć czyli pójść w zapasy i zamęczać Niemca bo ten nie słynie z dobrej kondycji co pokazał w starciu z Stasiakiem gdzie pomimo ogromnej przewagi w 1 rundzie później był ogromnie zmęczony. Rutek zawsze kondycyjnie był świetnie przygotowany. Jeżeli Rutek zawalczy inteligentnie to powinien to wygrać chociaż jest to bardzo wyrównana walka, która może pójść w obie strony.
5. Khalidov wygra 1.7 (sts)
Starcie dwóch legend KSW. Mamed już po swoim prime a Pudzian wciąz gotuje ten kamień ale czy w tej walce go ugotuję ? Jak dla mnie nie. Pudzian bedzie miał przewagę jesli chodzi o siłę, pewnie bedzie starał sie spowolnic Mameda przez lowkicki lub dociskanie do siatki ale Mamed to nie Materla który pójdzie z nim w bitkę. Materla był dużym faworytem z Pudzianem a teraz mamy wyrównane kursy z Mamedem bo.... Pudzian pokonał Materle ale przecież Materla jest dużo gorszy od Mameda nawet teraz. Przypomnijmy jak Pudzian sobie radził z Jurasem ... no tak średnio i Juras miał swoje momenty wiec tym bardziej dużo lepszy technicznie, mobilniejszy Mamed powinen wykorzystywać atuty w taki sposób aby wygrac walkę. Mamed na początku będzie trzymał dystans i punktował pewnie Pudzian będzie starał się zrywać tempo i skracać dystans ale nie powinien Mameda ustrzelić choć Mariusz ma swoją ogromną siłę i przy naruszonej szczęce może to wykorzystać. Jednak dla mnie Khalidov wygra to starcie bo jest dużo lepszym zawodnikiem a przewaga w samej sile tym razem nie wystarczy.
EDit: Gala całkiem udana z proponowanych typów 3/5 gdzie wszedł najwyższy kurs. Pudzian pokazał, że jak zaczynają się kłopoty to woli nie narażać zdrowia i sam odklepał ciosy a także był zupełnie bezradny w tym pojedynku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2328
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
dużo napisane odnośnie gali sporo sie dzieje w sporcie wiec krótki bet ode mnie warty po granie w forbecie
Gnidko - Pirvulescu Najkrótsza walka podczas KSW 77 Zakłady Specjalne 3,25

Walka wydaje sie prosta obaj maja ciężkie ręce kto 1 trafi ten zgasi światło rywalowi -konkurencja wydaje mi sie tylko jedna czy walka Pudziana ale tam mogą byc szachy choć sama walka także za długo nie powinna potrwać. Obaj zera w rekordzie wiec ciekawe starcie nikt za bardzo nie będzie kalkulował od początku ogień i wymiana z obu stron
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
isztwan 251,3K

isztwan

Użytkownik
Tak trochę "politycznie", u nas Ukraińców traktuje się z handicapem. Dlatego myślę, że wygra Gnidko ;]
Gnidko - Pirvulescu
Gnidko 1.7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Chuzhigaev I. - Erslan I. pierwszy zawodnik wygra przed czasem TAK 1,75 fortuna 😡😡😡, pewniejszy typ 1 zawodnik wygra 1,43 ✅✅

Witam! Zwieńczenie tego roku, prawdziwa bomba dla fanów MMA i KSW. KSW77 super karta i hitowe starcia. W każdej z walk ciężko wytypować 100% pewniaka. Jedyną walką która według mnie jest przewidywalna to powyższe starcie. Dlaczego? Według mnie Erslan to nie ta półka. To bardzo dobry zawodnik, ale jednak do mistrzowskiego poziomu KSW mu trochę brakuje. Fakt wygrał 12 walk, a przegrał tylko z Narkunem o pas - ale nawet w KSW nie walczył z wymagającymi rywalami. Mysiała, da Silva czy Kijańczuk to nie są nazwiska z poziomu Chuzhigaev`a. Chorwata brutalnie zweryfikował Narkun, który pokonał go w drugiej rundzie.
Jeśli chodzi o Ibragima Chuzhigaev`a 16 wygranych i 5 porażek - 7 wygranych z rzędu. No i ostatnia walka z Narkunem, gdzie wygrał przez decyzję - ale zdemolował Polaka. Turek dużo walk kończył decyzjami - ale były to pojedynki 3 rundowe. Tutaj będzie 5 rund dobrej bitki i myślę, że nie będzie to pełny dystans. Chuzhigaev jest mega mocnym zawodnikiem jak na KSW, zrobił duży postęp i będzie chciał udowodnić że zwycięstwo z Narkunem nie było przypadkiem.
Z fartem, życzę zieloności :) 🍀 🍀 🍀


połowiczny sukces :p
50% jest :p
 
Do góry Bottom